Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

eshta
26. říj 2010

A samozřejmě všem moc moc díky za gratulace !!!!!!!!! 🙂

gilotek
26. říj 2010

@eshta ty jsou krásní 🙂

gilotek
26. říj 2010

@sarri děkujíí 😉

atreides
26. říj 2010

@eshta no to jsou andílci 😵 😵 😵 ty pusinky a ručenky u sebe - ááááách 😵 😵 😵

atreides
26. říj 2010

@gilotek gratulka ke KO a ta cukrovka dopadla dobře? A že ti ji dělali až teď 😕

mikii
26. říj 2010

@japeni já dostala od dr. takovou vodičku, kterou si kápneš na vlohu a hned poznáš jestli jeto plodovka. Až půjdeš na ko tak se zeptej dr. A řekni mu že jsi mokrá.

@eshta bože ti jsou krásní....a to máš erární oblečení nebo máš už svoje zavinky??
A ještě nosíš noční košili nebo máš ty legíny?? A plenky dostáváš nebo už musíš mít svoje??

lenca78
26. říj 2010

@eshta no ti jsou krasni..... Ja chci uz taky 🙂

gilotek
26. říj 2010

@atreides no u prvního syna mi testy dělali ve 28. týdnu a ted na mě asi trochu zapomněli 😀
Výsledky pošlou k Dr, tam jdu za 14 dnů, tak uvidím 🙂

Já jsem si dneska holky objednala plínky pro prcky přes net - ty úplně malinký do 2 kg a pak od 2 kg a nějaký porodnický vložky, aby to manžel nemusel tahat z lékárny. Ale koupě jednorázových kalhotek a vložek do podpry v DM, to ho nemine 😀

cepecek
26. říj 2010

Dne 20.10.2010 v 8.01 a 8,02 jsme se narodili z velké lásky maminky a tatínka. A kdo ? No přece Tomáš František 3260g a 51cm a Anna Marcela 2840g a 48cm.

Až budu mít více času , napíšu neco o porodu. Moc na Vás myslím - jo a už jsme doma

matteka
26. říj 2010

@cepecek moc moc gratuluji k miminkům a předpisovým váhám a rozměrům - téda to jsou šikuly a máma taky. Teď už přeji vše nej do dalších dnů, měsíců, let - vše jen a jen nej nej nej

mikii
26. říj 2010

@cepecek jé další miminka jsou na světě 🙂 🙂 🙂 a nádherné váhy .... moc gratuluji

@gilotek a co sis koupila za značku ? Happy ? A kolik balíků sis pro začátek koupila ?? já si koupila 1 a zjistila,že jsou ještě 0. Takže musím sehnat taky ještě ty menší.

majka07
26. říj 2010

@cepecek moc gratuluji a všem přeji jen zdravíčko. Krásné míry 🙂

sarri
26. říj 2010

Holky, ty Happy jsou do 2 kg (holky měly porodní 2,2kg a byly pomalu ještě velké a paní se mnou na pokoji měla holčičku 2,7 kg a ty nulky jí taky byly) - doporučuju vzít zedva balíky a když budou, tak je za chvíli vypotřebujete a když ne, tak je tam necháte pro JIP 😉 a když pochybí, tak v nemocniční lékarně tatínek dokoupí (já jsem si nakoupila přes net, ale pak v lékárně stály +- stejně). Já jsem je používala ještě když měly holky přes 3kg, neboť byly dlouhé i papulaté, ale v pase žížalky.

lenca78
26. říj 2010

@cepecek velka gratulace, to jsou krasne miry a vahy. Preju jim hodne stesti.

gilotek
26. říj 2010

@cepecek Obrovská gratulace !!!!! Přeju hoooodně zdravíčka a štěstí 😉

@mikii Jo jo, bjednala jsem happy ---- 2 balíky té malinké velikosti 0 po 42 ks, a pak jsem vzala 2 balíky velikosti 1 po 80 ks.
Tak uvidíme jak budou sedět a vyhovovat 😉

kanegoo
26. říj 2010

@eshta Jé, ti jsou krásní!!!

Já se dneska dověděla, že pokud se malý neobrátí zpátky, tak jdu taky císařem 😒
No, jsem z toho dost vyvedená z míry.. Od 27 tt až do pátku byli oba prcci hlavičkama dolů a dneska mi na kontrole řekl, že se malý otočil.. A navíc že by to tak viděl na max 2 týdny a měli by mě brát.
Zítra jdu ještě na kontrolu do porodky a bojím se, že si mě tam už nechají..

Holky, začínám mít pořádný strach, ach jo!

kanegoo
26. říj 2010

@cepecek Mooc gratuluju a přeju hooodně zdraví a štěstí!! 😵 😵

betina
26. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že jsem nenapsala dříve, ale nějak se snažíme bojovat a přežívat 😀 kluci se narodili 14.10, Honzík v 8.40, 3050g a 49cm a Kubík v 8.41, 3150g a 51 cm...v nemocnici jsme byli za exoty y chodili se na kluky podívat jako na ty velký kluky dvojčata 😀 ted se doma sžíváme, ale spíš než kluci mi dává zabrat verunka, která je prostě ukřivděná, tak se snažíme nějak jí to ulehčit, moc na vás myslím mamky, co to máte za pár a moc a moc všem přeji, abyste donosili mimísky co nejdéle!!!!

bejatka333
26. říj 2010

@betina - mocinky gratuluji a přeji hodně zdravíčka . Myslela jsem na Vás, jak se Vám daří, no páni kluci jsou teda pěkní macci, určitě to čekání za to stálo 🙂

monstri
26. říj 2010

Ahoj maminy,
dlouho jsem nepsala ale občas nakoukla, tak něco málo vím... takže GRATULUJI k miminkům, jsou úžasný 🙂 a vy jste skvělé, že jste to tak daleko dotáhly...doufám, že je to fakt nakažlivé 😉

A chtěla jsem se zeptat, jestli poradíte, kdy je nejlepší jít s dvojvaječnýma na 4D ultrazvuk, at tam něco vidíme?? stejně mě ale " strašej" at si od toho moc neslibuju, že u dvojčat to žádná krása nebude ☹ tak chci znát Váš názor??

Jinak hlásím, že u nás zatím vše OK, byla jsem na triple testech a 3.11. jdu na pohovor na genetiku,kde ty všechny výsledky z NT a z triplu budou porovnávat a asi budou zkoumat, jestli mě poslat na plodovku ( podle věku bych měla) tak doufám, že nakonec ne... 🤐

bejatka333
26. říj 2010

@kanegoo - Budu držet palečky!!! Nebojínkej, určitě (pokud nemáš žádné jiné problémy) si Tě tam nenechají, jen tam budeš chodit na kontroly častěji...Leni pokud budeš mít možnost, zeptej se v tom Třinci v kolikatém týdnu ukončují těhu císařem

atreides
26. říj 2010

@cepecek Mooooc gratuluji!!!! 😵 😵 😵

@betina ty jo ráda tě tu vidím 🙂 a mooooc gratuluji!!!! Nádherný míry měli kluci 🙂 ty jo jsi dobrá. S Verunkou je mi to líto, taky se toho u nás obávám 😒

@monstri osobně bych šla ve 20tt, to jsme byli na obyč UTZ a podle mě by je tenkrát určo zabral docela hezky, ale paní nás objednala až na 24tt a taky to bylo znát 😒 už tam byl zmatek .... ale taky mi pan dr., když jsem se zeptala, kdy je nejlepší jít s dvojkama na 3D, řekl, že prý nikdy 😅

atreides
26. říj 2010

@kanegoo neboj nějak bylo nějak bude a člověk je tvor přizpůsobivý a všechno zvládne a kor "ženská" 😉 🙂 hlavně pozitivně myslet 😉 Máš na někoho číslo, kdyby náhodou ať o tobě něco víme?

monstri
26. říj 2010

@atreides To je právě ono... mě právě taky říkaj, že ve 20tt jsou ještě "takový nedodělaný" a později už tam je chaos místo miminek, tak abych nevyhodila peníze oknem 😉 dík za názor 🙂

majka07
26. říj 2010

@betina Beti, moc moc gratuluji, teda nádherný váhy 😵 😵 😵 a přeju ať se Verunka brzy s prckama skamarádí a necítí se ukřivděná 😉

atreides
26. říj 2010

@monstri tohle je Niny ve 20tt, prakticky v 19tt, páč jsem byla těhu o týden míň

a na té černobílé je Mari teď ve 21tt

beatrice7
26. říj 2010

@eshta Jsou nádherní, stejně je to zázrak ty miminka 🙂 Přeju moc zdravíčka a ať jste za pár dnů doma 🙂

monstri
26. říj 2010

@atreides jéé, to je hezký 🙂 tak se taky objednám dřív, už kolem 20tt je tam pěkně vidět... děkuju

atreides
26. říj 2010

@monstri není zač 😉 budu se těšit na fotečky 🙂

atreides
27. říj 2010

ahoj holky 🙂

jsem zrovna přišla diabetologický poradny ... no dieta, ale pro mě osobně taková tvrdá, páč jsem zjistila, že moje jídlo je složeno převážně z těch cukrů a já budu muset radikálně změnit jídelníček 😅 Ale však dobře pro mě i jakožto do budoucna.
Jinak mi už teda začíná být vážně líto důchodců, jak musí chodit často k doktrům, páč to je otřesný. Si přijdu, že pořád někde lítám a teď ještě lítat budu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru