Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
1. lis 2010

Jé holky kouknete co jsem nasla!!!

http://deti.aukro.cz/item1297686613_medvidkovsk...

sovicka_
1. lis 2010

@monika.tdm hi hi, hezký 🙂 ale pro dvě se to prodraží 😀 😀

Mě tak napadlo, já furt melu o penězích, doufám, že vám to nevadí...

hanula83
1. lis 2010

Ahoj holky, kdo máte přístup k nám do pokračující diskuze, tak na str. 54 jsem dala nějaké kousky oblečení, co prodávám po našich holkách... A kdo nemáte přístup a chcete, tak si zažádejte u Sarri 🙂 ... Jinak přeji, ať se vám daří a hlavně ke konci to zvládnete bez obtíží 😉... Před rokem v tuto dobu už jsem čekala na porod jako na smilování 😉))

monika.tdm
1. lis 2010

@sovicka_ 480 za dve se ti zdá moc??? Kdyz stoji v HM jedna???

sovicka_
1. lis 2010

@monika.tdm tam bylo napsáno za jedno, ne? 😕

monika.tdm
1. lis 2010

@sovicka_ za dve!!!

sovicka_
1. lis 2010

no jasně - je tam napsáno: 480,00 Kč za kus

@hanula83 a pokračovací diskuze je... která? Narozená dvojčátka?

sovicka_
1. lis 2010

@monika.tdm aha, no ono je tam totiž nahoře 480 za kus a dole je 480 za obě. Tak si vyber 😀

480 za obě je už ok 🙂

monika.tdm
1. lis 2010

@sovicka_ 😀 😀 ono to snad na aukru prave nende dat pri kup ted vice kusu!! nemaji to vymakane!!

majka07
1. lis 2010

@hanula83 taky by mě zajímala pokračovací diskuse 😉

sovicka_
1. lis 2010

asi Maminky na mateřské s dvojčaty 🙂 No, to sice ještě nejsem, ale mohlo by se to hodit, kdybych se pak potřebovala při nakupování ptát na zkušenosti s tím či oním 🙂

monika.tdm
1. lis 2010

Holky ani nevim, proc jsme se vlastne zamkly!!! Jdu se poptat!! 😀

majka07
1. lis 2010

tak teda já bych spíš řekla že taky 480 za kus, když tam má kup teď. Určitě bych se informovala u prodejce a upozornila ho na to, než to člověk odklepne...já si nemůžu pomoct, ale na aukru jsou pěkní vyčůránci, ale alespoň má normální poštovné, někdy fakt člověk nechápe

lintea
1. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Mohla bych se k vám přidat.Dneska jsem byla na kontrole, jsme o tři dny napřed, jinak všechno v pořádku. Dvojčátka jsou po ivf, takže to nebyl takovej šok, když to dr. říkal.

majka07
1. lis 2010

@monika.tdm aha, už jsem pochopila princip kup teˇ'd 😀 😀 😀

sovicka_
1. lis 2010

zamčené diskuze jsou lepší než veřejné - osobní zkušenost. Já bych moc uvítala zamčenou i tuto diskuzi. Stejně, podívejte se na to - já jsem přišla před měsícem a za ten měsíc nikdo nový nepřišel. Takže čas od času pustit dál nějakou novou dvojčecí maminku by asi nebyl problém.

Problém by byl spíše asi jiný - že by to neměl kdo správcovat 🙂

sovicka_
1. lis 2010

No zrovna když napíšu, že nikdo nepřišel, tak někdo přijde 😀 😀
@lintea ahoj, vítej 😀

majka07
1. lis 2010

@lintea vítám Tě a gratuluji k dvojčátkum, hlavně a%t je všechno v pořádku 🙂

hanula83
1. lis 2010

Ano ano pokračovací diskuze je Maminky na mateřské s dvojčaty 🙂... vím, že tam mají přístup i některé holky, co ještě čekají... Klidně tam můžou chodit i těhule 🙂... Jde o to, že ta zamčená diskuze je přece jen lepší, můžem tam ledacos napsat a nemít strach, že si to kdekdo přečte 😉)... Správce je Sarri, takže kdo se tam chce přidat, musí jí napsat a ona ho tam přidá 🙂.

lintea
1. lis 2010

děkuju za přivítání, já jsem chtěla počkat aspoň než dostanu průkazku, ale zatím jsou pořád stejně velký, tak už to vypadá, že dvě zůstanou, i když jsem si taky musela chvíli zvykat 🙂

lintea
1. lis 2010

@sovicka_ koukám, že řešíš kočárek, já jsem teda na začátku, ale už jsme se taky dívali a není to sranda něco vybrat. Nakoukla jsem i na německý stránky, ale německy neumím a našla jsem nejlevnější sporťák TFK asi za 14500,- podařilo se ti najít levnější?

sovicka_
1. lis 2010

@lintea ne, těch 14500 nejlevněji. Ale přes Ebay. Jinde jsem nenašla. S dopravou tedy těch 15 tisíc.

lintea
1. lis 2010

@sovicka_ a je to jen za sporťák nebo za celej kočár i s korbičkama

sovicka_
1. lis 2010

bez korbiček. Jestli jsi někde našla cenu za kočár s korbama, sem s odkazem 😀

lintea
1. lis 2010

@sovicka_ ne nenašla 😀 jen že my to máme do německa dál tak se nám to nevyplatí, tady se dá sehnat za 15990,-

sovicka_
1. lis 2010

@lintea fakt? kde? Za tu cenu jsem ho neviděla.
Teda pokud máme obě na mysli TFK Twinner Twix DUO - hlavně to "DUO" 🙂

hanula83
1. lis 2010

Holky, my máme tenhle kočár, v barvě hnědo-béžová. Je to možná jen "polskej" kočár, ale slouží moc dobře, nemáme s ním potíže. Akorát hned na začátku jak jsme ho objednali, tak se zjistila jedna závada, kterou nám do týdne na vlastní náklady opravili... takže v pohodě... http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1161

sovicka_
1. lis 2010

@hanula83 cena je super 🙂 jenže já bych chtěla, aby to bylo všechno dělené... a přeci jen, kupuju to na dva tři roky, ať to vydrží.... jaké jsou rozměry?

hanula83
1. lis 2010

@sovicka_ Má rozměry jako tenhle, 77 cm na šířku, vlastně je to ten sám, akorát jiné označení, ale tvar a vlastně vše je totožné http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1028

Víš já taky chtěla, aby to vydrželo aspoň ty dva tři roky... Tak jednak můžeš se zeptat ostatních dvojčatových mamin, třeba budou mít jinou zkušenost, ale u nás to vypadá tak, že asi dýl než do jara ten kočár mít nebudem. Už mám stejně koupené golfky... A jednak já ten kočár používám rok a zatím si nemůžu stěžovat, službu dělá, jak má...

lintea
1. lis 2010

@sovicka_ aha tak to není duo, jakej je rozdíl mezi tím DUO

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru