Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zvalentova
13. kvě 2012

@maruja ty seš prostě jednička. 37tt a stále 3v1 🙂

maruja
13. kvě 2012

@rychetkami tak je to sem tam náročný, ale dá se to zvládnout. Odpočívám, kdy se dá 😉

maruja
13. kvě 2012

@zvalentova no teď mě říkal, že nastoupím 21 a 22 mě kuchnou, obě děti jsou KP, zítra budou podrobnosti 😉

rychetkami
13. kvě 2012

@maruja no já u mám pocit, že víc jak měsíc nedám, to bych rodila 6 neděl před termínem

maruja
13. kvě 2012

@rychetkami no já asi přesně dva týdny do TP

jana321969
14. kvě 2012

@agnes88 jo byla jsem na konci negativni 1:44 000 000 tak nejak,

jana321969
14. kvě 2012

@maruja budeme na tebe myslet ale i tak jsi dobra 38 tyden 🙂!!!

jana321969
14. kvě 2012

@jarkalada jo jo taky bych chtela použitý nový je fakt palka s korbama, ale snad se sežene cely komplet,nejaké holčiny právě prodávají to postupně první korby jak nepotřebují a tak, ješte je hezký ten INDIE TWIN.

verunka_berunka
14. kvě 2012

Ahojky holky. Tak dneska stres a nervy jako blázen... ☹ Šla jsem dneska na kontrolu k mému doktorovi a on řekl, že se mi zhoršil od minula nález a že se začínám otvírat, takže mě ihned s papírem předal do Podolí. V Podolí jsem strávila 3 hodiny. Poslali mě nejdřív na ULT (už mi rovnou udělali ten velký-biometrii) a změřili mi ultrazvukem čípek. Ale když jsem se té doktorky ptala, jestli mě pustí ještě domů, tak mi řekla, že mi to řekne až doktor dole. Jinak miminka jsou zatím obě hlavičkama dole a nahoře do mě kopu 4 nohy a mají už 1 531g a 1 539g. To už mi přijde docela dobrý a dost se mi tím ulevilo! 🙂 Řekla mi, že mám málo plodové vody, že se to musí více hlídat. Jinak k čípku mi tam napsala uzavřený 19,5 mm. Pak jsem zase čekala na dalšího doktora btw. mladý a moc milý a příjemný. Ten mi udělal stěry, nařídil mi klidový režím a hlavně mě pustil domů! 😉 Za týden mám přijít na další kontrolu. Tak pevně doufám, že tam miminka ještě nějakou dobu zůstanou!!!! Ale byl to teda docela stres.... 😕

agnes88
14. kvě 2012

@verunka_berunka jejda, ještě drž. Klídek leháro, nic nedělat. Pěkně si ty mimink dopeč v bříšku. Hlavně že jsi doma a nemusíš ležet ve špitále. To na klidu moc nepřidá.

verunka_berunka
14. kvě 2012

Děkuju @agnes88 ! 🙂 Jsem opravdu šťastná jako blecha, že mě pustili domů! Myslím, že příští pondělí budu mít zase nervy jako sviňa... ☹ ☹ V pátek ještě pojedu s mamkou dokoupit věci pro miminka, ať mám klid, že už je pro ně doma všechno připravené! Jinak budu opravdu jen odpočívat, ať je tam ještě dopeču (taky to tak říkám 😉 )!! 🙂

rychetkami
14. kvě 2012

@verunka_berunka Veru, to musel bejt zážitek...ale když dodržíš ten klidový režim, tak mimča ještě vydrží nějaký ten týden. Hlavně se snaž zůstat v klidu, to opavdu v těchchle stavech udělá hodně. A jsou šikuly, že jsou hlavičkami dolů...ti naši jsou jeden koncem pánevním a druhý jaksi našišato.Já jdu na poradnu zítra, tak uvidím, jestli nedopadnu stejně jak ty🙂

bejatka333
14. kvě 2012

Ahoj maminky nebo čekatelky dvojčátek. Pokud jste registrované na facebooku a chcete nakoupit nějaké oblečení, kočárky, hračky pro dvojky, tak přidejte se k uzavřené skupince bazárek pro dvojčátka 🙂

bejatka333
14. kvě 2012

jinak pokud některá z Vás by měla zájem, tak budu prodávat sporťák (červený) Easy Walker duo. Je kupovaný v září v roce 2010 v prodejně Daniela (Kolín), takže ještě nějaký pátek je v záruce 🙂

jana321969
14. kvě 2012

@agnes88 JÉÉ TY JSI O 10 TYDNŮ ODEMĚ JAK SE DÍVÁM 🙂

jana321969
14. kvě 2012

@verunka_berunka AHOJ TAK SE DRZTE KAŽDÝ DOBRÝ TYDEN JEŠTĚ VID, ALE NASTĚSTÍ JE TO PĚKNÁ VAHA SI MYSLIM UZ.

jana321969
14. kvě 2012

@bejatka333 🙂 ŠKODA KDYBY TO BYLO TAK ZA 3 MESICE KDYBY JSI NEMAL KUPCE TAK SE OZVY, JA JSEM CHVILI TEHOTNA A JEŠTĚ PRÁVĚ NIC NENAKUPUJI.

bejatka333
14. kvě 2012

@jana321969 - ahoj Jani, jasně, chápu. Já jsem taky začala nakupovat až po 20 tt 😉 nemám ho ještě vůbec nafocený ani v žádné inzerci a musím tu prodej ještě skonzultovat s manželem 🙂 Vůbec ho ale nepoužívám, máme golfky, navíc moje dětičky nejsou kočárkové (chtějí chodiit), tak proto zvažuji prodej

maruja
15. kvě 2012

Ahoj holky, já byla včera na monitoru na dvojčata a proběhlo to celkem rychle, jen holka dost zdrhala 😀 děti mají :holka 2629g a kluk 2888g. Tak jdu příští středu na KO a buď si mě tam nechají a ve čtvrtek kuchnou, nebo mě ještě pustí na víkend ale v pondělí nástup a v úterý CS. Začínám být nervozní 😅

zvalentova
15. kvě 2012

ahoj holky, tak jsem dneska zjistila, že věcinky ve kterých v porodnici ještě dětičky "plavaly" budu za chvilku odkládat. Určitě vám je nafotím a hodím je do bazaru 😉

kway
15. kvě 2012

Maminečky prodávma kočarek po našich chlapečkach tak kdyby jste měla nektera zájem mam ho v bazárku a vice foteček pošlu emailem. 🙂

rychetkami
15. kvě 2012

@maruja pěkný pěkný... neboj se, když jsi je zvládla donosit tak dlouho, cs zmákneš 🙂 budu na vás myslet.

jinak já jsem po poradně, klučina má 1430 g a holčička 1390g, plodovky dost, cs 1, mám znova nasadit hořčík...za dva týdny nás čeká velký utz

rychetkami
15. kvě 2012

@zvalentova jde to rychle, co? určitě mrknu. jen mně se to vleče, břich mám jak holky v termínu s jedním.... tak ať to doma roste 😀

zvalentova
16. kvě 2012

@rychetkami je to rychlé, ale mám dobrý pocit, že ty věcinky dost nosily. To zateplené chlupaté kombinezy byly fakt jen na cestu z porodnice 😒

maruja
16. kvě 2012

@zvalentova taky teď přemýšlím co na sebe z porodnice, ale zase nemá být až taková zima tak přes ně když tak hodím dečky 🙂

zvalentova
16. kvě 2012

@maruja já byla jsem ráda že je měli, byla hnusní zima, ale pak už jsme ven nechodili a nebylo kde je použít.

maruja
16. kvě 2012

@zvalentova tak to já nějaký kombinézky mám po malý ale jsou dost velký. No snad už bude léto až my pojedem z porodky 😀 😀

verunka_berunka
16. kvě 2012

@rychetkami Doufám, že ještě vydrží! 🙂 A vidíš, mě je zrovna úlně jedno, jak tam jsou, pže musím ze zdravotních důvodů rodit císařem. Sem si říkala, že i proto mám možná zkrácený ten čípek, když tam tlačí dvě hlavičky. A taky sem si tak říkala, že kdyby se ty váhy sečetly, tak už tam mám přes tři kila miminko 😀 Jinak ty už máš taky pěkné "kousky" , to je super zpráva!! 😀 Já sem teď jukla do průkazky a tam mám napsáno taky CS 1, ale hrdlo 19,5 mm a to je asi málo. ☹ A na co ti nasadili ten hořčík? To je proti tvrdnutí břicha? Já beru Magnosolv.

verunka_berunka
16. kvě 2012

Teď jsem si zjistila, že je blbé hlavně to, že tam mám napsáno: T funneling - znamená to riziko předčasného porodu... Ach jo, ještě nechci, aby byli venku, mrňouskové!! ☹ ☹

jana321969
17. kvě 2012

@zvalentova Ok OK, snad nez budu rodit nebo nakupovat Vás víc sem hodí věcičky 🙂
nemáš nejaky seznam podle čeho jsi nakupovala na děti???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru