Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

alenka83
3. dub 2008

jojo, je docela dobrý. Je tedy nesmírně ukecanej, my u něj byli asi hodinu a to jsme se celou dobu koukali na prcka. Řekal bych, že se to opravdu vyplatí, pokud tedy budou prťata hezky natočená. No, tak přeju, ať jste spokojený a hlavně ať se to povede. Je dobrý tam jít až tak kolem 25 tt, to je vše líp vidět, ale objednací doba je dlouhá, tak možná se objednat co nejdřív.🙂

rezinka
3. dub 2008

ted jsem si uvedomila, ze tech 750,- + DVD se tykalo jedne ordinace v Praze. jsem popleta. alenko a kolik to stoji u toho Dr. Zahradky? Kontakt na nej jde dohledat dobre, ale nema svoje webovky ... a dava k tomu taky DVD? Nebo alespon fotku?

alenka83
3. dub 2008

No, u toho Zahrádky to vyjde na 1000 rovných. Dává DVD a k tomu asi 20 fotek. Sice některý jsou stejný, ale aspon je můžeš věnovat. Zatím jenom nevím, jak se dělají fotky z toho DVD...Tam totiž samostatný nejsou a celé to je jako film. Svoje webovky nemá, to je škoda.

rezinka
3. dub 2008

Fakt 20 fotek ??? Tak to je uplna parada 😵 !!! To jsi mi udelala fakt radost ! A jak je dlouhe to DVD?

rezinka
3. dub 2008

musim ted pryc, ale alenko moc dekuju za informace !!!!

rezinka
3. dub 2008

PS: jsem ve 12. tydnu, tak snad se v pohode stacim u nej objednat zavcas 🙂

xenie131
3. dub 2008

ahojky holky, jdi vás pozdravit, jsou nějaké novinky? jak se máte, jak dopadly kontroly, snad je vše ok

petronelie
3. dub 2008

Daiquiri: Ahoj Veru,sakra já jsem tak napjatá,co to bude,ale podle čínského kalendáře ti vychází holčička 😀 Dva kluky už snad doma máš,ne?Jinak se musím pochlubit,švagrová porodila předevčírem holčičku Adélku a je to fakt kousek, má skoro 4,96 kg 😉 Snad jí konečně o víkendu uvidíme, hrozně se těším 😉
Jinak jsem ti chtěla říct k tomu pocitu....je to tlakem...já to mívám často a moje mamča taky, ač nejsme těhotné,ale když mamča čekala dvojčátka, tak to měla pořád. Třeba v obchodě nebo v jiných uzavřených prostorách. Tak neboj,nic to není 😉

xenie131
3. dub 2008

tak pro mě je ted spanní taky velkej boj, taky sem spávala na břiše, spávala sen na něm, dokud sem necítila tlačení, ted už hoodně dlouho spávám na boku a řeknu vám, už sem jakoby otlačená, chytám křeče do kyčlí, no masakr. Budím se v noci, dneska byla děsná noc,vůbec sem se nevyspala.... Sedět je taky boj, sekroutím, spíš pololežím než pořádně sedím a ani tak moc dlouho nevydžím, furt se vrtím a měním polohy
s těma nevolnostma to taky znám, z ničeho nic mě polil studenej pot a bylo zle, bála sem se dycky pohnout, aby to nebylo ještě horší a snažila sem se to rozdýchat... ale můžu vám říct, nebojte, kolem 4 měsíce to přejde 😉

petronelie: éé, tak to gratuluju "teto"- to je teda pěkny mimčo, taková váha, klobouk dolů,ale hlavně že jsou v pořádku.

daiquiri
3. dub 2008

Péťo, já taky se nemůžu dočkat, teď přišla těhotná kolegyně z velkého UZV a už ví co bude mít, jenže ona je o tři týdny přede mnou 🙂 Jedna holčička a co to druhý??? 😀 Jak dva? Mám přece tři 😀 😀 😀

Ty jo, to je váha, to se naštěstí nám s dvojčátkama stát nemůže, teda doufám 😉
Jen jsem se vyděsila, kolikrát se mi zamotá hlava, ale tohle trvalo dlouho a docela jsem začala panikařit.

petronelie
3. dub 2008

Daiq: Verunko, ano máš tři, ale jen dvě děti, manža je přeci taťka 😀 Aby nakonec neměla samý chlapy 😅 Ju a koukej dávat do alba rostoucí bříško 😀

daiquiri
3. dub 2008

Já myslela jako dva pejsky a manžu, to je někdy taky takový dítě 😀
Nestraš, já chci aspoň jednu holčičku 😀
Zas jsem to tam nechtěla dávat po týdnu, to by nebyl vidět žádný rozdíl. Ale M zaúkoluju o víkendu, teď je zase pryč 😖

petronelie
3. dub 2008

daiq:No vždyť Veru,já mluvím o pejscích...to jsou taky děti. Ale už vám sem nebudu vstupovat,jen občas se chodím nakouknout,jestli náhodou nevíme, co to bude. To víš,teta musí být informována 😀

daiquiri
3. dub 2008

Neboj teti, já ti písnu mejlíka, hned jak budu vědět další info, 9.4. jdu na kontrolu 😉
zatím pa

issaga
3. dub 2008

ahoj holky,

rezinko my jsme na tom 3D byli - teda vlastne nakonec nebyli 😠 totiz... sli jsme tam a doktor nas upozornil, ze u dvojcat to nebyva ono, ze mame pocitat s tim, ze to mozna nepujde videt hezky, ze jak jsou na sobe nacpani, ze to proste nebyva takovy jako u jednoho mimiska... a taky neslo... tak si nenechal zaplatit tech 1250,- co to u nas stoji, ale jen 200,- nebo 250,- uz nevim a nahral nam aspon na cdcko 2D video

helisek84
3. dub 2008

halo ahlo, je tu někdo?

fiallinka
3. dub 2008

holky, tak jsem po kontrole, mimísi jsou pořád dva, každý má už 2,5 cm, a vše je ok., tak jsem moc ráda 🙂, příště je uvidím už za tři týdny na ultrazvuku ve 12. týdnu, už se těším 🙂, nejvíc se mi líbily ty jakoby ručičky a nožičky, i když to bylo vidět jen trošku 🙂

helisek84
3. dub 2008

fiali, krásný, a máš fotečku?

fiallinka
3. dub 2008

heli: nemám, a ani jsem si o ni neřekla, počkám si až na tu ve 12. týdnu 🙂

daiquiri
4. dub 2008

Ahoj holky, krásné ráno, i když teda zamračené ☹
fiallinka...to je nádhera vidět je jak se mrskaj viď? Mně tam úplně jančili, škubali sebou a tak 😀 Ale
teď když jsou větší, tak jsou klidnější 🙂

fiallinka
4. dub 2008

dai: tak oni zatím byli v klidu, na mrskání je to ještě brzo 🙂, včera to bylo 8+6, ale srdíčka bily jak o závod a vůbec to bylo super, je vidět, měla jsem totiž předtím trošku strach, jestli tam budou dva nebo jeden, ale teď jsem klidná... to je sranda - nejdřív jsem z těch dvojčat úplně zděšená a ani ne po měsíci už se na ně těším 🙂

daiquiri
4. dub 2008

máš pravdu, vůbec mi nedošlo, že mně se mrskali až v někdy v 10tt 😉 Ale to máš za pár!
My taky byli nejdřív zděšený a teď se hrozně těším 🙂

rezinka
4. dub 2008

ahoj holky 🙂

issag a v kolikatem tydnu jsi byla, kdyz jste sli na ten 3D utz?? Nazory se hodne ruzni, kamaradka byla s jednim miminkem ve 20. tydnu a pry uz ji ukazali "jen" hlavicku ... ja myslela, ze kdyz pujdu takhle brzo, tak budou videt celi. Ale asi si nebudu delat marne nadeje, po tom, co pises. Dobre, ze to vim, ze je to takhle komplikovanejsi, alespon kdyz to taky takhle nevyjde, nebudu tolik zklamana ...

daiquiri
4. dub 2008

jo rezi, jak jsem ti včera posílala ten článek jak se nemá spát na břiše a na zádech, tak co myslíš, ráno se probudím a ležím na zádech 😎

rezinka
4. dub 2008

tak to je sranda daiq, protoze ja jsem se za tenhle posledni tyden uz asi 3x pristihla, ze jsem se probudila na zadech, coz u me fakt neni normalni 😀 tak nevim, cim to je, ale asi nahoda 🙂

daiquiri
4. dub 2008

Nebo jak se říká zakázaný ovoce nejlíp chutná 😀
No ale co, škodí to jenom nám, miminkům ne 😀

issaga
4. dub 2008

ahojky holky,

rezinko ja jsem na tom byla tusim v 21. nebo 22. tydnu

jinak holky ja jsem spala na zadech az nekdy do 25. tydne, pak mi to teprve zacalo vadit a necitila jsem se dobre... nekde jsem cetla, ze to na sobe poznate, kdy uz tak nespat, ze pokud vam neni spatne, neomdlivate, nic vam nebrni, tak to nevadi... (?) ale nevim
ja jsem rada pak na spani pouzivala kojici polstar, mam ten dlouhy TeraBag... pri lehu na boku jsem ho mela mezi kotniky, koleny nebo stehny, pak mirne pod briskem a pak pod hlavou - to je super poloha, pripadne zkuste
ja jsem si na to v tehu tak zvykla, ze ted tak spavam taky 😀 akorat misto kojiciho polstare si muchlam perinu 😎

rezinka
4. dub 2008

na ten TeraBag se taky chystam 🙂

dneska rano po probuzeni jsem zacala zase koumat, jak v te nasi loznici rozmistime 2 postylky. holky jak vy jste to vyresily nebo planujete resit? dve postylky? nebo nejakou dvojpostylku? ja kdybych zvolila 2 postylky, tak bych jednu musela mit vedle sebe a druhou u nohou. a nebo me napadlo, ze se pak s miminkama odstehuju do detskeho pokoje, kde bych je mohla mit hezky vedle sebe a manzel by se alespon vyspal ... jak to mate nebo budete resit vy ??

juliet
4. dub 2008

já plánuju 2 postýlky a budeme spát v pokojíčku a když se budou budit navzájem tak jeden bude spát s taťkou v ložniici a druhý se mnou

daiquiri
4. dub 2008

rezi... už jsem se tady na to ptala, holky to už psaly.

Přesně tak to chceme udělat taky, manžel bude spát v ložnici, já s dětma v dětském pokojíku.

issaga... někde jsem to taky četla, že ten kojící polštář je na spaní výbornej, asi to taky zkusím!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru