Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

allynka
7. pro 2011

@zvalentova snad budou spravne natocena 😉 na jaky tyden jsi objednana a jak dlouho dopredu je treba se objednat? Koukam, ze jsi uz ve 20tt, to se chodi na ten velky utz kvuli vsem organum, uz jsi byla? A nebylo videt pohlavi...?
Ja jdu zitra do Gennetu na tripply.

zvalentova
8. pro 2011

@allynka ahojky, velký UZT mám až na konci prosince, snad tam něco vykoukají...
4D je jen způsob jak z matek vytahnout další prachy, protože není diagnostický, jen hezký. Lékař nebo sestra ho dělá bez zkoumání počtu nohou a rukou 😉

veronika.m
8. pro 2011

@zvalentova Ahoj Zuzi, tak to je super zpráva že už máš kočárek alespoň to máš vyřešený a máš klid. Já už ho mám taky objednanej tak sem ráda, tedy snad mi ho přivezou z USA nebo si ho objednám tady ale jasno mám taky tak se trochu klidnější. To je super že jdeš na ten 4D a není to nějaký levný? Já tam byla s Lili a stálo to 1500,- ale chtěla bych tam jít teď s dvojkama taky aby jim to nebylo líto. 😀 A na kolikátej tejden objednávají? My jsme skoro stejně tak půjdu taky.

veronika.m
8. pro 2011

Já jinak byla na utz minulý týden a doktor prý nic neviděl, no prostě má horší tu sondu takže tam toho není moc vidět. Nebo se mu prostě nechtělo. Ale příští týden jdu k jedné své zákaznici na utz ta má prý nový super moderní tak sem zvědavá co se mi ukáže...

veronika.m
8. pro 2011

@allynka a jak s kočárkem? Já už sem si ho objednla a nakonec celý černý neboť fakt nevím s tím bílým sem pořád taková nejistá ale je krásnej. Ale já ten kočár nešetřila ani předtím tak mám strach... 😀

zvalentova
8. pro 2011

@veronika.m ahojky Veru, objednala mne na 24tt na 20.ledna, dřív nebylo místo, dělají to jen v pátek večer a o víkendu. Určo tam zavolej, bude nával 😉

zvalentova
8. pro 2011

Dneska jsem byla u své OG, všechno v pohodě, jen má nepříliž kvalitní utz a tak pořád nevím co to bude. Ona by hodně spekulovala a to nechci, jedu na jistotu 🙂
Snad příští týden v Gennetu něco vykoukají.

allynka
8. pro 2011

@zvalentova Zuzi v Gennetu ti to určitě vykoukají, vždyť mě tam toho jednoho pindíka našli už v 1. trimestru 😀 můj Dr. má sice rovněž horší UTZ, ale taky ho tam viděl 🙂 Tak třeba tam máš holčičky, u těch jsou doktoři opatrnější na tipování řekla bych 😉
Na ten velký UTZ do Gennetu jsem objednaná na 10.1. 🙂 A na 4D bych taky ráda, ale až na únor a to ještě neobjednávají, mám si zavolat před svátkama.
Super, že máš kočárek! 🙂

@veronika.m Veru já jsem taky rozhodnutá pro Oslíka, už ani jiný nehledám. Ale s tou barvou mi teda dáváš 😀 já jsem si říkala - když mi to schválila zkušená mamina, tak je to dobrý a ty teď takhle 😀 no líbí se mi moc ten barevně kombinovanej černá-smetanová... pořád si říkám, že když je černá dole a světlá "jen" nahoře, tak to snad nebude tak blbý, ale nevím, zkušenosti nemám...
To jsem zvědavá, co příští týden uvidíš na UTZ 😉

veronika.m
8. pro 2011

@allynka já sem právě taky byla rozhodnutá pro tu černou-smetanovou ale pak sem si uvědomila že kolikrát to fláknu to auta nebo někam a neřeším to tak abych tu smetanovou nemusela pořád prát, tak sem šla na jistotu na černou.

@zvalentova a Zuzi kolik tedy stojí ten 4d UTZ?

zvalentova
8. pro 2011

@veronika.m v Gennetu tuším kolem 1100,- ale záleží kde. V Hořovicích za něj chtějí jen 700,-

veronika.m
8. pro 2011

@zvalentova aha, no Hořovice mám fakt absolutně z ruky tak se zkusím taky objednat do toho Genetu. Tak dík za info. A co bříško? Roste? Mě už přijde že ho mám jako pěkný.. 😀

veronika.m
13. pro 2011

@zvalentova Ahojky tak sem se taky objednala a jdu hned po tobě 21 😃

zvalentova
13. pro 2011

@veronika.m to je super 🙂

amallie
13. pro 2011

@veronika.m a okdu objednala? prý celý černý má i rám černý a je nějaká limitka, fakt?

veronika.m
13. pro 2011

@amallie ahojky, objednala sem si ho z USA aby mi ho přivezli známí který tam teď jeli na dovču tak uvidíme jestli se jim podaří ho sehnat, kdyžtak ho objednám tady. Ještě jsem dostala nabídku od jedné paní z Anglie na použitý asi dva měsíce za 28tis tak uvidíme. Ale jsem rozhodnutá dát i těch 40 protože to je fakt láska na první pohled. A žádný donkey nemá černou konstrukci je klasila stříbrná. 🙂

amallie
14. pro 2011

@veronika.m no mně předevčírem v anně a viktorii říkali, že je nějaká limitka s černou konstrukcí, ale já bych jí stejně nechtěla, tak nevím
nebojíš se toho dovezeného, že pak nebudeš mít záruku a problém se servisem? kolik ušetříš? já furt přemýšlím, jak na to

allynka
15. pro 2011

Ahoj holky, tak uz vam bylo odhaleno tajemstvi pohlavi vasich miminek? 😉

veronika.m
15. pro 2011

Ahojky já byla dneska a jedno je stopro klučina druhé stále tajné 😊

zvalentova
15. pro 2011

@veronika.m jéé, mám to úplně stejně. Na mé levé straně je sígr kluk a to pravé je schované 🙂

zvalentova
15. pro 2011

@allynka a tobě bylo odhaleno??? 😎

veronika.m
15. pro 2011

@amallie jo je jeden s černou konstrukcí ale to je pro jedno mimčo takže to se nás netýká 😀 Já se použitého kočárku nebojím už jednou sem si kupovala nový a je to fakt totální ztráta peněz když ho pak prodáváš. Takže i kdyby se s ním něco stalo tak si tady snadno ten servis zaplatím protože to nebude stát tolik. Ale fakt nevím, paní s použitým se mi stále neozvala tak nevím. Uvidíme jak to dopadne, přinejhorším koupím tady nový 🙂

@zvalentova no to jedno bylo fakt evidentně vidět to je kluk jak buk jdu zase v úterý tak sem zvědavá, už mám trochu obavy aby tam nebylo pindíkový komando 😀

allynka
15. pro 2011

@zvalentova @veronika.m Jééé holky to je super, mám to úplně stejný! 🙂 Nalevo nahoře (Béčko) mám chlapečka, o čemž není pochyb 😀 a napravo dole (Áčko) by snad podle jednoho Dr. mohla být holčička, údajně viděl kávový zrno, ale vzápětí dodal, ať nic růžovýho zatím nekupuju, takže taky ještě na to jedno mimi vyčkávám 😀

allynka
15. pro 2011

Jo a Béčko = chlapeček se pořád mele, dělá kotouly, kope a Áčko je hodňoučký, jenom hajá, občas se pootočí 😀

zvalentova
15. pro 2011

@veronika.m nemůžeme mít pindíková komanda přeci, ne? 😀

veronika.m
15. pro 2011

@allynka @zvalentova Holky já si taky samo přeju super párečer neboť mám doma tuny růžovýho rozkošnýho oblečeníčka ale osud už nezměním tak budu doufat. Ale nevím nevím. To druhý tam taky cosi mělo a ještě pupeční šňůru tak je to ještě takový nejistý. Tak doufám..... 😀

s.nek
16. pro 2011

ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, stalo se některé z vás, že by na prvním ultrazvuku doktor viděl jen jedno mimčo a ona se pak vyklubala dvě? byla jsem teď na UZ v 7tt mluvil jen o jednom a já jednak nějak pořád od začátku tuším, že se udržela obě (jsem po IVF) a jednak se mi zdá, že na té fotce vidím ještě jeden hodně podobný jakoby fazolovitý útvar, jen méně jasný. Co jiného než druhé mimčo by to mohlo být? on nemluvil o ničem, jen že vidí jeden plod... ve středu už jdu ke svému gynekologovi, tak jsem teď strašně napnutá

maruja
16. pro 2011

@s.nek já je mám přirozeně tak ti asi moc nepomůžu, ale moje byli vidět v to 6-7tt. Jednovaječný jsou vidět později

s.nek
16. pro 2011

@maruja díky, moje by byly určitě dvojvaječná, prostě mi zaváděli dvě embrya, ale já právě nějaký náznak na ultrazvuku vidím, jen on o ničem nemluvil. Když on ale skoro vůbec nic neříkal, trochu mě vyděsil, protože se mi zdálo že vidím gestační váček a dokonce i srdíčko a on pořád nic neříkal... no uvidím co můj doktor. Tomuto moc nedůvěřuju...

maruja
16. pro 2011

@s.nek a kdy jdeš ke svému, jseš 8tt to tam klidně můžou být obě i různě za sebou 😉

mrkvicka28
16. pro 2011

@s.nek my měli v 5tt jedno mimi v 8 tt dvě mimi a v 14 tt tři mimi takže může záleží na kvalitě UTZ.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru