Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

arwenka
9. srp 2009

Kocinky, jedeme s Jardou za nekolika zakazniky, uz hodku v kuse mam prvidelny poslicky a dala jsem do alba aktualni bricho, malem jsem se uz nevesla na fotku, kdyby nahodou neco, myslete na me....

lucy82
9. srp 2009

Ahojík holky, tak jsme včera byly s plno kamarádama na zahrádce, dala jsem si dvě malý pivka a o půl noci jsme šli domů a bylo to žůžo, zase pokecat 🙂 Akorát teda v práci bych to nevydržela ani náhodou, 5 hodin sezení na jednom místě mi úplně stačilo, už mě vše bolelo, tvrdlo mi břicho, takže jsem byla ráda že jdu domů a spala jsem do deseti, konečně jsem se vyspala 😉

Arwenko myslím na tebe, zvládni to 😉 A dej nám nějak vědět 😉

arwenka
9. srp 2009

Jsem zas tady, kocky moje, jeste vcelku, normalne ale uz v tom aute skoro nemuzu jezdit, kazda dira je na pytel, pandero me boli, nohy jak konve, no zuzo, na to tehu je fakt lepsi zima 😠 😠

lucy82
9. srp 2009

Arwenko jé ty snad ještě budeš přenášet 🙂 Ne dělám si srandu, ale musí to být záhul já mám co dělat teďka, vůbec si nedovedu představit mít takový panděro. Máš ho už pěkně veliký, jen co je pravda, to už snad nemůžeš nis obléct ne?
No na jednu stranu jsem ráda že je léto, ptž zimní boty bych nedala a zimní bundu asi taky ne, ted stačí tričko, naštestí. V zimě bych neměla co nosit 😒

Holky já mám popraskaný celý vnitřek stehen, mažu to ale nepomáhá to, jsem z toho zoufalá, takový hnusný nohy ☹ A to ještě porostu, kdyby mi to šlo jen do břicha ale proč do celýho těla proboha ☹

lucy82
9. srp 2009

No a super, David si vylil na telefon kafe, takže má po mobilu, ho zabiju jednou, telefon za deset táců a je v prdeli 😠 😠

arwenka
9. srp 2009

Lucy, to si delas legraci.....vyndej baterku a sup s nim na vitr a na slunicko. Co jde rozdelat, to rozdelej. Vyfenuj ho. Zkus vsecko mozny, obcas se stane zazrak, ver mi. Mne se jednou koupal ve vinnem striku a jednou ve vane a taky se zase rozchodil.

No, s tema zimnima botama mas pravdu, ty moje nadherny nohy bych tam za prase nedala 😠 😠
Zahul to je, ale kdyz jsem je donosila az sem, asi jim to zas tak nevadilo...chudinky maly utiskovany....
Stehna mi teda nepopraskaly, ale to bricho i pres olejicek bohuzel ano ☹ Nei to tragedie, ale jsou tam, mrchy 😠 😠

lucy82
9. srp 2009

No nejde nabíjet, tak snad se rozchodí, to je jak naschvál 😖

No nabiju si foták a vyfotím ty hnusný nohy a břuch, ale fakt mě to popraskaný štve, nohy a zadek, takže je to síla, a mám už nahoře 15kg. Kolik jsi zatím přibrala ty?

arwenka
9. srp 2009

Jsem tady, kocicko. Mela jsem jeste vyber a navstevu.Pribrala jsem 12 kg a dosel mi olej, nemam cim mazat pandero. Asi predzvest porodu.... uz tam mas fotecku? Jdu se podivat 🙂

lucy82
9. srp 2009

Fotečku ještě nemám, až se půjdu vyspršit tak to vyfotím, ještě se baterka nabíjí. Ty jo 12kg tak to je super, to já se dostanu asi až na 25 kg, jak to tak vidím. A přitom nic moc nejím prostě normálka 😢

darling007
9. srp 2009

Ahoj Arwenko!
Ahoj holčiny, tak se zase hlásím po náročném víkendu... Dvě oslavy a dneska celodenní výlet na hrad, mám toho plné kecky. Najím se a jdu zalehnout.
Arwenko, holka, moc na tebe myslím, pokaždé když čtu tvoje zprávy, tak si říkám, jak to všechno takhle zvládáš... Asi to nedokážu, být takhle v zápřahu a v pohodě.
Mějte se fajnově, hezký večer a dobrou noc!!!
Arwen, kdyby něco, dej určitě vědět! 😉

arwenka
9. srp 2009

Lucinko, omyl, za chvili se do Tebe totiz nic nevejde, zacnou tlacit na zaludek a zbastit tak male porce, ze budes jeste ubyvat, vazn

Dar, koci, ahoj 🙂 zvladnes to, jsme silny zensky a musime, jasny? To vis, ze bych dala hned vedet - ozvi se taky, az si odpocines 🙂

kvetinka78
9. srp 2009

Babulky, a užívate aj nejaké vitamíny ?Ja beriem obden Magne B6, a calibrum- ružove- pre 2. a 3. trimester. S čím máte najlepšiu skúsenosť?

arwenka
9. srp 2009

Kvet - ja jsem brala Calibrum mami, ale ne moc dlouho, asi dva nebo tri mesice a hlavne - mam strasnou chut na zeleninu a ovoce, coz normalne vubec nemusim, ze snad ty vitaminy plne nahrazuje 🙂

lucy82
9. srp 2009

Arwenko já mám pocit že přibírám i ze vzduchu, možná jsem i hodně zavodněná, to mi řekla i zdr. sestra že to tak vypadá, protože už fakt nevím, nepřežírám se a stejně prd. Každý týden kilo nahoře, někdy i kilo a půl 😒

Kvetinko já beru mamavit, ale ne každý den, když si vzpomenu, mám pocit že co ho teď beru tak mě bolí kyčle a stydká kost, když si ho pár dní nevezmu tak je to v pohodě, tak nevím jestli to je tím, nebo jsem už paranoidní 😀

darling007
9. srp 2009

Ahoj Kvetinko, já brala ze začátku CEM-M a teď od 12. tt každý den Calibrum Mami, doporučili mi ho v lékárně a není ani nejdražší. Složení odpovídá ostatním vitamínovým přípravkům, vcelku v tom není rozdíl.
Arwen, děkuju za povzbuzení, já vím, musíme to zvládnout.
Jak jsi psala o těch chlapech, mám doma něco podobného, chvílema je to dost těžký, nedávno jsme měli takovou krizi, že jsem chtěla nadobro odejít, rozvést se a že budu raději s dvěma mrňouskama sama než žít s takovým nervákem... Teď se snad trochu uklidnil, no jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží...
Napíšeme si zase ráno, ano? Dobrou, jdu už zalézt...Papa!

arwenka
9. srp 2009

Lucinko, to vaze prejde, ja se kouknu do prukazky - na zacatku co pordna, to dve kila nahore a jednou tri. Od 29.tt jsem zacala hubnout - tak Te to ceka ted 🙂

Mamka mi tady po skypu nadava, ze zeru melouny na kila a pak se divim, ze mam tak otekly nohy 😖

Dar, dobrou noc a ozvi se !

koira
9. srp 2009

Ahojky holky, dneska jsem uplne na dranc...vcera sme slavili moje ctvrtstoleti..dneska navsteva u rodicu a jsem hotova..a to sem pritom toho ani moc nepodelala ani nenachodila...je to hrozny jak clovek nic nevydrzi...Arwenko mas muj obdiv....navic mam dneska stŕasne otekle prsty na rukach..je to divny sem to spis cekala ze budu mit natekle nohy..ale to muze jeste prijit ze....

arwenka
9. srp 2009

Koi, ale jdi Ty.....neni za co me obdivovat, uz sotva lezu a udelam tak polovinu, nez bych mela 😠 😠

Holcicky, krasnou noc, ja ted dodelala ovocnej dort a musim si lehnout 🙂
Tak rano papa
Lucy, kde mas to brisko? 😉

lucy82
9. srp 2009

Tak kočky fotečky jsou v albíčku 🙂 Sakriš rostu jako z vody 😲
Koiro jo jo a bohužel bude hůř 😖
Já jsem včera sundávala už druhý prstýnek, snubní mi zatím je 🙂

Arwenko tak že bych fakt začala hubnout, no podám hlášení 😉 😕

arwenka
9. srp 2009

Lucisku, klidek. Opravdu se to zastavi, neboj - a kdyz ne, tak co, mas tam dve a mas narok, vylitame to kojenim a starosti o ne, no ne?

lucy82
9. srp 2009

Arwenko v to pevně doufám, já navíc ještě lítáním do 4 patra 🙂 Takže budu vypadat jak modelka 😀

arwenka
9. srp 2009

Tyjo, Lucisku, tak to by me s dvojkama slehlo, to je fakt budes tahat pesky? 😲 😲
Jdu si lehnout, holky, fakt musim 😠 😠
Krasnne spinkejte 😉

lucy82
9. srp 2009

Jojo nic mi jiného nezbývá, hnusný 4 patro, každej můj trhlej příbuznej mi radí at si byt s někým na dva roky vyměním. No tak se z toho nezblázním, šlo to jiným tak já to taky nějak budu muset zvládnout 😀 Ještě nevím jak, ale nic jiného mi stejně nezbyde 😀
Dobrou noc, já jdu taky na kutě 🙂

sindynka
10. srp 2009

Holky ty kyla vám pujdou sami,hlavně v šestinedělý a kord když budete kojit.No já za klukama moc nelítala,takže jsem spolíhala na dobrou stravu a nežrat čokoládu ☹ .Lucy nemas známýho truhlare?Ze by ti udeja ze dreva najezdky z desky?Já to měla do pár schodu jen,ale bylo to dobrý.

arwenka
10. srp 2009

Jezkovy Sindy, copak to jde nezrat sladky, kdyz bude potreba nadbytek energie? 😲 😲 😀 😀

kocky, jdu do poradny, mam bricho jak skalu a bojim se, co mi rekne (teda jdu, az to udelam vsecko)

sindynka
10. srp 2009

Arwen.... 😀 😀 😀 😀ty mě dneska dáváš 🙂 Ono jde žrát...Jak jsem kojila to jsem byla jak lanka,ale pak sud přetekl..A nebo to bylo s píva 😀 😀

arwenka
10. srp 2009

Hihi, sud pretekl 🙂
Podivej se na me. A hlavne ticho bo Te znam, ze ano. Nevim, kde mas ty kila - asi mas v kapse zavazi, co? 😀 😀 😀

sindynka
10. srp 2009

Jo holka ono to není vidět,ale jak si sednu tak mužu mít záchranej kruh z břicha 😀 .Moc to neřeším,dokud se vejdu do toho co mám ,tak jsem ráda.Říkám so že nějaký mamči po jednom dítku na tom jsou mnohem huř jak já po dvouch..

lucy82
10. srp 2009

Ahojky, jsem si dneska pospala a vstávala kolem desáté, jenže než já se proberu a udělám tak nějak vše možné tak už je plno hodin 😕
Sindynko truhláře mám manžela, ale kočárek nahoru tahat nebudu, máme kořárkárnu dole, takže budu muset s dětma v ruce tak vysoko pěšky 😝

sindynka
10. srp 2009

Lucky..Je to na prd..Začátek pujde že je mužeš přenášet ve vajíčku nebo ták,ale horší až sebou budou mlít.Mě stačilo to jedno patro a někdy 6 k sesře,ale to bylo asi dvakrát co nešel výtah...Já si v neděly s manželem pospala po dlouhý době do pul 10.Kluci si mezi nás lehly a pročítaly knížku.To jsem bylav šoku jak jsem kukla nahodinky 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru