Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika03
26. kvě 2010

@salu a co taková změna??? Na svatbě blond melír... Ale sluší ti to! 😉

salu
26. kvě 2010

jsem šmrnclá do zrz přírodně, vždycky jsem nosila delší zrz vlasy, svatba byl takový hokus, pokus, úlet ..... takže pak jsem si je zase nechala narůst. ale teď se barvím 🙂

monika03
26. kvě 2010

Salu taky ráda experimentuju- přijde mi, že už jsem na té hlavě měla všechno! 🙂 Kam zase všechny těhule zmizely????

beatrice7
26. kvě 2010

Salu, dívala jsem se na tu fotku, moc ti to tam sluší, fakt. 🙂 Já mám tmavý mahagon... nic jinýho mě asi nesluší. Ale spíš se bojím experimentovat. Moni, ty máš taky zajímavý účes - takový rozverný na té fotce 😉

salu
26. kvě 2010

@monika03 Kam zmizely? Buď vaří, nebo na oběd, nebo nás jenom čtou 😎 Baby jedny, vylezte !!!!!!!

monika03
26. kvě 2010

@beatrice7 tak tenhle nosím už delší dobu- můj je krapet konzerva a s pokusama moc nadšený nebyl- tohle zkousnul a já se v tom cítím dobře. 😀

salu
26. kvě 2010

@beatrice7 díky 🙂 a kde máš ty nějaké albíčko ???????? 😀

salu
26. kvě 2010

@monika03 jak jsem psala hned na začátku, jsi mi moc sympatická ! účes super. Nejsi náhodou rybička?

monika03
26. kvě 2010

@salu ty jo, jak jsi to poznala????? 😲 Nech toho- se začnu červenat! 😀

beatrice7
26. kvě 2010

@salu, nefunguje nám scaner, je v opravě, tak až nám ho přivezou, tak určitě tam ty fotečky dám 🙂

salu
26. kvě 2010

@monika03 no nekecej !!!!!!!! 😀 fakt?

salu
26. kvě 2010

@beatrice7 dobrá dobrá, už se těšíme 😉

monika03
26. kvě 2010

@salu no fakt jsem!!! Jak jsi na to přišla????

monika03
26. kvě 2010

@beatrice7 ano budeme se těšit!!! 🙂

salu
26. kvě 2010

@monika03 já ti nevím, prostě vycítím svojí "krevní skupinu" 😉 já jsem taky rybička. Tak to jsi měla letos pořádnou oslavu?

monika03
26. kvě 2010

@salu jéé tak to je super!!! 😉 No jasně koupila jsem si dvě bohemky nealko a rozjela to ve velkém stylu! 😀

monika03
26. kvě 2010

asi dnes neodolám a objednám si: http://www.originalnitehotenskamoda.cz/en/shop/... - ze všeho mi totiž leze pupek! 😉 Měli tam i hezké bodyčka s křidýlkama na zádech, tak je asi přihodím. 🙂

beatrice7
26. kvě 2010

Holky, říká se, že ryby mají dobře vyvinutou intuici, taky znám pár rybiček, a mohu to potvrdit 😉 takže salu využívá svoje schopnosti 🙂
Salu, teď mě napadlo, nemohla bys mi říct co se mi narodí- myslím pohlaví ? Nebo k tomu potřebuješ ty fotky z utz ? 🙂 😀

sarri
26. kvě 2010

Salu, vdávala ses až s dvojčátkama v břúšku?

sarri
26. kvě 2010

Beatrice - pohlaví věští už ve 13tt na velkém ultrazvuku. Neptala ses?

ali.cka
26. kvě 2010

ahoj holky!tak 21.5. ve11.41 se námnarodil Jiříček 2540g a 47cm,11.42 Honzíček 2450g a 46cm.císařem.jinak u mě porod a to po něm byla hrůza,ale byli tam strašně fajn sestřičky a to opravdu všechny(milosrdní v Brně).starali se moc hezky.od toho poledne,kdy jsem porodila do druhého druhého dne do pěti rána jsem ležela jen na zádech.epidural my píchli až na počtvrté tak jsem musela.celou tu hroznou noc jsem se dívala na otisky nožiček našich kluků a pořád jsem se strašně těšila až je konečně uvidím.ráno přišla sestřička,že my pomůže na nohy a od té chvíle jsem až do večera nelehla.snažila jsem se chodit,abych mohla pro ty svoje poklady.tak kolem desáté jsem to už nevydržela a šla si pro ně a měla jsem je až do večera.skoušela jsem přikládat a dokrmovala z lahvičky.večer kolem deváté jse je šla je vrátit sestřičkám,necahala si píchout něco na bolest a hlavně na spaní.usnula jsem celkem rychle a ráno o půl šesté už jsem stála u dveří pro kluky.od té doby už jsem jim je nedala.navečer se my povedlo už něco nakojit a nad ránem už jsem nemusela ani dokrmovat s lahve.váha jim šla nahoru tak jsem moc ráda,že už můžu být doma od včerejška a užívat si jich na plno.musím ted za nima,ale pak přihodím fotečky!!krásný den!!dočítat budu později!

monika03
26. kvě 2010

@sarri Já myslím, že Salu je vdaná už dýl- má přece už Aničku. 😉
Jo a s tím velkým UTZ je to pravda, ptala se nás už v tom 12tt jestli chceme vědět co to je- moc jsem tomu nevěřilo- jedno se trošku schovávalo, ale v tom 20tt to jenom potvrdila.
Jinak Bea- já bych hádala u tebe asi páreček. 😉

sarri
26. kvě 2010

Ali, gratulace velká, krásné váhy. Pane jo. No, jste rychle doma - to je dobře.

salu
26. kvě 2010

@sarri ne ne, svatba byla 2007, Aničce bylo 2,5 roku. Dvojčátka po svatbě. Stavěli jsme barák, tak se to nějak nestíhalo.

monika03
26. kvě 2010

@ali.cka moc, moc gratujujeme k chlapečkům!!!! To je krásný, že jste takové šikulky a tak brzo doma- super. 😉

salu
26. kvě 2010

@monika03 Ten je super. Jdi do něj a udělej si radost!!! Já nosím manžela trička a teď už i ponožky, kvůli těm otokům 😀

sarri
26. kvě 2010

Moni, možná to bude pro Tebe velký šok 😀 😀 😀 , ale představ si, že se děti rodí i svobodným 😲 . Já teda prva taky myslela, že až po svatbě 😀 😀 😀
Asi máš pravdu - kde by vzala tak rychle ty dlouhé vlasy, že jo?

monika03
26. kvě 2010

@salu 😀 i po venku???? 😀

monika03
26. kvě 2010

@sarri díky za vysvětlení- já jsem taky svobodná!!!! 😀 😀 😀 Ale je fakt, že jsem to neodhadla kdy se vdávala. 🙂

salu
26. kvě 2010

@ali.cka Velká gratulace! My tady na tebe vzpomínaly. Tak hlavně, že jste v pořádku a fakt rychle doma !!!!!!

Jenom mě mrzí, že tě musím posunout do jiného seznamu a tím pádem já stoupám výš výš 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru