Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
4. čer 2010

@monika.tdm já používám Rennie ovocné a zabírá

monika.tdm
4. čer 2010

nefunguje v noci jsem jich snedla 5

salu
4. čer 2010

@monika.tdm tak blbý, nevím ☹

salu
4. čer 2010

@monika03 cestu k nám máš v IP 😉

monika03
4. čer 2010

Salu už jsem našla díky. 😉
Sakra proč mi dnes nejde ta funkce "odpověz"! 😠 - už ani na noťasu!
Moni zkus nealko pivo. 😉

salu
4. čer 2010

jo, tak já mám teď černý pivko 🙂

monika.tdm
4. čer 2010

@monika03 chich to do mne rval minule manzel, prej plzen je lek na vse!!! Rovnou dvanactku no to pomohlo na 15 minut!!! No a pak byl rad, ze to nepomaha, prej bych mu mohla vypit celou basicku kdyby to fungovalo!!! 🙂

monika03
4. čer 2010

Kruci to pěkně blbě radím- byla jsem na obchodě a sama si jej nevzala! 😀

monika03
4. čer 2010

Moni tak to jsi toho asi vypila málo- měla jsi množství znásobit časem na jak dlouho jsi chtěla, aby to fungovalo! 😀

monika.tdm
4. čer 2010

@monika03 To by se mi taky mohli narodit mali alkoholici!!! 🙂

monika03
4. čer 2010

Moni 😀 😀 😀 , ale trénovaní! 😀

betina
4. čer 2010

ahoj holky,

no tripply jak jsem psala, jsem odmítla, jelikož NT dopadl dobře, ale...nevím, jestli bych šla někdy na AMT, ale nebudu tady dělat striktně, že ne, nebyla jsem v té situaci, tak nebudu nic říkat..

holky, jen si chci postěžovat, že si faaakt už připadám jako exot. bydlíme v takovým komplexu, kde se prostě v jednom kuse těhotní a rodí 😀 , ale mě už opravdu štve, jak se každý ptá a co ty dvojčata, jestli jsme to takhle s MM chtěli 😀 😀 a pak to začne..že znají kamarádku, co byla 2 měsíce v nemocnici, dneska prý zase jedna porodila a je na ARO....prostě si asi nechám udělat tričko, ano, čekám dvojčata, ale nestojím o ničí rady a JSEM V POHODĚ. Fakt není jeden den, kdy by to někdo nechtěl probírat, přeci nejsme snad takový exoti ne????? hroooozně mě to vytáčí

monika03
4. čer 2010

Beti- exoti jsou ti pitomci co se v tom chcou furt patlat!!! Kašli na ně, já si objednala ten těhu pás s dvěma páry nožiček ať to každý vidí a nevyptává se! 😉 Taky to nejprv vytáčelo, ale už je mám na háku- je to jen naše věc. No a můj se na tohle téma baví rád, protože si připadá jako king! 😀

betina
4. čer 2010

moni 😀 😀 já mám pocit, že řeší věci za mě, já se nebojím, snažím se být v pohodě a ony jsou v šoku a furt, co budu dělat s malou, až budu muset do nemocnice, to je jako někde napsaný, že dvojky musí do nemocnice? a nejlepší byla jedna bába, která se to od někoho dozvěděla říkala mi, abych je donosila co nejdýl, že má známou, ta rodila v 6.měsíci a má děti postižené...doprdele, tohle se těhotným říká? to je tak ubohý!!!!

monika.tdm
4. čer 2010

@betina geronty bych strilela!!!! 😉

monika03
4. čer 2010

Jsou to IDIOTI- bohužel jich je hodně! Taky slýchám takové kecy, ale jak někdo o tomto začne já vypínám a myslím si svoje...

monika03
4. čer 2010

Těm malým prďolům se nějak vůbec nelíbí, že ležím a noťas mám na břichu- pořád mi do něj kopou!!! 😀

betina
4. čer 2010

kdyby to aspon nebyly mámy, ale třeba hodně mladý holky, bych si řekla njn, ale jsou to mámy...ale to je jedno, lidskou hloupost nezměním

moni, asi je moc zahříváme 😀

fiallinka
4. čer 2010

@betina Beti, taky jsem toho minule zažila a teď už ani nechci, mám strach vůbec na dvojčata myslet... kamarádům nemám problém o čemkoliv říct, ale cizí lidi bude teď dost odrážet. Naštěstí tím, že termín mám až v prosinci (minule o týden a měsíc dřív a to už je rozdíl), nebude na podzim to břucho až tak vidět a lidi asi nebudou prudit, navíc jak jsem na mateřské, tak tolik cizích lidí nepotkávám 🙂. ALe fakt budu mít chuť říkat "Co je vám do toho", ostatně i tak, když se to o mně dozví, zdrbnou to pořádně, holt dvojčata 2x po sobě, to je něco...

@monika.tdm a já myslím, že by ti celá basa fakt pomohla! Tak by ses opila, že bys na pálení žáhy fakt zapomněla 🙂

hanula83
5. čer 2010

Beti, ty jsi teprve v polovině, uvidíš, že časem si na tyhle blby kecy zvykneš... Pro mě je dodneška nejhorší boj s takovýma lidma, který místo aby podpořili, tak akorát podkopávají nohy... Ale věř, že jak už jsme tu několikrát napsali - je to jen závist. A máš vidět ty ksichty, když řeknu, že holky spí přes noc 12 hodin, vzbudí se max. na dudlík a přes den si taky pospí a maximálně si vyhrajou samy, nejsou zbytečně umrčené... takže je to vlastně pohodička. To teprve koulí očima 🙂))... Já byla celé těhotenství přesvědčená o tom, že děti se narodí minimálně o dva měsíce dřív, pokud se mi je podaří donosit... No a nakonec se jim ven nechtělo vůbec 😉) a celé těhotenství jsem neměla vážnější problémy, až ke konci ty klasické související s obřím břichem... Ale na druhou stranu je hodně lidí, kteří mi holky hodně chválí a naprosto upřímně mi řeknou, že mi je závidí 🙂. Což mě potěší a nevím, jestli to neříkají jen tak, ale každopádně je to lepší než ty pitomy kecy a gesta některých lidí, kteří se div nekřižujou, když vidijou dvojčata 🙂))))))))

hanula83
5. čer 2010

Fiali, tak jo, už je smazali? Tak se můžou přidat 🙂)...

My dnes trávili celý den venku, a myslím, že takových tu bude většina, čekali jsme na to teplo jako na smilování 🙂)... Konečně jsem s holkama mohla být venku a byly jen v body s plínečkou... 😉

monika.tdm
6. čer 2010

@fiallinka to bych se zase učurala, tak ti nevim co je horsi!!!! 😉

salu
6. čer 2010

kde jste? házíte všechny opalovačku, že jo? 😀

salu
6. čer 2010

aha, tak jukněte na hlavní stránku http://www.litex.cz/ a vpravo v banneru 😀

sarri
6. čer 2010

Salu, 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem to ukazovala manželovi a ten řekl, že škoda padésatky, když se tam dá nacpat ertepla nebo ponožka.

betina
6. čer 2010

ahoj holky,

počasí žúžo, konečně a snad to taky vydrží. jinak holky já měla noc, byli jsme s malou u babičky a večer jsem dostala svůj oblíbený průjem, jenže měla sem hrozný křeče a lítala furt...pak jsem dostala zimnici, tak strašně jsem se bála, že se něco děje s miminkama, pak už jsem ani nepoznala, jestli mě bolí spodek nebo střeva... ☹ dneska už je to dobrý, tfuj, tfu, ale krve by se ve mě nedořezal.

hanula83
6. čer 2010

Salu, my jsme dnes házeli opalovačku samozřejmě celý den... takového počasí by byl obrovský hřích nevyužít 🙂)... teda té "zvedačce" jsem se taky dost upřímně nasmála 😀 😀 😀

Sarri 😀 😀 😀

zuzka72
6. čer 2010

Tak já mohu jen souhlasit s Hanulou to co tady psala včera '(hanula83 (2 děti) - Včera ve 21:41 ) zažívám to samé.
Betina- nevím souvislosti, nedočítala jsem, ale co se týká odběrů AMC-tak o tom bych mohla napsat hororovou knihu, kdo nezažil nepochopí a i přes to všechno co se stalo bych šla raději znova, než mít jakoukoliv pochybnost o zdraví dítěte.

monika03
7. čer 2010

Dobré ránko! Tak byl krásný víkend a hned je to tu znát- mrtvo! 😀 My měli děti, takže včera Dinopark, v sobotu u kamaráda sklípek. 😉 Ale je to v háji- už jsem totálně nepoužitelný kus- záda mě bolí jako nějakou stařenu a nohy mám už i hned po ránu jako slon, kotník ani prsty nejsou moc znatelné. Holky v jakých botec chodíte ven???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru