Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

alsou
25. čer 2010

@salu moc držím palečky ať holky ještě vydrží 😝 jestli o to stojíš 😀

U mě zatím dobrý. Poslední kontrola 22+4 a dětičky váží A - 482 g, B - 457 g. Jedno je určitě hlapeček a to druhé vypadá na holčičku to by bylo bezva. 😀 Nemám s tím zatím počítat na 100%. ☹

Znáte někdo pěkný kočárek s přenosnýma taškama 😀 Asi neexistuje co 😅

darling007
25. čer 2010

Ahoj Alsou, mrkni na X-Lander X-Twin. Mám ho a jsem s ním maximálně spokojená! Myslím, že mám fotku i v albíčku...

alsou
25. čer 2010

@darling007 děkuji za typ jdu na něj mrknout. 😀

salu
25. čer 2010

@sarik1 hele, má ho LITA, zkus jí napsat. Mě to přijde, že mají pouze jako 1 skladem. mám pocit, že se jim to moc do ČR posílat nechce. A jak bys řešila případnou reklamaci?

@alsou znám 🙂 - Bumblíka, ale to bys musela rodit příští rok - nejsou ☹

betina
25. čer 2010

Jééé Salu, tak to mě mrzí, že jsi v nemocnici, ale zkus ještě aspon chvilku odpočívat a víš co leháro... 😀 ne, dělám si srandu, já nemocnice nesnáším, ale Salu, ty jsi to dotáhla tak daleko, že prostě ted to finále už půjde samo a je moc dobře, že jsi ty i holky pod kontrolou.
Darling, zatím jsem rozhodnutá pro X-landera i z důvodu financí, ale taky se mi líbí.

basina
25. čer 2010

@salu Ahoj Salu, to jsou nenadálý věci! Doufám, že subjektivně žádný problémy nemáte (tedy jako že ti není hůř) a že to jsou "jen" výsledky! Snad se to ještě na chvilku srovná! A co Anik? Kdo ji má v péči? Moc na Tebe myslím, ať je líp!!!! Dobře, že Vlčkulka se drží!

sarri
25. čer 2010

@salu
Salu, držíme pěsti a pěstičky, ať vše probíhá "bez komplikací". Je moc dobře, že jste pod dohledem. Byla jsem v porodce 14 dní před a byla jsem ráda, že kdyby něco, tak je pomoc okamžitá 😉

gilotek
25. čer 2010

@salu moc držím pěstičky , myslím na tebe 😉

alsou
25. čer 2010

@salu do Bumblíka jsem se zamilovala, ale vím že pozdě 🙄 hledala jsem i v zahraničí, ale je to naprd vyšel by hrozně draze 😀 Tak mám smůlu.
Jinak pobyt v nemocnici by mi ke konci moc nevadil, ale co s těma prckama, když už jedno máme doma toho se docela obávám ☹ Kdo ti hlídá Aničku?

fiallinka
25. čer 2010

salu, tož ty už si tam moc dlouho nepoležíš, tak ještě chvíli užij ležení 🙂, za chvíli jsou děcka venku 🙂

betina: no právě že mi ten NT screening sice vyšel negativní, ale celkem hraniční, takže mně strašili, že mám jít na triply brzo a pak HNED mne objednají na ultrazvuk a nakonec to nebude hned, ale za tři týdny, proto mne to tak naštvalo...

jitakl: ale ale, ty myslíš, že s termínem na začátku ledna neporodíš do Nového roku? To si piš, že jo, dýl jak do 38. týdne tě nenechají, takže porodné bude OK 🙂

Alsou: s taškama je Teutonia nebo Hartan 🙂, oba se mi docela líbí...

basina
25. čer 2010

@fiallinka Chápu, že tě to naštvalo. Ale zkus to neřešit. Jsou to prevíti, navíc alibistický - v rámci vyrovnaného vztahu pacient x lékař informují o všem, i co není třeba, straší a pak sami nemají čas věci řešit!!

monika.tdm
25. čer 2010

@salu Nazdarek tak zase takove brutalni otoky nemam, tuk tuk!!!!! Jinak si delas srandu, ne??? zkus rodit a uvidis, to by znamenalo, ze jsem na rade!!!! 😠 Jinak samo ze drzime palecky, neboj vse dobre dopadne!!!! Me bylo divne, ze tady nedrbes, ze se nekde flakas u more!!!! 😀

salu
25. čer 2010

ahoj holky, díky za podporu. Já se fakt cítím dobře, nic mi není, jenom ta laboratoř je prostě špatná. Teď jsem byla zase na měření průtoků. Není tady hodinka, kdyby někdo nepřišel a něco se neměřilo. opadnul takový ten strach, když jsme byla doma a pozorovala, zda obě kopou. To jediné !!!!!!!!! jinak bych byla raději doma.

O malou se stará manža, je v tomhle suprovej, myslím, že si to užívají. Nanuky, kinder vajíčko, časopis s dárečkem ..... rozmazluje jí. Naštěstí to snáší v pohodě, to spíš já roním slzy, když odejdou.

fiallinka
25. čer 2010

@salu salu, ono už je to jedno, když porodíš zítra, tak je to už úplně ok... Jurča je 35+6 a jaký je to statný junák 🙂...navíc lepší, když ti to měří, než abys někde zkolabovala s preeklampsií... a manža s malou, to taky nezaškodí....

a jak si připojená, máš tam notebook nebo píšeš přes telefon?

lenca78
25. čer 2010

@salu zdravím do nemocnice a drzim palce, at to tam mas co nejdrive za sebou

jitakl
25. čer 2010

@salu i já tě zdravím do nemocnice a netrap se nám tam co více by sis mohla přát? alespon si pořádně odpočineš a nebudeš zlobit doma manžela 😀 Jinak dnes jsem se sešla s Annou odtud jak máme stejný termín a musím říct že to bylo moc suprové odpoledne bylo fajn pokecat s někým kdo to prožívá skoro stejně jako já, byli jsme mrknout na kočárky a Anča mi trochu pomohla rozšířit obzory. neumíš si představit jak ona to všechno zná... Doufám že až budeme mít mimísky doma že se sejdeme všechny tři i s dětmi myslím si že by se ti to také líbilo.... moc na tebe myslím a držím pěsti aby ti miminka tam dlouho vydrželi 🙂

jitakl
25. čer 2010

@fiallinka Ahojka tvoje odpověd pro mě mě hodně rozesmála a musím uznat že i já mám pocit že v prosinci už budeme kompletní rodinka. jak se máš ty?

salu
25. čer 2010

Ahoj, já tady mám notebook a připojení přes USB - takový modemek. není to nic rychlého, ale stačí to. ale v některých nemocnicích mají pro pacienty wifi připojení, dají vám jenom přístupový kód a je to 🙂

Manža před hodinkou odešel i s malou, byli tu dnes již 2x. pořád mi něco nosí, teda pšššt - měla jsem odpo nanuka, ale teď už jenom zeleninku. K večeři byly nové brambory s tvarohem.

díky, že na mě myslíte.

Srazík v LBC bych pak fakt ráda dala, to bude prča 🙂

sarri
25. čer 2010

@salu
Teda brambory s tvarohem jsem jaktěživa nejedla - ani by mě to nikdy nenapadlo. Hold jiný kraj jiný mrav. 😉

jitakl
25. čer 2010

brambor a tvaroh no řeknu ti nic moc a to jsem i ze stejného kraje 😀

salu
25. čer 2010

@sarri já taky snědla jenom ty brambory 😝

jitakl
25. čer 2010

holky přidala jsem nové fotky bříška tak se můžete mrknout 😀

beatrice7
25. čer 2010

@salu tak ty jsi v nemocnici ? No, blíží se to 😉 Tak hlavně ať je všechno v pořádku, myslím na tebe.

salu
26. čer 2010

ahojky, hlásím se stále 3v1 😀 Je tu nuda, v 5 hod. budíček, tlak, teplota, váha, natáčky. V 7,30 vizita, snídaně. A za chvíli zase tlak, ozvy. a tak to jde pořád dokola celý den. Zítra další výsledky moče a uvidí se. Pokud to bude stejné nebo lepší, tak pojedeme dál, pokud horší, tak mě kuchnou.
Je tu holčina, rodila ve čtvrtek dvojčátka akutně a dneska jsem jí viděla, jak se plouží na snídani s nádobkou (asi ten dren). No holky, na psychiku nic moc. To čekání tady je deprimující a je mi jasné, že to horší (císař) ještě přijde.

sarri
26. čer 2010

@salu
Salu, neboj, to zvládneš. Zvládl to i největší posera z nemocnice - já, tak to zvládne už snad opravdu každý. Po císaři už Ti bude všecka bolest putna - budeš myslet n děti a to Ti pomůže se vyhrabat z nejhoršího. Už se těšíme, až přijdeš mezi maminy 😉

basina
26. čer 2010

@salu Ahoj Salu, to je fajn, že se nám můžeš hlásit! Myslela jsem na tebe, jak to jde. A je dobře, že Vás tak hlídají. Císař nebude tak hroznej, neboj - nic o tom nevím, samozřejmě, ale mám pocit, že minimálně budeš o mnoho kil lehčí, otoky ustoupěj a brzy půjdeš domů, protože holčinky budou krásně velké!!!! A pak, jak píše Sarri, to bude tóčo 😉 😉 Super, že se manža tak stará. Ona asi i Anička, co? Ať ti rychle ubíhá den a alespoň ještě jednoho nanuka!!!!

basina
26. čer 2010

@monika.tdm Dnes jsem byla na farmářských trzích u Vltavy a byla tam mamina s EW a autosedačkama. Hned jsme si s mužem řekli, že do toho jdeme taky a adaptéry objednáme!!! Vypadalo to fakt suprově 😉 a asi máš pravdu, že to bude podstatně lehčí alespoň z počátku.

salu
26. čer 2010

@sarri já mám děsný strach, až řeknou, tak na to musíme jít mamino. co jako bude? cévkování, klistýr .... pak mě povezou na tý posteli ..... no a na tom sále - fuj fuj fuj - já jsem taky posera, co to dusí v sobě, ale vám to tady řeknu 😉
a pak? no to už bude asi dobrý, ten dren má člověk jak dlouho?

sarri
26. čer 2010

@salu
Salu, tak já jsem měla drén po žlučníku 3 dny - to tahání nic moc, ale je to okamžik a dobrý. Cévkování se neboj, já se bála a nic to není - nepříjemné - no, první sex po porodu je mnohem horší 😉

annamat9
26. čer 2010

Ahoj všem, tak se také hlásím, u mě vše v pořádku, jen mi dnes není nějak moc dobře. Ale dá se to zvládnout. Dneska jsem se pustila do bezového sirupu a zítra udělám asi medík, je super na nachlazení, takže se nenudím. Teďka jsem dala dětem 🙂 najíst a budu si muset na chvíli lehnout . Přeji všem krásný víkend
@salu Ahoj tobě držím palečky, hlavně ať se ti v nemocnici daří dobře a nepodléhej nějakým strachům. Musíš si říkat, že je jedno jak půjdou ven, hlavně že už budou venku ne? Máš dobrý, že můžeš mít počítač, jinak by ses asi unudila co? A včera jsme se sešly s Jitkou tak se k nám můžeš přidat někdy. 🙂 Ahoj a myslím na tebe

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru