Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

bobule2015
18. dub 2016

@zluva No nám ted jeden kočárek fouknul.. tak snad narazíme ještě na nějaký... 🙂 vajíčka ty máme, chci jen dvojkombinaci... 🙂

luckamb
18. dub 2016

Tak já dnes byla na krvi ke screeningu a 5.5. Mě čeká utz. A zrovna mi sestřička říkala, že od vánoc se s dvojcaty roztrhl pytel. Prý příroda ví, že se málo mnozime, tak to zařídila takhle 😂😂😂😂

pavlapavlapavlapavla
18. dub 2016

@luckamb easywalker mam vyzkouseny u sestrenky - ma dvojcatka a je teda super. Hrozne dobre se ovlada. Aaaleee ta cenaaa :(

odvarkova
18. dub 2016

@zluva třeba jako já že? 😁😁😁😁 Máme doma tři děti a teď bonus 😉😃

zluva
18. dub 2016

@luckamb mne tam vadilo, ze nejdou polohovat nohy. Prislo mi to divny, kdyz jsou deti vetsi ve sportaku a maji nohy jen v jedne poloze i behem spanku.

zluva
18. dub 2016

@odvarkova jj treba vy 😁 Bonus za dobrou vychovu ;)

luckamb
18. dub 2016

Jo já mám dvě a bonus. Tak co je podle vás něj kočárek. Hlavně lehký a hodně skladný.

luckamb
18. dub 2016

@zluva přece jen budu mít v autě 4 děti, 4 sedačky a místa nebude nazbyt

zluva
18. dub 2016

@luckamb pro me tfk. Protoze je i cenove dostupny. Vejde se nam i do kufru dlouhe fabie. Ja budu mit v aute jeden podsedak pro starsi dcerku a dve autosedacky a do Fabie ok. Nez mimca z malych autosedacek vyrostou...pak nove auto. Nej kocarek je pry boggabo donkey nebo jak se to pise ale ten je daleko za nasimi moznostmi 🙂 i jety stoji treba 25000-30000tis.

zelva78
18. dub 2016

Tak já mam kočárek z druhé ruky Valco baby ion twin a ten je teda perfektně skladný.A pani říkala, že byla moc spokojená.Tak snad budu také 🙂 .
Jinak minulý čtvrtek jsem byla na velkém ultrazvuku a jedné holčičce našli v mozečku 4mm cystu. Prý se to do 28tt má ztratit, máto prý hodně dětí a z 99% to nic neznamená, ale znáte to, hned jsem hledala na netu a ted se bojim a modlim aby to zmizelo...........máte stím taky někdo zkušenost???

petrapelech
18. dub 2016

My jsme holky objednaly easy walker.Je drahej jako kraaaaa.a,ale za ten komfort to stoji,protoze ty ostatni kocarky,ktere jsme videli na veletru,mercedes mezi trabanty fakt..

luckamb
18. dub 2016

@petrapelech tak teď teď si mě potěšila, mám ho vyhlidnity

zluva
18. dub 2016

@zelva78 zkusenost s tim nemam, ale neboj, bude to urcite dobre. On se jim az ted zacina ten mozecek dotvaret. Bude v pohode.

mishkacz
19. dub 2016

Ahojky =) jmenujeme se Leontýnka a Natálka. Narodili jsme se akutním císařem 1.4.2016 v 8.16 a 8.18 v 35.tt (Leontýnka 45cm 2120g, Natálka 47cm 2620g). Máme se čile k světu, s maminkou jsme už týden doma a rosteme jako z vody <3

odvarkova
19. dub 2016

@mishkacz krásné princezny. Obrovská gratulace a přeji hodně zdravíčka 😘

broucziyk
19. dub 2016

@mishkacz krásný holky 🙂

pavlapavlapavlapavla
19. dub 2016

@mishkacz juj nádherné princezny. Moc moc gratuluji a tiše závidím a těším se na svoje 😀 😀 .. hodně zdravíčka přeji holkám i celé rodince 😀

zelva78
19. dub 2016

@mishkacz gratuluji....krasne holcicky 🙂

mosquito
19. dub 2016

@zoot a jak se všichni máte? Je mi jasné, že máš spoustu "práce", ale těším se na zprávy, jak se vám daří, jak se sžíváte mimo bříško a případně i na nějaké tipy pro nás, které teprve život s miminkama čeká 🙂

mosquito
19. dub 2016

@mishkacz No neeeee, další miminka 🙂 Holčičky jsou nádherné a jsem ráda, že jste všichni v pořádku a hlavně doma 🙂 Už jsem si říkala, že jsem o tobě dlouho neslyšela. Určitě dál piš jak se máte, jak se vám daří atd 🙂

mosquito
19. dub 2016

Holky, tak co se kočárků týče (už jsem to asi i tady a určitě i v jiných diskuzích psala) úplně mimo, protože jsme pořídily iCandy Peach, dvojkombinaci a k tomu chceme vajíčka maxi cosi cabriofix nebo pebble. Vzhledem k tom, že Krumlov je samá malá ulička, nahoru a dolů, malé chodníky atd. tak jsem chtěla něco malého, lehkého skladného. Bydlíme na kopci a než dojdu do města, tak musím jít z hodně prudkého kopce, pak zas do kopce a pak zase s kopce a ještě po kočičích hlavách v historickém centru 😀 Takže jsme chtěli pidi kočárek a ještě lehký. Spousta lidí mi ho haní, že na toho prcka dole neuvidím, ale tak korbička není na pořád a ve sporťácích to bude lepší a budu je střídat 🙂 Taky je z druhé ruky a super se ovládá, otočím se s ním na pětníku. Tak uvidíme 🙂

pavlapavlapavlapavla
19. dub 2016

@mosquito no krásnej 😀 .. akorát bych měla strach jestli nebude malej 😲 ... ale zase jak říkáš .. mimča jsou v korbičkách v podstatě chviličku .. jak píšu .. krásnej

mosquito
19. dub 2016

@pavlapavlapavlapavla on vypadá menší než je. Horní korbička je standard a ta dolní má jen trochu zúženou část u nožiček, aby se vešel do té konstrukce. Ale samozřejmě s těmi velkými kočárky se to srovnávat nedá. Jen je větší než ty, které jsou vedle sebe. Ale to se bojím, že bych fakt nikam moc neviděla. Fyzičku teď nemám žádnou, máme jedno auto a zatím nejsem moc sebevědomý řidič (to musím napravit). A hlavně s parkováním tady.... Prostě chůze to jistí 🙂 A vy jdete do toho easywalker?

petrapelech
19. dub 2016

@luckamb Na veletrhu jsem si ho ozkoušela a fakt je to paráda. Uděláš jeden pohyb, máš korbičku venku, uděláš dva pohyby, máš kočárek složený... To Dorjan, co jsem měla prvně vyhlídnutý, asi 80 pojistek, než kočár vůbec složíš, tak je večer :D Fakt se máš na co těšít 🙂

pavlapavlapavlapavla
19. dub 2016

@mosquito juj no rada bych, ale chci novy a tolik penez za kocarek fakt nedam. Mam vybranej - zatim ... tako jumper duo 06 ... hnedej. Tak jsem na nej zvedava ...i s vajickama. Bydlim na vesnici a vsechny mame tak nejak kolem, takze jen kazdodenni normal vychazky. No a do mesta dame na konstrukci vajicka. Alespon takovou mam ted predstavu 🙂

mosquito
19. dub 2016

@pavlapavlapavlapavla já určitě uznávám, že je lepší na miminka vidět a mít je tedy vedle sebe. Takže pokud to jen jde, myslím, že takovéhle varianty jsou super. Taky doufám, že budu na kratší vzdálenosti používat vajíčka. Ono u kočárku pro dvojky je to asi vždycky kompromis. Nikdy nemáme kočárek přesně podle představ. A za chvíli už budou prckové běhat a budem shánět kšíry 😀

pavlapavlapavlapavla
19. dub 2016

@mosquito presne jak pises. Je to kompromis 🙂. Stejne si v prubehu na nedostatky zvyknem. At skladani, hmotnost a na dalsi a dalsi nedostatky a pak uz je ani nebudeme vnimat ... 🙂🙂

mosquito
19. dub 2016

@pavlapavlapavlapavla a jak mi říkali v obchodě, když ani děti nic jiného znát nebudou, tak si prostě zvyknout na to, co mají 😀

pavlapavlapavlapavla
19. dub 2016

@mosquito přesně 😀, takže ať žijou kompromisy .. a s dvojčátky to bude od začátku jeden velký 😀

mosquito
19. dub 2016

@pavlapavlapavlapavla na začátku ano a až budou větší, tak se těším, jak mě ti mí tři chlapi budou nosit na rukou 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru