Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lucy82
20. srp 2009

Mnam sem se nadlábla špaget, a radovala se že omáčka nezůstala na bílým tílku no a co myslíš poslední sousto a šup triko je zakydaný 😀 😅

arwenka
20. srp 2009

jeeee, ja neobliknu zadny kalhoty, mam XXL takovy teplakovy trictvrtaky, no humac, ale je mi to jedno. Jenomze ty musim mit pod pupkem b o na nej je nenatahnu - a tam zas tlacej Sandulce na hlavicku. Jeste ji bude mit sisatou....

A jidelni listek? Ani mi nemluv, na mne je videt vsecko od snidane po veceri. Dneska jsem musela prat to bile tricko od te kolegyne v Savu a stejne jsem se bala, ze nepusti. Vevodila mu jakasi modra barva - no to by me zajimalo, co jsem to do sebe sazela 😀 😀

lucy82
20. srp 2009

No já stějně žádný kalhoty zítra neseženu takže to budu muset stejně odchodit v tomhle co mi zatím zbylo 😀 protože nevím jako kde se oblékají ti co jsou fakt tlustý celý život 😒

maui
20. srp 2009

Ahoj holčiny🙂
Arwenko, krásný autí, ty se máš! Ale trpělivost holt růže přináší a komu se nelení, tomu se zelení. Zasloužíš si tu káru víc než kdokoli jinej za všechno to odhodlané shánění 🙂
Jinak bříško už je tedy úctyhodné a v té tmě - hotová umělecká fotka 😉
Já celé léto přežívám v jedné sukni z Litexu. Takovej hadřík za pět stovek, ale fakt bomba. Vzala jsem ho, i když jsem potřebovala menší číslo, ale to neměli. Teď jsem happy. A pořád má velikánskou rezervu. Je strašně lehoučká, absolutně nemačkavá a hezky nad kolínka 🙂 A pak mám jednu blůzku, která sice není těhotenská a já ji objevila teprve před časem, ale má tak úžasnej střih, že mi pořád ještě je a pěkně volná. Tedy přes bříško. Bohužel já přibírám všude, takže rukávky pomalu začínají škrtit ☹ A pak mám jedny kalhoty, ty jsem kupovala v CaA a ty jsou taky úžasně pružný, takže zatím v poho. Ovšem NIC JINÉHO nemám, takže už si fakt připadám jak socka 😀

lucy82
20. srp 2009

Maui taky si připadám jak socka 😀 A dneska mi babičky sestra říká, ježiš proč ty nosíš kalhoty, měla by jsi nosit šaty mateřské. A já že teda v žádným případě, a ona že má jedny doma a že mi je donese. No to jsem šla do kolen 😀
A manža mi ted volal že to stihly a že jede za odinku domů, superr ale byl chudák celej zničenej 😖 Doufám že zítra nemusí do práce. Když tam dneska byl celej den 😖

lucy82
20. srp 2009

Maui a co nějaká fotečka tvého bříška?!

maui
20. srp 2009

Lucy, zrovna jsem ji byla spáchat 🙂 Ale je to hrůza 😠 Trochu ji upravím a dám do alba, ale jen na chvíli, tohle roznodně ve svém albu mít nechci. Ale aspoň Arwenka uvidí, jaké ona má krásné bříško 🙂

lucy82
20. srp 2009

No to jsem zvědavá Maui, já ted koukám na mý břicho a je pěkně křivý, jak má Sofinka hlavu na boku tak to vypadá srandovně 😀

maui
20. srp 2009

Je to tam, ale takhle izolovaně to bříško vypadá mnohem líp. Já totiž hodně přibrala na stehnech, bocích a zadku. Když jsem to viděla v tom nemilosrdném světle na fotce, úplně jsem se zhrozila 😠 Když se podívám na to bříško a pas v sedmém týdnu... 😔

lucy82
20. srp 2009

Maui to bříško je krásný, to já mám teda větší 😠 Taky se vyfotím, a taky jsem přibrala hlavně na bocích, zadku a stehnech 😠 JO když já se podívám v tom 7tt tak jsem si připadala strašně a pořád jsem říkala jaký mám břicho, co bych ted za něj dala 😅

maui
20. srp 2009

Lucy, jen pro tebe, tam na chvíli vrznu fotku i s podvozkem, ať vidíš, že není všechno zlato, co se třpytí...grrrrr! 😠

maui
20. srp 2009

Jako děs, Lucy, letos poprvé jsem poznala, jaké to je, když se v létě při chůzi tře stehno o stehno 😠 Jsem vděčná, že čekám dvojčátka, ale fakt už se těším, až to začnu shazovat....v tomhle se vůbec necítím 😒

lucy82
20. srp 2009

Chichi Maui zas tak špatný to není, to já už jsem i popraskaná ze všech stran, tedy kromě břicha, ale to může přijít kdykoli 😀 A z toho důvodu (kvůi tomu tření stehen) nenosím sukni, jinak bych měla ještě krvavá stehna 😝 A na schazování se taky těším, až budu zase hubená tak jak jsem byla 🙂 To bude bombaaaa, si toho budu vážit víc, taky se v tomhle necítím, když si sednu vyleze mi prdel, stehna se napnou a div mi neprasknou kalhoty atak dále 😀
Teda jo Sofinka tam dneska zase řádí, připadá mi jak kdyby chtěla prorazit bok a vylézt ven tudy 😕

maui
20. srp 2009

Popraskání bude poslední kapka, doufám, že holky budou na světě dřív, než to kůže vzdá 🙂
Já to mám s těma pohybama furt takový nějaký všelijaký. Jeden den je cítím intenzivně a pak několik dnů jako třeba dneska jen takové občasné zavlnění... Už se těším, až je v pondělí zase uvidím na UZV.

maui
20. srp 2009

Teď koukám na ten tvůj kalendář, co máš v albu a zírám, že ve 29.týdnu by mělo mít mimčo 1,8kg 😕 Já jsem vděčná za kilčo 🙂

lucy82
20. srp 2009

Ten kalendář je nějakej divnej, jsem zvědvá kolik moje holky budou v pondělí mít 🙂 Jsem se vyfotila, děs běs, jdu hodit sprchu a pak to sem hodím. Manža volal že Praha je ucpaná, popřes Magistrálu jely 40 minut 😕

arwenka
20. srp 2009

Tak to ne 😠 😠 😠 😠
Maui - 72 kg a Ty se budes zlobit, jo? Grrrrrrr. Ja mam 85 !!!!!!!

lucy82
20. srp 2009

holky já mám 84 a jsem 30tt takže klíííídek jo 🙄 🙄

arwenka
20. srp 2009

Holky, kde mate kalendar? Jsem blba? Ja ho nevidim ☹

lucy82
20. srp 2009

jak mám v albu ten metřík a tam to píšou 😉

arwenka
20. srp 2009

Tak za jedno jsem blba jak nevimco, az se stydim, ze delam s pocitaci - nikde ani po otevreni te stranky se mi nedari vytvorit vlastni metr 😠 😠

A navic - tady nekdo nema ani jednu strii na brise. Grrrrrrrrrrrr 🙂
MOOOOOC PEKNE BRISKO 😉

lucy82
20. srp 2009

Strie přijdou nevěřím že se tam neudělají, ale koukej na ty strie na zadku a stehnách, to je hnusssss 😢 Jakto že se ti to nedaří?!

arwenka
20. srp 2009

ja nevim, asi uz mi tehu hormon leze i do sedy kury mozkovy a blbnu 😠 😠
Ja si dala na pandero detskej olejicek Aviril, na to igelit a kosili a misto krasnyho bezstriovyho briska me to svedi jak prase 😀 😀 😀

lucy82
20. srp 2009

😀 😀 chudák bříško 😀 jako když na ty moje břicha koukám tak si říkám že před dvěma měsící jsem si připadala odpudivě, jé já chci takový bříško jak před dvěma měsíci, mě připadá že neroste a když se kouknu na fotky tak musím uznat že roste pekelně 😝

arwenka
20. srp 2009

Ja si nekde ve 24.tt myslela, ze mam straslivy bricho, ze uz nemuze byt vetsi a horsi a kdyz ty fotky srovnam, nemela jsem tam nic. Ted mam pred sebou kamion i s navesem 😠 😠
A taky me stve, ze jste zrovna na potvoru vsecky takhle zdaleka. To se nestydite? 😢 😢
Pujdu si asi lehnout a odolam tomu segedinu na plotne, protoze bych tak nejak odhadla, ze bude dnesni noc ve znameni spanku u stropu 😀 😀

KRASNE DADEJTE, VY VSECHNY 3V1 🙂

lucy82
20. srp 2009

TAky pěknou dobrou noc, já počkám na manžu a mažu taky do pelechu, čučím na Match point tak na to aspoň dodívám 🙂 A nech ten guláš at máš na zítřek 😀

maui
20. srp 2009

HOlky, teď jste mě fakt pobavily 😀 😀
Já sice strie zatím nemám a doufám, že už se bez nich obejdu, ale zase mi praskají drobné žilky a dělají se křečáky 😠
Teď jsem si hrála s alby na Picassu a úplně mě to pohltilo...ten náš devítiletej kluk byl tak sladkej, když mu byly čtyři 😀 Už se těším, že zas budu mít co fotit. S těma odrostlýma exponátama už to nějak není ono 🙂 Tak jdu taky na kutě, papa dobrou....

zuzka72
21. srp 2009

Děvčata máte všechny přímo exkluzivní výstavní bříška a Arwenka nejhezčí-to se mi moc líbí. Jinak na mě to zatím nejde vidět, takže nemám co fotit, to příjde 😀 , ale mohu zodpovědně říci, že břicho mám popraskané snad nejvíc z vás všech-a co mě ještě čeká ☹ . Škoda, že ty strie z minula, nejdou nějak vyhladit, ale tenkrát v minulym století 😀 ta osvěta nebyla taková, takže se ani nemazalo. Jo a taky nám ryly do hlavy dítě koupat jen jednou za týden-já koupala denně. Asi chtěli šetřit na vodě.

arwenka
21. srp 2009

Krasne rano, dvojmaminky 😵 😵
Jak jsme se vyspinkaly? Ja cekam na postacku, jestli mi donese technicak od Scenika a zatim nic - me napinaji jak kasndy a nakonec ho fakt nezvladnu do porodu prepsat 😠 😠

maui
21. srp 2009

Scenik už ti neujede, Arwenko, tak klídek a nohy v teple 🙂 Mně se dneska mají vráti kluci z Orlické přehrady. Měla jsem tolik plánů, co stihnu, když tu nebudou, a nějak budu ráda, když budu mít standardně uklizeno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru