Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

daiquiri
21. bře 2008

Takže budou ještě další? Co když to budou taky dvojčátka? 😀 A máte je v rodině? Nebo to byla náhoda?

ema.no - děkujeme! 😵

simonac
21. bře 2008

v rodině je nemáme, je to hrozná náhoda, doktor mi řekl, že někdo to začít musí, ale manžel si je vždycky moc přál, já si vždy tukala na čelo, jestli jenormální, a hlavně aby tam byla aspon jedna holčička, zatím to vypadá , že i toto přání se mu splní

daiquiri
21. bře 2008

Ty jsi ale úžasná a dokonalá manželka, plníš manželovi přání 😀
A to druhý nevíte?

helisek84
21. bře 2008

hoooj jsem tu zase. sem se trochu prospala, jsem nějaká přejetá

simonac
21. bře 2008

víme, říkají holka a kluk- martínek a kristýnka, doma máme petříčka

daniellka
21. bře 2008

čau bebulky, jak se máte a jak se daří pupíkům?? 😀

simonac - fíha, a kolik by si manža představoval dětí?? 😀

dneska, já, "technik" poprvý zkusila natočit klukoše na foťák. Je to jen kraťoulinký, tak vám představuji ty moje ďáblíky na živo: 😀

http://www.n-joy.cz/#/video/prvni-videjko-kluku...

daniellka
21. bře 2008

babulky jsem chtěla říct 😀

simonac
21. bře 2008

danielka.......tak jsem mrkla na tvé prcky a jsou fakt nádherní a jak si spolu četli, to je paráda......... 🙂

dvojmama
21. bře 2008

čauky těhulky i maminky 🙂
jak se vám vede? Co mimísci? 😵

daniel: to video je úúžasný 😵 😵 jééé to musí bejt krásný jak si spolu hrají a nejsou to jen prcci co leží, maximálně na sebe pokřikují 😵

simonac: teda tolik dětí 😲 klobouk dolů 😀 😀

daniellka
21. bře 2008

simonac -dík 😀 Moji jsou ti, jak se honí po kolínkách. Ti "čtenáři" ,ti nejsou moji 😀

simonac
21. bře 2008

daniellka .......ti dva jak se tam jako honí po čtyřech?? tak ti jsou taky úžasní 🙂

simonac
22. bře 2008

dobré ránko holky, zase jsem tu první, vy jste teda spáči 😉
jen se pěkně vyspěte, dřív jsem taky spávala, ted uz mi to jaksi nejde 😒

helisek84
22. bře 2008

dobré ránko.
sim, já už od 3:42 čaruju...

daiquiri
22. bře 2008

Ahoj holky, přeju dobré ráno!
simonac.. já už jsem vzhůru od sedmi, jen dneska konečně mám volno, tak jsem se připojila až teď. Ke všemu mu bylo celou noc nějak zle, dala jsem si k večeři jídlo z Pandy a prostě mi to poslední dobou nedělá dobře.

dani: prckové jsou nádherný - pěkný šídla 😀 To dá asi práci je uhlídat co?

holky, my se dneska jedeme podívat do Poděbrad. Sehnala jsem přes inzerát, že jedna maminka prodává kočárek, ten Hartan co chceme o polovinu levněji. Sice není nový, ale to nám nevadí 😎
Tak se mějte hezky a držte nám palce!

helisek84
22. bře 2008

dai: držím pěsti, ať to vyjde. My jedeme ve čtvrtek na veletrh do Brna, mají tam prodávat kočárky přímo výrobci za super ceny, tak uvidíme, uvidíme...

simonac
22. bře 2008

helisek...co dělaš??? čaruješ?

helisek84
22. bře 2008

přemýšlím, co bych dělala...a nic se mi nechce. dneska slavíme tchánových 60 a mně se tam fakt nechce být.

simonac
22. bře 2008

helisek ....aha, tak to já čekám na moje zlatíčka - manžel a syn -až se mi vrátí konečně z hor, měli by dojet někdy zítra nad ránem, už je mi fakt dost smutno ☹ ☹ ☹

daniellka
22. bře 2008

simonac - jj, to jsou oni , jak lezou po čtyřech 😀
dai - dík, no, náročný, ale dá se to.. 😀

helisek - tak pěknou oslavu. 😀 Třeba bude dobrá mňamka. 😉

helisek84
22. bře 2008

daniellka: jídlo mě nebere už od začátku těhu, a zvlášť maso...které bude na 200%

chiwule
autor
22. bře 2008

helisku, já právě taky rozmýšlím, co budu ty 3 dny vařit a 99% velikonočních masitých pokrmů je s česnekem, který teď v těhu nemůžu ani vidět natož jíst v nějakém jídle 😖 😝

daniellka
22. bře 2008

jo mě čeká pečení krůty. ještě jsem to nedělala, to bude moje prvotinka, taksna dto daobře dopadne 😀

rezinka
22. bře 2008

ahoj holky,vcera jsem se vubec nedostala na net, trochu jsme cestovali. No a dneska to nebude o moc lepsi, mame taky oslavu a helisku taky kulatiny, ale moje - 30 a manzel 35. Dneska slavime s rodinou, bude nas tu skoro 20. Jeste, ze mame veliky barak 😵 Jsem od 6:45 vzhuru (a to jsem si rikala, ze dneska musim dlouho spat, abych tu v 9 vecer neusnula), ale hned mi srotovalo, co musim vsechno dneska jeste prichystat ...

rezinka
22. bře 2008

danileko to teda klobouk dolu, ze i s mrnouskama se pustis do peceni kruty, kor, kdyz jsi to jeste nikdy nedelala. Ja taky ne, na neco takoveho si netroufnu myslim jeste hodne dlouho 😅

rezinka
22. bře 2008

chiwul tobe nedela dobre cesnek? Tak ten mi nastesti nevadi. Zrovna dneska jsem ho dala do rolady z listoveho testa, spenatem a vajickama. Jedine, co fakt ted nepozru, je rozpustne kafe s mlikem. A to jsem si driv davala 2 denne. Ted zvladnu maximalne malinkeho turka bez mlika a jen s minimem cukru. A co vy ostatni, jake mate chute a nechute ??

simonac
22. bře 2008

já jsem nějakou dobu nemohla vůbec maso, salámy, párky ..... ted už můžu všechno, teda ten česnek asi moc nee, dělá se mi po něm těžko, a taky je to na mě vidět, už jsem přibrala 16 kg 😒

holky, mám na Vás dotaz, kdy si myslíte, že je nejvhodnější píchat malé naušničky, přímo v porodnici nebo až po nějaké době u dětské doktorky??? 😉

daiquiri
23. bře 2008

Dobré ráno holky!
rezi... tak všechno nejlepší, hodně zdravíčka pro tebe i pro prcky 😀

Tak to já naopak česnek můžu skoro na všem. Kafe jsem dřív pila jedině bez mlíka,ale teď mi to nedělalo dobře, takže ho piju s mlíkem. U mě nějak žádný extra chutě nejsou, jedině na sladký, ale spíš mám problém, že kolikrát nevím co jíst právě proto, že nemám chuť na nic specifickýho 😒

simonac...ja můžu skoro všechno od začátku, naštěstí jsem se teď vážila a váha se mi zatím zastavila, tak aspoň tak.

Jinak dobrá zpráva, kočárek už mám doma, vypadá jak novej, máme hroznou radost. V pátek mi ještě dorazil od jedný maminky kojící polštář, tak už začínáme pomalu schraňovat.

rezinka
23. bře 2008

dobre ranko 🙂
tak jsme zdarne zvladli vcerejsi oslavu, ted to tu sice vypada jak po vybuchu, ale jelikoz jsem byla jedina strizliva, tak jsem se jeste v noci snazila trochu poklidit. Spat jsem sla kolem 1h a doufala jsem, ze se dneska poradne prospim, no a vidite, zase uz strasim 😖 No co, kdyztak si dam dvacet odpoledne 🙂

Tak koukam, ze kazda ma ty chute uplne jine, ale na sladkem se shodneme asi vsechny. Ja driv sladke vuuubec nemusela, ale ted si kazdy den rada neco dam. Nijak to neprehanim, to zase ne, ze bych do sebe ladovala tabulku cokolady 😀 , ale proste si kazdy den neco sladkeho s chuti dam.

daiq to je skvely, ze uz mas kocarek a za dobrou cenu! Ja nedavno prave na kocarky pro dvojcatka koukala, vyber je velky, jsou moc hezky, ale ty ceny ... to mi sla teda hlava kolem 😒

simonac ja mela za to, ze nausnicky se pichaj tak ve 3. mesici, ale asi jak kde. me to prislo vzdycky hrozne brzo, ale vsechny kamaradky, co maj holcicky rikaji, ze to je akorat, ze to to miminko ani nevnima (jasne, ze breci, ale miminka breci vzdycky, kdyz je nekdo vezme od maminky) a ze je to urcite lepsi, nez to nechavat na pozdeji, kdy uz vnimaji mnohem vic. Coz je pak kazdym mesicem ... ale ze by se pichly rovnou v porodnici, tak to jsem jeste neslysela, takze v tom ti asi neporadim ... ale tvoje doktorka ti urcite poradi!

daiquiri
23. bře 2008

a to jsi vydržela? To tě obdivuju, já včera zapadla do postele po osmý a spala jsem do půl osmý 😀

To já taky ne, sladký mi nikdy nechutnalo, teď si každý den musím dát aspoň kousek čokolády, mám tu docela zásoby 🙂

No právě, takhle nás přišel víc jak o polovinu levněji, a vůbec není poznat, že není nový. Sice barvu bych si vybrala jinou, ale to je to poslední co by mi vadilo. Jsem ráda, že jsme ušetřili, protože družstvo po nás chce za výměnu bytu 12 000,- tak se to hodí 😠

helisek84
23. bře 2008

Ahoj kočky. Tak u nás se oslava nevyvedla. Manžel se opil a mně se to - jak jinak - nelíbilo. Takže jsme se asi do půlnoci hádali, já brečela, nervy na pochodu...krize. Přijde mi to od něj hrozně sobecké. Neví, kdy má dost.

Jdu něco uvařit, moc sem toho nenaspala, tak snad neusnu za sporákem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru