Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka72
21. říj 2009

Tak já raději nic nekupuji, bo nevím, jak to se mnou dopadne, nechtěla bych to nějak zakřiknout. Koupit mi to můžou mí tři chlapci až budu v porodnici a bude to OK.

irminka
21. říj 2009

hassinko: a nebereš náhodou Magnésko..když se ho bere víc, tak může nastat průjem a myslím, že živočišné uhlí by jsi mohla, to mohou i děti 😉

hanula83
21. říj 2009

Hanči, jedna moje známá taky má dvojčátka a v lednu jim budou dva roky, taky rodila v Olmiku. Má holčičky a říkala, že teď je to s nima už vážně o nervy, že jí dělají naschvály a že když chce, aby spaly, tak blbnou a musí za nima pořád chodit 😉... myslím, že to je teprve sranda, jak už lítají a vymýšlejí blbosti 🙂)). A určitě budu už někdy taky tlouct hlavou o zeď, ale těch starostí je určitě míň než radostí 🙂).

zuzka72
21. říj 2009

Holky tak výsledky z genetiky ještě nedošli, tak jsem volala přímo doktorovi, asi teprve po 10té mě přepojili a pan doktor genetik říkal, že mu to dnes teprve došlo na stůl a mě to dojde poštou koncem týdne, že vada se může projevit až ve 30týdnu, třeba odstátou pánvičkou(ledviny), nebo, že se za vadu považují i odtáté uši, ale co se týká syndromů chromozomů, těch špatných tak, že je vše V POŘÁDKUUUUUUUU!!!!!! A jsou to dva KLLLLUUUUUUCCCCIIIIIII. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Takže asi Petr a Tomáš.... Holky, já brečím, jak malá holka, jen abych to donosila.

hancas
21. říj 2009

zuzíko---gratulace veliká,jen si vyplač je to nádherné tohle slyšet že????neboj donosíš v poho.držím palečky at jsou na tebe kluci hodní a ty hlavně na ně jasný 😀 gratulace maminko

irminka
21. říj 2009

zuzko: no supeeeer, paráda hlavně, že je vše ok..i kdyby byli odstáté ouška 😉 A to teda bude veselo, co?

balina
22. říj 2009

Zuzko veeeelika gratulace !!! Ty odstata ouska se nastesti daji dnes prisit 😉
To teda budete mit doma slusnou presilovku. Takovejch chlapu. A koukam ze Irminka taky.

zuzka72
22. říj 2009

Tak holky hodila jsem do albíčka fotky toho mýho aktuálního pupku, tak mrkněte, ale je to autofoto, tak kvalitu tam nehledejte.

irminka
22. říj 2009

dobré ránko:
teda Zuzko, kde ty děcka máš, snad jsou přilepené na páteři,či co 😀

zuzka72
22. říj 2009

Irmi, oni se za čas zvětší do obrovských rozměrů, třeba ze dne na den, ale je fakt, že moje stary rifle jsou mi furt velky a těhu, tak do těch zapadávám-snad do nich dorostu. 😀

lucy82
22. říj 2009

Ahojky, Zuzi moc moc gratuluji ke skvělým výsledkůůůům 😉

Já se jdu rozloučit, za dvě hodky pro mě přijede manža a jedeme směr porodnice a zítra proběhne císař. Mějte se tu pěkně a já pak dám vědět. Písnu kdyžtak Arwence a ona vám sem určitě napíše 😉

zuzka72
22. říj 2009

Lucy-zlato, hodně štěstíčk, už budeš mít holčičky u sebe, to to uteklo.

lucy82
22. říj 2009

Zuzí moc děkuji, uteklo to neskutečně, fakt že jo, na začátku těhu jsem si říkala že musím vydržet do 12tt, pak do 24tt, pak že když vydržím do 30tt budu borka 🙂 Pak jsem si to posunula na 36tt a teď porodím jen o týden dřív než je termín 😀 Tak se neboj ale všechny to dotáhnete daleko 😉 Navíc ty máš krásně malé bříško tak to nebude pro tebe takový problém je nosit, já jsem ve tvém týdnu už měla břocho celkem velký 😉

radka.k
22. říj 2009

Lucy, moc držím palce.
Zuzka, tvé fotky mě uklidnily. Lidi kolem mě mě stále znepokojují a poukazují na to, že mi neroste bříško, přestože tam mám dvě miminka. Bříško máš snad ještě menší než já!

irminka
22. říj 2009

lucy: budu na vás myslet, hlavně at to nebolí.......a vlastně i kdyby ano, tak mimisci za to stojí, všechno zvládnete na jedničku 😉

Tak já mám břicho jak valach a to mně všichni říkají, že na to, že jsou tam dva, že ho nemám velké, ale teda mně se zdá, že jsem jak velryba...musím hodit fotečku 🙂

irminka
22. říj 2009

tak už jsem tam hodila foto břůška 🙂

zuzka72
22. říj 2009

Irmi, krásny bříško a na 27dost maly, podle mě, takže super.

hanula83
22. říj 2009

Zuzka72: Moc gratuluju k výsledkům, to se vždycky dobře poslouchá 🙂. Mě dnes zase začalo škrábat v krku, tak jsem taková jak přešlá mrazem. Ach jo.

Lucy82: Držím palce a budu na tebe zítra myslet, sice si tohle už asi nepřečteš, ale i tak přeji, aby to bylo co nejlepší 😉

irminka
22. říj 2009

zuzko: malé? no, já si počkám na tebe a potom to odkontrolujeme,ju? 😀

hancas
22. říj 2009

lucy....držíme palečky.
hanule jak se jmenuje ta tvoje kaarádka z olmika???mi se taky narodily v lednu

hanula83
22. říj 2009

Hani, jmenuje se Jitka, ale teď nevím příjmení, protože je vdaná a to nové si nepamatuju. Byla na císaři, je to právě ta, jak mi říkala, že si mohla vybrat variantu porodu. Měla obě mimča hlavičkou dolů a přesto to nechali na ní. Nakonec zvolila císař v celkové narkoze. Ona bydlí teď někde u Brna, ale v porodnici byla v Olmiku.

hancas
22. říj 2009

aha tak to neznám a kdy rodila??

hanula83
22. říj 2009

To já přesně nevím, ale vím, že to bylo v lednu 2008, mohly jste se tam taky minout. Ale vím, že tam ležela už nějakou dobu před porodem... těžko říct 😉...

hancas
22. říj 2009

tak to jo mi jsme 9.1.a byli jsme tam jěště 14 dní po porodu

hanula83
22. říj 2009

Hm, tak to fakt nevím... až s ní budu mluvit, tak se zeptám.

eirin
22. říj 2009

Ahoj holky, tak to vypadá, že se k vám asi přidám 🙂

balina
23. říj 2009

Ahoj holciny 🙂

Eirin vitej ! a je dobře že se přidáš, těch dvojčátek je nějak málo 😀 😀 😀

Koukám že Lucy už je v nemocnici. Tak Lucy : DO TOHO, DO TOHO.

Zuzka me s bříškám uvrhla do deprese, protože moje má úúplně jiné rozměry. Ale díky Irmi sem se zase uklidnila. Docela to poslední týdny rosto. To bylo furt nic a teď šup a břuch jako meloun.

Holky se zimníma mimčama, do čeho je budete dávat? Kočárek mám vybraný (teda skoro - furt váhám mezi Bumble a EW) a stejně k němu musim kupovat zimní fusak neorigos - asi ten od emitexu. Takže mimča budou v kombinéze a zimním fusaku. Tak nějak nechápu, ty zavinovačky a rychlozavinovačky na co bych je ještě potřebovala? Do autosedačky bude stačit kombinéza a deka ne? Kupujete si někdo speciálně fusak do autosedačky?

zuzana.79
23. říj 2009

Ahojky dvojtěhulky, jen Vám se zkopíruji zprávičku od lucy82 😉

POSÍLÁME CELÉMU SVĚTU, PRO NÁS TU NEJKRÁSNĚJŠÍ VĚTU. UŽ NEJSME DVA, ALE ČTYŘI! DNES SE NÁM NARODILY DVĚ KRÁSNÉ PRINCEZNY. NELINKA 2740G A 46CM A SOFINKA 2720G A 47CM. VŠECHNY I S TATÍNKEM JSME V POŘÁDKU

janysek70
23. říj 2009

Lucy82, moc moc gratulací z tábora "Spolubojovnic" 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

irminka
23. říj 2009

jejda: Lucy: moc a moc gratuluji, hlabně přeji zdravíčko a pevné nervičky...držte se 🙂

Balina: rychlozavinovačky budu mít na doma, já jsem v tom měla malého skoro do půl roku, protože nesnesl , když byl navolno, musel být uplně stažený, to byl uplně v klidu. ted jsem si je pořídila zase,ale nevím jaká bude praxe..... a také je to dobré ze začátku ohledně termoregulace, miminka si neumějí držet teplotu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru