Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka.o
12. lis 2009

Jejda... EIRIN .... tak zatím teda v noci mám s hladem klid, ale ráno po probuzení musím do půl hodiny jíst a pít,jinak je zleeeee 😠 Já mám zase noční můry, tak si užívám jinak. Zdají se mi takové blbiny, že snad na to člověk ani nemůže přijít.

J.CIEN: tak ať ti je líp a ať jsou miminka v pořádku. 🙂 Teď se o nás taky něco pokoušelo, byla z toho rýma jako trám a škrábání v krku, ale zahnala jsem to. Hurá.

LIPTONEK: V poho, na někom se ta kila tak nějak rozloží, že to není poznat. Hlavně že jsou míma v pořádku.

liptonek
12. lis 2009

Neboj eirin, bude líp. Dej tomu ještě týden...dva 😉 A jinak vše v pohodě?

zuzka.o
12. lis 2009

J.CIEN: koukala jsem ti do albíčka, měla jsi moc krásný svatební šatičky.... a ten pesan je nádhernej 😵

eirin
12. lis 2009

Zuzko, poslední dva sny jsem měla taky takové divné sny, které mě budily, ale přičítám to nervozitě z toho dnešního screeningu.

Holky, do kdy jste mohly spát na břiše?

Liptonek: Ano, vše ostatní myslím v pohodě, srdíčka bijí, miminka rostou. Já vím, že by to mělo v řádu několika týdnů zmizet - když toto budou jediné potíže, tak budu šťastná 😅

liptonek
12. lis 2009

zuzka, no ono to poznat je 😀 ale co , hlavně že jsou prcci v pořádku. Halt pak budu muset na sobě krapet máknout 😀 A nebo se to vyběhá kolem těch dvou raubířů samo 🙂

liptonek
12. lis 2009

eirin - já na screeningu ani nebyla :( . Na břiše nemůžu spát už od začaátku. Nejdřív jsem měla OHSS. A když to odeznělo, bylo už bříško větší, tak to moc nešlo.

radka.k
12. lis 2009

Eirin
na břiše jsem spala asi do 18tt, teď už to nejde, je to takové ležení napůl na straně, napůl na břiše - taková ta poloha, do které se mají dávat ranění lidé...ono si to tělíčko samo řekne, jak je mu to pohodlné
děsím se toho, až ani toto nepůjde kvůli velikosti bříška, protože z minulého těhotenství si pamatuju, jak mě strašně bolely kyčle, když jsem ke konci musela spát jenom na boku 😝

eirin
12. lis 2009

Radko, jj, stabilizovaná poloha je taktéž moje nejoblíbenější. Tak doufám, že v ní budu moct setrvávat co nejdéle to půjde, protože už tak mám to spaní dost mizerné. Proč jsi musela spát jenom na jednom boku?

Liptonek: Panejo, to tak dlouho OHSS odeznívalo? To taky musela být "radost". Moje doktorka posílá na screeningový ultrazvuk s dvojčaty automaticky, protože výsledky z krve jsou zkreslené...

zuzka72
12. lis 2009

Radka-tak to je má poloha-raněnej člověk. 😀 To jsem se musela smát, jak jsem to četla. 🙂

liptonek
12. lis 2009

No...odeznělo až kolem toho 13tt. Oni to pry ty prdolky tam brzděj, takže je to běh na dlouhou trať. Ale furt mě to břicho ještě někdy trochu pobolívá. Takže ležet na něm nejde.
No, toho se teď bojim. O screeningu mi doktor vubec nerek. takže ted čekám na vysledky z tripple testů a připravuju se na to, že budou s největší pravděpodobností špatný 😒

zuzka.o
12. lis 2009

ERIN: držím palečky, ať screening dopadne na 1 s * 😵
A spát na břiše můžu pořád, zítra začínám 15tt, tak snad mi to ještě dlouho vydrží, je to moje nejoblíbenější spací poloha.

LIPTONEK: si z toho nic nedělej, já taky nejsem žádná křehule a počáteční váha nic moc.... ale my to pak vyběháme kolem prcků 😉 a budeme štíhlé, krásné a neodolatelné 😀

hancas
12. lis 2009

hanulce-----hodně velká gatulace k princeznám ,moc pěkní váhy a proč jsou na JIP nevíte někdo???vždyt šla v termínu ne??a váhy taky mají krásné

zuzka.o
12. lis 2009

JJ, poloha "raněného člověka" je fajn. 🙂

Na screening doktor u dvojčat posílá automaticky, tripple testy prý jsou nepřesné.

liptonek
12. lis 2009

jééé zuzko, zítra začínáš 15tt? Já bych měla být teď nějak 16 + 2.....tak to jsme od sebe kousek 🙂
a jinak máš pravdu. 😀 Bude to pěknej záhul, tak aspon nebudem muset platit za posilovnu 😀

j.cien
12. lis 2009

Zuzi.o. dekuji za pochvalu-dovezla mi je kamoska ze Saudske Arabie 😉

Holky ja zacinam pozitri 15tt,takze je nas tu vic ,co jsme na tom podobne-super! 🙂

liptonek
12. lis 2009

achjoooo...tak proč mě na ten sreening taky neposlali? 😠 Akorát teď budou nervy ☹

zuzka.o
12. lis 2009

LIPTONEK: to máš pravdu, nebudeme muset chodit do posilovny 😀 😀 😀
To jsme od sebe kousíček, jsem ráda, že je nás tu několik s podobným TP, to nám bude hned veseleji 😉

A holky, necháte si říct pohlaví?

j.cien
12. lis 2009

Lipto nestrachuj se dopredu...treba ti triply fakt vyjdou krasne 😉 !
Ale chapu...vim,jak jsem nervila,nez mi volali z te genetiky...ten tyden byl nekonecny!!!

radka.k
12. lis 2009

Hancas
myslím, že je na JIP jenom maminka po císaři, jinak by měly být OK

Eirin
na boku jsem musela spát,protože ani ta stabilizovaná poloha už nebyla pohodlná, bříško bylo velké a tlačilo to

zuzka.o
12. lis 2009

Jéééé, J.CIEN .... ze Saudské a.? Nádhera 😵 😵 😵 Fakt moc krásné 😵
Koukala jsem, že máš TP 17.5., já 14.5. 🙂

LIPTONEK: nebuj,ono to dobře dopadne. Já na genetiku pojedu ještě na velký UTZ ve 20tt, 4.12.jdu do poradny a tam mi dají žádanku na objednání.

liptonek
12. lis 2009

zuzka.o - no jasný, že nechám. Nevydržela bych to nevědět 😀
j.cien - teď jsem zatím v pohodě. Nervy budou, až jestil to opravdu vyjde špatně a budou mě posílat na plodovku. A budu přitom vědět, že to třeba ani nemuselo být, kdyby se udělal ten sreening.

radka.k
12. lis 2009

A ještě se vám musím pochlubit, konečně mám doma kočárek, jsem z něj nadšená
Je to tandem - ABC design zoom, hl.korbičky a autosedačky v barvě gold (černá se žlutou) a sporťák v barvě cognac (šedivá s oranžovou).
Dám si to do alba, tak se koukněte

liptonek
12. lis 2009

radka - tak šup tam s ním, ať ho můžem očíhnout 🙂 Takže už výbaviičku nakupuješ?

zuzka.o
12. lis 2009

RADKA: gratulace ke kočárku 🙂 U nás to bude boj vybrat ten správný 😅

liptonek
12. lis 2009

my máme zatím favorita bumbleride indie twin 🙂 tak uvidime, jestli to doklepe až do konce 😀

radka.k
12. lis 2009

Fotky vloženy. Výbavičku nakupuju, bohužel nebudu mít děťátka stejně oblíkaná, přestože se mi to moc líbí. Jedno bude dětit po starším sourozenci a něco ještě dokoupím.

zuzka.o
12. lis 2009

Juj, vy už takhle favorizujete??? Já se v kočárcích zatím vůůůbec neorientuju, tak to fakt bude boj! Nejlepší bude zajít do kamenného obchodu, vyzkoušet kočárky a pak třeba hledat ten vybraný typ za nejlevnější cenu.

liptonek
12. lis 2009

radka - na tenhle kočár jsem mám dojem taky koukala. Ale myslela jsem, že ty hluboký korbičky jdou dát jen hlavama od sebe. Nevíš prosímtě, jak je pak takovej kočár dlouhej? 🙂

hancas
12. lis 2009

já myslela že jsou holki na JIp právě

zdepros
12. lis 2009

Ahoj holky, taky mám vybranej bumbleride indie twin, a chtěla bych ho komplet i s těma autosedačkama, a k té váze, já zatím tak maximálně tři kila, ale bříško už je velký dost, ale tuším že zuzka72 tu psala že taky kolem tří kil tak snad to není velkej problém, mě teda moc jíst ani nechutná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru