Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
14. led 2010

Holky prosim poradte,odpo jdeme dat zalohu za ten kocar a ja stale vaham,jestli CERNY nebo ten BEZOVY??? 😕
Mate nekdo cerny kocar?Neni to divne a neni na tom vsechno videt??Rikam si ,jak ho budeme skladat do auta a tak,ze na tom bude videt prach..a neni v tom v lete moc hyc,jak do cerne pere slunko????

irminka
14. led 2010

Ahojte,

Ted jsem volala do nemocnice a vypadá to, že si odpoledne pojedeme pro Bruníka. Nebyla tam ještě paní doktorka, která ho operovala, musí mu vyndat stehy a potom se uvidí, ale snad to klapne........jejda, já už mám nervy nadranc 🙂

irminka
14. led 2010

cien: my máme také tmavě hnědý s černou a paní v obchodě říkala, že máme přehazovat na boudičku v létě plenku a je pravda, že jsem tak viděla holky jezdit....určitě ta barva bude také bybledávat 😠

petranela
14. led 2010

J.Cien, takže jste se rozhodli pro ten kocarek v akci na ktery jsi posilala odkaz? Mne taky moc nadchnul, dnes konecne se na nej jdeme podivat a asi taky rovnou objedname 😉 Snad ho jeste budou mit, pořád doufám, že nebude vyprodaný. V barvach moc jasno nemam, ale docela se mi libi ta cervena, i béžová je pěkná. A ktere barvy jsi videla ve vašem obchodě?
černý kočár se mi moc nelíbi, ale dá se oživit doplňky, jako barevnou taškou, fusaky a pak to vypadá taky krásně.

petranela
14. led 2010

Irmi, ať to klapne a ať máte malého už doma! Držím moc palce!

barbucha77
14. led 2010

Ahoj holky, jak dlouho vám asi mimina spolu vydržela v jedné postýlce? Díky

j.cien
14. led 2010

Irmi dekuji!Ja resim ptakovinu-jako barvu kocarku ..a ty si pojedes pro Brunicka!!!!To je bezva,ze uz ho budes mit u sebe 😉

Holky dekuji za vase postrehy 😉 ,musim se ted dopoledne rozohnout,manzel je na ceste z Brna a pak se stavi v Ostrave a uz zavazne zaplati zalohu,proto tak zmatkuji s tou barvou...Na zivo jsem videla ceny,bezovy,cerveny.
Ten cerveny se mi libil nejmin..cerny a bezovy mela akorat jako sportak,bez korbicek,ty maji na jinem sklade...Na tom bezovem je i trochu oranzove,to me tam nejak tak nepasuje..kdyz si k tomu predstavim jeste jinou barvu dek,fusaku,obleceni..tak to bude asi divocina.K cernemu se hodi vse a dokonce se pry da poridit nejake barevna vlozka dovnitr,ze to pak vypada moc pekne... 😕
A ze bude blednout ta cerna barva..to me vubec nenapadlo... 😕

petranela
14. led 2010

J.Cien, byl ten červený moc křiklavý? Podle fotek je ta červená hodně výrazná, brala bych tmavší. No a jak píšeš, tak k béžovému mi taky nesedí ta oranžová. Oranžovou tam dali úplně zbytečně a u nás by se k tomu zrovna modra a ruzova asi uz fakt nehodila. Černy je pěkný, jestli se tam dá dát barevná vložka, jistě to bude vypadat moc hezky. Volala jsem si do te nasi prodejny a kočárky mají všechny tři k vidění, tak se dnes už nemůžu dočkat 😉
Jinak by mne taky zajimalo, jestli v tom černém není v létě moc horko.

irminka
14. led 2010

kamoška má černý Easyduo Walker a za půl roku ho měla tmavě modrý.... 😠 😠 , děs😠, jsme ho také chtěli, ale když jsem to vidělaa za ty prachy 🙄

barbucha77
14. led 2010

j.cien: a jakou značku kočárku jsi vybrala? My jsme vybrali Easy walker duo, chtěli jsme hnědý, ale ten prý jako jediný šisuje, tak jsme nakonec vybrali stříbrný v kombinaci s černou (vlastně skoro všechny doplňky budou černé). Taky jsem na to zvědavá. Do béžové bych asi nešla, na té bude špína vidět, ale třeba se pletu. Záleží jaký je to materiál a jestli se dá v pohodě setřít.

beruska5
14. led 2010

barbucha77 mi sme je dali od sebe predevčírem,už se hodne kopali ,ale postílky sme im nechali vedle sebe tak na sebe koukají a delají obličej 😀
takže 4 mesíce 2týdni
kámoška má taky černej kočár a barva vybledla 😖
mi máme kombinaci modrá s červenou,neni nový ale barva stále drží 😉

barbucha77
14. led 2010

beruska5: Díky, myslela jsem, že tak do těch 3 měsíců by mohli vydržet, ono záleží jak rychle porostou. zatím jsou v břiše 😉

beruska5
14. led 2010

nekdo ich má spolu i do 6 měsíců, to fakt záleží na mimčách 😉

beruska5
14. led 2010

irminka tak držím palce aby jste už byli doma všichni 😎

j.cien
14. led 2010

JJ,rozhodla jsem se necekat na ten Bumbleride a vezmeme ten svedsky Emmaljunga 😉
No ta cervena je takova ta sproste cervena..zrovna takova se mi nelibi a celkove v te cervene barve na mne pusobil tak "levne"...ale to jen muj dojem asi..
Ten bezovy je fajn,i s tou oranzovou...ale ja nechci pak vsechno ladit do oranzova,deky,fusaky..mne se vlastne oranzova barva ani nelibi...
Pry je ted nejmodernejsi ta cerna barva...a dekama se to jiste ozivi...jen se fakt bojim,ze cerna pritahuje teplo... 😕 ach jo,to je dilema,kdyby meli jednu jedinou barvu,tak bych nemela co resit,ze?? 😀

Petranel myslim,ze budes nadsena hlavne z te manipulace s nim! A mne dostala ta velka predni kola!!Potrebuji ho hlavne do terenu,bydlime u lesa mimo mesto...

j.cien
14. led 2010

JInak ty potahy maji znacku odolnosti proti desti,spine a jsou praci...OMG,ale jestli vyblednou...to tam nepisou!!! 😠

barbucha77
14. led 2010

j.cien: muzes poslat odkaz na ten kocarek, zapojila jsem se do diskuze az dnes, tak jsem to asi nekde prosvihla. Dik

zuzka72
14. led 2010

Holky vy tady řešíte kočárky a já ještě ten můj ani neobjednala. ☹
Irmi-jujda-tak už budete kompletní, to je paráda.

petranela
14. led 2010

J.Cien, no je to dilema, dneska se asi taky budeme v prodejně rozhodovat. Taky se mi nechce čekat na Buble a navíc tato cena je vyjímečná.
Oranzovou barvu taky rada nemam, takze bezovy mi taky vypadává. Podle fotek se mi ta červená zdá taky hrozně řvavá, mám raději bordó, nebo aspon trošku tmavší než vidím podle fotek.... a cerna se mi zda smutna... nikdy jsem cerny kocar nechtela. Ale pak jsem videla, jak ho mela jedna holka oziveny pomoci doplnku a to bylo krasne. Jestli vypadá ten cerny levne, tak taky nic moc... kdyz uz novej kocarek, tak at vypada dobře, ze?
No vazne tezke rozhodovani...
Do terenu jsou ta velka kolecka super 😉

j.cien
14. led 2010

Zuzi v te sleve maji par kusu,tak jestl ho chci za levno-musim dnes... 😒

Barbu koukni na e-miminko.cz,je to svedsky kocar zn.Emmaljunga 😉

j.cien
14. led 2010

Petranel jsem opravdu zvedava,jaky budes mit dojem nazivo 😉 !kdy tam jdes? HNED NAPIS!!! 😀

j.cien
14. led 2010

Zuziku a ja myslela,ze ty uz kocik mas!!

petulka26
14. led 2010

Juj, a já mám oranževou zase hrozně ráda. Je to vidět i na našem kočárku 😀 Já zase tu oranžovou utlomovala černýma fusakama 😀

irminka
14. led 2010

cien: a kolik stojí k tomu kočárku hl. korbičky?

petranela
14. led 2010

J.Cien, my tam jedeme az pozde navečer, až bude manžel moct po práci, ale naštěstí mají otevřeno až do osmi do večera, což je super.
J.Cien, ja si dnes volala do Brna do prodejny a paní mi řekla, že jich zatím mají od každé barvy dost, ale čekat s objednáním nedoporučuje, protože můžou být brzy pryč. Takže taky se budeme chtít rozhodnout co nejdřív.

Petulko, hodně lidem se líbi oranžová, vídám taky hodně oranžových kočárků, ale já ji nějak nemusím.

j.cien
14. led 2010

Irminko bezne cena je 5tis za jednu korbicku,ted jsou za polovic-takze za 5tis jsou obe!!!A cely kocik tak vyjde na 13tis!Bezne se prodaval za 28tis 😉 a koukala jsem na netu na obchody v Polsku a v Anglii a fakt je vsude tak drahy..

irminka
14. led 2010

tak to vyjde suprovně 😉

sarri
14. led 2010

Holky tak dnes mi emalungu či co posílají. Chceme to jako druhý sporťák k babičce a bude červený 🙂

j.cien
14. led 2010

Holky snad budeme spokojene 🙂
Koukam,ze jsem tu spustila Emmaljungománii 😀 😀 ale za tu cenu to stoji!! 😉

petranela
14. led 2010

J.Cien, ještě že Tě máme!!! Jinak bysme se o té akci nedozvěděly! Díky! Jsem zvědavá, pro jakou barvičku se rozhodneš 😉
Taky doufám, že budeme spokojene.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru