Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
26. únor 2010

Holky mne vubec neprekvapuje,ze na uradech to,co maji vedet a s cim delaji-NEVEDI!!
Stalo se mi to uz nekolikrat..a kdyz jsme vyrizovali stavebni povoleni a vse kolem toho-tak to bylo skoro porad...nechapu!!

zuzka.o
26. únor 2010

No vidíte,.... to je děs! Tam, kde vám mají poradit, se na vás vyprdnou!!!!!! Tak na co tam ty baby dřepí????

Jo.... řekla jsem, že čekám dvojčata,...tak honem někam volala, ptala se sousedky.... pak ještě v kanclu vedle a ta jí řekla, že je to už stejně jestli čekám jedno nebo dvě.

😠 😠 😠 ...horší smajlíky tu nemají, sakriš!

j.cien
26. únor 2010

Zuzi nerozciluj se,ale je to hnus 😠
clovek s pupkem sotva nekam doleze a tam jeste obtezuje uredniky od kaficka...OMG! 😠

hanula83
26. únor 2010

Zuzi, tak to si teda vybojuj, co je to za pipky panebože? To je fakt děs... a za tohle je platíme!!!

zuzka.o
26. únor 2010

Tak se ještě zeptám vás, jestli to nebudete vědět.... jsem OSVČ, na mateřskou bych měla nastoupit 6-8týdnů před, kratší dobu před porodem to nejde.... a prý nesmím živnost po tu dobu provozovat, ledaže bych měla zaměstnance. Ale já sama jí vykonávat nesmím. Živnost rušit nemusím. Až mi uplyne mateřská, nastoupím na rodičák a pak si živnost dám jako vedlejší činnost. Je to tak? Aby mi na úřacech zase nekecaly!!!!!

j.cien
26. únor 2010

Zuzi ja toto nevim,pac jsem zamestnanec...ale Lita je tusim OSVČ,ta ti urco poradi 😉 !

hanula83
26. únor 2010

Zuzi, taky jsem zaměstnanec... no ale jestli to teda nemyslely tak, že OSVČ mají všechny nárok jen na těch 28 týdnů... ale to se mi zdá jako pořádná blbost. Lita určitě poradí 🙂

zuzka.o
26. únor 2010

To je hrůza, jako kdybych prodala zájezd a lidem řekla, že je na 10dní a on byl jenom na 8....to by mi dali! Takhle se ale tý úřednici nestane nic.

Přesne....za tohle si je platíme! Kdybych lidem lhala, tak to tady můžu rovnou zavřít!

zuzka.o
26. únor 2010

A ještě bonbonek.... ani mi nebyla schopná vypočítat kolik budu mít tu mateřskou!!!!!

zuzka.o
26. únor 2010

Já Litě písnu... 😉 Díky holky, že jste si mě vyslechly....jsem byla pěkně rozčílená!

hanula83
26. únor 2010

No já když si byla vyřizovat mateřskou, tak baba zrovna odcházela na obídek a tvářila se, že mě teda ještě vezme, ale že ji to příšerně obtěžuje!! Přitom ještě neměla mít přestávku... To je ten státní aparát, myslí si, že můžou všechno. Zuzi, jestli se ale potvrdí, že ti kecaly, tak bych šla za jejich nadřízeným.

zuzka.o
26. únor 2010

HANULA...jsme malé město, bůh ví, kde ta ženská má známé (třeba finančák).... a mohla by mi zavařit v podnikání. Tak to radši nechám. Ale až tam půjdu, tak jí to řeknu, že mě špatně informovala, aby to už pro příště věděla správně. ..... a jsem zvědavá, jak se bude tvářit.
JJ, obídky jsou u nich svaté! A člověk musí držet hubu a krok 😠

sarri
26. únor 2010

Lito, tak do vody se holky ještě nikdy nepokakaly - ani doma. Ale vždycky, když jdeme plavat, tak mají nakládku ještě doma.
Jinak úřední perlička - v jednu hodinu odpoledne jsem šla odhlásit své motorové vozidlo z evidence - úřední doba byla do tří a z takové té mašiny mně vyjel lístek, že v tento den již odbavili hodně lidí a že mám přijít zitra - už nevím, jak to tam balo formulováno, ale přesně v tom smyslu - sem myslela, že mě klepne.

sarri
26. únor 2010

Tak jsem si chtěla podrobně prohlédnout Zuzku ve svatebním doufajíce, že bude něco v albíčku a ono nic 😠
Zato Cien je kočka. Holky, já bych se hned vdávala - mít o 10kg (nebo radši o 15) méně a nemuset nic platit 🙂

zuzka.o
26. únor 2010

SARRI...já si svatební album na beremku vymazala... tak něco pohledám a vložím 😉

hanula83
26. únor 2010

Zuzi, ale dávej si pozor, aby to nebyly víc než dvě fotky, já vložila asi 5 fotek a Admin mi je vymazala... prej to sem nepatří.

lita
26. únor 2010

Zuzi.o - viz IP, snad ti to pomuze 😉

zuzka.o
26. únor 2010

Už tam fotky jsou..... tak jukněte 😉 Dala jsem tam , tak snad to admini zmáknou.

LITA...moc děkuju 😵

lita
26. únor 2010

Jo - mne vymazali fotku nasi psi lasecky, pritom je nedilnou soucasti nase rodiny, prece to nejsou zadne sprostarny 🙂 Ale chapu, ze nasadili urcita pravidla, tudiz kontroluji jejich dodrzovani.

Jinak ty urady - zvlastni je, ze mam se socialkou 2 odlisne zkusenosti. Kdysi jsem tam sla osobne a presne problem s obedem, vlitla jsem jim do dveri presne ve 13:00, kdy byl konec prestavky a jeste obedvali, tudiz to bylo hodne neprijemne. Ale pred koncem roku jsem jim tam ted volala ohledne nemocenske a vzala to tak nesmirne mila a ochotna pani, vse vysvetlila a jeste mi poprala hodne stesti v tehotenstvi 🙂

Treba na financaku mam take uzasnou pani (teda nevim, zda tam jeste je, aby na me nahodou ted nevleteli kvuli memu rizikaci). Dokonce mi sama volala i posilala urgenci postou, kdyz se mi nedovolala, ze mi tam kvuli nejake chybe v priznani zacina nabihat penale, at si to prijdu opravit, abych se pak dalsi rok nedivila. A to vubec delat nemusela, jen jeji osobni iniciativa 🙂

To same pani na financaku pres dan z nemovitosti, hrozne ochotna a jeste mi de facto sama vyplnila to jejich slozite priznani 🙂

Tudiz to strasne zalezi na osobnim pristupu, na koho narazis. To plati i na poste, kde se vetsinou tvari jak kakabusove a u kazde prepazky vam reknou jine info.

hanula83
26. únor 2010

Lito, no jasně, jsou i úřednice v pohodě, ale když člověk narazí na ty protivné (a tím pádem většinou i neznalé), tak to stojí za to.

Zuzi, moc hezké, krásné vlasy, šaty, prostě princezna 🙂

Já dneska skoro nevím, do čeho píchnout, holky si hrají pořád samy s hrazdičkou a nebo jak se napapají, tak usnou. Asi bych měla teda aspoň uklízet, ale jaksi se mi nechce... Spíš jdu chystat hadříky na zítra, jdem na to vítání občánků...

lita
26. únor 2010

Sarri - ja jsem prave cetla, ze napr. v bazenu deti ty plenky musi mit, jinak maminka v pripade znecisteni vody plati desnou palku za vycisteni 😖 Ale u te vany to asi nehrozi.

lita
26. únor 2010

Hani - tak doufam, ze sem hned das fotky z vitani vasich obcanek, urcite budou za modelky 😀
A dostanou holky neco za svou audienci? 🙂

Zuzi - krasna svatebni foto, moooc ti to tam slusi, jak z pohadky 😉

zuzka.o
26. únor 2010

Holky..díky za pochvalu, se budu červenat 😅 😉

Taky se těším na fotečky z vítání občanek 🙂

Holky....hoďte sem taky své svatební fotečky, ať se kochneme.

hanula83
26. únor 2010

Lito, to je právě to, co nevím. Samozřejmě tam nejdem kvůli penězům, ale každá kačka dobrá, že. Mám ale trochu obavy, protože kámoška byla ve své rodné vsi na vítání občánků s holčičkou. V té vsi má trvalé bydliště, ale jinak bydlí úplně jinde. No a na tom vítání ostatním dali 5 tisíc a jí dali deku a bodyčko s tím, že už tam stejně nebydlí, tak že dostanou jen tohle... Přitom popelnicu tam budou chtíti i za kámošku i za tu malou... zmetci.

hanula83
26. únor 2010

No už jsem jim na to koupila takové speciální pletené šatičky, kouzelné 🙂... no potom dodám foto 🙂...

hanula83
26. únor 2010

Zuzi, já foto mám, ale měla jsem tu jen takové neofic., ty ofic. nemám na CD... To jsou jen takové, že jsem chtěla holkám z jiné diskuze ukázat, co jsem měla na sobě, protože jedna se tam teď bude vdávat.

lita
26. únor 2010

Holky, je tato poporodni zdravotni pece shodna s navstevou pediatricky u vas doma nebo se jedna o jinou sluzbu?
Je to pry hrazene zdravotni pojistovnou, tak proc toho nevyuzit.
Mate s tim zkusenost?

http://www.anahita.cz/cs/poporodni-zdravotni-pece/

hanula83
26. únor 2010

Lito, já toho teda nevyužila, ale kámoška jo, dokonce jí ta jakási sestřička přišla domů vytáhnout stehy po porodu (přirozeném).. teda jestli je to ono. Taky jí poradila ohledně kojení a dítěte...

zuzka.o
26. únor 2010

HANULA...moc hezký šatičky a účes, škoda že toho není víc na juknutí. Manža měl pěknou korsáž.

lita
26. únor 2010

Hani, presne tak, kazda kacka dobra. Opravdu se davaji penize a jeste tolik? No, jestli to je pravda, tak bych to rozhodne nevynechala 😉
Tak nam sem take sopni nejake svatebni foto, klidne to neoficialni, my se rady kochneme i bez oficialit 😀

Tak ja tam take nejake stahnu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru