Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

petranela
10. bře 2010

Zlato, nemáš to s nima vůbec jednoduchý, ale ono se s tím fakt nedá nic dělat, nejlepší je na ně nemyslet, ale já to chápu, že to kolikrát nejde. Taky mne to s tou ségrou mrzí....

cutce
10. bře 2010

spousta holek otehotnelo po vysazeni prasku nojo no.

zlatovlaaska
10. bře 2010

lita • já chodím v těch gumovejch á lá dřevákách, jak jsou i u stánků - crock je origoš. jen mi v nich mrznou hnátky... ale manža mě všude už vozí, takže v nich přepajdám k autu a do auta. už tak 3-4 týdny neobuju nic jinýho...

zlatovlaaska
10. bře 2010

jsme to ke konci těhu modelky, co????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petranela
10. bře 2010

Zlatovlásko, týden Ti uteče jako voda a už je uvidíš!!!! Máš to za pár 😉

lita
10. bře 2010

Zlato - holt ma urazene ego, to je u chlapu nejbolavejsi cast tela 😠 Ti kdo ho znaji, si mozna domysli, jak to asi s tebou a tou story bylo. A vlastne ti muze byt jedno, dulezite je, ze mas v brisku dva zdrave chlapecky, ktere za tyden budes mit u sebe a ze mas super manzela, se kterym se na prichod dvou bobasku tesite. A nesmim zapomenout na Otika, to je take vase slunicko 😉
Treba si to s brachou jednou vyrikate, ted na to nemas chut ani silu. Treba mu to jednou dojde, ze se choval jako debzon 😒

zlatovlaaska
10. bře 2010

lita • já švagrovou odhalila už před časem... když jsme přijeli k našim našim "novým" autem a řekli, že jsme si ho koupili, tak takový nafučený a nasraný xicht jsem fakt dlouho neviděla...

cutce
10. bře 2010

lita: presne tak

holciny loucim se s Vami, jdu domu. Diky za pokec 😉

petranela
10. bře 2010

Jsme takové opuchlé modelky, já se měním v nateklou ropuchu mám pocit a ksicht mám velký a kulatý. Ty gumový dřeváky si asi budu muset pořídit jak má Zlatovláska. Dobrej tip!

cutce
10. bře 2010

zlati tak to je pouha zavistivost, bych se na ni jeste usmala 🙂

j.cien
10. bře 2010

😀 😀 jj,jsme manekynky z domu hruzy 😀 😀
Jen ta Zuzka nam to nejak pokazila ,co?Ta byla jak nitka az do konce 😠 😀 😀

zlatovlaaska
10. bře 2010

petranela • přesně tak, strašně si manžela vážím za to, že jsme to ustáli. on už syna z 1. manželství má, takže velice oceňuju, že to, co předcházelo otěhotnění ustál a neutekl...

zlatovlaaska
10. bře 2010

j.cien • jj, kdyby byli všichni normální a hlavně si hleděli svého... co?

lita
10. bře 2010

Clenove nasich rodin jsou ohleduplni, ale pridam tedy k pobaveni story se sousedkou.
Kdyz jsme kupovali byt, tak byla v te dobe predsedkyne druzstva. My jsme kupovali pudni byt v majetku druzstva, tudiz na nej sla vzit hypoteka, protoze to bylo do osobniho vlastnictvi. Vsem lidem v tom baraku od prizemi do 4. patra spadly ty byty skoro za hubicku do klina v ramci nespravedliveho "rozdavani" bytu v Praze. A mila pani predsedkyne se me s vaznou tvari (a ironickym usklebem) ptala, zda muj manzel neni spise ze Skotska, ze si budeme na ten byt brat hypoteku!! Jako ze to nevycvakame v hotovosti na prkno! Jakoby nevedela, ze my platili za nas byt trzni cenu a ne jen par drobnych, co ona.
A pak to jeste korunovala dotazem, jak to vlastne tedy vidime do budoucnosti, vzdyt to neni byt pro deti, tak jak to chceme potom delat nebo jestli chceme mit deti a tak. Chapete? Uplne cizi zenska a takovehle excesy. Budiz ji omluvou, ze je to reditelka zakladni skoly 😅
Ta bude cucet, az nas uvidi s dvojcatky, to nerozdejcha 😀

j.cien
10. bře 2010

😉 to by byla Zlati parada 😉
Ale my si udelame krasne vztahy v te NASI rodince a miminecka so vychovame ve spravne clovicky,bez zavisti a nenavisti 😵 na to se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 !

zlatovlaaska
10. bře 2010

petranela • už to je za pár, jsem na prďolky zvědavá. stejně mi to kolikrát hlava nebere, jak je to možný... pícháš si hormony, pak jdeš na chvíli pod narkózu, pak za další 2 dny ti tam něco šoupnou a najednou ti roste břuch a tam jsou 2 nejdražší poklady na světě...

lita
10. bře 2010

Teda holky co tady pisete (a ted ja pred chvilkou) moc nelahodi povaze narodu ceskeho, co?
Zavist, nenavist, zast - fuj fuj 😖 😠
A to se vsichni behem revoluce milovali 🙂
Snad se to casem zmeni a mladsi generace uz bude jina, mene zahorkla a vice optimisticka. Takovou generaci totiz mame v briskach ci nektere uz v postylkach 😀 😀 Tak koukejme, at je tak vychovame 😀

petranela
10. bře 2010

Zlato, přesně tak, někteří chlapi tohle nezvládnou a utečou, znám jeden takový smutný případ, kdy to chlap nezvládl. Máš super manžílka 😉

Já dnes ukážu tomu svýmu ty svoje sexy nohy a měnící se tělo, no po porodu se budu muset dát aspoň trochu do původního stavu, asi to půjde ztuha.

Zuzka je prostě vyjímka ve všem, ještě hubenější než před porodem, to je teda fakt něco!

zlatovlaaska
10. bře 2010

lita • jj, asi jsem ho zaskočila, že jsem nereagovala. ale nechám ho být. mám bezva chlapa, jeho syn mě má taky rád a prý se na brášky těší. tak to je pro mě to důležité. žasnu, že mě tady kluci nechali sedět, ale už se jim to nelíbí. ještě rychle dočtu a pomastím do vodorovna. jak sedím u klasického psacího stolu, tak nic moc...

j.cien
10. bře 2010

Zlati,mam stejne pocity a nemit ten kamion pred sebou,tak stale neverim....a co teprve,az nam ty poklady DAJI osahat a budou fakt jen a jen NASE 😵 !!!

Lito,to je sila,ta nase povaha ceska 😝 ...nevim,jestli i ostatni narody jsou tak strasne zavistive a neprejicne 😝 ..spis mi prijde,ze si tech druhych tolik nevsimaji a neresi cizi zivoty...

zlatovlaaska
10. bře 2010

j.cien • máš recht, zuzka tady kazila náš ošklivinec ropušinec 😝

petulka26
10. bře 2010

No tak ten můj manžel to neustál ☹

zlatovlaaska
10. bře 2010

lita • předsedkyně je dobrá, dávám palec nahoru 😀

j.cien
10. bře 2010

😀 😀

Holky dnes se uz loucim,jsem cela tuha a ta moje milovana prdelka se zaryva vic a vic pod zebra..tak nemam moc kysliku a jdu to nejak rozdychat...
Pekny vecer vsem 😵

petranela
10. bře 2010

Zlatovlásko, já to taky nechápu to svoje těhotenství, mne to vždycky připadalo a pořád připadá jako utopie, jako já že jsem fakt těhotná? Prostě to pro nás po IVF není a nebude samozřejmost mít děti jako ostatní a ono je to asi vlastně i dobře, budeme si dětiček vážit 🙂 Jsou to bojovníčci, když tak hezky zvládli IVF

zlatovlaaska
10. bře 2010

lita • napsalas to hezky, budeme ty naše drobánky vychovávat k lásce k druhým a ne závisti...

petranela • já se stavu po porodu nějak nebojím. myslím, že nám ty naše zlatíčka dopřejí dostatek pohybu 😀 já jsem teď +21 kg OMG, ale před měsícem jsem byla "jen" +14 kg, takže těch 7 kilo za měsíc je převážně v bříšku a zadržené vodě. bydlím kousek od parku, tak už se těším, až vemu ten náš superkočár, šelmu a vyrazíme na prochajdu 😉

petranela
10. bře 2010

Petulko, to mne moc mrzí s tím tvým, ale jsi mladá a krásná, najdeš si toho pravýho a bude mnohem lepší než bejvalej, ten za to prostě nestál. Uvidíš, že to takto bude. Moc Ti to přeju.

zlatovlaaska
10. bře 2010

petulka26 • vím, psalas to tady, to mě mrzí, že to neustál.... 😒

petranela
10. bře 2010

Zlato, to je jasný, po porodu budeš zase jako laňka 😉 Prochajdy s kočárem to jistí

zlatovlaaska
10. bře 2010

holky, děkuju za pokec, taky děkuju prckům, že mě nechali pokecat 😀 a jdu se natáhnout. papapa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru