Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

sarri
20. dub 2010

Kdybys viděla, co teď visí z toho ucha Elišce... Já měla taky visací, tak jsem se nebála, ale viděla jsem na mimču takové silnější jakoby kroužky s nějakým jakoby vyrytým vzorem a ty skoro nevisely a vypadaly celkem dobře. On v tom bílém zlatě nebyl moc velký výběr, ale zas se mi všechny líbili.

irminka
20. dub 2010

pan dr. nám to očkování nedal, protože brunda má ještě nezahojenou paprčku od TBC, takže až za 14 dnů 😉

My máme s manžou také stejný kro i stejnokroj, já jsem hasič laik a on profesionál 😎 a já jsem bydlela za Moravou a on před....takže tak děvčice

Holky, také máme problém s papáním. Bořek mně nechce skoro vůbec přes den mléko. Vypije tak 80 ml a potom to frká a já jsem na trefšlaka, tak jsem se dnes napálila a dala mu už kaši a on ji loupežník sežral lžičkou 150 ml...to je ale potvora,co?Ted budu jenom čekat, jak mu bude v noci těžko 😠 , ale co, zkusit se má všechno

sarri
20. dub 2010

Lucy, tak pak dodej foto.

sarri
20. dub 2010

Irmi, holky si jí taky jak se jim zlíbí a mlsné sú - kaše večer 200, ale mléka 120 a zeleninky max. 100 a to eště záleží jaké - s masem to joo, jinak nee. Já jim to nenutím, ale když jdeme ven, tak musí pojest - nepojedu s hladovýma hysterkama.

betina
20. dub 2010

Sarri manduca je nosítko na mimča, klokanka. pro dvojčátka tato: http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1403311

Těhulky v okolí Brna, holky, potkala jsem jednu maminku a ptala se na kočárek a ona mi říkala o jedné paní, co má obchod v Kolíně a specializuje se na kočárky pro dvokčátka, že pořářá jednou za rok výstavu a hledala sem a našla... tady..http://www.vystava.xf.cz/

sarri
20. dub 2010

Jé, požárnice 😀
Já bydlela 20 let u hasičské zbrojnice - takže sirény na denním i nočním pořádku (hlavně, když se vypalovala tráva a pak v létě, když bylo vedro). No a pak jsem jednou zas spala u našich a začalo to húkat, enomže mně to v noci vůbec nedocvaklo a jak jsem byla rozespalá, tak mi to nedávalo smysl - jsem myslela, že mobilizace či co 😀

lucy82
20. dub 2010

Irmi holky si taky vymýšlí, prvěn Sunar, pak Bebu a teď jsem koupila zase Sunar protože mlíko už moc nechtějí, potvory, to musí být rozespalý aby to vypily 😒 Nelinka si u toho musí prohlížet hračku jinak se nenají a Sofinka když nechce tak zavře pusu a nic se do ní nedostane. Tak teĎ tahám mlíčko sebou a když budou mít hlad tak dostanou napapat cestou 😖
Když jim zeleninka chutná tak dají každá i 190g 🙂

monika03
20. dub 2010

Paráda- začala tady bouřka a vypadl i net! Lito tak to už chápu, ale jak říká Sarri taky bych takovou dálku těžko nesla. Takže tvé- vaše odhodlání obdivuji.

sarri
20. dub 2010

Beti, ti kolíňáci dealují Easy Wolkera, tož bacha na to - chvilku do tebe hustí a jsi o 40 papírků lehčí.

sarri
20. dub 2010

Moniku, kůrňa, zapomněla jsem na svoje pravidelné okénlo s předpovědéí počasí - u nás to bylo po šesté 😉

lucy82
20. dub 2010

Beti v Kolíně po tobě budou chtít aby jsi koupila Easy Walkera, a všechny ostaní kočárky pomluví, já jsem s KOlínem nebyla absolutně spokojená a to i s tou paní jednatelkou 😒

lucy82
20. dub 2010

Jejda než jsem to napsala už to sem napsala i Sarri 😅

lucy82
20. dub 2010

My jdeme zítra do poradny tak jsem zvědavá kolik vážíme, Sarri vy už jste byly? Nebo jsem to přehlídla?

monika03
20. dub 2010

Betino- díky za super tip! Určitě se tam vypravíme juknout. Pořád hledím na netu a neumím se rozhodnout. Zrovna jsem se chtěla zeptat tady holek na nějaké doporučení.

sarri
20. dub 2010

My jsme byly 9., aůe přesně v půl roce jsem holky vážila a měřila a měly obě přesně 7000g a 65cm - to byla docela sranda, protýe máme přesnou kojeneckou váhu, která zapípá, až si je jistá.

sarri
20. dub 2010

Moni, určitě mrkněte - chce to vidět, vyzkoušet a pak promyslet - co potřebuješ a jaký je pro Tebe výhodný model v poměru výkon/cena.

lita
20. dub 2010

Beti - chtela jsem napsat to same jako holky, na ten obchod pozor. Jsou dovozci EW do Cech, tudiz nerozhodnym i rozhodnutym nuti EW a plno lidi si ho pak koupi, i kdyz si tam jelo prohlidnout jiny kocarek. Jsou tim dost znami, alespon mezi dvojcatkovymi maminkami 😉

monika03
20. dub 2010

Sarri vidíš- ještě, že jsem Vám to dala vědět- když ty jsi se na to vybodla! 😉 😀 Ale už jsme to poslali zase o dům dál.

hanula83
20. dub 2010

Tak já to teď jak bývá teplo, dělám tak, že beru s sebou na prochajdu čaj a pak někde sednu na lavičku a dám jim ho... Mlíko až v klidu doma... A chodíme vždycky po zelenince, to mají napraná bříška, tak jim je dobře 🙂.. taky když je pěkně načančám konečně do kočáru, tak se krásně pokakají, to mám vždycky radost 😉...

Joo a na té dnešní kontrole měly holky: Anička 7,4 kg a Elenka 7,9 kg... macinky, no... ale když jim chutná, co s nima mám dělat. Prej se to v tomhle kojenecko-batolecím věku neřeší. Ony to prý vyběhají, jak začnou lozit a chodit...

monika03
20. dub 2010

Jéé holky a já se už fakt těšila, že by jsme to tam mohli rozlousknout a vy mi to takhle hatíte. ☹ Ale zase díky, aspoň budu vědět čemu se vyvarovat. 😉

sarri
20. dub 2010

Holky, já su tak šťastné - mirovlnka (ta naše je fakt mikro, páč ta skříňka na ni je pidi a nevím, co bych tam tak narvala místo ní) je opravená. Sláva, strécovi bych dala aj pusénku.

sarri
20. dub 2010

A co je s Koču? Snad není žádný problém. Třeba jen Tom už lozí a večer si plní manželské povinnosti 😉

sarri
20. dub 2010

Moni, a co máš v merku?

betina
20. dub 2010

aha, holky, tak to strašně moc děkuu za upozornění, no mimochodem paní měla právě ten EW. já jsem zatím rozhodlá pro ten http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca..., ale nevím, chtěla sem se zeptat na tandemy.ale ještě mám čas.... 😀 ale teda zklamaná jsem, jsem se na tu výstavu těšila. půjdu tam, ale abych takhle omrkla dvojčecí kočárky naživo 😀

lucy82
20. dub 2010

Teda Hani vy jste macíci, super 🙂 A je pravda že to vyběhají potom, já vidím i na Sofince jak teď furt válí sudy a je víc v pohybu tak už tak moc nekyne 🙂
A my slavíme uspěch, včera po vycházce jsem jim před přesnídávkou dala čajík a Sofinka vypila 70ml a Nelinka 40ml 😀 Však já je to naučím pít 🙂

Moni no jeď se tam podívat a aspoň budeš vědět že to ho budou nutit. Já byla v Brně na výstavě a chtěla jsem si naživo prohlédnout Bumbleride ale hned mi nutily EW, a prý Bumbl je hrozný, poruchový, a v těch vložených taškách jsou prý děti zkopečka atd. No byla jsem znechucená, na EW samou chválu a když jsem se zeptala na cenu tak mi vypadly oči. A připadala jsem si jak socka že jsem neměla zbytečných 30tis a více tisíc na kočár tak to mi prý bude stačit bumbleride který je teda levnější ale ne tak kvalitní 😠 No a zrovna včera jsem se bavila s maminkou co má sporťík EW a dost si stěžuje na to řešení na suchý zipy, tak že když jedna spí a chce ji položit tak jí to vždycky probudí. A já jsem náhodou s Bumbleride na 99 procent spokojená 🙂 Jedno procento je špatně přístupný koš

monika03
20. dub 2010

Sarri, jsem na tom asi jak teď napsala Beti. Nechce se mi něco objednávat přes net dřív než bych to omrkla.

sarri
20. dub 2010

S těma košema - ještě jsem neslyšela, že by byl někdo s jakýmkilv přístupem spokojen . co jsem tak slyšela, tak je to všude na prd - u nás taky.

sarri
20. dub 2010

Sláva, končím se svým dnešním slovním průjmem. Dobrú.

monika03
20. dub 2010

No tak holky raďte!!!!! Asi si koupím šátky a budu stará indiánka doma i venku!!! 😀 😀 😀

hanula83
20. dub 2010

Lucy, no u nás právě Anička zas tak moc taky nekyne, protože je víc aktivní než Eli... Ta je takovej lenochodeček. Ale jinak děsně zvědavá, už od narození, tak předpokládám, že ta zvědavost ji popožene k té aktivitě... 😉... U nás teda čajík jede, na nějakou dobu jsem s ním přestala, ale jak teď jsou některy dny fakt teplo, tak jim dávám... a pijou jak vzteklé...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru