Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

vlckulka
14. kvě 2010

Máme objednaný Easy Walker v barvě Lime 🙂 Moc se nám líbí a říkám si, že s ním nás nikdo nepřehlédne 😀

monika03
14. kvě 2010

Jo pardon- už jsi vzpomínám, že jsi to už psala! Už předtím jsem na něj koukala-vypadá hezky! 🙂

monika03
14. kvě 2010

Jinak gratuluji- ode dneška můžeš stříhat metr!!!! 😀

monika.tdm
14. kvě 2010

vlckulka ja jim normalne prosly jogurt, protoze trpim zacpou a ikdyz je prosly tak stejne nefunguje, vzdy je tam napsane minimalni trvanlivost, ne maximalni takze v poho!!!! 😉

vlckulka
14. kvě 2010

monika03 - tak to mě se líbila moje kamarádka, která se mě ptala, jaký mám kočár, nijak to nekomentovala a po čase mi napsala, že ho viděla v reálu a že není tak hroznej, jak si myslela 😀
monika.tdm - jsem z toho jídla úplně pošahaná 😕

broukb
14. kvě 2010

ahoj holky,
tak já marně čekám na Pavcu s Tulánkem na těhulkách z IVF a oni se mi holky zatoulali sem...můžu se teda taky přidat?? Čekám taky dvojčátka 😉

sarri
14. kvě 2010

Holky, z blbých kecú si nic nedělejte. Berte to tak, že prostě závidí 😎

betina
14. kvě 2010

broukb, vítej

no s těma kecama, já se jen někdy podivuju nad lidskou blbostí, třeba některý maminy tady a to už jsou maminy byly v šoku, že čekáme dvojky a zeptaly se a"jak jste to uděkali?" 😀 MM říkal, že jim mám odpovědět, že za 2000,- jim to povím 😀 😀
ty sítky s těma broučkama jsou kráááásný, já teda byla pro Bumble rozhodnutá, ted jsem naolemná zase na Casualplay, ale uvidíme...čas ještě mám.
holky, hodně osobní dotaz, prosím vás, sexíkujete? teda pokud jako salu ted nejste na rizikovým? my moc s MM ne, ale vždycky, když už to přijde, tak se bojím... ☹

monika.tdm
14. kvě 2010

broukb gratulace a vitej mezi nami!!!

monika.tdm
14. kvě 2010

beti prvni tri mesice manzel kdyz me videl tak utikal a ted musim rict, ze na to nemam chut!!! Takze tak jednou za 14 dni aby se nereklo!!!! 😉

broukb
14. kvě 2010

Sotva příjdu, takový horký téma 😀 😀 No my měli stop stav 2 měsíce a teď jak píše Monča tak jednou za 14 dní, ale u nás je to spíš z manžovi strany..prostě se bojí a i když ho ujištuju, že je to v pohodě, tak se mu moc nechce. 🤐

monika.tdm
14. kvě 2010

broukb i zhava temata se musi probrat!!! 🙂

sarri
14. kvě 2010

http://www.super.cz/clanek/39353-tehulka-noskov...

Tak to je vtipné - měli by vidět můj pupek v pátém 😀 😀 😀

betina
14. kvě 2010

sarii, slušné břicho 😀 😀 jim pošleme naše břušiska v pátým, aby viděli, co je herdek pořádný bříško 😀 😀

ali.cka
14. kvě 2010

holky my sexíkujem pořád a vždy vše v pohodě!a to jsme po IVF a jednovajky!takže pokud nemáte přímo zákaz tak bych se toho nebála 🙂

broukb
14. kvě 2010

Ali já se právě nebojim...ale jak vysvětlit manželovi, že nemá metrovýho zároháka aby na ně došáh 😀 😀

monika.tdm
14. kvě 2010

broukb at mu to tatkove vysvetli 🙂 http://www.tatadoma.cz/ , http://www.tatka.cz/ 😉

salu
14. kvě 2010

Ahoj broukb, rádi tě tady vidíme 🙂 tady se dozvíš věcí 😀

Můžu tě hodit do tabulky?

broukb
14. kvě 2010

No jasně, budu moc ráda 🙂 děkuju za milé přivítání.

monika.tdm
14. kvě 2010

broukb a kde jsi zaregistrovana k porodu??? 🙂

salu
14. kvě 2010

doplňuji Broukb 😎

***ČEKATELKY***

EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné, holčička a ???
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října -
BROUKB - 27. října -
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu -
BLER - 17. listopadu -
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

monika03
15. kvě 2010

Dobré ráno! Takže dnešek začíná stejně mizerným počasím jako včerejšek. 😝 Jé tak zase se nám rozrostl seznam čekatelek. 😉 Broukb vítáme tě!!!

broukb
15. kvě 2010

Dobré sobotní ránko,
Salu děkuji za doplnění 😉 jinak dvojčátka máme dvojvaječná a pohlaví nám snad prozradí na úterním utz 😀 teda doufám, že se nebudou schovávat.Jo a zaregistrovaná jsem v Praze u Apolináře 😉
monik děkuji za přivítání... 🙂

salu
15. kvě 2010

Ahoj, tak Apolinář je super. Na úterý se těšíme s tebou 🙂 Necháte si to říct, nebo to bude tajemství pro okolí?

broukb
15. kvě 2010

Necháme a vykřičíme to do celýho světa 😀 😀 strašně se na to těšíme, tak se vsadim, že se otočí zádama a čau mamko a taťko 😀 další utz až v 21.týdnu ☹ NO doufám, že se ukážou.Já mám od začátku tucha, že to bude holčička s klukem,ale moc toužíme po holčičce, tak doufám, že tam aspoň jedna, nebo obě budou (samo je nejdůležitější aby byli miminka v pořádku a je fuk co to bude) 😀 A Apolináře jsem vybrala, protože maj jednu z nejlepších péčí o předčasně narozená miminka, tak kdyby náhodou 😖

fiallinka
15. kvě 2010

ahoj holky, hlásím, že jsem mimoše viděla zase předevčírem a jsou tam oba 🙂

beti: u nás doma celkem nic, mám strach a nemám z toho dobrý pocit...ale vadit by to v podstatě nemělo, pokud jsi ok...

monika.tdm
15. kvě 2010

broukb je k Apolinari jdeme taky!!! A zvou si te na ultrazvuk kazdy mesic???? 😉

lita
15. kvě 2010

Moni03 - pokud jsi rozhodnuta pro Bumbrlika, tak snad do Kolina ani na tu vystavu nejezdi, nebot ti ho tam budou horem dolem vymlouvat. Fakt nechapu, proc ta firma kocarky.cz vubec vede ostatni kocarky. Ja byt distributorem, tak k nim svou znacku vubec nedam.
Ja Bumbla objednavala od pani Valo z dvojcatka.cz Zkusila bych zavolat ji, je velmi komunikativni a skvela, sama ma dvojcatka. Na svych strankach pise, ze budou opet v cervnu.
http://www.dvojcatka.cz/katalog.php?typ=9469
A co zkusit Malvika - tam ho maji v nabidce, je to obrovsky obchod, tak tam treba nejaka sance bude:
http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca...

monika.tdm
15. kvě 2010

Ja zase musim rict, ze nam ho vubec nevymlouvali, ale po ukazce bumble chtel videt manzel EW a je pravda, ze na prvni pohled je EW bitelnejsi a ma lepsi obsluhu autosedacek, jen nacvaknout!!! To je nazor nas!!!! Kazdy kocar ma neco!!!!

monika.tdm
15. kvě 2010

Ja treba zase nejsem spokojena s dvojcatka.cz, od 14. unora jsem si dvakrat objednavala zbozi a dodnes neprislo a to je i manzel urgoval po telefonu a slibovali hory doly a je kveten a nic!!!! Tak at si trhnou nohou!!! Jeste, ze je tak velka konkurence!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru