Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
8. črc 2010

@basina Samo, ze vypnu teplotu a zdimani!!!!! To bych z toho mela okurkovy salat!!! 🙂

basina
8. črc 2010

@monika.tdm delas se ze mne srandicky.... 🙂 a já každému naletím 😉 😉
@annamat9 Na zácpu si nech napsat železo - maltofer. Od té doby, co jsem chudokrevná, tak mám vystaráno... 😀

@monika03 díky za odkaz na seznámek - zkusím si to projít. Chjo, kdyby byl nějaký univerzáílní návod, bylo by to jednodušší.

@salu Gratuluju k ústupu otoků!!! Dobře, že tak. A holky ať se pěkně snaží obě, aby Vás brzy pustili domů!
A malíř i novinky jsou normálně v albíčku. Jen se musíěš "prohrabat" všemi UTZ a vydržet do poslední a předposlední fotky.... abys to měla rychlejší, posílám odkaz na malíře. Snad se Moni nebude zlobit 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/monika03/alb...

annamat9
8. črc 2010

@basina Ahoj já železo brala vždycky 3 měsíce pak 3 měsíce pauza a kvůli plánování těhu jsem to vysadila

basina
8. črc 2010

@annamat9 no a jak si na tom teď s chudokrevností? Mne ho nasadili prakticky hned - málo červených krvinek....

annamat9
8. črc 2010

@basina Jo tak to nevím mě budou dělat veškerý testy až 22. Na chudokrevnost mě přišli v prvním těhu. Já to pociťovala hlavně únavou. Uvidím, řeknu mu to, minule jsme vypisovaly průkazku tak se řešily důležitější věci a nebyl čas na tohle dolaďování.

monika.tdm
9. črc 2010

@basina No nedelam, fakt je davam do automaticke pracky, z kartacku a lavoru jsem uz vyrostla!!!!

beatrice7
9. črc 2010

@sarik1 Taky jsem ve 20.tt a to samý. Před 2 týdny jsem něco cítila, takové škrabkání jak píše basina a pak už nic, ani když ležím v klidu. Včera jsme byli na pohotovosti u Apolináře, začala jsem mít docela časté stahy, dr. se mě ptala na pohyby, já že nic a prý je to v pořádku, že miminka jsou ještě malí. No a dneska ty pohyby cítím od rána, takové bublinky z obou stran 🙂

beatrice7
9. črc 2010

@monika.tdm fakt ? Si děláš srandu. Nevěřím ti to 😉 😀

basina
9. črc 2010

@monika.tdm Nejhorší je, že já taky nevěřím!! To přeci není možné strkat okurky do pračky na PRÁDLO!!! Nebo že by?

monika.tdm
9. črc 2010

@basina Priste vam to natocim a poslu video!!!!

jitakl
9. črc 2010

ahojky holky hlásím se z náštěvy v poradně krvácení ustalo na průjem jsem něco dostala k tomu ještě nějaké vitamíny a prej je vše v pořádku... také mi dneska sestřička dala poslechnout srdíčka joj to byla nádhera.... Už zase mohu alespon na procházky ale i nadále spíše klidoví režim 🙂

jitakl
9. črc 2010

jinak okurky do pračky se dávají normálně monice věřím protože i já jsem to slyšela no a proč si neusnadnit práci že 😀 😝

monika.tdm
9. črc 2010

@jitakl Prosim te, v tomto vedru na prochazky??? Lehni k TV a lež!!!! Ja byla na prochajde v pondeli a malem jsem nedolezla domu!!! Jsem rada, ze je vse o.k.!!! 😉

jitakl
9. črc 2010

@monika.tdm neboj na procházku až tak v osum večer dříve z baráku nevylezu 😀

monika03
9. črc 2010

Ahoj holky! Tak hlásím, že mám tu úmornou cestu za sebou!!! Už to bylo asi naposled co jsem se vydala do Hodonína sama! Sice je to "jen" 190km, ale to vedro je hnus. No a miminkům se cesta taky moc nelíbila- řádily celou dobu!!! 😀 U doktora vše v pořádku- opět pochvala jak jsme s mimčama bezproblémoví- i když až na ty šílené otoky, ale to mě spíš jen sprdnul, že mám odpočívat s nohama nahoře! No a na hematolce taky vše ok! Takže co víc si přát....

@basina to víš, že nezlobím!!!! Jinak bych to tam nedávala. 😉

Jo a zastávám se Monči- okurky se fakt perou v pračce! 🙂

betina
9. črc 2010

Moni, tak to teda klobouk dolů, já ted dávám max.100km k babičce, víc prostě nejde, ale moc gratuluju k výsledkům!!!!!

Holky, prosím vás, jaký teda kupujete kočárky kromě EW? já už jsem fakt zoufalá....děkuju

monika03
9. črc 2010

@betina díky, ale ono mi nic jiného nezbývá! 😀 Jo a já obj. ten Dorjan. 😉

cepecek
10. črc 2010

@betina - já kupuju taky Dorjan

jitakl
10. črc 2010

ahojka holky taky mám jednu otázku jak moc dopředu se kočárek obědnává?

annamat9
10. črc 2010

Ahoj holky tak přináším novinky ohledně porodného : Ušetřit na sociálních dávkách pro příští rok až 11 miliard Kč (např. porodné bude nově jen na první dítě a pouze pro rodiče s příjmy do 2,4násobku životního minima) . Mimo jiné se má zvýšit DPH a tím pádem se možná zdraží léky jídlo vstupenky a podobně, celý článek je tady http://www.novinky.cz/ekonomika/205592-koalicni... . No nebude to nejpříjemnější ale pořád lepší ať to odneseme my než naše děti.
koalice počítá v příštím roce s úsporou 54 miliard

Ale vypadá to, že to bude v platnosti až od ledna takže porodné by se ještě tento rok mělo vyplácet.

Tak já jdu vařit a potom na zahradu ke kámošce s dětmi, ať se aspoň někdo osvěží, i když mám obavi že její synové mi malou minimálně utopí 🙂

salu
10. črc 2010

ahojky, tak to nechci zakřiknout, ale asi v pondělí nás pustí 🙂 už se všichni moc těšíme. holky měly ráno 2100 a 1930 😝
vydržte co nejdýl !!! hezký víkend.

annamat9
10. črc 2010

@salu Ahoj tak to je super, držím moc palečky ať se to vydaří, jste šikulky 🙂

alsou
10. črc 2010

@salu tak držím palečky, ať přibýváte tak krásně dál a jdete domů 😀 😀 Holky jsou šikulky 😀

@betina já jsem si teď objednala taky Dorjan, ale ten uplně hroznej s jednou obrovskou korbou a vložnými taškami ☹
Budu s dětma hodně chodit do schodů ( k doktorce, domů, atd. ). 😝 S korbičkama bych to nezvlládla. Tu zimu s tím odjezdím a na jaře si koupíme nějaký sporťák a nakonec to vůbec nebude tak drahý 😀

@jitakl Já ho objednala teď a bude za osm týdnů, ale to maji v každém obchodě jiný 😀 Objednej ho tak brzy, aby jsi ho měla do porodu doma. Jinak já osobně ho nechám v tom obchodě až do porodu a pak ho tam manžel pojede teprve vyzvednout. 😀

beatrice7
11. črc 2010

@betina My jsme koupili kočárek Emmaljunga Twin Cangaroo, líbí se nám. Polský jsme nechtěli. Tohle je švédský kočár. Hlavně ten sporťák se mi zdá prostornej a má to i přepážku aby se navzájem nebudili.
Jo a byl v akci ( výprodej loňské kolekce ) za 14. 000 komplet. Takže super. Jinak jsme chtěli EW.

beatrice7
11. črc 2010

@salu No páráda, doma to teprve všechno začne 😉 Tak hodně sil a hlavně pohodu 🙂

betina
11. črc 2010

Salu, tak to je skvělá zpráva!!!!!

holky, děkuju, no my ted zvažujeme ještě Firstwheel ojetý, paní ho nabízí za 8.000,- tak uvidíme. včera tady byla kamarádka, má dva kluky, ne dvojčata, ale vzala jsem si od ní oblečení, takže aspon na začátek kluci mít oblečení budou, ted jen kosmetika, kočár, autosedajda, monitory.......... 😀 😀
holky, co děláte v těch vedrech...to se fakt ale nedá

mikii
11. črc 2010

Ahoj holky, smím se přidat?? Čekám dvojvaječná dvojčata. Pohlaví zatím nevíme 😢 . Porod mám zatím stanoven na 2.1.2011 🙂

monika.tdm
11. črc 2010

@mikii Mužeš, vitej mezi nama!!!! 😉

salu
11. črc 2010

Ahoj, tak jsme opět kousek poskočily na váze, ale ráno tady byla jiná dětská doktorka a říkala, že si musíme počkat na zítřejší vizitu v 10.00 hod. na tu "naší-hlavní" doktorku, tak snad to zítra klapne. Už je to tady dlouhý ☹

Jinak vám chci říct, že mít dvojčata už asi není nějaká raritka, včera se tady narodily dvoje dvojčata, takže nás je tady teď celkem 5 maminek s dvojkama !!!!!!!!! a to jsme jenom okresní nemocnice.

A vy, co máte otoky, je to hnus-vím, já mám taky ještě 30% v nohách, ale ta váha jde holky MEGA dolu. Já už mám 18 kg dole 😝 Tak se neděste toho hrozivého přibírání 😎

pa pa - milující se ségry v albíčku 😀

fiallinka
11. črc 2010

@mikii mikii, ahoj, my se známe 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru