Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

kanegoo
9. říj 2010

@matteka Přebalovák řeším stejně - dokonce mám i stejný přebalovák 🙂
Andílci jsou úžasní - jsi fakt borka!!

kanegoo
9. říj 2010

@eshta No, manžel je tady z dvojčat - kluk a holka, ale mají ještě o rok staršího bráchu.. Pořízení s ním bude ale těžké, to máš pravdu!! Pořád mi říká, že jsme to druhé dodělali po dvou dnech, protože jsem chtěla pořád něco pojistit 😀

@darma Jj, hod odkaz - já chci Bumle!! Jen nevím, jak to vydržím do příštího roku - malé asi už tak dlouho neudržím 😀

eshta
9. říj 2010

@kanegoo No to se tchýně taky pěkně zapotila 😀 po roce dvojčata 😀
Já jsem taky zvědavá, jestli ti moji klucí budou vypadat jako že je jeden udělanej dopoledne a druhej odpoledne😀 Taky jsem se snažila pojistit 😀

eshta
9. říj 2010

@matteka Krásný věcičky v albíčku! Šikulka šikovná!

matteka
9. říj 2010

@eshta @kanegoo moc díky holky 😉

kanegoo
9. říj 2010

@eshta 😀
Já chci taky bydlet někde, kde je teplo!!! Se máš 😉

eshta
9. říj 2010

@kanegoo Tady je to zase krásně zelený..u nás je to samej písek a písek 😒 pak teda to móře, ale zase písek a písek 😖 A když zafouká, tak mám písek i doma 😝

kanegoo
9. říj 2010

@eshta Aha, tak moře - no jo, kdo by chtěl bydlet u moře, že!? 😀

eshta
9. říj 2010

@kanegoo No jo, hrůza, to máš recht 😀
Už mě to otravuje chodit furt na pláž 😀 😀 😀

kanegoo
9. říj 2010

@eshta A kde budeš rodit - u nás nebo na pláži? 🙂

eshta
9. říj 2010

@kanegoo Teď jsem se fakt pobavila 😀 představa, že rodim u nás (Egypt) na pláži 😀 to by bylo mezi těma arab.chlapama pozdvižení 😀
Neeeee, i kdyz jsem tam už roky a mám to tam ráda, tak bych si tam porod fakt nelajsla..
Jsem tu s klukem u mamči, máme luxusní domácí servis 5ti jídel denně a porod, u kterýho aspoň budu něco rozumnět, tak kdo by rodil skoro v poušti, že? 😀

kanegoo
9. říj 2010

@eshta Tak to je dobře. Upřímně - rodit v Egyptě - to si nedovedu představit. A manžel přijede k porodu?

eshta
9. říj 2010

@kanegoo Karímka jsem si odrodila sama a přirozeně a jsem na konec opravdu ráda, že to manžel nestihl..čekal na víza a na cizinecký policii na to nějak zapomněli 😖
Chtěl u porodu být, ale já jsem pak změnila názor. Byla jsem ráda, že si to můžu odtrpět sama a ještě myslet na to, jak se manža cejtí, no to teda neeeeee 😝 Jsem asi takovej typ, radši sama..
Ale teď to zatím vypadá na císaře, kluci jsou oba koncem pánevním, cítím nahoře pod žebrama jejich hlavičky a večer u telky je na nich drbu 😀
No a pokuď bude císař, tak chci, aby byl se mnou a kluky pochoval a ohlídal než budu moct já. Ale pokuď se nějak zázrakem ještě otočej a bude se rodit normálně, tak se mnou nebude..ale to je moje rozhodnutí..
Ale v Praze bude v době porodu určitě, je z našeho Karímka poprděnej a všem se nám stejská ☹

kanegoo
9. říj 2010

@eshta Tak jsem se zamyslela při "odrodila sama" - ale nakonec jsem pochopila 😎

eshta
9. říj 2010

@kanegoo Rodit úplně sama 😝 No ještě to tak 😀 😀 .Jsem ráda, že kolem mě furt někdo skákal..
jdu spinkat, dobrou.....

sovicka_
9. říj 2010

@kanegoo máš opravdu moc pěknou fotku 😵

@darma díky moc 🙂 To je celkem optimistické, že bude možné to takhle objednat dopředu - akorát že člověk neví, co vlastně objednává, když nevím, jak ten kočár bude vypadat, jaké budou barvy atd.- a sama firma to ještě nezveřejnila 😒

majka07
9. říj 2010

Zdravím Vás po krásné sobotě.
@kanegoo fotčka moc pěkná 😵 😵 😵

eshta
10. říj 2010

@betina
@broukb Ahoj holky, přeju dobrý ráno. Za prvý vám moc holky fandím, že jste už taaak daleko 🙂 Já jsem dnes 34+1tt a taky ty noce začínají být na prd.. 😝 nevím, jak si lehnout , přetočit se už jde blbě a o záchodu ani nemluvě 😖 Ale dneska v noci jsem byla celkem vyklepaná, probudila jsem se ve 4ráno opravdu se silnou bolestí jako na menses..trvalo to asi 20min, už jsem myslela, že začínám rodit a půjdu budit naše..Takhle mi začal přesně první porod, ale to jsem byla 2dny před termínem, tak jsme samozřejmě hned jeli. Poslíčky neznám, se synkem žádný nebyly.
Docela mě to dnes v noci vyplašilo, ale asi po těch 15-20min bolest přešla a já znova usnula. Mimča ted´ ráno kopou, snad oba, tak je snad vše ok..neměly jste to taky někdy? Byla to úplně stejná bolest jako na menses..

broukb
10. říj 2010

@eshta ahoj, teda samo nemůžu soudit, ale já už takle prožila 3 noci kdy mě přesně bolelo břicho na menzes a skoro v kuse 😒 pokaždé jsem to jako ty zaspala a bylo mi řečeno, že to je opravdu druh poslíků.Take být tebou tak jsem v klidu, pokud se mimča hýbou a nemáš jiné obtíže.Uvidíš, že to dotáhneš daleko, tady (na téhle diskusi)se pod 37.týden prakticky nerodí 😀 nevěřila jsem tomu, ale je to tak 😉 Držím palce abys to s těma svýma chlapákama dotáhla do konce 😵 (nemusíš zas až do takovýho konce jako my, touž je děs)

Jinak holky mě je číím dál hůř...a v současnou chvíli na porod nemám ani pomyšlení ☹ dneska zajedu s manžou na pohotovost ať mi rovnou napíšou ATB, aby to co nejrychleji zabralo. Mám takovej kašel až mě bolí průdušky a pupínky natřásám, že se divim, že jsem je ještě nevykašlala 😢 Zítra ráno mám příjem, ale pokusím se s nima domluvit, zda by mě ještě nenechali doma, rozhodně v tomhle stavu porod vyvolávat nechci 😔 No uvidím...

Ještě se ozvu..pěknou neděli všem 🙂

eshta
10. říj 2010

@broukb Díky, teď se už cítím dobře, tak to asi nic nebylo, jen mě to v noci vyplašilo..chtěla bych ještě vydržet aspoň 2týdny - do ukonč.36tt. A když dýl, tak tím líp..

Ale ty si teda užíváš s tím nachlazením, to je mi líto ☹ Doufám, že ti to nejhorší co nejdřív odezní..věřim, že je otrava takhle onemocnět pár dní před porodem, to je mi fakt líto..tak si skoč k doktorovi, ať ti honem honem předepíše ty ATB, za den dva zaberou a pak budeš aspoň z toho nejhoršího venku..
A v nejhorším můžeš začít ňuňat a kojit miminka pár dní v roušce

kanegoo
10. říj 2010

Dobré ranko holky. U nás taky sluníčko 🙂

Děkuji moc za pochvalu fotečky. Jj, chlapeček je náš model. Holčička se většinou schovávala..
Tak pro pobavení přidávám ještě jednu fotečku - trochu erotickou, ale rozhodně víme, že to chlapeček je 😀

@broukb Brouku, s tím nachlazením mi to je moc líto! Přišlo to v nejvíc nevhodnou dobu!! 😔 Tak snad ti ATB pomůžou!

betina
10. říj 2010

@broukb určitě jedte na tu pohotovost, ATB by ti mohly do tří dnů zabrat, já už mám snad to nejhorší kašání za sebou, ještě ti poradím, jestli pojedete někam do lékárny,,vem si Heel (homeopatikum na prudušky a Oscciloccocinum, tak nějak se to píše) taky homeo, urychlí ti to ta ATB, beru to všechno dohromady a máš pravdu, v tomhle stavu vyvolávat porod a hlavně kašlání po císaři nepřeju ani největšímu nepříteli, moc na tebe myslím a držím pěsti!

eshta
10. říj 2010

@kanegoo Pěkná fotka a pěknej pindík! Tak tady se s chlapečkem teda určitě nesekli 😀

kanegoo
10. říj 2010

@eshta Jj, to asi nesekli. 🙂 Uvidíme, ja to bude s holčičkou, ale tam to je myslím taky dost jasné 🙂
A co ty, jak ti je? Já vůbec nevím, jestli poznám, kdy mám jet do nemocnice ☹ Jako při MS mě bolelo jednou v noci a to jen na chvíli, jinak mě spíš pobolívá tam dole, jako by mě tam někdo nakopal..

Za jak dlouho se musím dostat do nemocnice, když mi odejde voda? Manžel vtipně poznamenal - když to na tebe přijde, tak prostě sedneš do auta a pojedeš..
No, vůbec nevím, jestli při tom budu schopná řídit, co?

eshta
10. říj 2010

@kanegoo No když ti praskne voda, tak musíš jet hned..ale ta vždycky nepraskne, mně jí musela prdnout doktorka až na sále..
A řídit, když se ti rozjíždí porod??? Ten tvůj manža je ale vtipálek 😀
Ale mně osobně to drkotání v autě dělalo moc dobře, když mě naši vezli..a to jsme jeli dodávkou, kde to fakt skáče 😀

Už je mi fajn, jen mám trochu střev.potíže, tak to taky možná bylo tím..ale v noci jsem se opravdu lekla, ještě rodit nechci, ještě nejsou dopečený, mimoušci moji malí..

broukb
10. říj 2010

@betina jéé tak já si to přečetla až teď ☹ už jsme v lékárně byli.no vyšlu asi ještě manžu..jinak na pohotovosti stejnak nevěděli co se mnou, takže volali na porodní primáři co mi můžou dát nakonec opravdu ATB, tak jsem ráda po těch by s emi mělo relativně brzy ulevit.Jinak poctivě ležim, piju čajík s medem a citronem 😉 no vzorný pacoš!
Jsem zvědavá, co mi zítra řeknou na příjmu, doufám, že to ještě ukecám a pustí mě domu.No uvidíme...ozvu se.
@kanegoo teda takle pěknou fotečku jsem ještě neviděla 😀 o chlapečkovi teda rozhodně neni pochyb.

kanegoo
10. říj 2010

@broukb Díky a drž se!
Jo, a mimochodem - co kočárek, už máš?

provazek
10. říj 2010

@broukb Ahoj broučku...zdravím tě.. já jsem momentálně na pár hodin doma ale už za hodinu se zase vracím do špitálu 😒 ach jo.

dej vědět jak to s tebou vypadá...budu na tebe myslet at se brzy uzdravíš a mužeš bez problémů porodit zlatíčka.

Jinak u mě zatím platí ten císař ve čtvrtek...už se nemužu dočkat ale vím, že ve středu už začnu mít nervy, protože nevím do čeho vlastně jdu a co mě čeká. 🙂

mikii
10. říj 2010

Ahoj při slunečné neděli ...

@kanegoo krásná fotka ...

@broukb tak snad ti ty ATB pomůžou, a zítra tě ještě nechají doma.

majka07
10. říj 2010

ahoj holky, zdravím při neděli, včera jsme si dovezli kočárek, klasika, ale já jsem jím nadšená a hlavně dcerka ta si tam. Kočárek jsem původně chtěla až po porodu, ale tohle byl super kup a nechat si to ujít to neee, tak mám fakt velkou radost 😀
@betina jsi fakt dobrá 39 tt a stále 3v1 🙂 holky já Vás obdivuju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru