Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

chrobacek
1. říj 2010

@sarri děkují 🙂 mám tam gemini biamniales bichoriales post KET 😉 😉

kathy.skal
1. říj 2010

@mikii to je asi normoš, taky jsem to tak měla. Ze začátku těhu jsem nemohla spát na břiše kvůli tomu, že mě bolely prsa, teď nemůžu spát na břiše kvůli tomu, že bych udělala z dětí placky 😅 Já bych se jen bála, že když přestanu nosit podprdu, budu pak mít prsa jak ty indiánský babičky ... až u pupíku 😀

sarri
1. říj 2010

@chrobacek Tak vidíš, já jsem měla v průkazce gemini monochoriales biamniales po spontánní koncepci 😉

chrobacek
1. říj 2010

@sarri no popravdě jsem toto napsané úplně přehlídla úplně nahoře první stránky průkazky a hledala to v nějaké kolonce, chci si dnes vyzvednout v Malviku zavinky zdarma tak právě kvůli tomu hledám jak dokážu, že mám dvě miminka a že chci dvě zavinky 🙂

chrobacek
1. říj 2010

ještě k těm boulím dělá to jedno dítě nebo obě? já mám totiž pravidelně ráno bouli vpravo, ale někdy je vlevo je to stejné miminko ? a kde je to druhé ? to tím pádem asi necítím co?

sarri
1. říj 2010

@chrobacek - Třeba by stačilo ukázat břicho nestandardních rozměrů 😀

sarri
1. říj 2010

@chrobacek
A v 19tt se tam ještě můžou pohodlně přetáčet, takže těžko určíš, jestli je to jen jedno nebo se střídají.

chrobacek
1. říj 2010

@sarri no to nevím jestli paní v obchodě bude vědět přesně ve kterým týdnu je jaký břicho 🙂 na těhu cvičení mám furt nejmenší akorát ostatní jsou asi v pokročilejším stádiu těhotenství 😀 😀 😀

kathy.skal
1. říj 2010

@chrobacek no jó, to je pravda! Já se do malvíka chystám někdy tenhle měsíc - rozhodnutá to spojit s nákupem látkových plínek. Budu muset Mudře říct, ať to v průkajdě nějak viditelně označí 🙂

chrobacek
1. říj 2010

@sarri no jo my to furt řešíme 🙂 který to je a který mě kope, protože pohyby cítím zatím na jednom místě 🙂 a to na opačném než mám tu bouli no je to sranda, že už je co zkoumat 🙂 a nemůžu se dočkat utz až je konečně uvidím !!!!

chrobacek
1. říj 2010

@kathy.skal no mě to tak právě napadlo, že to z té průkazky moc poznat nejde 🙂 a opravdu bych ráda když už tak dvě stejné 🙂 my se tam jedeme podívat na lehátka a tak vůbec na čučku na všechno at víme co je k dispozici 🙂

kathy.skal
1. říj 2010

Holky, on je asi taky rozdíl v tom, jak jsou prďolata naskládaný. Mě třeba dokt. řekla, že je mám hodně nad sebou, ne vedle. Takže už teď je mám nějak nad pupkem a břicho mi roste dopředu místo do stran 🙂

kathy.skal
1. říj 2010

@chrobacek já jdu na utz v pondělí, a už by nám mohli říct, co jsou zač, tak se taky hrozně těším. Já jsem byla docela vyjuknutá z pohybů - každá mamča říká, jak je to super pocit, a mě to teda za mák nepřijde 😀 Jak kdyby mi tam někdo kvedlal rukou se vnitřnostma 😠

chrobacek
1. říj 2010

já měla ve 12 tt spodní napříč a vrchní bylo nožičkama dolů, ale to už je asi jinak 🙂 a pupek mi roste teda taky dopředu v oblasti pupku hodně 🙂

chrobacek
1. říj 2010

@kathy.skal já jdu až 18.10. tak snad se nám taky ukážou hlavně jsem je od 12tt neviděla tak už ted jsem ja na trní, jinak já mám pohyby zatím fakt hodně mírné a fakt je pozoruju akorát v když jsem v klidu, takže pro mě je to fakt dost příjemné a mám to teprve od pondělí takže se spíš těším až zesílí 🙂

kathy.skal
1. říj 2010

@chrobacek já je cítím tak 10 dní, ale asi máme nějaký aktivisty 🙂 Nejvíc se vrtí v autě ... a včera u zubaře ... mám pocit, že už teď si k jistým věcem budují averzi 😅

chrobacek
1. říj 2010

@kathy.skal dík za připomenutí, že se mám objednat k zubařce 🙂

annamat9
1. říj 2010

@chrobacek
@kathy.skal Ahoj holky, tak s těma pohybama, já mám holky nad sebou, takže jedna mě kope do močáku a na bříšku to není skoro vůbec vidět a druhá je nahoře nad pupíkem takže když manžel šahá na bříško tak vlastně jen na tu jednu holčinu. Ale když jsou vedle sebe nebo menší tak to asi není poznat které kope. Já měla právě strach, jak to jako budu poznávat a takhle to naštěstí vím, takže když mám nějaké problémy tak se jen soustředím jestli kopou obě. A kapou hlavně večer, když chci spát 🙂 Je to logický, přez den je přece kolébáme chůzí tak spinkaj. A pohyby jsem začala cítit kolem 20tt a to byly jen jemný, za to te´d už si fakt připadám, že tam hrajou fotbal, kolikrát sebou i cuknu 😀

chrobacek
1. říj 2010

@annamat9 takže je máš v poloze příčné ?? nebo jak ?

annamat9
1. říj 2010

@chrobacek jé tak to nevím, asi jo, já jsem zatím polohy neřešila stejně se ještě můžou otáčet tak sjem se o to nezajímala. Ale z utz je spodní holčička myslím hlavičkou dolů a vrchní příčně. Ale opravdu když koukám jak mi večer skáče břicho tak se tam otáčí ostošest 🙂

kathy.skal
1. říj 2010

my si je vždycky představujem, jak si tam brouzdaj jako v bazénku 🙂

@chrobacek no, nemáš zač. O některé "příjemnosti" je lepší se připravit. Mě našla v zubu zánět a čistila mi kanálky 😠 Fujtajxl

chrobacek
1. říj 2010

@annamat9 jo jasně, že je jedno v jaké jsou ted poloze mě to jen zajímá jak jsou poskládáné když to víte 🙂
@kathy.skal tak to jsi si vyloženě užívala co u toho zubaře

majka07
1. říj 2010

@mikii já být bez tak zešílím a to aj v noci, dneska se pohnula a měla jsem nějak tam blbě šev...grrrr to byla noc.

tak su kukla taky do průkajdy a mám tam gemini, ale to bude tím, že to ještě nevěděli jaké a dr. říkal, že to dopíše po velkým UTZ

chrobáčku a v Brně jdou taky vyzvednout?

chrobacek
1. říj 2010

@majka07 nene v Praze 🙂

majka07
1. říj 2010

@chrobacek já jsem si říkala, že v Brně je to asi blbost 😀

chrobacek
1. říj 2010

no my jedeme na výlet tak toho využijeme 🙂 v Praze je totiž veletrh tak chceme vybrat postýlky a tak vůbec všechny věci 🙂 a pak asi budeme kupovat přes net...

majka07
1. říj 2010

nj, on je vlastně v Praze veletrh. Tak dobře vyberte.

chrobacek
1. říj 2010

@majka07 děkují 😉

mikii
1. říj 2010

@chrobacek já když byla v malvíku,tak ani po mě nechtěla vidět prodavačka průkazku a dali mi zavinky dvě,když jsem si řekla. Ale jsou moc pěkné...

mikii
1. říj 2010

@chrobacek jo a jsou tam dva, jeden na výstavišti a jeden v letňanech ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru