Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka.o
10. bře 2010

Petra... já si na mimi pořád teda připadám mladá.... ale už myslím nastal čas, abych "dospěla a zmoudřela" ..tak uvidíme

Zlato... to je jasný, nač by si někdo pořizoval pejsátko, kdyby ho nechtěl rozmazlovat?

Cutce...já přirozeně

zuzka72
10. bře 2010

Holky tak kočárek je doma a je božííííí, jen ho musím složit a nafotit, takže fotky zítra. 🙂

zlatovlaaska
10. bře 2010

zuzko, tak to je super, teď budete drandit jako o život, co? 😉

zuzka.o
10. bře 2010

Zuzi...gratuluju ke kočárku 😉

lita
10. bře 2010

Cutce - a procpak te to zajima? Pro nejaky vyzkum? Nebo take cekas dvojitou radost? 🙂

eirin
10. bře 2010

Že jo lito, taky mi to tak přijde, že by jedno v bříšku bylo málo.

elly01
10. bře 2010

My máme miminka také přirozeně. Byl to šok a zároveň nebyl. V rodině dvojčátka jsou a mamka se mi vždycky smála, že to padne příště na mě 😀 Navíc mám polycystycké vaječníky, takže sklon k většímu uvolňování vajíček, ale i tak byl 1. ultrazvuk malinko šok, hlavně pro manžu 😀

zuzka.o
10. bře 2010

Neměly bychom obnovit seznam čekatelek? Ať máme přehled.... jdu to pohledat.

eirin
10. bře 2010

Elly, taky mám PCO.

zlatovlaaska
10. bře 2010

zuzka.o • no to je jasný... pořídili jsme si ho pár měsíců potom, co jsem potratila, takže to je takový naše miminko... a rozmazlánek je povedenej 😉

lita
10. bře 2010

Zlatovlaasko - se jako bojis, ze se te kluci po porodu leknou a nebudou chtit od tebe nakojit ani pochovat? 😀 😀

elly01
10. bře 2010

Zuzi, gratulace ke kočárku a hlavně ke krásným kloučků - ehm, trochu opožděně 😉 🙂

petranela
10. bře 2010

Lito, taky jsem říkala, že chudinka tak dlouho a silně škytá 😉 Úplně s sebou vždycky škube, pak jsem ráda, že to přejde a má zase klidek

Hanulko, jsi pěkně mlaďounká maminka, jistě z nás všech tady budeš mít jistě nejvíc energie.

zlatovlaaska
10. bře 2010

ha, nás tady je... nestíhám...

lito, dala jsem 2 fotky ze svatby do alba, ale je to naskenovaná fotka za sklem, takže není moc kvalitní... ty jo, letos to bude už 6 let...

lita
10. bře 2010

Zuzi.o - ja mam odkaz na tu posledni tabulku nekde ulozeny, tak to vycmucham a perdnu to sem 🙂

elly01
10. bře 2010

Eririn a vy jste také přirozeně nebo po IVF?

zlatovlaaska
10. bře 2010

jj, lito, že při pohledu na tu pubertu začnou řvát 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elly01
10. bře 2010

Petranela, mě také škytá hlavně malá, kluk zatím snad jen jednou 🙂

zuzka.o
10. bře 2010

***ČEKATELKY***

ZLATOVLAASKA - 30.3. - dvojvaječné, chlapci
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, překvápko
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, holčičky
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

doplňte 😉

zlatovlaaska
10. bře 2010

ku podivu se kluci zatím nebrání a nechají mě s váma pokecat 🙂

eirin
10. bře 2010

Elly, přirozeně.

hanula83
10. bře 2010

😅 Holky, přihlaste se, kdo jste stejný ročník jako já nebo mladší? Sakryš já nechci být za bažanta 🙂)))

cutce
10. bře 2010

lita: zajima, protoze zatim necekame, ale jdeme prez IVF, tak jsem se chtela jen zeptat jaka je pravdepodobnost dvojcatek

elly01
10. bře 2010

eirin, tak to je super. Já se jen bojím, kdybychom chtěli další miminko, aby to také nebyla dvojčátka 😉

zuzi.o děkujeme za tabulku, květen je koukám nějaký nabitý 😀

zuzka.o
10. bře 2010

Zlato...hezký fotečky ze svaty, moc ti to slušelo.
Kamarádka si taky pořídila štěňátko za mimoděložní těhu.... je to nejlepší lék.

lita
10. bře 2010

Ty jo, Zlato, ty jsi mela opravdu uplne zlate vlaasky! 😀 A ta foto pred orlojem je uzasna, ta se fotografovi povedla!

Vidis, my si pro nasi berusku zlatou jeli par tydnu po mem potratu, ale uz jsme ji meli zarezervovanou a to jsem jeste nevedela, ze otehotnim. Po potratu jsem brecela non-stop a prichod Megudle mi opravdu pomohl ty slzy stopnout, protoze nam do bytu vtrhl maly uragan 🙂 A uraganem zustala na hodene dlouho, jeste ted je ji nekdy vsude plno, ale je to roztomile, uz si domacnost bez jejich roztahanych hracek, rozestrlanych polstaru a vylizanych misticek neumim predstavit 😀

zlatovlaaska
10. bře 2010

tak vy tady řešíte věk, já jsem 75. ročník. dlouho jsem na to byla hrdá, protože jsem byla všude nejmladší - myslím hlavně v práci a pak se to nějak zvrtlo... a teď už ten rok narození hlásím z nutnosti... 😖

kocule
10. bře 2010

Holky a neporodila už Zdenička nebo se mi to motá?

Hani, asi na tebe ta nejmladší padne. 😀 😀 😀 😀 😀

My sťápali celou 😲 jablečnou přesnídávku a teď si dáváme dvacet. 😎 Prej 2 až 3 lžičky, cha cháááá. 😀

zuzka.o
10. bře 2010

hanula.... noo... asi jsi fakt nejmladší ...ty náš bažantíku 😀

petranela
10. bře 2010

My jsme taky po IVF. A stejně jak Lita psala, že týden po transferu měla hodně silnou čárku na testu, tak já taky. Testovala jsem snad šestý den po transferu když se to ještě nemá a vykoukla na mne krásná čárka!!!! 😉 Řekla jsem to hned manželovi, že to jsou asi dvojčata, ten mi nevěřil a když mi to doktor potvrdil, vůbec jsem se nedivila, tušila jsem, že tam jsou dvě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru