Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

marrha
10. bře 2008

Daiq..jasně 😉 můžu se zeptat kde pracuješ?Pokud to není tajné 🙂

Tak já jsme pracovala v obchodě a ani jako na těhu na mně nikdo ohledy nebral....když jsme odmítla zvedat 15kg bedny tak se na mně dívali jako,že se mi nechce...takže jsem se s manžou domluvila,že se an to vykašlu.... 🙂

helisek84
10. bře 2008

daiq...jo jo, máme. Já už bych bez nich nemohla býýýt.Uf, tak zácpu nezávidím. Naštěstí já se skoro vůbec necítím jako těhule, žádné neduhy..až na ten špitál, fujtaksl.

daiquiri
10. bře 2008

U telekomunikační firmy, dělám na oddělení detekce podvodu 🙂

To je ale hrozný, někdy ty lidi nechápu. A to byli chlapi? Mně někdy přijde, že ženský jsou dokonce míň ohleduplný 🙂
A to jsi pak šla už ne neschopenku?

helisek: A kolik jich máte? To já taky ne, jen začínám chodit jak kachna 😀

marrha
10. bře 2008

Daiq..né samé ženské 😠 😠

a ještě mi domů každý den volaly co mi jako je...

no první jsem měla nemocenskou od obvodní a pak jsme se domluvila s gyndařkou a přebrala si mně...takže už do konce...

teď jsem byla doma od začátku 🙂 ..si nedovedu představit ráno vstávat..byla jsem jak důchodkyně...nemohla jsem v noci spát 🙂

daiquiri
10. bře 2008

O to je to teda horší, já se s tím taky setkala, že holky v mým věku co ještě nemají děti jsou míň
vstřícný než chlapi.
Takhle tě ještě stresovali???? 😒
Mně vstávání nedělá problém, vždycky jsem byla ranní ptáče, spíš večer usínám už u zpráv 😅

daniellka
10. bře 2008

ahojte maminy!! vy jste se rozepsaly, krásně se to téma rozjelo,koukám 😀

marrha, krásný děti, mooc! 😀

dai - celej víkend v práci, uf uf, dávej na sebe pozor.
Já měla těhu ze začátku super, cítilajsem se skvěle, můj doktor mě chtěl dost brzo dát domů na neschpenku, já pořád hrdinka, že simusím ještě předat klienty apod., že půjdu později. Tak jsem jela na služebku do Uh. Hradiště a buch, přišla jsem na hotel a krvácení. Pěknej šok, 3 dnyjsem ležela ve Zlíně. Pak furt klidovej režim, nuda nuda nuda 😀 , pak podzim byl dobrej, to jsem si jezdila po výletech, užívala si nic nedělání a pak se mi tak zkártil čípek, že se báli abych brzo neporodila, tak jsem musela 6 neděl ležet ve špitále. Porod se nekonal, tak mě na poslední týden pustili domů, abych si párkrát vyšlápla našeschody a rozrodila se, což se taky stalo, 3 dny před termínem 😀 .

chiw - hodně štěstí, jsi dobrá, že zvládáš školu, klobouk dolů 🙂

daiquiri
10. bře 2008

Mně to aspoň tím psaním rychleji utíká 🙂

dani: já jenom sedím u počítače, takže pohodička 🙂
A v kolikátém týdnu si začala krvácet? A 3 dny před termínem, to je parádička, koukám, že jak straší, že
dvojčátka jdou ven dřív, tak to vždycky není pravda 😀

marrha
10. bře 2008

Ahoj Danielko 🙂

koukám,že jsi taky takový "držák" 😀 😀 myslím donosit dvojčata do konce 😀 😀 to jsme na tom stejně...

Kluci jsou šikulové....občas jsem Ti mrkla do alba už v tématu.."mamičky dvojíček"....jinak já jsme kolegyně od Janulas 😀 jsme obě ze Září 2007 🙂

Daiq..no já chodila taky brzo spát,ze slepicema 😀 ,ale pak jsme byla v noci vyspaná anic...začalo mně to brát zas až nad ránem 😀 no prostě jak důchodkeně 🙂

daiquiri
10. bře 2008

holky, vy se máte, že už máte dětičky na světě, já se tak těším 😀

No právě, usnu před osmou, ale pak se třeba v noci budím a nemůžu zabrat 😢

helisek84
10. bře 2008

dai: koníka máme jednoho + jednoho, co je kamarádův. Blé, teď tu prudila tchýně, můra jedna.

daiquiri
10. bře 2008

Ale stačí to ne? Teď na něm asi nemůžeš jezdit co? 😖
Tchýně? Já mám zlatou tchýni, vůbec nevím jestlí ví, že existuju 😀 Ne, dělám si srandu, ale už jsem jí neviděla asi
měsíc, my se nějak extra nestýkáme 🙂

marrha
10. bře 2008

Helísek..jí koníčci...to Ti pošu Nikolku tak na týden 😀 ona koně miluje 😵 😵

chiwule
autor
10. bře 2008

ahoj babušky, moc vám všem děkuju za podporu, určitě jen díky tomu mám zkoušku zdárně a úspěšně za sebou 😵 tak teď už jen dvě zkoušky a hurá na státnice, dokud jsou mimískové v pupíku, pak už nebude na nic čas 😀

daiquiri
10. bře 2008

chiwu: tak jako první moc moc gratuluju 😀 To je asi i tím, že je dneska tak hezky 😀
A co děláš za školu?

marrha
10. bře 2008

Chiwul...moc,moc gratulujeme 😵

jsem dětem nakázala,že musí držet pěstičky 😀 😀 😀

chiwule
autor
10. bře 2008

daiquiri, děkuji 🙂 máš pravdu, že dneska je nádherně, prostě krásné jarní počasí 😎 jinak studuju ekonomický směr - bankovnictví, se zaměřením na oceňování majetku, ještě že už bude brzo konec, ty 3 roky na Bc. jsou tak akorát 😠 😉 🙂

chiwule
autor
10. bře 2008

marrho, díky, tak už prosimtě mrňata oduzluj, drželi moc dobře 😉 😎

chiwule
autor
10. bře 2008

teď už se můžu začít pořádně těšit na středu, to jdu na druhý UTZ podívat se na mimísky 😎 😵

daiquiri
10. bře 2008

Ty jo, to musí být docela náročný ne? A u toho ještě pracuješ?
A necháš si fotečku? Já si nechávám skoro vždycky, ať mám památku 😀

chiwule
autor
10. bře 2008

daiqi, nebudu zastírat, že toho mám občas takzvaně plný brejle 🙂 jj, ještě pracuju, resp. jsem před rokem rozjela svoje podnikání, studuju, pak taky kupujeme pro mimísky byt, kterej musíme zrekonstruovat, ještě ty státnice, klasicky starost o domácnost ... no co by si ti chlapi bez nás počali 😅 no ale druhá půlka roku už bude lážo plážo 😉 doufám 😀 teda, snad jsem to teď nějak nezakřikla 😨 😵

chiwule
autor
10. bře 2008

jo a fotku budu chtít společnou a pak každýho mimíska zvlášť 😀 😅 ať to mají pěkně zdokumentovaní prdíci už odmala 🙂 vtipný je, že jeden se tak jakoby schovává za toho druhýho, jsem zvědavá, jak to bude dál...

daiquiri
10. bře 2008

No teda, to já jsem ráda, že mám klídek a pohodu a můžu si to těhotenství užívat 😉
Nás čeká jen stěhování do většího, rekonstrukce jen ta nejnutnější a o tu se postará můj drahý manžílek 😵

Ono záleží na tom jak se povedou zachytit. Mně musel dr dělat dvě fotečky, protože se prcci nedali
vyfotit dohromady, při další kontrole se to už povedlo. Já jdu až příští středu, tak se těším. Snad už mi konečně vysadí i Utrogestan.

fiallinka
10. bře 2008

chiw: blahopřeju, a to víš, žes to "musela" udělat úspěšně, když za každou z nás drží palce dva další 🙂

chiwule
autor
10. bře 2008

daiqi, vám taky nejdou fotit dohromady?! mě když je chtěl vyfotit tak mu to nešlo, musel je vzít z velký "dálky", proto jsou to jen takový dvě tmavší čmouhy, jinak byli normálně vidět dvě samostatný bublinky s červíkem 🙂

a ten utrogestan už nesnáším! docela se ale bojím, že mi ho nechají až do 3 měsíce ... blééé 😝 hlavně, že už nebudu mít Prednison, za dva dny ho doberu, hurá!!!

fialinko, to máš vlastně pravdu, je to vždycky trojitý mačkání pěstí v jednom 😀

daniellka
10. bře 2008

chiw - šikulka, gratuluju! 😀 To je dobrej obor, s uplatněním 😉 Tak držím palce, at to zdárně dotáhneš do finále 🙂

marrha 😀 takovej držák zase nejsem. Já tím termínem myslela plánovaný termín císaře. Ten jsem měla nějak 38+2 no a rozjelo se mi to samo přesně ve 38. Pozdravuj Janulas, už jsem ji dlouho "neviděla" 😀

daiquiri
10. bře 2008

Nešlo, říkal mi, že jsou rozeběhlý, že se mu je nepovede chytit pohromadě. Ale pak podruhý se to zase povedlo nádherně, vypadají jak figurky z Člověče, nezlob se! 😀

Taky ho nesnáším, musím si ho zavádět a už mi to štve, ale budu ho brát do 15 tt, to mám naštěstí za pár 😉
A Prednison jsou hormony? To já žádný nebrala. Jen ještě jím Maltofer, prý mám těhu chudokrevnost.

marrha
10. bře 2008

Chiwu,už jsem je rozpletla 😀

ale teda nenabrala jsi si toho na sebe hodně? 😝 😝 jsi šikulka..klobouk dolů.... 🙂

Danielka 😀 aha...já měla mít taky v 38tt císaře malá byla KP..ale jak se všude píše,že s edítě už neotočí,tak to je pěkná blbost...mně se totiž v tom 38tt malá otočila 😝 takže jsem nakonec měla oba hlavičkou dolů a čekala na normální porod..ale to teda nevím ..to bych je nosila asi do vánoc 😀 😀

holkýýý já vám to těhotenství ták závidím 😵 😵 hned bych byla těhotná znova....no ale my už jsme skončili 😀 😀 😝

fiallinka
10. bře 2008

daiquiri: a proč ho nepolykáš? Já ho polykám už teď a to jsem úplně na začátku... prednison se dává většinou při ivf, je to na prevenci imunologických problémů, myslím, že hormon to není, ale nevím. Už ho naštěstí dobírám 🙂.

chiwule
autor
10. bře 2008

fialinko, je to hormon nadledvinek. bohužel má ten vedlejší efekt, že snižuje imunitní reakci organizmu - aby nedošlo k odmítnutí embrya při umělém oplodnění... já už ho taky dobírám a vůbec mi nebude chybět 🙂
jinak já Utrogestan polykám, nemůžu ho zavádět - mám kontaktní alergii, a je děsně těžkej na žaludek, takže ty nevolnosti mám možná jen z něho...
pro lepší efekt by se ale fakt měl zavádět, píšou to i přímo v příbalovém letáku 🙂

chiwule
autor
10. bře 2008

marrha - tak si to vyměníme těsně před porodem jo? a já si pak houstičky vyzvednu až bude po všem 😉 😀 😀 😅 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru