Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

daiquiri
12. bře 2008

Ahoj holky, přeju krásné slunečné ráno 🙂
chiwu: Jasně klidně můžeme, budu ráda 😀 Já byla zvyklá pít 3 kafe denně bez mlíka, teď si dám jedno
bezkofeinu ráno, ale musí být s mlíkem.

JInak já mám dneska volno, tak se asi pustím do úklidu, i když jsem nějaká líná.

Tady v Praze je naštěstí výběr kočárků docela dobrý, i když mi pro něj pojedeme do Kolína, protože vyjde
levněji 😀

Mám na vás dotaz, takový trochu intimní, ale snad mi některá odpovíte. Jak jste na tom se sexem?
Když jsem měla ten hematom, tak jsme to měli zakázáno, teď jsem se doktora ptala a prý se to s dvojčatama moc nedoporučuje a když tak hodně opatrně ☹

marrha
12. bře 2008

Daiq...jestli můžu taky odpovědět tak mi nic....
po tak dlouhém čekání na mimi jsem měla strach na začátku....a ani chuť nebyla...a od 25tt jsems e začala otvírat,takže zákaz 😒

no a na konci,kdy mi to doporučovali ať děti popoženem.tak to na ně nefungovalo 😀

daniellka
12. bře 2008

dai - u nás v těhu celekm normálka, ale opatrně, nic takovýho mi doktor neřekl, že u dvojčat se to nedoporučuje. Až pak jak se mizkrátil čípek, tak samozřejmě nic.
marr - no a pak jsme na to vlítli, že popoženem a fungovalo to 😀 😀

marrha
12. bře 2008

Dani 😀 😀

u vás to fungovalo..u nás ne...a vůbec to nebylo pohodlné z takovým pupkem 😀 😀 já jsem běhala do schodů....po zahradě...dělala dřepy...a nic 😝 😝 i horká vana proběhla.....prostě nic....si ze mně kadý dělal srandu,že jsem super živý inkubátor 😀 😀

daniellka
12. bře 2008

marrha - no vidíš, seš prostě držák.
Já teda musím říct, že jsem z toho tehdy taky nic extra neměla, s tím pupkem, divím se manžovi, že na to měl vůbec chutě 😀 , ale ti chlapi to berou nějak jinak, mýmu to nevadilo. To spíš já jsem si u toho připadala jak před výbuchem, totálně antisexy 😀 😎

daiquiri
12. bře 2008

Taky si nepřijdu zrovna přitažlivá a to ještě žádný extra pupek nemám, ale manža mi tvrdí, že jsem krásná, tak mu to zkouším věřit 😀
Já se taky trochu bojím, aby se nic nepokazilo, ale přeci jen chápu, že tomu chlapovi to chybí 😀

marrha
12. bře 2008

Daiq..tak já u prvního těhu taky nic a těhu bylo v pohodě...prostě nějaký instinkt.blok,aby něco....nešlo to 😀

tak jsme provozovali jiné alternativy 😉 ten můj to naštěstí chápal 😀 aspoň myslím 😀

daiquiri
12. bře 2008

Tak děkuju za odpovědi, vím, že to byla trochu drzá otázka, ale mě to docela trápí, tak se aspoň snažíme být hodně opatrný.

chiwule
autor
12. bře 2008

daiqui, u nás to teď je taky takový, že bysme sice oba chtěli, ale oba se bojíme, abysme něco nepokazili, když už jsme čekali na mimčo tak dlouho 🙂 ale už nás pomalu ten půst nebaví 😀

fiallinka
12. bře 2008

chiw, dai: no, my zatím nemůžem kvůli ohhs, ale teda nejsem proti 🙂 a doufám, že to půjde bez problémů

daiquiri
12. bře 2008

chiwu: nás už to právě taky nebavilo, byli jsme docela zvyklý na pravidelnost a začlo mi to chybět.
Ale jsme opravdu hoooodně opatrný 😀

helisek84
12. bře 2008

marrha: moc díky za odkaz, jdu na něj kuknouti:o)
dai: tak my zatím nesexíkujeme, já jsem taková nějaká nepřístupná...když mě pouštěli z nemocnice, tak mi řekli, že nesmím nic. Potom mi dr. řekl, že můžu všechno dělat, ale jen velmi opatrně. A já nějak nemám chuť...a asi mám i strach, aby se něco nestalo..

simonac
12. bře 2008

ahojky holky, jsem ve 29. týdnu a čekáme dvojčátka, je tu někdo takový jako já??

chiwule
autor
12. bře 2008

ahoj holky, hlásím výsledky z kontrolního UTZ: oba mimískové jsou na místě, oběma krásně tluče strdíčko, jeden se zas schovával, nemohli jsme ho vyšťourat, až už to vypadalo, že přeci jen zůstal jen jeden. Jsou tam stočený proti sobě jako Jing a Jang, i s tou tečkou co je v tom symbolu 🙂 takže Jing je 7mm a Jang 4mm - ne jen že je stydlivka, ale i menší 😀 😎
v CAR si mě ještě nechali, další kontrola po Velikonocích a když vše bude ok, už mě předají mému gyn... 😵

helisek84
12. bře 2008

chiwíííí, gratulujííííí.

chiwule
autor
12. bře 2008

ahoj heli, děkuji 😎 jakpak je dneska tobě?

helisek84
12. bře 2008

chiw, mně je dnes bájo - nic mě nebolí, nikde nepíchá...vůbec nevím, že jsem těhu. Psala jsem si teď do Brna - do centra prenatální diagnostiky a chtěla bych se objednat na to NT vyšetření. Obávám se, že můj dr. by mě tam neposlal...asi bychom to už nestihli.

marrha
12. bře 2008

Chiwu gratuluji k úspěšné kontrole 😵 😵 😵

daniellka
12. bře 2008

chiwule - tak gratulujuuuu!! už je to ofiko a oukám, že máš už i profil, super!! Jéžeš marjá jestli já tady s váma budu procházet vaše těhu, doufám, že mě nechytnou nějaký choutky na další 😀 😎 😀

marrha
12. bře 2008

Daniellko..já rád vzpomínám 😵
ale mrzí mně,že už nebudu nikdy těhu a mít miminečko 😵
Myslela jsem,že si to u druhého užiju,u prvnío to sletělo...a teď to letí snad ještě rychleji 😲 😲 🙂
dneska jsme byli na 6.měsíční kontrole a Krista váží 8820g a David 843OG 😀 😀 takoví drobečci to byli 😝

daniellka
12. bře 2008

marrha - tojsou pěkní macíci 😀 . Letí to letí, taky mji to tak připadá. Jak to jde, se třemi dětmi? Já neříkám, že v žádným případě už další, holčička by se hodila 😀 , ale ted by jsme se ani už nevešli do bytu, ledaže by šel manža spávat do vany 😀 . A při mým štěstí by to byli místo jedné holky zase dva kluci 😀 😎

marrha
12. bře 2008

Daniellko..no předloni jsme se stěhovali do 3+1..Niky měla svůj pokojík,my konečně svou ložnici 😀 a říkala jsme si,že máme konečně velký byt...no moc dlouho jsme neměli..už nám je zase malý 😀 😀

Jo se 3 dětma to jde...i když Niky byla na zčátku chudák...,žárlila,ale vůbec to nedávala na jevo..jen měla smutné očička i když jsme se snažili dělat maximum 😢 ale už je to dobrý....s dětma si hraje a už je to zase šťastné dítko..začátky byly kruté pro všechny....

No my jsme chtěli teď druhé...a pak možná na staré kolena nějakého mazlínka 😀 no ale osud to zařídil jinak... 😀 takže my jsme skončili 😀

no dívala jsem se o víkendu na Výměnu manželek jak ta rodinka měla 8 dětí 😀 😝 takový blázni nejsme... 😀

a dva další kluci by byli dobří,ne? 😀 😀 manža je rád,že má aspoň jednoho kluka...jak jsme se dozvěděli,že budeme mít dvě,tak říkal jestli to budou dvě holky,tak si kupuje karavan...a mizí 😀

daniellka
12. bře 2008

marrha, no něco takovýho říkám já.. kdyby to měl/i být další kluk - tak nevím, asi začnu kočovat 😀 Škoda, že se to nedá prostě objednat, co?? 😀
Ale tak je paráda, že to máš z jedný vody. Takhle by jste se třeba už ke třetímu nikdy nedokopali.. Mně se tři děti líbí, když někdo má. 2-3 děti, ideál. 🙂

marrha
12. bře 2008

Dani náhodou já si páreček objednala 😀 😀 a Niky si ho tak přála,že se jí to splnilo..

ale ona je drbna...museli jsme i před ní tajit pohlaví 😀 nikomu jsme to neřekli ani jména... 😉 u NIky věděli všichni všechno a nebylo to překvápko 😀 tak jsme je trochu napnuli 😀

stačilo,když jsme zjistili,že budou dvě..tak říkám Nikolce..nikde to neříkej...je to naše tajemství...a druhý den ráno jsme jely se sousedem ve výtahu a ona.."my budeme mít miminko" a soused "jooo" a já už viděla ten její nádech a ona"áááá dvě" 😀 😀 jsem myslela,že spadnu 😀

daniellka
12. bře 2008

marrha 😀 😀 ty děti, je to s nima sranda, ta jejich upřímnost 😀

jdu chrnět, brou noc. 🙂

daiquiri
13. bře 2008

chiwu: tak moc gratuluju, to je krásný pocit, když bijou srdíčka co? 😵 Mně se u toho chtělo úplně brečet.
Mě z CARu předávali k mému gynekologovi už v 8 tt.

helisek: to jsem na tom stejně, taky si vůbec nepřijdu těhotná, jen tlustá 😀 Občas mě píchne v břiše, usínám brzo, ale to je asi tak všechno.

Holky, já vám tak ty broučky závidím, už se těším až budou na světě!

Včera jsme byli kouknout do Ikey, mají tam levnou postýlku a židličky. Pak jsme nakoukli do Tesca a tam mají krásné a levné věcičky na mimča 😀

daniellka
13. bře 2008

krásné slunečné raníčko!!

holky, už uvažujete o jménech?? 🙂

chiwule
autor
13. bře 2008

BRÉ RÁNKO 😀
daniellko - o jménech uvažujeme, ale nemáme žádné nápady pro holčičky - obligátní Terezky, Barborky a Nikolky jsou sice hezký, ale je jich všude plno... kluky máme jasný - David a Marek 😉
daiquiri - taky jsem koukala na vybavení v Ikee, ale je tam jeden zádrhel - mají nestandardní rozměr postýlek a tímpádem i peřinek, takže do toho nepasuje nic co je volně na trhu k dostání, jen to z Ikey. Chce to zvážit 😉

helisek84
13. bře 2008

Ahoj holky. Zítra mě čeká screening NT. Já se bojím.

simonac
13. bře 2008

ahojky holky, my uz máme v jménech jasno, dnes jdu na ultrazvuk a jestli se ppotvrdí, že je to fakt holka a kluk - tak to bude Kristýnka a Martínek, doma už máme pětilétého Petříka, tak to bude fakt veselo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru