Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

eirin
23. říj 2009

Já za váma holky budu chodit pro rady, zatím tu zprávu pomalu zpracováváme 😀

petulka26
23. říj 2009

Ahojky Lucy, hrozně veliká gratulace k holčičkám. Přeju hodně štěstí a zdraví Vám všem, a hlavně ať jste brzy z porodnice doma.

jankatr
23. říj 2009

ahoj holky - omlouvám se že vám sem tak vpadám - chci vám nabídnout pokud byste měly zájem - máme spoustu věcí z kterých už jsme vyrostli - tak pokud budete chtít nakoukněte
http://jankatr.rajce.idnes.cz/vecicky_ze_kteryc...

eirin
24. říj 2009

I já se přidávám s velikánskou gratulací pro Lucy! Ať vám dětičky přinášejí jenom radost.

zuzka.o
24. říj 2009

LUCY: Moc velká gratulace k princeznám. Ať jsou moc a moc zdravé a šťastné. A mamince rychlé zotavení. 😵 😵 😵

zuzka72
24. říj 2009

Hodila jsem do albíčka výsledky té genetiky-KONEČNĚ !!!

irminka
24. říj 2009

zuzko: dívala jsm se na ty výsledky, dala jsem si to i vytisknout 😉 , ale nejde to vůbec přečíst...
Takže je vše ok?

zuzka72
24. říj 2009

Vše OK-naštěstí

irminka
24. říj 2009

tak to je výbornééééé, gratuluji moc a opatrujte se 🙂

zuzka.o
24. říj 2009

ZUZI: gratuluju k výsledkům ..... 😵

kankovka
24. říj 2009

Lucy, taky velká gratulace k holčičkám 😀 ! Přeju vám všem spoustu zdravíčka, co nejméně komplikací s kojením a spinkáním, ať jste šťastná rodinka, všichni, včetně tatínka. 🙂

maui
24. říj 2009

Ahoj holciny.Gratuluju ke všem čerstvým miminkum!Jsem teď v jednom kole a taky dočasně bez internetu,tak se za vámi skoro nedostanu,ale teď se potřebuju zeptat,tak využívám mobil.Prosím někoho,kdo má zkušenost s kočárkem Bumbleride India Twin 2009.To jako fakt nejde vézt v něm miminka tak,abych na ně viděla? V popisu uvádějí,že lze použít po i proti směru jízdy,ale Nějak nemůžu přijít na to,jak se to dělá.Objednávajc jsem ho po internetu,na vlastní oči jsem ho předtím neviděla☹

hancas
24. říj 2009

PPŘŘEEDDPPOORROODDNNÍÍ KKUURRZZ PPRROO NNAASSTTÁÁVVAAJJÍÍCCÍÍ RROODDIIČČEE DDVVOOJJČČAATT
24..11.. –– 8..12..2009
Kurz zahrnuje celkem tři setkání:

Těhotenství a porod, Kojení dvojčat, Rodičovství s dvojčaty

Kde: MC Heřmánek, Olomouc – Holice
Kdy: 24.11. – 8.12.2009 (vždy v úterý 16.00 – 17.30)
Cena: 700 Kč za celý kurz
Další informace na:
www.dvojcataolomouc.estranky.cz a na www.mc-hermanek.cz
Přihlášky a dotazy na:
Zuzana Staroštíková (739 428 048, z.starostikova@seznam.cz)
Přihlášky posílejte, prosím, nejpozději do 17.11.2009.

hancas
24. říj 2009

Dobrý den, ahoj!

Ráda bych vás všechny tímto pozvala na akci s názvem "Uspávání broučků - lampionový průvod", kterou pořádá MC Heřmánek a to v úterý 3.11.2009 od 16 hodin.
Tvůrčí dílnička pro výrobu světýlek a lampionků bude otevřena od 16 hodin v MC Heřmánek (sebou kulaté krabičky od sýru, vše ostatní zajištěno). Kdo již lampionky má, může přijít podívat se na výrobu ostatních, dát si čaj, pohrát si do herny...
Broučci se půjdout uspávat od cca 17 hodin od ZŠ v Holici.
Protože na tento termín připadá i klub dvojčat, ráda bych, abychom se přidali k uspávání broučků a prožili si s dětmi velký světýlkový zážitek!

Dále bych vás také ráda pozvala na Den otevřených dveří PONY KLUBU, který se přestěhoval z Křelova do Velkého Týnce a dne 28.října 2009 pořádají den otevřených dveří. Více info na http://www.corazon.euweb.cz/

A pro rodiny s dvojčaty dobrá zpráva!!!!
Bude se konat pravá BURZA (jaro/léto) PRO DVOJČATA!! Jen dopředu informuji, že proběhne v MC Heřmánek a to v dubnu 2010!! S přesnějšími info vás budu včas informovat.

V příloze posílám aktuální letáky - Univerzální (klub i předporodní přípravu) - prosím kdo má možnost letáky vytisknou a kdekoli vyvěsit, prezentovat - budu velmi vděčná, hlavně za ty rodiče dvojčat, kteří o nás neví a kteří by se také rádi přišli s dětmi pochlubit a hlavně setkat se s "lidmi, kteří jim nejvíc rozumí - vy"!!

Také posílám Informační leták k aktuálnímu termínu předporodních kurzů!!! Kdo ví o nějaké těhotné dvojčátkové mamince?

Také bych vás ráda informovala, že pracujeme na nových stránkách MC Heřmánek, jejichž součástí bude samostatná část pro dvojčata (kde budou vždy aktuální info, co se bude dít, co se událo apod.).

Jakékoli dotazy, připomínky, rady, tipy, cokoli....kdykoli se na mne obraťte!

Předem děkuji a přeji hodně zdraví!!!

Na shledanou se těší

Zuzka Staroštíková

Mgr. Zuzana Staroštíková

+420 739 428 048
z.starostikova@seznam.cz

Klub dvojčat a vícerčat Olomouc
www.dvojcataolomouc.estranky.cz

Mateřské centrum Heřmánek Olomouc
www.mc-hermanek.cz

hancas
24. říj 2009

maminky doufám že nevadí ýe jsem to sem dala,já sama jsem chodila do přrdporodních kurzů a ted chodíme do klubu dvojčat kde si děti hrají s ostaními a kažý měsíc je to na nějaké téma .tak třeba někomu pomůže

hanula83
24. říj 2009

Ahojky všem,

Lucy, moc a moc gratuluju k děvčátkům, jééjda ty se máš 🙂. Přeju hodně zdraví a co nejvíc radosti a co nejmíň starosti.

Já od pondělka musím taky už nastoupit do porodnice. Prej je vše v poho, ale ten tlak mám pořád nějak na hraně, tak prej už si mě tam nechají ☹... no aspoň budu pod dohledem, snad to tam nějak vydržím. Nevím, jak to tam bude s netem, pevně doufám, že tam je možné připojení, protože jinak bych tam byla opravdu skoro odvařená 😉...

zuzka72
24. říj 2009

Hanula83-to zvládneš, budem držet pěstičky
Hancas díky za info už se přihlašuji-i když mám už dva kurzy před téměř dvaceti lety za sebou, jen mi řekni, kde to přesně je ten Heřmánek?

zuzka72
24. říj 2009

Holky mrkněte, taky zajímavej kočárek.
http://www.aukro.cz/item794985858_super_novinka...

balina
25. říj 2009

Ahojky,

Maui, v prodejne to s Bumblem delali jen prehozenim strisky. Teda alespon u toho typu 2009. Prostě ji vycvakli z kloubu / spoje, otocily a zacvakly zpet. Přišel mi ten system docela dobry. Určitě mi prosím dej vědět, jak se ti Bumble osvědčil.

hancas
25. říj 2009

zuzíku v Holici jak j školka tak věvnitř-

zuzka72
25. říj 2009

Hancas dík, tak doufám, že ti to nebude vadit, já tě naprášila 😀 😀 😀 , a to za tepla. Přihlásila jsem se do toho kurzu a ta paní Staroštíková vyzvídala odkud to vím, tak jsem tě natvrdo práskla 😀 , tak doufám, že dostaneš alespoň pochvalu....

zdepros
25. říj 2009

Ahoj holky,

Moc velká gratulace Lucy, hodně zdravíčka pro všechny a ať jste brzy doma 🙂

hancas
25. říj 2009

zuzíko.....v pohodě třeba dostanu pochvalu 😀

hanula83
25. říj 2009

Zuzi, děkuji 🙂...

Kdybych se už opravdu nedostala na net, tak po někom dám vědět co a jak 😉... tak zatím pa paaa všem...

hancas
25. říj 2009

hanulinko......držíme palečky at jste všichni 3 v pořádku a pak dej vědět!!!!

hanula83
25. říj 2009

Hani, díky 🙂... určitě dám vědět, dnes už jdu do hajan... tak pa.

ivaajirka
26. říj 2009

Ahojky holky všechny moc zdravíme ještě jsme stále naštěstí 3v1 taky snad vydržíme aspoň do 36tt ve středu začínáme 35tt 😵
Moooc mooc gratulujeme Luci k holčičkám 😵 😵 krásná jména a krásné váhy 😅

zuzka72
27. říj 2009

Tak jsem po kontrole, děti jsou dle UTZ o 6dní větší, melou sebou o 106, Tomášek má omotanou pupeční šňůru kolem krku-prý se tím nemám znepokojovat-no to se tomu doktorovi řekne. Čekala jsem od 8hodin do 10,30-hrůůůůza, málem jsem omdlela, měla jsem svetr a bylo mi horko.

zuzka.o
27. říj 2009

Ahoj ...jdu vás pozdravit a pokouknout, co nového 🙂

ZUZI: tak to moc gratuluju k úspěšné kontrole. Jejda....omotanou šňůru??? Taky bych se bála.....

Potřebuju poradit. Od kdy jste cítili pohyby miminek?

zlatovlaaska
27. říj 2009

ahoj zuzka.o, já je cítím tak 2-3 týdny (?) ale poslední dny víc. někdy mám pocit, že já si jdu jako vzorná matka lehnout a jim začíná diskotéka 😀 ale hlavně jsem to ze začátku cítila pouze po přiložení ruky a mírně přitlačením.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru