Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
19. říj 2010

My pouzivame sebamed a jsme spokojeni!!!

eshta
19. říj 2010

@jitakl Je, takový komplikace ☹ tak hezky odpočívej a nic nedělej..

provazek
19. říj 2010

@jitakl přeji at vydržíš co nejdéle...nic nedělej, jen lež a užívej klid a čerpej energii 🙂

provazek
19. říj 2010

holky nevíte co betina????

kanegoo
19. říj 2010

Holky, skoro jsem vás dočetla - chybí mi ještě 3 stránky.
Děkuji za cenné rady, které jste tady udělovaly!

Gratuluji všem k úspěšným kontrolám, párečkům, nepárečkům, domluveným svatbám 😀

Jsem ráda, že nerodím v Praze - s mojí morálkou bych se asi do porodnice nedostala - určitě bych se zapoměla přihlásit či objednat či co to tam u vás zavádějí.
Tady nic takového není - prostě přijedeš rodit - teda alespoň doufám 😀 (jinak bude průser 😅 )

kanegoo
19. říj 2010

@jitakl A jej - držte se!!!!

eshta
20. říj 2010

Dobrý ránko holky!

@provazek Miminka jsou nádherňounký 🙂 a jak jsou si podobní, to je sranda 🙂 🙂

@kanegoo tak ještě jednou, ať je vše ok a máš dnes šťastný den 🙂

kathy.skal
20. říj 2010

Ahoj holky, teda vás dočítat, to se nedá stihnout ... 😠 😀

Já mám za sebou úspěšnou kontrolu v poradně, mám nižší tlak a za měsíc jsem přibrala 4 kg 😅 (fujtajxl), doktorka už mě v normální poradně nechce, takže příště nastupuju do rizikový

@jitakl hlavně se s mimčama držte, ať se v bříšku pěkně dopečou 😵

eshta
20. říj 2010

@bubisek Tak jsem teď koukala na ty vaše utz váhy a my jsme měli stejně! Ve 31+3tt měli kluci 1900g, to je skoro stejně 🙂 tak jen tak dál..

eshta
20. říj 2010

@kathy.skal no jo, nepřítomnost se holt nevyplácí 😀

atreides
20. říj 2010

dobré ráno 🙂

holky vy děsně prndáte 😅 omlouvám se, ale není v mým silách to dočíst - něco důležitého?
Tak aspoň všem gratuluji ke kontrolám pokud dopadly dobře 🙂

majka07
20. říj 2010

Dobré ráno

taky by mě zajímalo co Betina 😉

beatrice7
20. říj 2010

Ahojky holky, tak to jsou asi poslíčci, tak se raduju že to byl planý poplach ( snad ) 🙂
@eshta, no mě porod taky začal až kontrakcema ve 42.tt, plodovku mi museli po 8 hodinách píchnout na sále. Tak doufám, že to bude i tentokrát podobný, žádný náhlý odtok plodovky a hezky všechno naplánované 🙂 Před 3 týdny jsem měla cervikometrii 48 mm, dr. mi říkal, že to vypadá na porod až po Novém roce 😀

beatrice7
20. říj 2010

@provazek no to jsou věci !!! Ty jsi po porodu ! Nechodím sem pravidelně, tak jsem to ani nepostřehla, strašně moc gratuluju k miminkům !!! 🙂 Jsou krásný ! Jaký byl porod ?

atreides
20. říj 2010

@provazek jůůůů gratuluji 😵 😵 😵 😵 jsou nádherní 😵 😵 😵 😵

eshta
20. říj 2010

@beatrice7 tak cervikometrie 48mm je dost dobrý 🙂 to teda fakt asi jen tak neporodíš 😀 😀
Já měla pokaždý 37mm a dr říkal v podstatě to samý 🙂 jen už mi to něměřěj, prý je to zbytečný, teď už mě měří jen pohmatem..poslíčci můžou být prý klidně i měsíc před porodem, už se prostě děloha připravuje na vypuzení těch vetřelců..ale mě to taky vždycky vyplaší. Radši bych je neměla vůbec, v den D na sál a hotovo... 🙂 to je můj porodní plán 😅

beatrice7
20. říj 2010

@eshta máš to pěkně vymyšlený 😉, já to mám taky tak. Příští týden jdu na utz, jsem zvědavá kolik váží miminka. Už bych je chtěla mít u sebe. Teď si říkám co všechno ještě nemám, pláštěnku na kočárek, tašku na rukojeť, sudocrem jsem chtěla ještě koupit, a další drobnosti, tak snad ještě někam vyrazíme a nakoupíme. Já jsem poslední dobou tak strašně unavená, jsem fakt ráda, že většinu věcí jsem si nakoupila dřív, teď už by mě do obchodu nikdo nedostal, nemám na to sílu.
Holky, jaký kočár máte ? My Emmaljungu Twin Cangaroo, nemáte ho některá ? Jsem zvědavá jaký bude, chtěli jsme velká nenafukovací aretovací kolečka a aby nebyl polský, tenhle to splňoval a navíc byl v akci za 14 000, tak jsme ho koupili.

eshta
20. říj 2010

@beatrice7 Já naopak chtěla velká nafuk. kola a aby se nám vešel do auta..tak budeme mít Easy Walker. Je to děsná pálka, kdyby bývali zrušili porodný dřív, tak bych asi šla do něčeho jinýho..ale původně jsem chtěla Bumbleride..
ten tvůj vůbec neznám 😕
Já už nikam do velkých obchodů nechodím, včera jsem byla náhodou po poradně v Globusu kvůli kaším a plínám pro malýho a už prostě neeeee 😝 stačilo..

majka07
20. říj 2010

jééé provázku taky gratuluji a jsou nádherní 😵 😵 😵 😵 😵

eshta
20. říj 2010

@beatrice7 Ten je pěknej..vypadá fakt dobře, až na ty pěnový kolečka by mi asi vyhovoval..
teď ho mají v akci ještě levnější tady, jestli by o něm někdo uvažoval 🙂

http://www.babyexpert.cz/produkt/kombinovany-ko...

beatrice7
20. říj 2010

Známá má nafukovací kolečka a říkala, že každou chvilku někde píchnou, tak proto 🙂 Tady jsou fotky toho našeho kočárku. Je stabilní, tak uvidíme. Kolik stál EW ?

beatrice7
20. říj 2010

A ještě jedna fotka.

beatrice7
20. říj 2010

Akorát nevím jakou tašku na rukojeť, ta Emitex univerzální se mi zdá malá...

eshta
20. říj 2010

@beatrice7 Ani se mi nechce psát kolik stál, je to fakt pálka 😝
Mám novej sporťák a nový adaptéry na autosedačky za 19600kč a korbičky použitý jednou maminkou (ale úplně jako nový) za 3500kč
Autosedačku mám po klukovi maxi cosi novou a jednu v supr stavu použitou jsem koupila za 1200kč
A ještě univerzál.tašku, moskytieru...s věcma kolem se pak ta částka ještě nasčítá 😕
Ale kočár je supr a parádně stabilní, skoro nejde převrhnout...

lenca78
20. říj 2010

@provazek jee, dalsi miminka. Moc gratuluju, jsou krasni. Preju hodne stesti 🙂

eshta
20. říj 2010

@beatrice7 Všechny jsou malinký, na prd..už jsem to tu psala, ale já koupila univerz. Babymel Tool bag (ale je malá) a pak 2 Emitex uni vaky - ty jsou supr, ale na tvůj kočár by asi dát nešly - nemáš madlo rozdělený veprostřed tyčí..
ale z tašek si nevybereš, na dvojčata pěkná univerz. taška moc sehnat nejde..teda aspoň myslím 😅

provazek
20. říj 2010

ahoj holky všem díky za gratulace...mimča se zrovna napucli a spinkaj tak mám chvilku času....jsou moc hodní ale to vstávání dá zabrat. obdivuju vás tady holčiny co už máte jedno dítko doma a další dvě čekáte. já bych potřebovala aby měl den 30 hodin a 4 ruce 🙂

gilotek
20. říj 2010

@provazek taky velká gratulace 😉

No nemáš asi co obdivovat, už se vidím jak padám na hubu. Jestli budou prckové takový nespavci jako byl Martin, kdy chtěl jíst co 2 hodiny ve dne v noci a v noci se ještě po hodině budil, tak mě odvezou 😝

bejatka333
20. říj 2010

@ provazek - moc gratuluji k mimiskům. Chtěla jsem se zeptat, zda je kojíš jednodnotlivě? A pokud oba budíš toho druhého ke kojení nebo vstávají ve stejnou dobu 🙂

monika.tdm
20. říj 2010

@provazek Jeste jednou gratuluji!!! Hele ja bych taky potrebovala delsi den, ale jen kvuli tomu aby ten zivot tak neutikal, timto tempem budu mit za chlivku padesatiny!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru