Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

dana24
4. lis 2010

@gilotek Zrovna mě napadlo to samý a tys mě předběhla 😀

majka07
4. lis 2010

taky jsem pro přesunutí 😉

gilotek
4. lis 2010

@dana24 hihi, jojo to znám. Mimochodem v naší koupelně mi chybí ještě asi 6 dlaždiček. Martínkovi budou 3 roky a prostě je tam ještě nemám '!!!

chrobacek
4. lis 2010

kdo tu skupina spravuje at vím komu napsat a jsem taky pro přesun 😉

gilotek
4. lis 2010

sarri 😉

chrobacek
4. lis 2010

ale já tu skupinu stejně nemůžu najít a ten odkaz mi nefunguje ☹

dana24
4. lis 2010

@gilotek To jsem měla slíbíno,že než přijdu s Martínkem z porodnice bude to bude opravený aby to na nás nespadlo..Martínkovi je 25 měsíců a za tu dobu je to ve fázi,že to jen sundal dolů..

eshta
4. lis 2010

Já jsem taky pro přesun.. 🙂
mám všechny děti nakrmený a v postýlkách, tak jdu taky zalehnout 🙂

majka07
4. lis 2010

@chrobacek napiš do IP sarri, ona Ti povolí přístup a odkaz fungovat bude 😉

chrobacek
4. lis 2010

@majka07 no já to myslela tak že to nevidím ani v soukr. skupinách jsem asi trubka ale sarri už jsem napsala 🙂

majka07
4. lis 2010

@chrobacek aha, no když najedeš na soukromé skupiny tak je to název

Maminky na mateřské s dvojčaty

chrobacek
4. lis 2010

no vidíš proto jsem to nemohla najít ale už jsem tam 😉

laada
4. lis 2010

omlouvám se za vpadnutí 🙂 jdu pogratulovat chrobi k párečku 😵 😵 😵 😵

Ať vám všem krásně rostou bříška a mimískům se daří co nejdéle, musí to být náročný nosit dvojky 😵 🤐 😵

chrobacek
4. lis 2010

@laada ahojky 🙂 děkuju moc .... ani nevíš jak moc jsme šťastní 🙂 hlavně po třech utz za posledních 14 dní jsou děti proklepnuté a dle doktorů naprosto v pořádku, tak si to těhotenství začínám fakt užívat 😀 😀 😀

laada
4. lis 2010

@chrobacek budu ráda když v březnu vložíš foto miminek 😵 😵 😵

chrobacek
4. lis 2010

@laada jo tak to určitě 🙂 a děkuju, že na mě myslíš 🙂

pavlliina
4. lis 2010

Holky, takže tohle je definitivní a hromadný přesun? Aby pak část nezůstala tady a část neodešla 😒

chrobacek
4. lis 2010

ne všichni šup na uzamčenou diskusi 😉

mikii
4. lis 2010

Ahoj holky,tak já se taky přesunuji vedle ...
@eshta napiš si Sarri ať tě tam přidá....

weroniika
5. lis 2010

Ahoj holky bude někdo z Vás rodit v Praze v Krči????Nebo má někdo zkušenost s porodnicí??? 🙂

lenca78
6. lis 2010

@weroniika Ahoj, ja mam Bulovku. Ale o porodech v Krci jsem neco zahledla na www.dvojcata.cz - je tam diskuze porod, tak tam se na to nekdo taky myslim ptal.

jitakl
13. lis 2010

Ahojka ve spolek jdu se zase na chvíli na vás mrknout a všichni koho jsem tu znala odešli na jinou diskusy ach jo je tady ještě někdo známí? A jak se jinak tady máte? Mi se máme celkem fajn bříško roste ( přidala jsem nějaké fotečky) už sotva lezu =) a miminka mají krásnou váhu na 31tt+3dny měla holčička 1614g a chlapeček 1734g což si myslím je super i doktor byl spokojený.... Ted už jen sepsat porodopis a ještě chvíli vydržet 3v1 =) 😅

japeni
13. lis 2010

@jitakl ahojky,na mě si pamatuješ?
koukala jsem na fotky,bříško krásný a váha miminek taky
super zpráva
u nás doma teď probíhá rekonstrukce,tak tady moc nejsem
Nikče jsme udělali samostatný pokojíček,příští rok půjde do školy,tak ať má klid na učení a tak .....no a zbytek se musí
taky udělat
snad to všechno stihneme
v pondělí jdu zase na kontrolu,mám problémy s placentou,tak doufám,že se nález nezhoršil a budu moct zůstat ještě doma

betina
13. lis 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem zase vpadám,ale nestíhám psát častěji...jinak prodávám kočárek pro dvojčátka, tak kdyžtak mrkněte...

betina
13. lis 2010
bejatka333
14. lis 2010

@japeni, @jitakl @betina - holky napište do IP sarri a ona Vás přidá do uzamčené diskuze dvojčátka 2011 - tady už skoro nikdo nepíše...

elis.1
15. lis 2010

ahojky holky, jdu vás pozdravit, omlouvám se za vstup do vaší diskuse 🙂 , i já stejně jako betina jdu s nabídkou 🙂 kdybyste některá potřebovala moc krásný značkový kočárek od SRN zn Teutonia, v bezva stavu, plné výbavě, vhodný pro holky i kluky i páreček barevnou kombinací, dodám vče zimní značkový prodloužených fusaků Emitex , ozvěte se mi, pořizovací cena s plnou výbavou byla 23 tis, bez fusaků, nyní cena za vše vč fusaků ty jsou jako nové 12.990,- ráda vám i do mailíku pošlu fotečky, papa a užívejte si sladkého těhulkování
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39046529&tab=0

lintea
16. lis 2010

Ahoj,jen posouvám, jestli se nenajde někdo další kdo je takhle v začátku a čeká dvojčátka 😉

darma
16. lis 2010

@lintea ahoj, máme uzavřenou diskusi, ale když napíšeš sarri (koukni o pár stránek dozadu) tak ti povolí přístup 🙂

kocina7
19. lis 2010

Ahoj holky mužu se připojit. Dnes nám dr oznamil že čekáme dvojčata. jsem v 6 týdnu a už nám krásně naskočili srdíčka jsme moc štastný a moc se těšíme i když to bude asi záhul 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru