Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

rezinka
9. dub 2008

jeee daiq a kdy se to dozvis ?? (teda snad - aby to bylo videt, budu drzet palce) !

daiquiri
9. dub 2008

Dneska ve tři jdu k doktorovi na kontrolu, tak doufám, že bude něco vidět 🙂

papitu
9. dub 2008

Ahoj holky,

dekuju moc za vase odpovedi. Snad to bude vsechno v poradku.
Drzim vam palecky at se vam i mrnouskum dobre dari. 🙂

Papitu

rezinka
9. dub 2008

a kdyz bude, prozradis 😵 ??

daiquiri
9. dub 2008

Jasně 🙂 Ráda se pochlubím 🙂 Snad to vyjde podle mých představ 😀

marrha
9. dub 2008

Ahojky...

Daiiq.....moc moc Ti přeju ať už jde něco vidět.....já jsem nemohla dospat,když jsem šla ve 20tt na velký UTZ....a první moje slova hned po pozdravu byla,ža jestli to půjde vidět,že chci hned vědět co to bude 😀 😀 😀 😀

daiquiri
9. dub 2008

marrha...bohužel nejdu ještě na velký UZV ☹ Jdu zatím jen na klasickou kontrolu, ale vždycky mi dělá i ultrazvuk, takže snad něco bude vidět i tak.

rezinka
9. dub 2008

daiq a ty bys chtela 2 holcicky ??

holky a co presne se vsechno dela za vysetreni v tom 20. tydnu ??

marrha
9. dub 2008

Daiq..já vím 😉

já byla na normální KO v 16tt.to nebylo ještě nic vidět a pak jsme měla KO ve 20tt,ale to mi UTZ nedělala,protože jsme šla dva dny na to na ten genetický...mají tam lepší rozlišení...vzala jsme sebou i manžu a byl z toho unešený..i když mi pak řekl,že kromšě páteře noh a ruk nic jiného neviděl 😀 😀 😀 😀 😀

daiquiri
9. dub 2008

Ideální by byl kluk a holčička, pak dvě holčičky a nakonec dva kluci 🙂
koukni sem:
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/prohlidky-...

fiallinka
9. dub 2008

dai: no já bych taky aspoň jednu holčičku chtěla, klidně i dvě 🙂, ale stejně už je rozhodnuto, že... ale strašně se těším, až budu vědět, co to bude. Určitě budou otočení pořád tak, že neuvidím nic 🙂, ale žádné předtuchy nemám, že bych to tušila dopředu...

fiallinka
9. dub 2008

holky, ultrazvuk kolem 12. týdne už se dělá přes břicho? Manža tam chce jít se mnou, tak si snad říkám, že by to i bylo lepší než ten zespodu 🙂

daiquiri
9. dub 2008

marrha...taky se bojím, že nebude nic vidět ☹

fiallinka, taky si moc přeju aspoň jednu holčičku. Jasně, že je rozhodnuto, ale my to přeci ještě nevíme, tak se aspoň můžeme těšit a přát si ať to vyjde 🙂 Četla jsem, že hodně holek má předtuchy, ale já teda ani ťuk 😔

Mně do 1.trimestru dělali uzv spodem, pak už jen přes břicho. Ten velký ve 13tt mi dělal horem.

rezinka
9. dub 2008

fialinko jo jo, utz ve 12. tydnu uz je pres bricho. ale manzel se mnou absolvoval i vsechna vysetreni a ultrazvuky jeste v tom centru, co jsme chodili a tam se delalo vsechno spodem, ale ani mi to neprislo, byla jsem rada, ze tam je se mnou a mrnousky (tehdy jeste jen 2 malinke flicky 😀 videl zaroven se mnou ...

rezinka
9. dub 2008

daiq dekuju za odkaz!

ja jsem si vzdycky taky prala alespon jednu holcicku, ale od te doby, co jsem se dozvedela, ze cekame dvojcatka, tak mi prijde, ze tak nejak podvedome pocitam se dvema klukama a co vic, ja se na ne dokonce uz tesim !! uplne je vidim, jak je prdacky oblikam, jaky jsou to proste dva mali bouraci 😵 Asi je fakt, ze parecek by byl nejhezci. Me je to asi uplne jedno, co to bude, ale proste tak nejak pocitam se dvema klukama 🙂 To bude prekvapko, az mi reknou, ze cekame dve princezny 😀

marrha
9. dub 2008

Daiq...neboj...asi za dva týdny už půjdeš i na velký ne? 😉
tak kdyby to nevyšlo dneska tak tam to vyjde...

i když mně tam řekli jen jedno 😀 😀 druhé se nechtělo ukázat 😀 takže jsem vlastně věděla prd...a strašně jsem chtěla ještě jednu holčičku..a ta se právě nechtěla ukázat a ani až do porodu ji moje mudr.na 100% nemohla rozpoznat...takže já jsem sice jednou viděla kávové zrno 😀 ,ale šla jsem rodit s tím,že tam můžou být i dva kluci 🙂

teď jsem neměla žádnétušení,ale u Niky jo...věděla jsem podvědomně,že je to holčička 😉 a pak mi to potvrdili až ve 32tt 🙂

daiquiri
9. dub 2008

Tak to já zas vidím dvě princezničky 😀 Možná podvědomě bych chtěla dvě holčičky, ale beru ten komprosis kluk a holka 😀

Jojo, jdu 28.4., takže bych to holt musela vydržet. To si právě myslím, že bude vidět jen jedno, ale chtěla bych už nakupovat věcičky, tak snad se ukážou obě.

juliet
9. dub 2008

Ahojky maminy 🙂

Já jsem si přála kluka a holka, tak snad mě ta holčička nezklame, když už jsem jí koupila nějaké oblečky 😵

rezinka
9. dub 2008

taky jsem si rikala, ze jestli nam to reknou, tak jestli to rikat v rodine nebo jim to nechat jako prekvapeni ... ale jelikoz nam urcite budou chtit udelat radost ruznymi darecky po porodu (oblecky apod.), tak i z tohoto praktickeho hlediska to asi nevydrzim jim to nerict. Nehlede na to, ze se segrou i mamcou se urcite budu chtit delit o radost z kazdych novych dupacek, ktere si koupim a to by podle barev stejne poznali 😅

daiquiri
9. dub 2008

juliet a ty to ještě nevíš? Vždyť už si byla na velkém UZV ne?

No právě, že já půjdu nakupovat s mamkou a hlavně všichni se mě pořád ptají co to bude, tak jim to nemůžu zatajit 😀

marrha
9. dub 2008

😀 😀 😀

my to tajili..i jména 🙂 🙂

u Niky věděli všichni všechno a nebylo to takové překvápko 😀 😀

rezinka
9. dub 2008

ty jo marrho, tak to obdivuju, ze jste to vydrzeli to nerict, kor u dvou prcku najednou, to muselo byt fakt tezky neproreknout se !?!

fiallinka
9. dub 2008

ony ty holčičky se hůř poznávají, ten pindík dost často nejde přehlédnout 🙂... ale já bych to asi prozradila, stejně se všichni budou ptát...

daiquiri
9. dub 2008

Vidíš a já bych řekla naopak. V hodně případech se stalo, že si pindíka spletli s pupeční šňůrou 😎

pemb
9. dub 2008

ahojky holky , ráda by jsem se k vám přidala 😉 V pondělí jsme zjistili, že čekáme dvojčátka 🙂 😵 😀

fiallinka
9. dub 2008

pemb: ahoj, vítej do klubu... to byl ale šok, že? 😀

pemb
9. dub 2008

fiallinko ahojky 😉 to teda byl 😀 ale teoreticky jsem s nama trochu počítala, protože na nás vycházeli z manželovi strany 😀 ale prakticky to byl šok 😉 😉 ale jsem za ně hrozně ráda 😀 😀
jako poznám jestli čekáme jednovaječný nebo dvojvaječný????

marrha
9. dub 2008

ahojky,
pemb gratulace ke dvojčátkům 😵

V pondělí se otevřela tady v OV ta npvá prodejna s kočárky pro dvojčata...na těch jejich stránkách www.dvojcatka.cz mají i vypsané,které mají zrovna na prodejně 😉
ještě jsme tam nebyla,ale určitě tam zavítám 🙂

issaga
9. dub 2008

hezky podvecer,
pemb vitej! 🙂 jestli jsou jedno nebo dvojvajecny sama nepoznas, pozna to (ale nekdy bohuzel ani on ne) doktor pomoci ultrazvuku
...ale pokud mate dvojcata v rodine, jak rikas, tak jsou spise dvojvajecna - jednovajecna totiz nejsou dedicna (to je proste jen nahoda)

juliet
9. dub 2008

Daiquiri, víme na jistotu kluka, ale holčičku máme brát s rezervou. A už jsme to řekli, takže překvápko nebude 🙂

Pemb, vítej do klubu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru