Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

murecka
22. dub 2008

Tak holčiny, už dorazily i výsledky z krve a je to dobrý!!!!Mě se vám ulevilo - aspoň pro tuto chvíli 🙂.Díky moc za podporu.
Rezi, to je náhoda, že? 🙂
Ahojky Xenie, zítra držím pěstičky 😉. Issago jasně, můj přítel říká, že není žádnej troškař, že když něco dělá, tak na 200% 😀.

issaga
22. dub 2008

xenie je to (v ramci moznosti) dobre... operaci se nevyhnem, ale pak by to melo byt v pohode. dekuju za optani 🙂
holky jsou pekne zive, je s nima sranda, musim vylovit nejake nove fotecky
murecko tak to je super! dobry vysledky jsou fajn zprava.... a tvuj pritel me pobavil 😀

juliet
22. dub 2008

Murečka, krásná fotečka 🙂
Já už to mám taky za sebou, mimísci sebou dneska příšerně mleli, nechtěli se nechat vyfotit, tak mám jen hlavičky u sebe (nic moc fotka, ani ji do alba nedávám). Ale jsou v pořádku, jedno je o týden starší, ale to prý ničemu nevadí. Tak jsem moc ráda 😵

murecka
22. dub 2008

Juli, je to fajn, když je tam člověk vidí, že jo? A ty už vlastně vidíš velký miminka!Tak snad se nám to taky podaří, pěkně týden po týdnu to dokopat do finále 🙂.
Issaga, můj přítel mě hlavně pobavil, když si týden předtím, než nám zjistili dvojčata, dělal ze mně srandu, že tam jsou určitě dvě, a pak jak koukal, když byly. Můžu mluvit o štěstí, že neříkal tři nebo dokonce čtyři 😀.

meleri
22. dub 2008

Fialinko dík! 🙂
Snad už se to brzy rozuzlí a já konečně budu vědět na čem jsem! At je to jakkoliv, tak budu fakt ráda, hlavně jak bude zdravé! I když nevím proč mám pořád to tušení že jsou dvě. 😨

fiallinka
22. dub 2008

meleri: já si taky myslím, že by tam u tebe mohly být dvě 😉

meleri
22. dub 2008

🙂 No je to fakt napínavé...a nebo je to jen jedno, ale jelikož je po manželovi tak se mi snaží ztrpčit život už ted! 🙂

kulicka
22. dub 2008

Meleri, po IVF to byva dost caste ne 🙂 Tak kdyz uz jste se tak natrapili a nacekali, tak to mate urco dvojity stesticko 😵

helisek84
22. dub 2008

Já bych je dneska rozesadila, tlak mi lítá nahoru a dolů, div sebou někde neseknu, v břichu se mi přelívá snad cisterna...dneska se fakt cítím jak těhule 😀

issaga
22. dub 2008

helisku... a bude hur 😀 to jsou teprve zacatky s tim stouchanim 😉

helisek84
22. dub 2008

iss, s pohybama to jeste nebude tak divoké...spíš mám pocit, že se po... 😅

issaga
22. dub 2008

heli 😀

rezinka
23. dub 2008

ahoj holky 🙂

helisku a jak jsi citila prvni pohyby? snad me to za par tydnu taky ceka, kazdy to popisuje trosku jinak, tak abych byla pripravena na vsechno a poznala jsem to 😵

issag, jestli jsi to tu uz driv psala, tak se omlouvam, ze se na to ptam, ale co se tyka tech problemu se srdickama u holcicek - to uz doktori odhalili jeste behem tehu nebo az pri vysetreni po narozeni ?? jde mi o to, ze ne kazdy doktor na to podrobne vysetreni srdicka behem tehu posila, pritom co ruzne ctu, tak to vsude hodne doporucuji s tim, ze pokud tam neco najdou, tak se s necim da "pracovat" uz behem tehu a pokud ne, tak na to alespon budou pripraveni v porodnici a muzou ten urcity problem treba hned nejak resit (operace apod. ...)

daiquiri
23. dub 2008

Ahoj holky, tak koukám, že se všem daří dobře, to je super 🙂

Mně v břiše taky pořád jakoby bublá, hlavně když jsem v klidu. Jen jeden prcek mě tlačí, že kolikrát nemůžu pořádně sedět, hlavně v autě si nemůžu najít nějakou vhodnou polohu.

Jinak dneska jsem byla na vyšetření, vypadá to na holčičku a chlapečka, idaální 😀 Jeden prcek má 378 g a ta holčička jen prý asi 280 g, ale prý je to normální.

fiallinka
23. dub 2008

dai: blahopřeju, to je krása, já chci takyyy 😀

daiquiri
23. dub 2008

Tak ono to nikdy není jistý na 100%, ale bylo by to super 😉

rezinka
23. dub 2008

daiq no to je supeeer 😵 😅 !!! tak drzim palce, at se doktori nepletou a vyjde ti to takhle krasne do paru 🙂 !! to jste meli urcite velkou radost, vid? je jasny, ze to nikdy neni na 100%, ale minimalne u chlapecka je asi mala pravdepodobnost, ze se spletou, ne? a ty pohyby citis porad stejne jako to bylo u tech prvnich pohybu nebo je to ted intenzivnejsi?? jezis ja jsem na ty pohyby uz tak natesena 😵 !! a co fotecka z utz, nemas? a byli tam videt jeste hezky cely nebo uz je to ted problem je zachytit hezky po jednom na "jeden zaber" ??

daiquiri
23. dub 2008

Děkuju 😀
Jasně, měli jsme radost, já chtěla dvě holčičky, manžel dva kluky, tak je to aspoň kompromis 😵
A víš, že já byla právě přesvědčená, že kluka si spletou snadněji?! Protože by mohli splíst pindíka s pupeční šňůrou, ale doktor mi řekl naopak, že ta holčička není vždycky na 100%.
Řekla bych, že tak stejně, jen ta holčička je prý napříč a ta mě teda fakt tlačí 🙄

Já jdu ještě v pondělí do Gennetu, tam mají utz větší a jsou z něho lepší fotky a hlavně tam bude moct i manžel, tak pak je dodám. Mám jenom nově vyfocený bříško a kočárek.
Právě, že mně přišlo, že pořádně nic vidět nebylo 😖

rezinka
23. dub 2008

ty jo to brisko je teda skok, co 🙂 ?! daiq a nemeris se nahodou jen tak pro zaijmavost i kolem briska? proste obvod pasu? no, i kdyz co si budeme namlouvat, pojem "pas" uz u nas neni asi zrovna nejvystiznejsi pojem 😀 Manzel vymyslel, ze si mam merit obvod briska, asi pred 2 dny jsem mela 81 cm 😵

ten Hartan je fakt hrozne hezkej, ale jelikoz jsi psala, ze se nevejde slozeny do Fabie Combi, tak od nej asi upustime ☹ Prece jen kdyz nekam s prckama pojedeme, tak vzadu budou oni a kam bysme dali kocarek 😨 ?

rezinka
23. dub 2008

jo a fotky z Gennetu pak dodas, vid? jsem hrozne zvedava, alespon diky tobe vzdycky vim, na co se mam za mesic tesit 😵 😵

daiquiri
23. dub 2008

Taky jsem si to říkala, mně to zas tak nepřijde, ale když to vidím na té fotce, tak je to docela šok 🙂
To jsem nikdy nezkoušela. Jo pas to je minulost 😀 A měříš to jako přímo přes pupík? Schválně to zkusím 😵

rezi, ale my nezkoušeli ty finty jako sundat kolečka a tak...Neměli jsme potřebu, prostě jsme ho jen
potřebovali odvézt z Poděbrad do Prahy, třeba by se vešel i se složenýma sedačkama. Stejně to asi budeme muset ještě vyzkoušet.

Jasně, že jo, hrozně se na ně těším, dneska jsem toho moc neviděla 😖
To jsem ráda 😅

xenie131
23. dub 2008

ahojky holky, tak se hlásím, že kontrolou sme prošli a sme dále doma v postýlce, další kontrola 7.5. tak se nám ulevilo, že nemusíme do nemocnice, ufuf. jinak kluci mi dávaj pěkně zabrat, kopou, to sou rany jak od koně, břucho se mi dycky cely rozvlní, no je to sranda, ale někdy to už trocha zabolí. zrovna ted mám na levé straně pod prsenem hrčku, filípkovu nožičku předpokládám 😀 je to príma

Issaga: tak to jsem ráda, že jste v rámci možností v pohodě, teda holky a že se mají čile k světu, to je príma, moc vám držím pěstičky. Fotečky nějaky přihod, at se pokocháme 😉

rezinka
23. dub 2008

daiq jo jo, merim to primo pres pupik, proste v tom nejsirsim miste. tak to schvalne zkus, at to pomerime 🙂 A s tim kocarkem - no prave ze pokud by sel prevazet jenom se sklopenyma sedackama, tak to by neslo, protoze to kdybysme pak nekam jeli, tak bysme museli nechat doma bud kocarek nebo mrnousky 🙂 , coz se navzajem docela vylucuje, takze to by neklaplo. No a sundavat kolecka by se mi prave asi taky nechtelo ... zkratka pevne doufam, ze najdu nejaky stejne hezky kocarek, jako je tenhle, ale ktery se nam bez problemu do toho kufru vejde ...

daiquiri
23. dub 2008

xenie, tak to je dobře, taky se bojím, aby mě ke konci neposlali do nemocnice ☹ To musí být děs...

Řeknu drahé polovičce, on se v těhlech potřeštěnostech vyžívá 😅

Já stejně počítám, že většinou budu jezdit s prckama jen v autosedačkách a kočár nikam moc vozit nebudu, takže to zas tak neřeším.

rezinka
23. dub 2008

xenie a ty jsi mela nejake potize, ze jsi se bala, ze si te nechaji v nemocnici ??

daiq tak to jo, pokud planujete vyrazet hlavne s autosedackama, tak pak je to OK. to my kdyz nekam vyrazime, tak to uz bude nekam vylozene na vylet za kamaradama, kteří jsou "rozprostreni" od zapadu pres jich az na vychod cech, takze to bude kocarek sebou urcite potreba. i kdyz to bude treba jen 2-3x do roka. a co pupek, uz ses merila 🙂 ??

daiquiri
23. dub 2008

No jo rezi, my to máme dobrý, kamarády máme blízko a když pojedeme k někomu na chalupu, tak to jistí obě auta 😀 Máme ještě dva pejsky, tak nám stejně nic jinýho nezbývá.
Neblázni, jsem v práci, to by na mě koukali jak na blázna.

fiallinka
23. dub 2008

dai: kdy to míníš v práci zabalit, ještě je to ok.?

daiquiri
23. dub 2008

Končím 30.4., takže to mám za pár, už se těším, přeci jen už mi to není moc pohodlný celý den sedět u PC 😢

rezinka
23. dub 2008

daiq a jo, to mi vubec nedoslo, ze jsi vlastne v praci, tak to je jasny, ze ted by se merit bricho asi moc nehodilo 😀 Ale uz strihas metr, co? Tak to je parada, krasny obdobi, vid? Dozvedet se, ze pravdepodobne cekate holcicku i chlapecka (to je podle me uplne idealni, proste nadhera), za tyden koncit v praci a pak uz si jen doma v klidu uzivat tehu a delat jen to, co te bavi ...

daiquiri
23. dub 2008

To teda stříhám 🙂 Pondělí a úterý jsem měla dovolenou, dneska půl dne doktora, tak to utíká. Ale zase když nad tím přemýšlím, tak se mi bude hrozně stýskat ☹ Přeci jen tu jsou fajn lidi a byla jsem tu spoustu let spokojená.

Když já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit, pořád se bojím, že se spletl, snad mi to v pondělí ještě potvrdí 😵

rezi a ty jsi přeci taky doma ne? Ale už bys chtěla vědět co to bude viď? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru