Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

melivan
9. srp 2010

Ahojky neva když se k vám připojím sice už mám dvouletá dvojčátka ale snad to nebude vadit

jitakl
9. srp 2010

@salu ahojka salu držím palce at ty povodně přejdete jak nejlépe to jde vím že je to těžké moje teta měla také barák pod vodou bydlí totiž ve Frýdlantě tak si asi umím představit jaké to je. Přeji hlavně perné nervy moc na vás všechny myslím drž se

melivan
9. srp 2010

tak nic mějte se hezky

jitakl
9. srp 2010

@melivan jen se přidej budeme rádi za každou zkušenost vítám tě tady

gilotek
9. srp 2010

@melivan ahojky 😉

betina
9. srp 2010

Salu, moc mě to mrz, snad se z té pohromy brzo vzpamatujete!

melivan
9. srp 2010

díky za vzkazy.\omlouvám se ale ted si jdu lehnout objevím se tu zase zítra.Zatím dobrou noc

atreides
10. srp 2010

ahoj holky 🙂

celý víkend nebylo kdy a včera jsme měly s Niny celodenní výlet v Brně, tak jsme přejely totál KO.
Čekala jsem, že tam omrknu dvojčatovský koáčárky, ale teda děs a bída. Měli max. jeden dva a ještě k tomu nic moc. Jediný co mě zaujal byl ten TFK
http://www.kocarky.cz/kocarek-tfk-twinner-twist...

fiallinka mám moc radost, že je s malou beruškou vše v pořádku, opravdu ano!!!
salu ty jo to je mi moc líto ☹ držte se!

@gilotek kočík není špatný, ale osobně by mi vadila asi ta splečná bouda a nevím jak v zimě s těmi dvojitými kolečky, ale to jen můj postřeh a názor 😉

a samozřejmě vítám nově příchozí 😵

atreides
10. srp 2010

se teď dívám, že tady je ta nová kolekce co jsem viděla, že ty boudičky jsou každá zvlášť a hlavně se mi líbilo,ž e má ruční brzdu
http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es...

basina
10. srp 2010

@melivan Ahoj Melivan, taky vítám, určitě je fajn, když budeš přispívat na tuto diskuzi. Na druhou stranu možná je pro tebe lepší se účastnit přímo diskuze, kde už jsou dvojčata narozená a kdy se tedy řteší trochu jiné starosti: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dvojcatk... Ale je to na tobě, co ti víc vyhovuje.

basina
10. srp 2010

@salu Ahoj Salu, to jsou starosti! Říkala jsem si, zda to některé tetky koníkovky se severních Čech nepostihlo! Tak doufám, že už je to za Vámi!
Monču moc pozdravuj- super, že Vojtíšek nabírá a Tinka se snad brzy chytne taky. Ale co ta rekonvalescence? Chudák holka - ať se daří co nejlíp a brzy se jí uleví!!!!

monika.tdm
10. srp 2010

@basina Cauda!!! Tak mas nejake nove info z poradny??? A termin cisare??? 😉

basina
10. srp 2010

@monika.tdm Nazdar, mamino!!!! 🙂 Pořád si nemohu zvyknout, že máš v pasu napsáno, že máš 2 děti a ne nějaký 39 tt. Pořád to je jak na začátku - holčinky spí, ty běháš po zahradě a sekáš? 😎 Nebo už se situace komplikuje? Napiš nějaké pozitivní zprávy, ať se neděsím.... a co tvoje vlastní rekonvalescence? Jizvy zhojená? .......... Termín císaře je na pondělí - v po ráno tam jdu a hned mne asi kuchnou. Až mi ukápla slza, když mi to řekli... 😠 Drž pěsti, prosím!

annamat9
10. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktora na prohlídce. Testy mě vyšly dobře riziko dawna je malí, ještě mě poslaly do genetu a utz ale to je rutina, jitakl tam jde taky. Jo a předběžně mi bylo zděleno, že to jsou dvě hočičky, tak jsme moc rádi. Zatím se looučím, mám u sebe kamarádku s 11měsíční holčičkou, která má vyplavený barák, takže je tady chaos, Ahoj všem
nové tváře vítám

fiallinka
10. srp 2010

@basina budu na tebe moc myslet 🙂

monika.tdm
10. srp 2010

@basina Drzime vsechny pesticky!!! Hele ja jsem zdravotnik a to jsou opravdu nejhorsi pacienti!!! Opravdu jsem videla vsechno cerne!!! Neboj se fakt to neni strasne, sla bych dnes znova!!! 😀 Jizva je krasna, jsem rada, ze je opravdu hezka, protoze nemam cas ji masirovat!!! Hlavne me to nebavi!!! Druhy den po cisari se zkus opravdu hybat, hned do sprchy, ta mi udelala fakt dobre!!!! No a sestinedeli, toho jsem se bala jak cert krize, tak to jsem nezazila ani jsem si jeste nepobrecela stestim, no a krvacet jsem uz davno prestala!!! Takze fakt parada!/!!! No a kdybych bydlela v byte, tak se nudim, teda zatim!!!! Verunka se vcera naucila brecet, protoze tam byla krava sestra, kdyz ji sundavala sadry tam byla jak kat, uz jsem ji chtela poslat do prdele, ale prisla Mudr. tak jsem to radeji polkla!!! 😉

weroniika
10. srp 2010

Ahoj všechny,
zdravím budoucí maminy ...... čekáme dvojčátka v lednu řeším výběr kočárku!!!!
Má někdo dobré zkušenosti s nějakým díky za info!!! pa

provazek
10. srp 2010

Ahoj holky, jak prosím pocitujete když Vás dítka kopnou do močovýho měchýře? díky

vysocanka
10. srp 2010

provazku ahoj, ja uz sice dvojky necekam :/ ale cekala jsem ale kdyz me ten jeden rostak kopne do mocaku, obcas se mi stane ze i neco malo utece. :/ a vubec to nejsem schopna udrzet.

monika.tdm
10. srp 2010

@provazek To jsem znala i 20 minut jsem sedela na zachode, mela jsem pocit, ze se pocuram a vypadly ze me dve kapicky!!!!

lenca78
10. srp 2010

@basina taky budu drzet palce, ty jo, tak pristi tyden uz budes mit mimina u sebe, to je nadhera 🙂

provazek
10. srp 2010

@weroniika Taky kupujem easy walker duo... 😉

matteka
10. srp 2010

@atreides super kočárek, docela mě nadchl - nevíš jestli cena obsahuje i korbičky?

melivan
10. srp 2010

Ahojky všem,tak jak dnes je?Vůbec vám nezávidím těhotenství v tomto počasí

melivan
10. srp 2010

Když mluvíte o tom kočárku,tak já mám zkušenost s firmou X-Lander a ten kočárek je super

weroniika
10. srp 2010

@monika.tdm díky moc dojedeme se do prodejny podívat,ale vypadá schopně, sice trochu dražší, ale snad se to vyplatí!!!Ještě nějaké zkušenosti s něčím???pa 🙂

basina
10. srp 2010

@fiallinka, @lenca78, @monika.tdm Díky! Snad bude vše v pohodě. Moni, Tvůj přístup je fakt super - těším se, až nebudu mít co dělat, bydlím aktuálně v bytě 😉. Jejda, už máte sádry dole, nebo dávali nové? Věřtím, že to pomáhá!!!

sarik1
10. srp 2010

Ahoj holky.... tak konečně si do mě miminka kopla, že jim to ale trvalo 🙂 ale musela sem dát ruku na břiško, to bylo rodeo, bylo to poprvé co sem to takhle cítila a jsem z toho naměko, už je chci mít u sebe 🙂 jo koukala sem že ste tu probírali čůrání 🙂 mě se to také stáva jak kopnou do močáku a není po ruce ihned záchod tak je průšvih, ale to nevadí, jen at jsou zdraví 🙂

basina
10. srp 2010

@weroniika My taky bereme EW z Kolína - zkušenost bude až tak za 2 týdny 😉. Cenu lze trochu srazit nákupem některých věcí z druhé ruky, nebo třebas ze starší série. Jinak v obchodě mají dobré podmínky - odběr možný až po porodu proti záloze Kč 1.000,-, při reklamaci podvozku poskytnou náhradní, některé náhradní díly jsou schopni poslat bez nutnosti osobního odběru, příp. jsem slyšela, že je pán vezl do Prahy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru