Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beatrice7
3. srp 2010

My čekáme kluky... 😎 Jednoho už mám, moc jsem chtěla aspoň jednu holčičku ale to se nedá nic dělat 🙂

bubisek
3. srp 2010

Pro me to nadhera je,dve holcicky. Jen manzel rika,ze by nevedel,co s nima.
Ale ono se to vystribri🙂. Vzdyt budou jeho.

@beatrice7 To se neda nic delat🙂 Vratit se nedaji a i kdyby se dalo,tak bych nic nevracela. Proste jsou vasi.

provazek
3. srp 2010

@beatrice7 to neovlivníme vid? tak třeba časem zkusíte čtvrtou holčičku 😀

provazek
3. srp 2010

@bubisek přesně tak.
Muj manžel chtěl zas moc dvě holčičky, tak jsem ráda, že aspon jedna tam je 😉

salu
3. srp 2010

Tak o těch holčičkách bych mohla povídat 😀 Já zase chtěla alespoň jednoho kluka kvůli manželovi, ale on je nadšený, že už ví, co s holkama a že by se aktivity musely pak rozdělit .... S naší Aničkou se pere, jezdí hodně na kole, hraje fotbal .... prostě se holky nebojte - tatínkové jsou z holčiček poprděný 🙂

bubisek
3. srp 2010

Ja si to taky rikam,ze ty holcicky to s tatinkama proste umej.
Jen toho tatinka mam ted z te predstavy takoveho zmateneho🙂
Proste si neumi zatim predstavit,ze holky si nehraji jen s panenkama,ale ze se i perou, jezdej na kole a hrajou fotbal a jine pro neho klucici veci. Holt v jeho rodine zadna holka nikdy nebyla, jen sami kluci.

basina
3. srp 2010

@salu Díky za zprávy od Moniky!!!

@monika03 Veliká GRATULACE!!!!! a Vojtíškovi s Kristýnkou (moc krásná jména) do života jen to nejlepší, co jde! Ať Kristýnka brášku co nejrychleji dožene!!! a můžete jít brzy domů 🙂

bubisek
3. srp 2010

Holky, prosim, jakou mate zkusenost s kojicima kosilema?
Jsou lepsi na knofliky uprostred,nebo jen takove ty prekladaci,ze nemusite nic knoflikovat.
A jestli kojite v tandemu,tak o to vic by me zajimaly vase zkusenosti.
Diky moc.

basina
3. srp 2010

@bubisek Ahoj Bubisku, tak jsem dohledala stare papiry a vypada to, ze máš fakt macky 😉
U nás ve 20+2 měla holčička FL 35,2 mm a vážila 349 gr a klučík FL 30,9 mm a vážil 331 gr.

basina
3. srp 2010

@lita Moc děkuji i za odkaz na drogerii - už jsem si našla, že je kousek od nás v Braníku, tak tm zajdu. Super. Určitě to jsou ty dudlíky, co mi doporučuje pediatr, tak ráda začnu právě s nimi. Moc díky za informace! A pak ještě chci napsat, že fotky kluků jsou fakt moc krásné - připojuji se ke všem, kdo je chválí. 😉

bubisek
3. srp 2010

@basina Diky za to,ze sis dala praci a dohledala udaje. Jsem zase vic klidna🙂
Jdu nakrmit maciky,at mi nezhubnou.

atreides
3. srp 2010

ahoj těhulky 🙂
tak dnešní návštěva na Veveří byla zážitek, dr. úžasný, miminka zdravý, krev vyšla 1:21.000 a už nám řekl i pohlaví 😅 😵

frodo78
3. srp 2010

VELIKÁ GRATULACE Monice03 k mímáčkům. Tedy kluk jak buk, jen co je pravda 😀 . Holčička drobínek - musí hodně baštit, aby bráchu dohnala 😅 . Přejeme malým i mamince HOOODNĚ moc zdravíčka a radosti!!!
@bubisek mám kopii UTZ z 20+5 tt a plod A měl FL 36,0 mm a plod B 33,O mm. Váha: plod A 451g a plod B 407g.
jinak si také myslím, že to bude v pořádku.Já nevím jak u Tebe, ale tam co chodím ta naměřená čísla nabouchají do PC a on jim to pak nějak vyhodnotí. Třeba váhu odhadují z naměřených hodnot BPD-HC-AC-FL. Což by měla být biparietální průměr-obvod hlavy-obvod trupu-délka stehenní kosti.Tak si myslím, že kdyby bylo něco špatně,rozhodilo by to i tu váhu.Ale také bych raději zavolala. Naprosto Tě chápu. Člověk je hnedka vyplašený - tolik se o ty své drobíčky bojíme 😖. Já už si kolikrát říkám, že těm doktorům musím lést tak na nervy,že mi ev.další těhotenství zakážou...Pomalu abych měla jednoho stále k ruce 😀
No nás čeká UTZ zítra v 10 hod. Doufám, že to dobře dopadne. Minule mělo Béčko nějako víc plodovky ☹
Jsem nervní,už aby bylo zítra odpo ☹

lenca78
3. srp 2010

@monika03 Moni, velke gratulace🙂)) Přeji hodně štěstí a radosti.

sarri
3. srp 2010

@atreides
Byla jsi u Vlašína? A byl úžasný, jo? 😲

atreides
3. srp 2010

@sarri jj u Vlašína. Byl super. Pročpak ten údiv 😔

sarik1
3. srp 2010

Ahoj holky tak mám vybraný kočárek a ve čt si pro něj asi pojedu a nechám ho u našich...

jukněte

http://aukro.cz/item1155470373_kocarek_leviroo_...

salu
3. srp 2010

@bubisek Tak já kojím v tandemu a zakoupená košile s knoflíčky uprostřed jaksi naprd, obě prsa ven nevylezou 😀 , takže pokaždé ji svlíkám 😉

salu
3. srp 2010

@sarik1 tak ten mě mile překvapil. Vypadá fakt dobře. Jakou barvičku? Jaká je šíře - 94?

sarik1
3. srp 2010

@salu černou barvu a barevné doplnky 🙂 taky mě to překvapilo.... to víš Bumbleride nemají až do Ledna tak tohle je super jiná varianta.. šířka nevím.... pořešíme na místě 🙂

bubisek
3. srp 2010

@salu ja jsem si to prave rikala,ze kdyz to hodim na jednu stranu,tak mi nebude koukat druha.
Tak zkusim jinaci druh.

sarik1
3. srp 2010

Je to asi zaváděci cena... je to novinka.... já sem z něho nadšená..... lítám tu jak tornádo a jsem šťastná... 😀

zuzka72
3. srp 2010

@sarik1 moc krásnej kočárek, taky jsem ho obhlížela, ale až teď když já hledala, tak ještě nebyl v nabídce, že bych si pořídila další dvojčátka?? 😀

sarik1
3. srp 2010

@zuzka72 😀 proč ne? Já chci velkou rodinu, jen u dvojčat asi neskončím, chci 3 🙂

zuzka72
3. srp 2010

@sarik1 no jo, ale já další už eee, já už mám 4děti-to stačí, mám splněno na 200% 😀 😀 😀

frodo78
3. srp 2010

@sarik1 😨 moc pěkný kočárek. To si miminka budou lebedit 🤐

sarik1
3. srp 2010

@zuzka72 😀

sarik1
3. srp 2010

@frodo78 Děkuju, taky mě to dalo práci, najít něco co by nám vyhovovalo... super je že korba je dost velka.... 80 cm na délku, to nemá chybu

gilotek
3. srp 2010

@salu Díky za super krásnou zprávu a Monče samozřejmě přejeme vše nej 😵

gilotek
3. srp 2010

****** Č E K A T E L K Y ******

BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, chlapec a holka?
FRODO78 - 21. října - dvojvaječná, chlapeček a holčička
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu
ROZARA - 17. listopadu - dvojvaječná
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???

__________________________________________________________

**** R O K 2 0 1 1 ****

ANNAMAT9 - 6. ledna
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???
JITAKL - 9. ledna
LENCA78 - 9. ledna
JARA - 11. února
ATREIDES - 15. února 2011, dvojvaječná, ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru