Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beruska1982
16. čer 2012

@jana321969 a ty jsi připlacela za jeden pokus 50000kč nebo za víc pokusu?A už víš co čekáš za pohlaví?Jsem zvědavá na všechno 😎

beruska1982
16. čer 2012

Tak mi pak prosím Vás napište jak to dopadlo s výstavou kočárků který je nejlepší? Já to mám do Brno bohužel 150 km.

gretta
17. čer 2012

Mám otázku! Je tu někdo, kdo čeká dvojčátka po IVF a nemusí být na nemocenské?? Děkuji

beruska1982
17. čer 2012

@gretta Já jsem si mohla sama vybrat jestli jo nebo ne. Ale lepší jsem si neschopenku vzala v práci je stres a do práce to mám 40 km.

verunka_berunka
17. čer 2012

@rychetkami Tak to se tam určitě potkáme! 🙂 Minule sem jen na poradnu cekala 2 a třičtvrtě hodiny... 😠

rychetkami
17. čer 2012

@verunka_berunka myslím, že mě poznáš - pokudtě mám v přátelích a ses koukala na moje břichatý fotky - tak je to jasny, tam jsem bez retuší... a pokud bude teplo, budu mít červený šaty a megabřicho🙂

agnes88
17. čer 2012

@rychetkami Ahoj,taky ještě držím,ale sem zavřená ve špitále. Možná v pátek půjdu dom,ale neni to jisty. Každopádně mi slíbili že do porodu se doma ještě ukážu. Tak holky drzte. Jo a výstava kocarku je dobra,ja tam byla na jaře.

zvalentova
17. čer 2012

@gretta ahoj, děti mám z druhého IVF. Neschopenku jsem dostala po trasnsferu a při potvrzení těhotenství se mě MUDra zeptala, zda-li si jí nechám nebo ji ukončí. Logické i praktické bylo pokračování v neschopnosti. Do práce jsem chodila už jen jak jsem potřebovala, cca 2x týdně na 5-6h.

rychetkami
17. čer 2012

@agnes88 to je fajn, že držíš, ještě chvíli a bude to za tebou🙂 a je super, že tě pustí domů, to se ti to určo zlepšilo...takže opatrně🙂

verunka_berunka
18. čer 2012

@rychetkami Ty jo, škoda, že sem si to nepřečetla včera... 😒 Sem tě viděla a myslela sem si, že to asi budeš ty, ale nějak jsem neměla odvahu oslovit tě! 🙂 Btw. moc hezký šatečky! 🙂 Jak si dopadla na kontrole? Já jsem dnes nakonec byla docela rychle hotová a naštěstí vše při starém, takže mě pustili domů! 🙂

@agnes88 Tak hlavní je, že ještě pořád držíš 3 v 1!! 🙂 A píchali ti kortikoidy? Držím palce, aby tě domů pustili co nejdřív! Doma je prostě doma... 😎

rychetkami
18. čer 2012

@verunka_berunka no já taky koukala, ale měla jsem těžší situaci...je dobře, že tě tam nedrželi dlouho, já si to dávala od osmi do půl jedenácté...jak jsem dlouho seděla, tak mě míma kopali jak o závod, tak jsem se pěkně ksichtila🙂
Ještě, že ti nic nenašli nového, to jsou moc dobrý zprávy....já to mám naplánovaný tak, že příští pondělí jdu na velký ultrazvuk v 10.30 a pak o půl jedné na poradnu uvidím, jestli stihnu překmitnout domůl, bydlíme kousek v kopci.

verunka_berunka
18. čer 2012

@rychetkami Ty jo, tak to sis to tam teda pěkně užila!! 😝 😠 Já s tímhle mám právě taky problém. Jak déle sedím, tak mě malá začně tak strašně tlačit a kluk kopat, že musím aspoň stát.... Tak to můžeme spolu zkusit příští pondělí 😀 😀 , pže já mám monitor v deset a pak jdu taky na ultrazvuk a pak do poradny, takže se téměř určitě potkáme!! 😎 Já ti nevím, ale já bych klidně zkusila jít hned po ULT do poradny, ať ti to navazuje. Oni pak mají od 12 do 12:30 pauzu. Já se právě bojím, že to nestihnu, pže mám mít v 10:00 monitor, v 10:45 ultrazvuk a bojím se, že to ho 12:00 do poradny nestihnu. ULT je mega čekání... 😠 😖 Je super, že i ty jsi v pohodě a držíš pohomadě! 🙂 Mě za tu chvilku, co jsem byla na nohou a chodila, tak pěkně natekly kotníky... 😖 Však ono to tím ležením zase přejde! 🙂

jana321969
19. čer 2012

@beruska1982 nam vše hradila pojištovna vzdy jsem šl ado pojištovny takze první pokus kolem 23.000 a druhy 21.000 bez mrazení nešlo mrazit tak jsme vzdy šli do dvou pravě raději, no tušíme co čekáme ale v pátek máme UTZ V BRNĚ V 21 TYDNU takže tam nam to snad potvrdí a bude vše ok, a pak pisnu jo 🙂

jana321969
19. čer 2012

@gretta AHOJ JA JSEM V PRACI, PO TRANSFERU JSEM BYLA DOMA TRI DNY A PAK DO PRACE, A VŠE OK, DR. TA BY ME NESCHOPENKU JEŠTĚ NENAPSAL ALE 2.7. SI JDU UŽ SAMA PRO NESCHOPENKU TAKZE KONČÍM CCA JAK AGNESS OKOLO 22/23 TYDNU A STAČÍ.

jana321969
19. čer 2012

HOLKY: KTERÁ Z VÁS JEDETE DO BRNA NA TU VÝSTAVU???

jana321969
19. čer 2012

@agnes88 - AHOJ AHOJ DRZE JEŠTĚ, A AT JSI BRZO DOMA, TY JO JA BYCH MELA ZACTI POMALU UZ TAKY NECO TEDA PO BRNE KUPOVAT TAKY SI RIKAM KDYBY NAHODOU DĚTI ŠLI NA SVĚT DŘÍV, NEBO MUSELA LEŽET V NEMOCNICI.

jana321969
19. čer 2012

@stanpetr PRÁVĚ ALE EASY W - JE ASI TEN NEJDRAŽŠÍ ŽE??? TY MÁŠ JAKY KOČÁR?

jana321969
19. čer 2012

JEŠTĚ SE MĚ LÍBÍ ALE NVÍM ZDA TAM BUDE NA VÝSTAVĚ KOČÁR - INDIE TWIN - BUMBERLIDE

nali1
20. čer 2012

Ahoj holky, omlouvám se ze tu tak vpadám. Vidím , že řešíte kočárek. Pokud mužu, tak jako maminka 3 měsíčních dvojčátek doporučuji EW. Původně jsem jej nechtěla , ale po výstavě v Brně to byl nás favorit. Je sice drahy, ale výborný. Manipulace je s nim opravdu na jedničku. My tam nakonec nakoupili úplne vse od kočárku, přes autosedacky a fusaky. Jinak jsem se chtěla zeptat jestli nemáte nektera zájem o monitory dechu respicience. Používali jsme je jen dva mesice, takže jsou úplne nove, kupované v březnu 2012. /jsou taky z obchodu Daniela/.A asi v záři budu prodávat hluboké korbicky, máme novinku platinové. Jinak jestli mužu doporučit a budete si je nektera v Brně kupovat vemte si ten lepší potah( maji ho prave ty platinové a silver) jsou opravdu super. Nesisuji da se z nich vse umyt a jsou opravdu porad jako nove. Tak přeji krásné tehulkovani a pokud mate nektera zájem pisnete IP.

zuzka.o
20. čer 2012

Ahoj holky, kdysi jsem do téhle diskuse taky psala... už mám 2 letá dvojčata a ohledně kočárku můžu jen a jen vychválit Bumbleride Indie twin. Lepší kočár jsem neviděla a nevyzkoušela! Padl mi do ruky mnohem víc než EW. Pokud byste měly ohledně tohoto kočárku dotazy (nebo kvůli čemukoli), ráda vám poradím. Nedoporučuji Teutotonku nebo DorJana. A taky jsem vyřešila golfky, protože s většími dětmi je to problém. Golfky jsou těžké a špatně ovladatelné... pořídila jsem Baby jogger city mini a jsem moc spokojená. Jsou lehké, dobře se ovládají, skládají se jedním pohybem,vozím je pořád v autě, kdyby bylo třeba.
Jo a prodávám po dvojčatech krmící židličky 4baby 2x a Fischer price houpací a vibrační křesílka (pro nás byly nepostradatelné).

jana321969
20. čer 2012

@zuzka.o ahoj ahoj taky se divam na bubemrl... INDIE TWIN ale nema sanci ho nikde videt osobne na te vystave asi nebude že??? za kolik ty lehátka vibrační prodáváš??
HOLKY: KDY JSTE MELI POHYBY PRVNÍ??? JSEM PRVORODIČKA.

zvalentova
20. čer 2012

@jana321969 ahoj, takové zvláštní pocity jsem měla kolem 20tt, regulérní pohyby jsem cítila kolem 22tt.

bobecek79
20. čer 2012

@zvalentova prosím Tě,mohla bych se zeptat??? Cítila jsi obě mimina stejně??? Já právě cítím hodně chlapečka a druhé mimičo mě přijde,že moc necítím..... 😖

sariky
20. čer 2012

@bobecek79 neboj, ja jsem mela take pocit, ze citim jen kluka a holcicku skoro vubec (mela jsem to tak cele tehotenstvi). ono zalezi, jak jsou tam miminka poskladany, kde mas placentu a kdyz je jedno vic spave a druhe zivejsi, tak ty pocity jsou proste rozdilne 🙂

zvalentova
20. čer 2012

@bobecek79 ee, toho co byl víc na břiše jsem cítila víc. Holčička byla schovaná vzadu a tu jsem dobře cítila až když byla velká a kopala mne do jater 😉

bobecek79
20. čer 2012

@sariky díky

@zvalentova taky děkuji za odpovědˇ,mám to teda stejné jako Ty....

gretta
20. čer 2012

@jana321969 Jááá 🙂 samozřejmě

zuzka.o
20. čer 2012

@jana321969 Kočárky v KOlíně je neprodávají... já Bumblíka koupila od www.dvojcatka.cz , super kup, nelituju, fakt bych neměnila. Doporučuju.
Prodávám je v super stavu za 600 jedno,a le kdybys vzala obě, tak bychom domluvily nějakou slevičku. Děti jsem v nich zezačátku i krmila, Davídek v něm rád usínal za houpání a vibrace, rádi si v nich hráli, má to chrastítka a melodii....

jana321969
20. čer 2012

@zuzka.o ahoj ahoj ok, nemas fotečku sedaček a vibrace tam jsou - použivaly jste je?? v pátek jdu na ten utz v 21 tydnu tak pak písnu co a jak, jo!!! jinak jaou barvu kočárku bumblíka máš??? no ja zatím váham mezi ním a EASY. Jenže chtěla jsem oba vidět osobně a ten bub.... není šance na té výstavě určitě co bude v sobotu v Brně.

jana321969
20. čer 2012

@zuzka.o a ty jsi jela do ostravy pro ten bumb.....????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru