Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hanula83
12. bře 2010

Sarri, já ten kočár právě taky musím nechat stát venku, ale dost mi to vadí. Hrozně se bojím, že v nestřeženym okamžiku je někdo chňapne a je v životě neuvidím ☹... Na druhou stranu, myslím, že s tím tankem by zas tak rychle neujel 😉)))... zatím není těžkej, ale až holky budou víc vážit, to se asi natahám... chvála komukoliv, kdo vynalezl otáčivá kolečka... U nás v dědině je kupa cikánů a já nejsem rasistka, ale mám zafixovany, jak mi mama vyprávěla, když mě nechala kdysi stát před obchodem v kočáře a už si mě chtěla nějaká cikánka odvážet, že ju tak tak zadržela.

zuzka72
12. bře 2010

Hani. maji to v Dm a viděla jsem to před vánoci v akci v tescu-za 59,- a já idiot to nekoupila, mno co už. ☹

lucy82
12. bře 2010

Hani takovýh mazlíka má taky ale nechce ho, musí si tu hlavu celou omotat a já pak čekám až usne a odendávám jí to aby se neudusila, ale většinou si to pak sama dá tak aby mohla dýchat takže někdy to má jen u pusinky, někdy to má na očích ale nos volnej atak no manža když se kouká jak usíná tak se minule strašně smál a říkal že máme dítě psychopata 😀 K tomu dudlá dudel, vydává legrační zvuky a šteluje plínku.
No mě holky už spí hodinu no téééda, co se to děje 😀 Sofi se vzbudila ale pohoupala jsem postýlkou a zase zavřela kukadla a spí, tak to snad bude mít hezký den a nebude protivka 🙂

zuzka72
12. bře 2010

Hani otočná kolečka? to mám taky, ale mám je stoply, neumím s nima když se hýbou tak nějak jet, 😀 no jo jsem stará na ty vymoženosti. 😝

irminka
12. bře 2010

my máme usínáčky také a nemůžu si vynachválit.....když dám kluky do postýlky, usínáčky ke krčkům a skoro až na pusinky, tak si je trošku chytnou ručkama a jsou takoví zklidnění, jinak šermují paprčama jak střelní a neusnou ani za hodku, takže já jsem za usínáčky moc ráda. jedem máme za 300,- a druhý za 70,- a efekt stejný 😠

irminka
12. bře 2010

a otočná kolečka, paráda, člověk se otočí o 360 st. na jednom metru, ale babičky si koupily normál káru a ven jezdí v kostičkovaném retro kočárku 😉

zuzka72
12. bře 2010

Irmi-vždyť píšu-jsem stará bréca, na mě to není. Petr si ty kolečka vždycky pustí a já mám co dělat abych to ukočírovala tu chvilku, než zase veze on. 😀

hanula83
12. bře 2010

Lucy, manža se tomu taky vždycky smál a jeden čas říkal naší Aničce "fakír", jak to musela mít omotany kolem hlavy 😉)))... no ale k Mazlíkovi přilnula rychle a teď už plínku skoro nedáváme.

Zuzi, já než jsem vůbec pořídila kočár, tak jsem říkala, že rozhodně ne otáčivá kolečka, že to je hrůza a ten kočár určitě nestabilní... No ale změnila jsem názor po té, co jsem si pár kočárů vyzkoušela v obchodech. S otáčivýma kolama sto a jedna... Jen to někdy zkus, uvidíš, jak se to lehoučce ovládá 🙂

hanula83
12. bře 2010

Zuzi, to by sis zvykla, já si teď vůbec nedovedu představit, že by kolečka byla bloklá, pořád nadzdvihávat... a jak budou děti těžší a těžší, tak to obzvlášť oceníš...

sarri
12. bře 2010

Miradko, tašku máme prodřenů a už tam nic nedávám. Vzali vám to na reklamaci? Tak to asi zkusím taky. S kočárem nakupuju jenom prkotiny a to dám do té na madlo, ale jednou jsem si tam narvala flašky z vínem a vezla je ze sklepa domů a to jsem neměla - je to prodřené.

sarri
12. bře 2010

A nosátko máme taky. Čistím kartáčkem na dudlíky (mám na to extra) a jarem a občas vyvařím. Ten postup na krabičce je nějaký složitý. Asi nejlíp to mechanicky očistit a vyvařit (hážu do pařáku do mikrovlnky)

sarri
12. bře 2010

hani, co vy máte za ten kočár? Už se nepamatuju. Bumbrlíka? Já si blokla kolečka jen do vysokého sněhu.

sarri
12. bře 2010

Jelítečko bylo šmakózní, domácí přímo od řezníka. Teda je to jediné, co ze zabíjačky jím a jitrničky, ale enem ty domácé.

zuzka72
12. bře 2010

Hani dnes to ve městě zkusím po těch kočičích hlavách. Petr říkal, že když je to stoply, tak se víc ničí gumy-no jo řidič. Takže se to prej mám naučit s puštěnýma kolama, tak já to teda zkusím.

hanula83
12. bře 2010

Sarri, tak já ze zabíjačky jím jen maso 🙂... a někdy tlačenku, když je hodně libová... Naši taky vždycky pečou jelítka a to já teda nemusím 😉... Ne ne, nemáme Bumbrlíka. My máme úplně obyč. kočár za 9,5 tisíce, jmenuje se Maxbaby duo, už jsem tu dávala mockrát odkaz, ale je to tenhle http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1161

zuzka72
12. bře 2010

Sarri-poraď jak a v čem akolik vody vyvařuješ v té mikrovlnce.

sarri
12. bře 2010

Jéé, kočičáky holky milují...

irminka
12. bře 2010

jo naši taky, hlavičky jim lítají aoni spokojeně spinkají 😉

hanula83
12. bře 2010

Zuzi, kočičí hlavy - to jsou kostky?? 🙂))

balina
12. bře 2010

Doktorka rikala ze nausnicky picha bud ted na zacatku, nebo prave az po ockovani. Ale ze ted jeste nesermuji rukama, takze to zvladnou sami se sestrou a rodice se zatim projdou a vubec nemusi asistovat. To me na tom laka nejvic, ze bych nemusela poslouchat jak rvou. A po ockovani to pichaji za asistence jednoho z rodicu. 😒 No jo ale stejne jsou na ne ty nausnicky takovy veliky a to sme schvalne vybraly takovy nejdrobnejsi.

Co je to ten usinacek? vubec nevim co si mam predstavit

sarri
12. bře 2010

Zuzi, mám sterilizátor do mikrovlnky - nekojíme, zato vyvařujeme jak vzteklí. Na MMB se jich prodává a pár kaček mraky. Připadalo mi to stejný jako když to zavřu do normální plastové krabice, ale to jaxi nešlo - otevřelo se víčko (teda spíš odprdlo) a pak to pařilo do trouby - ale šla pak hezky vyčistit, jak bordýlek odměkl 😉
Ale na dudlíky by úplně stačila plastová nádobka s vodou a nechat to tam přejít varem - a pak si umýt troubu 😵

zuzka72
12. bře 2010

Sarri-dík
Hani-jj-kostky.

sarri
12. bře 2010

Toho píchání se také děsím - ten řev. Radši bych chtěla být mimo.

hanula83
12. bře 2010

Bali, je to něco takového http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4682194 prostě hlava s kouskem hadříku 🙂...

hanula83
12. bře 2010

Já doufám, že u nastřelování tak řvát nebudou... Lucy myslím psala, že to proběhlo docela v klidu..

zlatovlaaska
12. bře 2010

ahojda, já v rychlosti zdravím a přeju pěkný den. Dneska mám i docela dobrou náladu. Představte si, že jsem vysadila magnezium a za 2 dny mám 2 kila dole a i nohy jsou míň bolavý a oteklý... tak jsem se podívala do příbalovýho letáku a tam píšou, že se nemá užívat při snížený funkci ledvin. by mě trefilo... tak já se tím magnézkem láduju od poloviny prosince, abych neměla křeče v nohách a od konce ledna mi začaly ty otoky, všude hlásím, že beru to, to a to a nikoho to nenapadne... až se blondýna musí podívat do příbalovýho letáku, takže milé magnézko... páááápáááá, tebe už nežeru...

balina
12. bře 2010

usinacek vypada skvele. Ja jim davam cipek decky, ona je takova plysova. Ale hned du kouknout na net. Vyber na nejkrasnejsi usinacky 😀 😀 😀

hanula83
12. bře 2010

Bali, ten v tom odkazu byl myslím BabyLove a my máme Babynova a ten je ještě hezčí, takovej sympaťák a má udělané na koncích růžky, ty má právě Anička nejraděj 🙂..

hancas
12. bře 2010

AHOjky zdravím teda vás zase dočíst 😀
jinak klárinčena moč je nejlepší jakou jsme mohli mít a v úterý jdeme na to vyšetření bojím se za ní je to to že ju vycávkují a pustí do ní kontrastní látku ☹

zuzka72
12. bře 2010

Tak jsme zpět z města-brrrr-zima jako prase. No samo, že jsem ty kolečka nezkusila-nebyl čas. Tak příště.
Tož tohle mi hlava nebere a dala bych té matce doživotí, je to vůbec možné?
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-l...
Hancas-to dělali Adamovi taky a několikrát, není to tak hrozny a holky to snáší lépe, no nic příjemného to není a nejhorší u nás bylo se po tom vyčůrat, to vždy řval, jako tur a strašně trvalo dlouho, než to pustil. 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru