Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
11. kvě 2010

Salu cernej!!!

salu
11. kvě 2010

A taky ti tvrdne břicho, když potřebuješ čůrat?

monika.tdm
11. kvě 2010

Tak to ja mam asi nejake lehochy!!!! Po tatinkovi 🙂

salu
11. kvě 2010

Černej - tak to tam dáš barevné deky a bude to parádička 🙂

monika.tdm
11. kvě 2010

Zakoupila jsem z Oriflame ty co vypadaji jako zirafy!!!!

salu
11. kvě 2010

Zelinkavý?

monika.tdm
11. kvě 2010

Kdyz ty ostatni barvy jsou na mne moc kriklave, takove divne!!!!

monika.tdm
11. kvě 2010

Zlute, Oriflame detem!!!!

monika.tdm
11. kvě 2010

S hnedyma flekama, jako melmen z Madagaskaru!!! 😉

salu
11. kvě 2010

Tak to bude krásný, úplně se to rozzáří -sluníčkově 🙂

monika03
11. kvě 2010

Ne břicho mi nijak netvrdne, ale fakt jsem tam pořád. Jen se vrátím a můžu jít nanovo. Moni- buď ráda, že máš miminka klidňoučké! Fakt se horko těžko usíná, když řádí! 🙂

monika03
11. kvě 2010

Já si fakt při vás připadám jako břídil- vy už toho máte tolik!!!!! Bože, jak já to doženu!? 😝

salu
11. kvě 2010

Tak to buď ráda, že netvrdne, mě často 😢

salu
11. kvě 2010

Moni, ono tě to chytne a to bude lítat 😀 Pošťák bude zvonit každý den!

monika.tdm
11. kvě 2010

Tak ty nase uz chrapou, je klid a bude az do treti hodiny, kdy chodim curat a musim po schodech takze se probudi. Ale mam pocit, ze jen zmeni jako polohu, treba na druhy bok a zacnou radit tak v 8 rano, ale to jsou nekdy bomby, no snad si tam moc neublizuji!!!

monika.tdm
11. kvě 2010

No hlavne at jim to vydrzi i po narozeni! 🙂

monika03
11. kvě 2010

Jééé, tak to je máš fakt zlaté! 😉 Já na netu čumím pořád něco, ale zatím to všechno hážu jen do oblíbených. 🙂

betina
11. kvě 2010

jééé holky, mně se začal strašně líbít ten Casuaplay Twinner, ale ta cena.... ☹ pohyby teda ještě necítím...holky, ještě jeden dotaz, jak proísm vás, počítáte měsíce, někde sem našla, že 17.týden e 4.měsíce,někde, že pátý měsíc...díky moc

hanula83
11. kvě 2010

Beti, něco pro tebe 🙂

cepecek
12. kvě 2010

Dobré ráno,
u nás celkem nic nového. Těhu nevolnosti mě nepřešli, nejhorší jsou odpoledne kolem 3 ale má to i své výhody, zatím jsem nic nepřibrala . Míma se už pěkně vrtějí někdy to až bolí jak se asi perou.
Byla jsem včera ve školce pro papíry - a Mája 1.9. má nástup, tak jsem ráda k 1.9. ruším rodičák a přecházím na mateřskou. Ani nemůžu věřit tomu, že mi to tak krásně vyšlo.

monika.tdm
12. kvě 2010

beti ten je taky pekny, ale je tandemovy, ja vybirala podle holek, tandem snad nikdo nema, nebo jo???? A kolik stoji??? 😉

monika03
12. kvě 2010

Ahoj holky!
Cepecku, teda nevolnosti nezávidím- i když jak píšeš, výhodu to má! 😉
Jdu se juknout o jakém kočárku se bavíte. 🙂

monika03
12. kvě 2010

Ten kočárek vypadá moc hezky, ale trošku mi přijdou ty korbičky malé- nevím jak by se tam půlroční mimča i s fusakem nasoukaly. Ale ono to chce asi vidět osobně- třeba to jen klame. No a ještě- já bych chtěla na ty drobečky vidět- tudíž je mít na očích jak budou malincí. A jelikož jsem i já prcek tak bych přes to první neviděla na to vzadu. 🙂

monika.tdm
12. kvě 2010

Monco to jsem si rikala taky, ale ted jsem cetla ze maji 88 na delku asi foto klame!!! No a kdyz se to vse spocita tak stoji skoro stejne jako easywalker!!!! Jo a taky jsem se docetla, jsem to studovala, ze tandemovy je horsi na ovladani, ze bohuzel ČR neni jeste tak vybavena na bezbarierove chodniky!!!! ☹

monika03
12. kvě 2010

Takže zůstanem u klasiky! 😉

monika.tdm
12. kvě 2010

No ja uz urcite!!! Kdyz uz mame objednano!!!

monika03
12. kvě 2010

Tak to já jak už jsem psala vydržím do toho veletrhu a okouknu je. Ale asi půjdu do toho Bumblerida. Kdy jsi to objednávala??? A jak dlouho trvá doručení?

salu
12. kvě 2010

Ahoj holky, nestíhám, jak mám Aničku doma 😝
Tandem má radka.k - volila ho hlavně proto, že nemají chodníky a musí chodit podél silnice ☹

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/radka-k/

salu
12. kvě 2010

Moni03 - já objednala Bumble minulý týden a bude až za 1,5 měsíce - snad 😒

monika03
12. kvě 2010

Tak to bych ho hned po tom veletrhu měla objednat! 😉 Salu a ty jsi ho viděla osobně, nebo jen na netu???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru