Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

kocule
4. bře 2010

Holky, já se dneska loučím, jdeme zkoušet vozidlo. Musím vždycky pohnout kostrou, aby nám to vyšlo mezi papáním. 😀

Hani, ještě se zeptej; my museli naušničky naložit na 24 h do lihu, aby se desinfikovali. To by ti měli říct. 😉

Paaaa a hezký den!

ivaajirka
4. bře 2010

My se taky loučíme jdem řit a pinkat pááá 😵
Jinak vím,že tady nastřelují naušničky nejdřív nastřelí ty co tam má doktorka asi na 14dní a pak si může dát maminka jaké chce 😉 Jsou to takové pecičky

ivaajirka
4. bře 2010

jdem vařit tam mělo být:o))) 😅

hanula83
4. bře 2010

Kocu, jasně, to vím, že se musí náušničky naložit, jenže my budem mít náušničky právě přímo od doktorky a až teprve potom si možná dáme svoje... záleží, jak ty od doktorky budou vypadat.

beruska5
4. bře 2010

já jdu vařit kuřecí perkelt s haluškama 😉
to mám hrozne ráda

ivaajirka
4. bře 2010

Mě se ty od doktorky ty pecičky mooc líbí jen mám samé kluky 😀
beruska mě chutnají halušky se zelím a slaninou 😀 ,ale jelikož kojím tak mám smůlu 😢

hanula83
4. bře 2010

Holky, já jak holkám zpívám písničky, tak teď u nás vede ta z večerníčku o skutečných medvíďatech. Chtěla jsem ji najít na youtube a narazila jsem i na včelí medvídky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=_ikfM8mYICI
ivaajirka
4. bře 2010

Klukům se nejvíc líbí,když na ně mluví Jiřík:o)))

hanula83
4. bře 2010

Ivi, tak to my právě takového pomocníka doma nemáme 😉

balina
4. bře 2010

Chtělo by to prirucku : jak zvladnout dvojcata a nezblaznit se. Jsem z nich dneska uplne na prasky 😒

Holky popiste mi vas denni rytmus. Zda se mi ze holky jsou protivny protoze jsou utahany jako kotata a ne a ne zabrat. Davate je pres den do pokojicku aby meli klid na spanek?

ivaajirka
4. bře 2010

Jo jo někdy když má den pomáhá fakt krásně nosí mi pleny,houpe kluky,nosí oblečení blbne s nima atp.je sranda je pozorovat,ale zase ,když má špatný den tak je to o nervíky 😉

hanula83
4. bře 2010

Bali, u nás se jde v osm spát, vzbudí se většinou pak v sedm ráno, teď už někdy i v osm a to musím už Elenku budit... Pak jsou tak do oběda vzhůru, sem tam tak na pár minutek schrupnou... pak jdem po obědě ven, kde celou dobu spí v kočáře... pak tak od 4 do 7 jsou vzhůru s tím, že taky sem tam schrupnou... No a pak jim dám napapat a jdou spinkat a spí zase až do rána... Samozřejmě mezitím si buď chvilku vydrží hrát samy nebo si s nima hraju já a sem tam s nima chodím po domě a něco jim ukazuju... Tak různě... ale nejvíc u nás zabírá hrazdička, u té vydrží někdy i dvě hodiny samy. Jinak zpíváme, koníčkujem, atd.

hanula83
4. bře 2010

Bali a tobě holky v kočáře nespí?

Ivi, tak to máš dobré, mimča si nejlépe vyhrajou s malýma dětma, přece jen jsou jim blíž 😉

hanula83
4. bře 2010

Jo a celej den jsou v obýváku se mnou, do ložnice, kde mají postýlky chodí jen na noc...

balina
4. bře 2010

Ale jo Hanulo v kocare mi spinkaji. V podstate hned jak je tam odnesu. Ale to jdeme az odpoledne. Dopoledne holky vubec nespi a je videt, ze jsou zniceny. Delaj takovej vyrval ze se steny otrasaji.
Ted jsem je zabalila do zavinky a soupla do pokojicku a je klid. Hned vytuhly potvory maly. A ja je hned mam radsi 😀 😀

hanula83
4. bře 2010

Tak vidíš, ono každymu vyhovuje jinej systém 😉. U mě holky do těch 2 měsíců hodně spaly, v noci se budily co tři hodiny na jídlo, ale mezi jídlama většinou spaly... No a pak začaly v noci spát a přes den víc blbnout 😉..

lucy82
4. bře 2010

Bali tak my máme režim takový že když je dobrý den tak v sedm vstáváme, a jelikož už nechtějí prso, tak to nehrotím, šoupnu obě dvě do jedný postýlky a pustím kolotoč a jdu si umýt vlasy a udělat ranní hygienu, pak si je vezmu, převlečeme se, napapáme a hrají si pod hrazdičkou. Po dvou hodinách bdělosti chtějí spát, už je dávám spát do ložnice, protože tak si můžu něco i udělat a neruším je. V jedenáct oběd, a ve dvanáct zase spánek, pak si chvilku hrají nebo jdeme ven, ve dvě nebo ve tři papání, pokud ve dvě, tak ve 4 dávám ještě kaši, a jinak večeře je v šest, pak vykoupeme, a šoupneme do postýlky a spinká se v těch sedm. A jinak přes den si hrají pod hrazdičkou, nebo s nima ležím na dece, zpívám jim, povídám si s nima, mazlíme se s nima, nebo jim podávám hračky atd. Večer už jsou protivný tak se jim musí člověk věnovat víc. Zapisuj si časy kdy chodí spát a kdy jsou vzhůru a za chvilku vypozoruješ kdy jsou asi tak unavený 😉

Hani holky pořád spinkají celou noc? Jak jááá závidím 🙂

hanula83
4. bře 2010

Lucy, jo, naštěstí ani po očkování se to nezvrátilo... tak jsem fakt ráda, ale stále nezakřikuju, takových už bylo, co to měly dobré třeba do půl roku a pak zvrat... uvidíme, ale teď je to každopádně super! 🙂

hancas
4. bře 2010

holki vy víte jaké mají krevní skupiny děti??mě v porodnici řekli že se to ted do očkováku nepíše a pokud si to chci zjostit tak za 200kč.s těma naušničkama já je měla naložené 2 týdny ve slivovci.hanuli a co zuzka??

hancas
4. bře 2010

hanuli...mi si taky nechali nastřelit a hned nám prodala i naušničky její byli sterilní v sáčku a pak za 14 dní jsme tam dali svoje

beruska5
4. bře 2010

tak to naši starší holce lékař píchal uši jehlou ,ale to byla hrůza ☹
Celou dobu jsme komunikovali se sestřičkou,lékař tam ani nebyl,pak ji sestřička položila na lehátko a lékař doběhl a začal přepichovat,moc se nám nezdal ale už bylo pozdě až když začal mluvit sme s manželem zistili že je namol ožralej 🙄
jednu dírku má normál a druhou má o dost níž jak by měla bejt,manžel ho tam skoro prizabil 😕
ted máme supr lékařku tak to bude doufám lepší 😖

ivaajirka
4. bře 2010

hancas:já že jsem A- tak klukům hned zjišťovali krev,aby věděli zda píchnout protilátky 😉 mě víš.

zlatovlaaska
4. bře 2010

ahoj, posílám rychlou zdravici, já okupuju gauč a manža pc, takže jsme si to na chvíli vyměnili a já ho zase vyženu sem 😉

zatím jsem 3 v 1, jsem zvědavá na pondělí 😵

mrkvicka28
4. bře 2010

Ahoj Holky díky za gratulace už jsme to s manžou vstřebali a te už plánujem co jak bude. V pondělí jdu do nemonice za primářem na konzultaci jestli mi budou dělat preventivně steh na děložním čípku. No a budu muset začít s výbavčkou dokud se ještě můžu hýbat,protože za chvíli si budu muset jen ležet tak at jsme v klidu.

ivaajirka
4. bře 2010

Jo jo mrkvičko to je určo dobrý nápad mě ted baví číst betynka časopis paní má také jednoho klučík 3roky a ted 3.měsíční trojčata tak vždy čtu její příběh je to nářez 😵

j.cien
4. bře 2010

Ahojky 🙂
Mrkvi,to bude parada,presne,jak to mas napsane ve svem mottu 😉 😵

Ivi,Betynka je prima,dokonce jsem si poridila predplatne 😵 akorat to nejak nemuzu cist najednou,vsechno me to dojima..jsem pitom,zacnu cist cokoliv o mimi a uz mi tecou slzy 😀 😀 a zvlaste ty trojcatkove prihody 😵

zuzka72
4. bře 2010

Holky jsme doma, napojím tady ty mrňousky, trošku poklidím, udělám večeři a svačinky, lupnu kafe a hodím sem fotky a písnu, jak bylo, takže kolem 21hod čekrjte story. 🙂

petranela
4. bře 2010

Zuzi, vítej doma!!!! Už jsme na Tebe byly zvědavý!!!! Těším se na super story 😉

Mrkvičko, to je fajn, že jste to tak rychle vstřebali 😉 A s tou výbavičkou je to rozumnný, začni brzy. Trojčecí těhotenství je jistě pro tělo velikej zápřah.

Naušničky jsou na holčičky rozkošný, já se na netu taky už koukala, hodně se mi líbí tyto:
http://www.nausnice-prsteny-zlato-stribro.cz/Nk...

Zlatovlásko, drž se pěkně 3 v 1, pondělí je tu co nevidět, už se Ti to blíží a mimča budeš mít brzo na světě! 🙂

Moje dnešní kontrola na utz dopadla vpořádku, mimča mají obě kolem 1300 g, čípek v pohodě, neotvírám se, tak jsem spokojená 😉

sarri
4. bře 2010

http://www.kr-zlinsky.cz/docDetail.aspx?docid=1...

Pro Mrkvičku (i pro další zvědavce) - pozornost věnuj fotkám postýlek dole - paní se mnou ležela na rizikovém - ty váhy - to je krása na trojčátka, že?

Teda už se těším na tu story od Zuzky.

Jsem KO z vaničkování a vůbec z celého dne. Bolí mě záda jak ..... (dosaď si nějaké moc nehezké slovíčko) 😠

j.cien
4. bře 2010

Zuzi ,ty jsi drak!Ani ne po tydnu ,uz jsi doma-parada!
Tesim se na tvoje storry 😵

Petranel,prima,ze mas vseOK,to se clovek hned uklidni... 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru