Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka72
14. led 2010

j.cien-mám Graco, ale to je spíš sporťák na pozdějš.
Pošli nějakej odkaz na tu Emanuelljung-já ted nemůžu si vybavit, jak vypadá

j.cien
14. led 2010

zuzi koukni : e-miminko.cz 😉

petranela
14. led 2010

Zuzi, já to posílám, jsem v tom odkazu teď pořád nalezlá:

http://www.babyexpert.cz/kategorie/kocarky/pro-...

miradka
14. led 2010

ahoj holky, tu je michal
moje mladá vás pozdravuje z nemocnice. má se fajn, dneska už hodně cítila kontrakce. doktor stanovil císaře na někdy od příští středy. tak vám všem drží palce...

j.cien
14. led 2010

Je,tak moc zdravime Miradku!
Myslela jsem rano na ni a na Sweethy,ze uz to holky maji za par 😉 a my jen tise zavidime 😵

hanula83
14. led 2010

Taky zdravím Miradku, taktéž na ni myslím, ať už to má za sebou... 🙂

petranela
14. led 2010

Moc zdravím Miradku!!!! A držím jí palce, ať všechno krásně zvládne 😉

hanula83
14. led 2010

Mně se taky líbí černé kočáry, ale nakonec jsem raděj zvolila tu béžovou, teda spíš taková kávová, prostě hodně světle hnědá 😉)... Zdá se mi to i takové veselejší než ta černá, na druhou stranu zas nemusím ani křiklavé barvy. I když u kočáru jsou praktické, kočár je dobře vidět na silnici. Já mám ten svůj koč. v albu.

petranela
14. led 2010

Hanulko, koukala jsem na Tvuj kocarek, jakou máš značku? Je krásný 🙂

Přemýšlím o tom, že zřejmě půjdu do černé... i když jsem černou nikdy nechtěla a říkávala no jak si někdo může koupit černý kočárek!... ale uvažuju, že by se k černé moc pěkně hodila modrá a růžová barvička, deky, nějaká barevná taška, fusaky, výplň, hračky, takže kočárek pak bude vypadat elegantně a ruzovo modre doplnky se k němu budou moc hezky hodit. Pokud bych se rozhodla pro tu kriklavě červenou, pak bych jezdila jako s cirkusovým stanem 😀 ještě v kombinaci s růžovou a modrou, byl by to asi fakt blázinec...

petranela
14. led 2010

Aspoň se pak vyřádím v doplňcích 😀

hanula83
14. led 2010

Petranelo, je to takový levnější kočár, mrkni na něj http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1161. Tak nějak splňoval moje požadavky a zároveň jsem našla i tu vyhovující barvu 😉...

petranela
14. led 2010

Hanulko, je moc pěkný 😉 Ta vaše kávová se mi líbí moc. Mám ráda kávou, všechno se k ní pak pěkně hodí

Chtěla jsem se zeptat, do dvojčecích kočárků se pořízuje klasická taška jako do monokočárku? Nebo existuje nějaká větší širší?

j.cien
14. led 2010

Hanulko tvuj kocik je pekny 😉

Petranel koukni na tento odkaz,pani sije na miru do kazdeho kocarku berevne vlozky,nanozniky,doplnky..takze se ta cerna da krasne zpestrit 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844

lucy82
14. led 2010

Ahojky, Tam Miradce držíme pěstičky 🙂
Ten kočárek je moc pěknej a já bych šla asi do té černé, Bumbl.jsem chtěla taky černý ale všichni mi to rozmlouvaly, tak máme růžový ale je pěkný a jsme fakt vidět hooodně daleko 😀 Ale kdybych čekala páreček beru ten černej, i když mi jedna mamina říkala že má černej a v létě je v tom hodně vedro že musela koupit světlej sporták protože malej byl hrozně spocenej 😒 Tak nevím 😒

Tak mě breberky po obědě spinkají a já jsem chtěla vařit ale zjistila jsem že nemám ingredience takže opět mám smolíka. Musím jít fakt už někdy nakoupit velkej nákup protože tohle se nedá. Ven jdeme až zítra, dneska zase manža přijde pozdě a dosud nikdo nevyházel výjezd z kočárkárny 😠 😠 😠

sarri
14. led 2010

Lucy, uneseš v tych taškách obě děti? My už dnes máme procházku za sebou - byla jsem v práci podepsat daňové přiznání a když jsem je tahla v těch autosedačkách do schodů, tak to byla hrůza - fučela jsem jak vysavač.

petranela
14. led 2010

J.Cien, diky za odkaz, paní je šikovná, odkaz si uložím 🙂

Sarri, Tvůj růzový kočárek pro holčičky je úžasný, já růžovou miluju
Z toho, že jim bude v černé vedro, mám taky obavy... ach jo, fakt nevim co by bylo nejlepsi...

lucy82
14. led 2010

Sarri jako v autosedačkách je neunesu, v taškách dolu jo, to se dá, akorát na tom schodišti se vymotat je někdy problém, ale nahoru jen do druhého patra, to už mi padají ruce, pak se pro tu druhou musím vracet. Většinou k tomu nesu i nákup takže je to makačka ☹

petranela
14. led 2010

Omlouvám se, omylem jsem místo Lucy napsala Sarri - k růžovému kočárku

j.cien
14. led 2010

Holky,ted jsem cetla na konikovi 6ti strankovou diskusi,jestli CERNY kocarek ani ci ne 🙄 a je to srandovni,jak se dokazou maminky hadat kvuli barve kociku 😀
A ja mam jeste tak hodinku na rozhodnuti a stale NEVIM 😕 😕 😕

sarri
14. led 2010

Mně se zdá být černý také praktický, obzvlášť pro páreček. Já chtěla veselý, ale zas ti k černé všecko ladí a tvoje oblečení taky, tak to vypadá dobře.

barbucha77
14. led 2010

petranela: jak do kterého kočárku. Některé jsou přizpůsobené na tašky (pro každé mimi zvlášť) a do některých taška nejde dát a je třeba mít hlubokou korbičku, záleží na typu kočárku.

sarri
14. led 2010

Lucy, Ty jsi jakýsi hubeňour - s růžovým ti to sluší. Vidím, že máte taky hracího Čmeldu 😀 Ta kvalita zvuku je příšerná, co?

balina
14. led 2010

Ahojky, koukam ze probiha velka kocarkomanie 😀 😀 😀 . Ja mam Bumbla cernyho, protoze se mi jine barvy nezamnlouvali. Doufam, ze v nem v lete holky neuvarim. Kocarek "Emicek" je fakt peknej, dost mi pripomina Teutonii a ta cena !!!!!

Koukam na fotky ve vasich albickach (uz se tech nasich cacorek nemuzu dockat) a vetsina mate deticky v jedne postylce. To jste neporizovali monitory dechu?

hanula83
14. led 2010

Petranelo a Cien, díky, no já taky mám ráda kávovou, nejraděj bych ji měla na všem, ale to taky nejde 😉..

Tady se taky zatím chrní, i když na střídačku se vzbudí a chcou pozornost... tak asi vyrazíme zase ven, to je zaručeny uspávadlo 😉

petranela
14. led 2010

Tak já to fakt asi vidím na černou, k červené by se mi modro ruzova nehodila 😒 Psala jsem si po skypu se dvěma kamarádkama zasloužilýma maminama a taky mi doporučují z toho výběru černou.

Barbucho, díky moc za info k taškám 😉

hanula83
14. led 2010

Bali, my máme monitor dechu jen jeden v postýlce v ložnici, chtěli jsme koupit ještě druhý, ale holky si teď stejně berem do našeho lůžka, takže by asi byl zbytečný...

zuzka.o
14. led 2010

Ahoj 🙂

Koukám, že už jste rozhodnuté pro kočárek... gratuluju 🙂
Já bych osobně z těch barev volila černý. Jak už jste tady psaly, je to barva, ke které se vám hodí spousta doplňků. Já si budu taky pořizovat černý Bumble (teda doufám, že nakonec bude) a do něj se pak dá dát cokoli..... a když jsem se v obchodě ptala na šisování, prý nejhorší bývá červená a tmavě modrá.
Jako radu mi dali.... nenechávat usychat mokrý kočár na přímém slunci, vždycky ve stínu.... a nenechat mokrý kočár přikrytý pláštěnkou...... a nečistit Vanishem a podobnými....Pak barvičky vydrží.

sarri
14. led 2010

Balino, máme monitor na plenku. Přidávám foto, jak spávají naše holky.

hanula83
14. led 2010

Sarri, ty tvoje kočičky jsou tak roztomiloučké a jak se (nevím, jestli Eliška) krásně směje a u toho pase 🙂

sarri
14. led 2010

JJ, pase Eliška. Dnes jdeme vaničkovat, tak snad vydržím se zádama.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru