Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beruska5
5. únor 2010

nám se na prdelku osvěčila klasická modrá indulona ta je fajn 😵 😵

darling007
5. únor 2010

Holky, prohráváme!!! 😢

beruska5
5. únor 2010

neboj darling,já posílám pravidelne každou hodinu,do 15.unora času dost 😠

petulka26
5. únor 2010

Darling, já už zaúkolovala i ségru 😀 taky posílám co hoďku, to doženem 🙂

zuzka72
5. únor 2010

Já taky....

irminka
5. únor 2010

a já také 😉

hanula83
5. únor 2010

Zuzi, máš pravdu, taky bych chtěla na jistotu císařák, pokud ti ho ve Šternberku určo udělají, tak tam jdi. Ta poloha je opravdu blbá, já bych to neriskovala ani u ideální polohy - hlavičkama dolů... Co se týče monitorů dechu, tak jsme měli koupený jeden (podložku) na zkoušku, potom jsme dokoupili i druhý. Teď v noci klidně spíme, myslím, že to za to stojí. Blbé je, že musí být každá ve svojí postýlce, ale je fakt, že ony v jedné už stejně skoro nevydrží, protože se kopou.

Jinak, já beru antibiotika, jsem docela na kaši, tak snad to holky nechytnou...

petranela
5. únor 2010

Darlin, posílám vám taky hlasy 🙂

Maminky, zajímalo by mne, jestli máte zkušenosti s polohovacími klíny nebo válečky na polohování. Něco jsem našla na netu, ale k tomu žádné reference. Zdá se mi to dost šikovné. Ale nevím, co si mám myslet o té poslední multifunční podložce COCOON SLEEP.

http://www.bezpecnost-pro-kojence.cz/zbozi-pro-...
http://www.bezpecnost-pro-kojence.cz/zbozi-pro-...
http://www.babydracek.com/zbozi/3603-cocoon-sle...)

j.cien
6. únor 2010

Krasnou sobotenku vsem 🙂 ,u nas mame dnes slunickove 😵 tak se tesim na prochajdu s pejskou a s manzilkem!

Jinak jsem docela unavena,ty noci uz stoji za prd...a bude hur 😀 😀 😀

petranela
6. únor 2010

J.Cien, taky jsem utahaná, uvařila jsem oběd a jsem mrtvá, musela jsem si jít zas sednout. 😀

darling007
6. únor 2010

Tak jsem vám hodila aktuální fotečky do albíčka...

zuzka72
6. únor 2010

Darling-tak to už jsou pašáci, kolik váží? Srovnali se, nebo je jeden menší? 🙂

darling007
6. únor 2010

Ahoj Zuzi, Honzíček má pořád trápení s bříškem, tak nepřibírá tak rychle. Váží 3470g. Zato Daneček, ten se rozjel, zbaštil by mě celou 🙂 Strašně rychle roste, už váží 4200g. Ve čtvrtek jsme byli na kontrole, tak to jsou celkem aktuální údaje.
No a jak ty to zvládáš? Už to musí být namáhavé, viď, tahat to bříško...

zuzka72
6. únor 2010

Darling-tak to jsou krásné váhy, to jsou klučíci moc šikovní. 🙂 No já už nestojím za nic, na břicho jsem si už docela zvykla, ale nervy mám na pochodu, jestli je vše Ok, co kdyby mě to chytlo atd. No už magořím a taky musím měnit polohy, nevydržím, sedět, ležet ani stát. Docela vám co jste rodili dřív závidím, že jste tohodle ušetřeni. 😉
Holky zase jeden můj stupidní dotaz, kdo máte dvojvaječny kluky, nebo holky, když vám je ukázali poprvé a pak donesli třeba jen jedno nebo obě, poznali jste hned odzačátku jestli je to to, nebo to? Já mám ale blby otázky, co?
😲

j.cien
6. únor 2010

Zuzi myslim na tebe,jak to statecne zvladas ted ke konci...ja mam jeste tolik pred sebou a jsem uz uplne nemozna...dnes teda totalne KO.Silene me tlaci vpravo pod zebrama,az se mi blbe dycha a nejde lezet ani dlouho sedet..no snad treba zitra zas bude lip....ale jeste to tak pujde dal,neumim si sama sebe predtavit za mesic nebo za dva 😕 ...

hanula83
6. únor 2010

Zuzi, nejsem si jistá, jak to myslíš 😉... ale když mi pak přinesli holky podruhé, tak jsem je poznala - díky tomu, že byly každá jiná. Je pravda, ale že jsem se na ně musela dost zaměřit, protože když mi je donesli poprvé, tak jsem si je dostatečně neprohlédla... Ty sestry pořád hrozně spěchají a já je chtěla mít u sebe, ale na té JIP to samozřejmě nešlo.

Petranelo, vůbec s tímhle nemám zkušenost, nemám nic takového, když holky krmím, tak je mám na polštářku.

yorinkay
6. únor 2010

Zuzi já mám jednoho blonďáčka druhého tmavého a každý je úplně jiný. Tak to je úplně jednoduchý 🙂

zuzka72
6. únor 2010

No tak snad je od sebe rozeznám. 😀

petranela
6. únor 2010

Hanulko, díky za odpověď, já právě k těm podložkám nikde nic na diskuzích nenašla, asi se to zrovna moc nepoužívá.

jolanka
6. únor 2010

darling drzim pesti at se dari poslali jsme hlas vsem dvojickam ktere tam jsou. promin, ale neodolala jsem ale jak bych mohla 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 maminy jak vam zavidim to tehotenstvi a teseni na mimi. ja bych chtela take.

vsem hodne stesti

darling007
7. únor 2010

Ahoj maminy, děkujeme všem za hlasy. V té anketě se zřejmě hodně rozjelo podvodné jednání, koho to zajímá, ať si přečte komentáře ☹ Samozřejmě by mě taky potěšilo, kdybychom vyhráli, ale za každou cenu to nechci, nechápu jak to někoho může těšit, takhle vyhrát podvodem... 🙄
Zuzko, dvojvaječná dvojčátka jsou většinou jiná, i když třeba mí kluci začínají hodně nabírat stejnou podobu. Každým dnem si jsou víc a víc podobní. Ale stejní nejsou, v žádném případě, já je od sebe poznám už i po hlase, když pláčou. Ale ostatní členové rodiny s tím problém mají, dokonce i taťka. Mluví na Honzíka a říká mu "Danečku" 😀 a pak se se mnou dohaduje, že to je Ten a ne Onen... Ale neboj, ty si je určitě nespleteš! 😵

irminka
7. únor 2010

zuzi: já kluky poznám podle jizvičky a také podle cvrngošů 😀 , Bořek je lépe vybaven 😉

zdepros
7. únor 2010

Ahojky, Irminko, tak alespoň že maj ty jizvičky, že je nemusíš pořád rozbalovat 🙂 , já nad tím taky přemýšlím jestli je rozeznám, no uvidíme

lita
7. únor 2010

Ahoj holky, koukam, ze se nam tu rozpoutava klucici lavina po nadvlade holcicek a parecku 😀
Darling, Irmi, Milu, Radka, Zuzi, Zlatovlaaska, Zdepros a my take cekame chlapecky 🙂

komver
7. únor 2010

Ahoj holky,dočítat nestačím,jen jsem Vám chtěla oznámit,že naše holčičky už jsou na světě.Narodily se v pátek 29.1.2010.Rodila jsem na začátku 37 tt kvůli preeklamsii ( vysokému tlaku ). Hanička měla 2330g a 45 cm a Janička měla 2570g a 50 cm.Jsme rádi,že je to za námi a všem přejeme,aby už jste měli miláčky taky brzo u sebe.

zdepros
7. únor 2010

Komver, moc gratuluji k holčičkám 🙂

j.cien
7. únor 2010

Komver take moc gratuluji k princeznam 😉 a blede zavidim,ze uz to mas stastne za sebou 😵 !

zuzka72
7. únor 2010

Holky někdo tady kdysi sháněl golfky-kluk+holka, mají to na mimibazaru.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4834009

j.cien
7. únor 2010

Zuzi tak ti preji na zitra hodne stesticka a tfujky tfujky tfujky,at ti ten cisarak klapne 😉 !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru