Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

mrkvicka28
9. únor 2010

zuzi krásný pupík a kluci se pořád drží? To jste šikovní že jste vydrželi tak dlouho a jste hlavičkama dolů?

hancas
9. únor 2010

zuzíku...krásné bříško závidím to já jsem se nedočkala do takovýho tdne 😀

sarri
9. únor 2010

Hurá, podařilo se mi vystrnadit s kočárem dědu 😎

lucy82
9. únor 2010

Jéé Sarri to závidím 🙂
My jdeme dnes na vítání občánku tak držte pěsti ať to s tím našim křiklounem přežijeme, spala teď dvě hodiny tak by nemusela být až tak protivná, za chvilku jim dám napapat, pak je pomalu obleču abych je moc nerozčílila a pak snad vyrazíme 😅

zuzka72
9. únor 2010

Mrkvi-I.hlavou dolů a II. hlavou nabok a tělo příčně. 😖
Hancas-no jestli je co závidět, já závidím všem co už odrodili v nižším týdnu. 😢

mrkvicka28
9. únor 2010

zuzi tak že tě čeká císař nebo je možnost že se ještě otočí?

zuzka72
9. únor 2010

Mrkvi, doufám, že se neotočí, jelikož v pondělí se rozhodne, jek budu rodit, tak drž pěsti. 🙂

hancas
9. únor 2010

jj věřím ale zase lepší at jsou v bříšku než měsíc v inkubátoru a já doma hrůza ☹

mrkvicka28
9. únor 2010

zuzi ty bys raději císaře? Já jo protože mi to pro dvojčátka přijde bezpenější. A jak dlouho tě ještě nechají?

sarri
9. únor 2010

Lucy, ale takové vítání občánků se stereo muzičků, co? My na vítání nee - stačily mně křtiny - měla jsem co dělat, abych Adélku udržela hodinu na rukách a taky jsem trnula, že tam budou hulákat. Naštěstí to proběhlo ok a bez křiku.

zuzka72
9. únor 2010

mrkvi já bojuji za císaře 😝 , ale doktoři trošku mimo, v pondělí se dozvím i kdy půjdu pod nůž, pokud se teda neotočí. 😖

petulka26
9. únor 2010

Zuzko, krásné bříško 🙂

Jo a už mám kočárek, je fakt super, mám z něj hroznou radost. Díky za pomoc 🙂

zuzka72
9. únor 2010

Peti-není za co, moc mě těší, že jsem zrovna tobě mohla trošku pomoci. 🙂 Ty si to zasloužíš.
Tak mě napadá, nevíš, jak to dopadlo s Arwen?

mrkvicka28
9. únor 2010

Zuzi já nechápu proč doktoři u dvojčat trvají na normálním porodu když je to pro to druhé mimi rizikové? A tvůj gynekolog to napsal doporučení na císař nebo jsi to sním neřešila?

petulka26
9. únor 2010

Vůbec nevím, pořád na ní myslím. Doufám že to dopadlo dobře. Snad se tu brzy ukáže.

zuzka72
9. únor 2010

Řešila, ale rozhoduje primář, nebo přednosta dané kliniky. Ale u nás jsou blbouni doktoři, mají teorii, že když jsem rodila 2x, že potřetí to zvládnu taky, nějaky kolizní postavení dvojčat jim nic neříká. O tom už jsem tady psala. Proto jsem jela do Šternberka, tam se dá ještě rozumně domluvit. SNAD.

mrkvicka28
9. únor 2010

zuzi to je fakt děs oni někdy doktoři snad vůbec nepřemýšlejí . Tak ti budu držet pěstičky ať si ten císař prosadíš.

j.cien
9. únor 2010

Ahoj holky,
dnes jsem byla na tom glukozovem testu,vse OK 😉 dokonce mi to chutnalo -jako Sprite to melo chut 😀 ,takze jsem to vyzunkla raz dva,akorat me pak z toho silene prohnalo 😀 ...

Jdu vas docist!

j.cien
9. únor 2010

Zuzi pupendo krasne 😵 ,ale jinak jsi teda furt suchar! 😀

zuzka72
9. únor 2010

j.cien-ty máš v albu jen 24tt, tak není s čím bych to porovnala. 😀

zdepros
9. únor 2010

ahojky holky, Zuzko zkus třeba se mnou, jestli vydržím do 37tt tak nevím jak budu vypadat 🙂

zuzka72
9. únor 2010

Zdepros-ty máš nádherné bříško, takové pevné a zdá se mi taky malé.

lucy82
9. únor 2010

Tak vítání proběhlo na jdničku a bez křiku 🙂

Peti, Zuzi co je s Arwenkou????

petulka26
9. únor 2010

Ahoj Lucy, právě že nevíme, dlouho se tu neukázala. Když tu byla naposledy, tak to doma nějak skřípalo. Tak doufám že to nějak zvládli.

zuzka72
9. únor 2010

Taky by mě zajímalo co je s Arwen! Lucy a to byly každá sama v postýlce, nebo obě v jedné?

monika.tdm
9. únor 2010

Cauda!!! Holky mate ve vybave detskou vahu??? 😉

lucy82
9. únor 2010

Zuzi obě dvě byly v jedné postýlce 🙂 Na šikmo se tam vešly 🙂

Peti no taky nevím jak to dopadlo, já jsem si s ní psala na skype ale jen o papání pro holky, jinak nic o situaci doma nenapsala ☹

Moni dětskou váhu nemáme a moje dětská mi na první návštěvě řekla že kdybych ji měla tak mi ji vyhodí 😀 Prý to zbytečně stresuje, takže my ji neměly, a je pravda že já bych je vážila furt 😒

j.cien
9. únor 2010

Holky detskou dr.jste si domlouvaly uz pred porodem??

hancas
9. únor 2010

j.cien...jj po mě chtěli jméno dr,i v porodnici vědět 😒

yorinkay
9. únor 2010

Já vážím na kuchyňské váze. mě to hrozně uklidňuje, že vím, že vypili dost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru