Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

majka07
11. říj 2010

@eshta dobrou noc, závidím taky bych šla, ale M. spát nepůjde a za hodinku se začnu připravovat na ko 😀

eshta
11. říj 2010

@cihi ty jsi vtipná 😀 s tou poznámkou o manželovi 😀 😀 chtěla jsem to původně taky okomentovat, ale pak jsem se rozmyslela 😀 😀 😀

sovicka_
11. říj 2010

@eshta to věřím... já to musím zaklepat, blbě mi je asi od šestého týdne, ale je to pořád snesitelné pokud neustále jím nějaké malé porcičky něčeho... ale dnes ráno se už nezadařilo a banán letěl do wc mísy 😅 😅 Škoda, byl poslední 😀 😀 Už bych si to odpustila, funguju tak napůl, ještě navíc do sebe pořád cpu Utrogestan (a budu ještě asi dva tři týdny), z čehož jsem permanentně ospalá. Spím každý den v noci tak 8-9 hodin a pak ideálně ještě 2 hodiny odpoledne....

eshta
11. říj 2010

@sovicka_ Spinkej, odpočívej, ony fakt ty nevolnosti přejdou a pak bude líp 🙂
vy furt tak kyndáte, já už fakt musím jít spát 😀

sovicka_
11. říj 2010

@eshta tak utíkej, já taky uvítám, když nebudem tolik kyndat, protože musím pracovat 😀

eshta
11. říj 2010

@majka07 hezký pokoukáníčko..doufám, že si to pohlaví necháte říct, jsem natěšená za tebe 🙂

majka07
11. říj 2010

@eshta no uvidíme:o)

cihi
11. říj 2010

@eshta 😀 😀 a to ešte vraví, že može aj napísať publikáciu, ako sa to robí s dvoma naraz 😀 😀 ...no holt moj manžel šikuľa

mikii
11. říj 2010

@broukb tak ať už tě tam moc dlouho netrápí, a máš miminečka u sebe v náručí ....

Téda holky to není možné vás dočíst 🙂

martina.mn
11. říj 2010

Ahoj,
omlouvám se, že vám lezu do diskuse, ale pokud jsou tu maminky s dvojčaty z okolí Náchoda, ozvěte se mi na mail martina.mn@post.cz
22. 10. bude setkání dvojčat v MC Hopsáček v Náchodě, tak se zapojte 🙂
Zájemcům přepošlu informační leták.
Moc moc děkuji a ještě jednou se omlouvám za vpadnutí.

provazek
11. říj 2010

ahoj holciny.nesu vam zpravy o me.dnes ve 3:44 jsem sekci porodila moje milacky. matyasek 3090g 48cm a Verunka 3000g 49cm.jsou krasni,uzasni a ja jsem moc stastna a zaroven uplne mimo.Takze broukb a beti hop taky do toho je to nepopsatelny nadherny pocit.

gilotek
11. říj 2010

@provazek Obrovská gratulace !!!!!!! Moc krásné míry, přeju hodně štěstíčka a zdraví 😉

sovicka_
11. říj 2010

@provazek ježíš to je tak nádherný 🙂 🙂 🙂 přeju moc štěstí do života 🙂 Krásné porodní váhy, fakt úžasné !

gilotek
11. říj 2010

****** Č E K A T E L K Y ******

BETINA - 24. října - kluci
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - naplánovaný porod CR na 20.10.2010
ESHTA - 20. listopadu - chlapečci
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
KANEGOO - 3. prosince - dvojvaječná - chlapeček a holčička
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???
MATTEKA - 24. prosince - dvojvaječná - holčičky
CIHI - 24. prosince - chlapečci
__________________________________________________________

**** ROK 2011 ****
MIKII - 2.ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
ANNAMAT9 - 6. ledna - dvojvaječná - holčičky LIBEREC
BEJATKA - 8. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
JITAKL - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
LENCA78 - 9. ledna
WERONIKA - leden -
JARA - 11. února
ATREIDES - 15. února - dvojvaječná - chlapeček a holčička
MAJKA07 - 21.února
KATHY.SKAL - 25. února - dvojvaječná - holčičky
OKURKAA - 1. března - dvojvaječná
CHROBACEK - 3. března
VALMARK - březen - dvojvaječná -
BERULENICKA - 3. března - dvojvaječná -
DARMA - 9.dubna - dvojvaječná -
MONSTRI - 10. dubna -
SOVIČKA - 8. května - dvojvaječná

mikii
11. říj 2010

@provazek jůůůůů konečně jsou tady další miminka 🙂 moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 krásná váha , přeji hodně štěstíčka a hodná miminečka ....úplně mě to dostalo 🙂

majka07
11. říj 2010

@provazek jůůů provázku moc moc gratuluji a přej všem hodně zdravíčka 😵 😵 😵

lenca78
11. říj 2010

@provazek Velke gratulace, krasne vahy. Preju miminkum vse nej do zivota🙂

valmark
11. říj 2010

@provazek I já se přidávám ke gratulacím a přeji ať mimískové krásné rostou a všichni jste brzy doma.

provazek
11. říj 2010

holky vsem moc diky za gratulace! Sice po cisari fyzicky hruza ale psychicky uzasne.Porad si to zcela neuvedomuju ze ti dva malickati jsou fakt nasi. Miluju je tak moc!Kocky preju vam vsem at vam to tehu utece rychle a at se vam otoci zivot tak krasne naruby jako dnes me!

sovicka_
11. říj 2010

holky, a co se s náma jako stane, až se děti narodí? Kam se z této diskuze "povyšuje" dál? 😀

sovicka_
11. říj 2010

koukám na seznámek, jak je našlapaný, já jsem květnovka sama.... ale on snad ještě někdo přijde, chápu, že ze začátku se třeba holkám nechce... ale nechtěla bych tu takové to období po 30. týdnu prožívat sama 😀

kathy.skal
11. říj 2010

@provazek Gratulace veliká od nás!! 🙂

matteka
11. říj 2010

@provazek MOC MOC GRATULUJI - TAKOVÝ KRÁSNÝ MÍRY - UŽASNÝ!!! PŘEJI PRCKŮM VŠE NEJ NEJ NEJ
@sovicka_ no tak založíme třebas další diskuzi a mezi honičkou u dvojčátek občas pokecáme 🙂)

@cihi teda čumím jak puk, co ty tam máš teda za věci 🙂) Jů máme stejnej termín 😉
@broukb držím pěsti!!!

gilotek
11. říj 2010

@sovicka_ Byla tu diskuze Dvojčátek, ale tuším že si ji holky nechali zamknout. Tak pak můžeme udělat diskuzi Dvojčátek 2011 😉

japeni
11. říj 2010

Ahoj všem.Mohla bych se k Vám přidat a občas si s Vámi přijít popovídat?Čekáme jednovaječná dvojčátka,pohlaví zatím neznáme.
Moc gratuluji k narození miminek.

gilotek
11. říj 2010

@japeni ahojky 😉 jistě, tady jsou prima holčiny 😉

lenca78
11. říj 2010

ahoj holky, hlasim, ze mam za sebou dalsi kontrolu. Decka maji 1080 a 970 g, nabraly pres ctvrt kila za 10dni 🙂. Jsou to nejaci nenasytove. Jinak zatim me porad nechaji jeste doma, asi konecne zacnu dodrzovat ten klidovy rezim. Predstava nemocnice me fakt desi. Rodit jeste nechci, ale cipek je zase kratsi :(. No uvidime.
Porad odolavame a nechceme si nechat rici, co cekame.

gilotek
11. říj 2010

@lenca78 Leni to jsou prima váhy teda 😕 No já se váhy dozvím až 2.11. kdy jdu na ultrazvuk 😒

lenca78
11. říj 2010

@gilotek to me doktorka zene na ultrazvuk znova taky zacatkem listopadu. Nejak me ted kontroluje casto, pry musi dvojcata premerovat, jestli mezi nima neni velky rozdil. A pak me taky kontroluje, protoze mam porad tvrde bricho a oteviram se. Ale zase to ma vyhodu, deti na ultrazvuku vidim ted pomalu kazdych 14 dni 🙂.

gilotek
11. říj 2010

@lenca78 No to, jo to máš výhodu, to bych brala. Sice jezdím na KO každých ¨14 dnů, ale ultrazvuk jsem měla naposled ve 21 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru