Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

marrha
29. bře 2008

Xenie...já jsem četla,že jednovaječné by se měli rodit jen císařem...že u normálního porodu je tam riziko,protože jsou v jednom obalu 😉
ale jak píšeš názory se hodně liší 😉

helisek84
29. bře 2008

fakt jsi o nic nepřišla, bylo to o fakt na nic. Autosedačky jsme sehnali za super cenu, po dvojčatech.

marrha
29. bře 2008

Heli a jaký? 😉 ten vypadá dobře podle popisu 😉

tak já mám vajíčka taky bazarové,ale teď ty větší sdačky jsem chtěla nové...je to nadýl 🙂

juliet
29. bře 2008

Marrha, a jaký byl ten Spider swing? Já ho mám totiž vyhlédlý jako 2., ale zatím jsem ho neviděla. Tak by mě zajímal tvůj názor.

helisek84
29. bře 2008

jo ty taky budem kupovat nové, ale ty vajíčka stačí bazarové. Přesné označení bych musela najít, mám to napísané. Ale mám fotku v albu - i když tam je fotka jen na jedno bejby, tak si ho trošku roztáhni:o) Stejně potom koupíme asi golfáč.

xenie131
29. bře 2008

marrha: to sem právě taky četla, proto sem se na to dr ptala a on říkal, že tam nic nehrozí, že to je jen o poloze dětí, ale moc tomu nevěřím, asi budu chtít císaře, tak snad to nějak půjde, sice mám strach z narkozy a přítele nepustí na sál a pak budu na jipce, ale hlavně že pro kluky to bude bezpečny... v pondělí du na kontrolu, tak se ještě poptám....

helisek84
29. bře 2008

holky, myslíte, že bych mohla zkusit příští týden doktůrka podráždit, jestli půjde poznat, co se to ve mně ukrývá za překvapení?

helisek84
29. bře 2008

A fakt mě na tom veletrhu dostala ženská - nabízela dvojčecí kočáry a mluvila buď anglicky nebo něměcky. To je fakt mazec. Takový slovník zase nemám, abych jí rozuměla... 😀

xenie131
29. bře 2008

helisek84: zkus ho, proč by ne, poku má dobrej přístroj, mělo by to být znát 😉 my byli strašně napnutí 😵

marrha
29. bře 2008

Juli..já jsem s ním naprosto spokojená ještě ho mám...

ale myslím,že ty starší tipy jsou lepší než ten novější..připadá mi širší(a do dveří se vlezu)má na nánožnicích zipy,takže je pořád nemusím sundávat celé a v boudičce je i ta síťka na větrání...to u těch nových už není...
my jsme dost omezení místem..mám kočár v kočárkárně,ale není tam dost místa pod schodama na vytočení kočárku takže tandem jsem mít nemohla,a pevné koal taky ne..to bych neotočila,proto jse chtěla s otočnýma kolečkama...
chtěla jsem Herqules,ale nechtěla jsem tašky,ale korbičky,protože děti převážím dolů v autosedačkách,Tašky bych na délku nedala do výtahu 😠 a já jsem fakt spokojená...a navíc jsou fajn ty boudičky,že je každá zvlášť...

Loni se prodávali až kolem 20 000,- a mně stál 5 OOO no nekup to 😀 😀

marrha
29. bře 2008

Heli tohle je on,že?
http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=263&kat2...

taky jsem na něho v těhu koukala,ale tady nebyl nikde k vyzkoušení...

dvojmama
29. bře 2008

heli: já bych to asi zkusila, za to nic nedáš 😉 ale nemusí to být vidět tak abys potom nebyla zklamaná.

marrha: ten váš kočárek s boudičkami se mi taky hodně líbil, ale jako sporťáček už ne a já chtěla kočárek od narození až třeba do těch 2 let 😉 a ty tašky si nemůžu vynachválit, tam si je hezky nachystám a pak jenom přenesu do kočárku 😵
jo a všecko nej k 7měsícům 😵 😵

marrha
29. bře 2008

Dvojmama děkuji 😉

no jenže já bych ty tašky nedala do výtahu...ještě jezdím i s Nikolkou 🙂 takže by mi byli tašky na nic...i tak mám jednu autosedačku na zemi a druhou musím držet nad ní 😒

no mně se ten Spidr na fotkách nelíbil jako sporťák...chtěla jsem ho kvůli korbiček,že na jaro pořídím sporťáček....a teď když je jako sporťák...vypadá o hodně líp než na fotkách 😉

xenie131
29. bře 2008

řeknu vám, že tady na olomoucku byl boj si vyzkoušet duo kočárek, jeli sme do valašskyho meziříčí do obchodu, tam měli 4 kočárky, ale moc nás neuchvátili, pak sme jeli do polska a tam sem si konečně vyzkoušela, co sem chtěla...
ten náš kočárek má tašky se sříškama samostatnyma, to sem chtěla, když je budu přenášet, aby na ně nepršelo nebo nesvítilo sluníčko a o zbytku rozhodla ovladatelnost....každej má svůj typ a styl a každymu vyhovuje něco jinyho, at tak či tak, sehnat ale dobrej normální kočár na dva prcky je makačka.... na to kolik se ted rodí dvojčat mi připadá, že ten trh moc přizpůsobenej není...ale to se mi možná jen zdá. páč na olomoucku mi to tak přijde

helisek84
29. bře 2008

marrha: je to stejný podvozek, ale úplně on to není...na netu jsem ho ani nenašla.
dvojmama: já ho právě zkoušela na tom veletrhu i se zátěží.

dvojmama
29. bře 2008

marrha: aha, tak výtahy jsou na tohle fakt hrozný 😒 my máme byt v přízemí, s vjezdem přímo do bytu bez schodů, takže s výtahy zkušenosti nemám.
a je pravda že Spider jsem naživo neviděla a fotky zkreslují, takže může být pěkný 🙂

marrha
29. bře 2008

Xeni..to se Ti nezdá..tady v Ostravě není ani jedna prodejna kde by měli více typů....max.jeden a to můžu být ráda,jinak katalogy a to mi je naprd..to se můžu podívat na netu,že jo...
ale teď v dubnu se má tady v centru otvírat obchod jen pro dvojčata 😵 😵 tak jsem zvědavá...slibují,že tam budou jen dvojčatové kočárky 🙂

juliet
29. bře 2008

Merha, za 5 tis. bych ho brala bez váhání všema 10 😉

marrha
29. bře 2008

Dvojmama,tak to máš super..my bydlíme až nahoře v 6.patře 😝 😝

jdu krmit hladovce,zatím papa 🙂

xenie131
29. bře 2008

marrha: tééda, tak to závidím, já si to chtěla taky vyzkoušet, obrázky sou hezky,ale co z toho, dycky nám jen řekli at se kuknem na net nebo nám dali katalog, to mě dycky vytočilo.... všichni vykládají, jak sou nadšeni z polska, ale já tam zas tolika úžasnyho neshledala, kočárky sem si vyzkoušela, nemůžu říct že ne a i když někdo hold tako odsuzuje, že je to polák, nám se líbil a padl nám do ruky...máme ho objednanej přes obchdo v karviné, takže záruka a všechno bude platit, tak snad nás nezklame. Taky by se mi tu hodil obchdo pro dvojčátka....

juliet
29. bře 2008

na ten obchod v Ostravě se už taky těším .... jinak jsem našla ještě jeden v Brně kde mají hodně kočárků pro dvojky, ale to je už pro nás dál, tak snad Ostrava nezklame 🙂

xenie131
29. bře 2008

holky, ještě mi sím poradtě, ted bojujem s autosedačkama, moc se v tomnevyznám, co to musí mít za atesty nebo kritéria, díky

dvojmama
29. bře 2008

u nás není žádný obchod kde by byl alespoň jeden dvojčecí kočárek, takže my jsme v těhu objížděli Prahu, Brno a další větší města a zkoušeli a zkoušeli 😉 výběr věcí pro dvojčata je vůbec omezený, i když se jich rodí čím dál víc 😒
jdeme taky papat, tak papa

xenie131
29. bře 2008

juliet: v brně? tak to sem na něj jaksi nenarazila 😅 jen na obchod, nevzpomenu si těd na název, kterej je v areálu jak je ikea a takovy obchodáky, tam měli asi 6 kočárků,a el děs a hrůza...

xenie131
29. bře 2008

dobrou chut holky, papa
taky hodíme papu a hurá na procházku 😀

helisek84
29. bře 2008

juliet: myslíš Baby Line - takový velký třípatrový obchod, kde mají na výběr hromadu kočárků?

dvojmama
29. bře 2008

xenie: někde jsem četla že nejlepší z hlediska testů bezpečí jsou maxi-cosi. My máme jané a taky v testech docela obstály 😉 řekla bych že snad všechny autosedačky na našem trhu jsou dobré. Kdyžtak si vyber tip a pak už jen mrkni jak zrovna ta sedačka obstála v testech 😉

xenie131
29. bře 2008

dvojmama: díky 😉

juliet
29. bře 2008

http://www.kocarkyballi.cz/Prodej_Kocarku_Brno.php ale nebyla jsem tam, jen jsem našla tento odkaz

juliet
29. bře 2008

xenie, já vycházela z tohoto testu http://auto.idnes.cz/test-detske-autosedacky-se...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru