Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lucy82
13. kvě 2009

Arwenko mě to tady dneska vůbec neutíká, hodinu a půl už nevydržím 😖

aannggiie
13. kvě 2009

ještě ne až 25.5 jdu na UTZ.
arwen-díky tak držte.JJ chtěla,ikdyž vím jaká je pakárna i s jedním.Mám už odrostlého 19.letého chlapečka a ten když byl miminko tak bohatě stačil 😉 Myslela jsem,že to je můj konec

arwenka
13. kvě 2009

Lucinko, to mne to dneska teda utika, protoze nevim, co driv. Jen mam strasnou zizen jako ostatne porad v tehu a nic tady nemam 😢

Angie, to bych normalne nevydrzela cekat!!!! Kup si testik a zkus, za jak dlouho se vybarvi - schvalne to stopni, ja takhle pojala podezreni, ze jsou dve!!!!
A tyyyyyyjo, 19 - ti letej kluk - to bude rozdil mezi detmi 🙂 Kdyby si pospisil, byli by jeho sourozenci stejne stari jako jeho deti 😀 😀 To se Vam 19 let nedarilo otehotnet znovu? To je sila....

arwenka
13. kvě 2009

Lucy - a Tebe neposila doktor na rizikove? Ja nic jineho neposloucham 😠

lucy82
13. kvě 2009

No já byla doma dva měsíce po umělým, pak mě v 10tt převelely ke gynekologovi a ten mi řekl že těhotenství nění nemoce takže nevidí problém proč být doma 😒 No já do práce chtěla aspoň na chvilku, ale stejně to nevidím na dlouho. Za chvilku nedosáhnu na klávesnici přes břicho 😀

lucy82
13. kvě 2009

A v jedný knížce jsem četla že od 20tt by těhulky s dvojčaty měly být doma a tři vykřičníky 😨

aannggiie
13. kvě 2009

arwe-nedařilo se 10 let mezi tim jsme postavili ,všechno zařídili a teď jsme čekali na mimča.Jakuba mám z prvního manželství a doufám,že to bude pro něj dostačující antikoncepce 😉
A jaký si mám udělat test?

aannggiie
13. kvě 2009

lucy-jakože radši ať nikam nevylejzaj,jo?? 😀 😀

arwenka
13. kvě 2009

Lucinko, tak tam ja ujz nedosahnu, valim se u sefa v jeho kresle a jeste, ze mam dlouhy ruce. Ted jsem jedla cinske nudle a nakydala jsem na sebe tu omacku, protoze mi prekazi bricho.... 😠
On mi to taky doktor povida, ale ja proste moznost zustat doma nemam - teda ale ne, ze bych holkam
nezavidela 😠

Angie - 😀 😀 Myslim normalni prouzek - ten tehu test - mne totiz zfialovel tim mnozstvim HCG prakticky za pet vterin 🙂

lucy82
13. kvě 2009

Arwenko tak hrozný to snad ještě není s tím břichem nebo už jo 😕 😕 A jak dlouho myslíš že ještě v práci vydržíš? Nechceš tam být do porodu žene? Chvilku si musíš odpočinout

Angie mě se udělala celkem silná hlavně viditelná čárka už 6 den po ET. Kolikátý den jsi ty?

arwenka
13. kvě 2009

Lucy, ja nemam jinou sanci, vazne ne, pokud mi nebude nejak vyrazne zle, musim to vydrzet....ty prachy pitomy.... a s tim brichem je to takovy, ze vypadam jako jina maminka s jednim mimi tesne pred porodem. Nechci se videt v pokrocilejsim stadiu.... 😠

aannggiie
13. kvě 2009

Arwe-jj dělala jsem mama test a nestačila jsem vylézt z wc a byly tam pruhy jako blázen (po těch 14 dnech)dřív jsem se je bála udělat,protože to umělko dvakrát nevyšlo

aannggiie
13. kvě 2009

Holky já si myslím,že to bude tutovka až po tom UTZ.Jedna holčina z diskuse testila 6.den a měla //.a teď jí na UTZ řekli,že má jednu bublinu

arwenka
13. kvě 2009

Angie - ja bych rekla, ze mas dvojcatka jasny, jeeeee, to bude, co?
Holky, hlavne, at vas nic neboli, fakt je to sileny s tim denne chodit - si prijdu jak kachna - vallim se kvuli brichu a jeste kvuli stydky kosti 😀 😀

aannggiie
13. kvě 2009

arwe-fakt? tak to jsem zvědavá 😉

arwenka
13. kvě 2009

No, sice to beru trosku podle sebe, ale cim vetsi je hladina HCG - tim jsou carky vyraznejsi a je tedy i zvysena pravdepodobnost vicecetneho tehu. Ja jsem u Danecka mela sice dve carky, ale nez se objevily, trvalo to dele a nebyly tak vyrazne. Ted se ten test pomalu rozpadl 🙂

aannggiie
13. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 a kdy si testila?

arwenka
13. kvě 2009

Ja tedy pozdeji nez Ty, asi po mesici 🙂 Ale stejne, fakt se ten test malem rozbehl 😀 😀 To jsem na Tebe zvedava 🙂 Prozradis mi, kolik Ti je? Klidne do IP....

aannggiie
13. kvě 2009

néé klíďo tady.Jsem 37.letá mladá krasavice přelíbezná 😉

aannggiie
13. kvě 2009

arwe-vám se zadařilo normální cestou?

arwenka
13. kvě 2009

Angie - omluva, byla jsem v byte, zadelavali mi tam net,pak pro auto v servise a ted jsem dorazila domu.....uffffff...No tak to jsi jeste opravdu divka v rozkvetu, to je OK 🙂
No, povim Ti, ze jsem na Danecka cekala 5 let a od nej taky nic - jednou jsem potratila...mam hodne moc zaklonenou delohu a doktori mi rikali, ze budu mit s otehu velky problem. Poznala jsem Jardu a skoro se to tady bojim rict - do mesice jsem byla v tom a jeste double - nechranila jsem se ani omylem, protoze jsem myslela, ze nemusim 🙂

kacatko000
14. kvě 2009

ahoj holky
omlouvám se, že vám sem lezu jen jsem vás chtěla pozdravit a popřát vám hodně štěstí a at těhu probíhá co možná nejklidněji. Já jsem ve 28 tt a čekáme dva chlapečky, už to začíná být poněkud nepohodlné, bříško, mimča tlačí a maj chudáci málo místa ale to už doklepem 🙂

petulinko já jsem koukala, že jsi z Prahy, já taky, odkud jsi přesně??

petulka26
14. kvě 2009

Ahoj holky, včera jsem se sem vůbec nedostala, tak jsem alespoň dnes měla co dočítat 😉

Káčátko, já jsem z Chodova. A ty?

lucy82
14. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Petulko tobě už je úplně dobře?

Včera jsem dala Davovi vybrat jména klučičí, měl v ruce 20 minut papír a nakonec mi řekl že už ví a vybral Xavera a Spytihněv 😕 😕 Ho jednou fakt zabiju, dělá si z toho jen srandu 😠

petulka26
14. kvě 2009

Ahoj Lucy, teď mám období, že mi je opravdu dobře, jen se občas cítím unavená.

U nás je to s těma jménama stejný, mě bylo řečeno že když to budou dva kluci tak se budou jmenovat Jakub a Jakub, no nezabila bys ho 😀

lucy82
14. kvě 2009

Petulko 😀 tak to jsem ráda že to není jen u nás 😀 Taky máš dobrýho manžu 😀 Ach ti chlapi 😀

No u nás to byl prvně Bart, Homer, Liza, Meggi, a teď Dendr 🙄 Tak to asi zůstane na mě 😉

petulka26
14. kvě 2009

Já to vidím tak že dostane na výběr tak 2 jména a bude 😉

kacatko000
14. kvě 2009

petulko já jsem ze smíchova, je to trošku z ruky, ale zrovna dnes odpo tam jedu

petulka26
14. kvě 2009

Jé, na Smíchově jsem bydlela než jsme se přestěhovali sem. Když není ucpanený barrandovský most, tak je to kousek 😀

arwenka
14. kvě 2009

Ahojky 🙂
Klidek, kocky, to jsou vsichni takovi, ten muj porad vymysli jmena typu Bonifac, Servac, Kvido.....kdyz uz jsem mela fakt vybrano a odsouhlaseno, zacina v tom stourat znova ☹ Takze jsem zase na vazkach i ja 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru