Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

radka.k
6. kvě 2010

Rejchl
není o čem přemýšlet, 100% ně doporučuju lokální anestezii! Byl to nádherný zážitek, nic necítíš a prý je to celkově jak pro tebe, tak pro děti lepší. Kdybych chtěla další dítě, opět chci rodit císařem v lokální anestezii, fakt se mi to moc líbilo.

kaficko
6. kvě 2010

Ahoj holky,mohla bych se k vam,prosim,pridat. Take cekam dvojcata,ale narozdil od vatsiny jsem teprve na zacatku. Termin porodu mam podle starsiho miminka na 5.11.Jsem z dvojcatek poradne vyjukana,chtela bych od vas slyset,jestli se to da zvladat,jak moc je to narocne pecovat o 2miminka a take jak hodne bylo vase tehotenstvi rizikove,zda jste musely lezet v nemocnici apod. Mam z tehotenstvi docela obavy,jsem totiz hodne hubena, 54kg a kazdy me strasi,ze to nezvladnu,ze si uplne odrovnam zada a tak. Miminka si ovsem moooc preji,jen me kazdy strasi ☹Budu rada za kazdou reakci. Jste mos sikovne,ze to tak vsechno zvladate a vase miminka jsou podle alb nadherna.

salu
6. kvě 2010

Ahoj Kaficko, vítej !!! jsme rády, že se nám řady rozrostou. Můžu tě zapsat do tabulky čekatelek??

Já byla taky z dvojčátek vyjukaná, doma už jednu dceru máme 😀 Neboj, my tě tady dáme do kupy 😀
Otázky ohledně těhu můžeš drbat tady, jinak fajn parta maminek přešla do diskuze Dvojčátka 2009/2010, tam Ti poraí, co už mají dvojky doma.

Tak první věc: já začínala na 52 kg, mám 165 cm a žijuuuuuuuu !!!!!!! Neboj, týdny budou utíkat hrozně rychle. Jsem někdy unavená, někdy pálí žáha, jindy natékají nožky, ale pamatuj, že se tady džíme hesla, že chceme miminka hezky dopéct, takže tady se rodí tak kolem 38 tt 😀 Zvládneš to, neboj.

salu
6. kvě 2010

***ČEKATELKY***

CARINKA - 18. května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REJCHL - 24. května - dvojvaječné, chlapci Jára a Davídek
EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
MONIKA03 - 30.srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října -
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu -
FIALLINKA - 14. prosince -

kaficko
6. kvě 2010

Jeeee,dekuji.Jsi moc hodna. Do tabulky cekatelek me zapsat muzes,snad tim nc nezakriknu ☹ Porad tomu jeste nak neverim 🙂 Potrebujes k tomu nake informace?

pankaca
6. kvě 2010

Ahoj holky!
Tak konečně se na nás doktor trochu směje.. Jsem v 27tt s jednovaječnými dvojčátky náze mo-mo.. Celé těhotenství nás doktoři připravovali na nejhorší, protože je to jedno z nejrizikovějších těhotenství.. Ale my jim to pěkně nandáváme 😉
Čekám holčinky a včera nás pochválili, jak se pěkně kulatíme.. Jedna váží 855g a druhá 869g, tak nám držte palečky, at to ještě ty 2 měsíce zvládnem 🙂
Pěkný den.. Kačka

salu
6. kvě 2010

Kaficko - zatim staci termin porodu, az budes vedet treba pohlavi a jmena, tak to taky zapisujeme.

A dasi maminka ? Pankaca - vitej 🙂 Jednovajky tady mela Sarri, je ted na Dvojcatka 2009/2010. Niceho se neboj. Holky ji rostou jako z vody ! Kdy to cekas? Muzu te taky zapsat?

kocule
6. kvě 2010

Kaficko, ahoj. Těhu se neboj, dobře to dopadne. Já otěhotněla při 57 kg, přibrala úspěšně 20 kg a donosila je do 38 tt. 😎 Mamka taky měla strach, že to nezvládnu, ale jak píše Salu, tady miminka dopékáme!! 😀 Klidně se ptej tady nebo u nás na dvojčatech, holky určo rády poradí. 😉

Pankaco, taky vítej. Jste už krásně daleko, to je super, že se držíte. 😉 Gratuluju k holčičkám.

kocule
6. kvě 2010

Salu prosím tě, jak jsi naučila Aničku chodit aniž byste nepřizabily? 😅 😅 😅 Toma mi dává dost zabrat, hlavu strčí všude a nestačím ho chytat. Docela se toho bojím. 😝 Nemáš nějaký fígl? 😀 😀 😀

salu
6. kvě 2010

Kocu, chodítko jsme neměli, poušteli jsme si jí s manžou naproti sobě, jinak chodila za ručičky. Pak třeba zkusila vstát u stolu a natáhnout ručičku k sedačce a udělat ten jeden dva krůčky sama. Sama přišla na tu stabilitu a jistotu. každopádně doporučuji bačkůrky, měla v tom tu nožku jistější. Měly jsme mraky modřin, jak si kecla na zem a ještě se překulila třeba k noze stolu.

kaficko
6. kvě 2010

Holky,jste moc mile 😀 Jeste jsem se chtela zeptat,chodite nektera na tehotenska cviceni?Me by lakalo to na mici,ale nevim,jestli s dvojcatkama neni nejake riziko. Premyslela jsem,ze si koupim ten mic domu a budu cvicit podle DVD,docela me totiz trapi zada uz ted 😀

kocule
6. kvě 2010

Salu, my máme zákaz chodítek, takže to nehrozí a přesně tohle jsem potřebovala vědět. Moc díky. Jak si jednou stoupnul, tak je to konec, páč už lozit nechce. 😝 😝 Na ty botečky se zeptám, někdo říká při lození, někdo až při chození. Ach joooo. 😝

salu
6. kvě 2010

Kaficko, pokud se budes citit dobre a doktor ti to dovoli, tak proc ne? Bude ti rust jenom trochu vic brisko a vaha taky pujde rychleji nahoru, ale az tak kolem 24 tt. Hlavne musis byt spokojena maminka a psychicky v pohode. Takze delej vse, co ti dela dobre 😀

salu
6. kvě 2010

Ja se teda nikde tenkrát neptala 😉 , ale při lezení je neměla a při stavění a prvních pokusech je měla.

salu
6. kvě 2010

Kocu, ale nám bylo 11 měsíců 😎 lenošky jsme byly.

abig
6. kvě 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že máte seznámek a vidím tam Carrinku ...

Carrinka porodila už 29.4.2010 ....
Info vám potom určitě podá sama.
😉

salu
6. kvě 2010

Děkujeme moc za info.

kocule
6. kvě 2010

Salu, prej lenošky, cha chááááá. Teď jsi mě rozesmála. 😀 😀 😀

Já cvičit nechodila, bylo mi totiž dost blbě do šestého měsíce a asi bych to nerozchodila. 😝 Třeba bude některá maminka vědět, určo sem juknou. 😉

fiallinka
6. kvě 2010

kaficko ahoj, váhy se neboj, znám hodně hubených holek, které to zvládly bez komplikací - ono někdy vadí spíš ta nadváha 🙂

eirin
6. kvě 2010

Ahoj holky, tak u nás se to asi taky chýlí.. Dnes na kontrole CS6, čípek prostupný, dr. mě prošťourala a pokud neporodím do týdne, tak nastupuju 13.5. do porodky na sledování.. 😵

maui
6. kvě 2010

Ježíš, já nakoukla a co to vidím??! Pankaca ahooooj! Nelekej se, nespletla jsem si tě s nikým 😀 Ale my já mám taky dvě momísky doma, vím, čím procházíš a držím straaašně moc palce!

Všem držím moc palce, samozřejmě 😉 Jdu si vás zase trochu pročíst 🙂

maui
6. kvě 2010

Můžu se zeptat, odkud jsi, Pankaca? A ke komu chodíš s těmi dvojčátky?

maui
6. kvě 2010

Kaficko, neboj, všechno se dá zvládnout, i trojčátka, natož dvě breberky 😉 Možná jen za rok budeš ještě o něco hubenější 😀 Já už mám o tři kila míň než před otěhotněním, z 58 jsem spadla na 55, ale myslím, že níž už to nepůjde, cpu se čokoládou 😀 Musíš si dětičky v bříšku vychovat, aby moc neplakaly, hezky si hrály spolu a maminku nechaly koníkovat 😉

darling007
6. kvě 2010

Betino, psala jsem ti IP...
Když budeš chtít, tak ti počkám, budou už zase další věcičky, rosteme jako z vody 🙂
Jo a mám taky těhotenské tričko - růžové s nožičkama na bříšku, kdybyste některá chtěla.

rejchl
6. kvě 2010

Kaficko vitam te,bud v klidu.Ja normalne vazim 51kg a merim 176cm a cele tehu mam bez problemove.Nabrala jsem celkem 22kg a mam to jen v brise😀 Sice se za mnou kazdy otaci,jelikoz to vypada vtipne,ale pomalu a jiste se mi blizi finish.
Radka.k,jelikoz mam vyssi tlak,tak mi stejne asi nedaji celkovou.Nase nemocnice je fakt mala,takze uvidm jak na me bude pusobit anesteziolog.Moji duveru si musi ziskat😀

fiallinka
6. kvě 2010

zdar baby, jsem zpátky z kontroly a mimoši se drží oba, mají přes dva cm a jsou skoro o týden "starší", já snad budu těm dvojčatům věřit...

monika03
6. kvě 2010

Ahojte holky!!! Tak jsem trošku popracovala a už odpočívám- s Váma! 😉
Taky moc vítám Pankaca a Kafícko!!! Konečně se hezky rozrůstáme. 🙂
Jinak Fialinko- moc Ti gratuluji ke kontrole! Jen dál si drobečky hýčkej a věř jim!!! 😵

z359
6. kvě 2010

Ahojky všem, všem gratuluji k těhotenství a přeji co nejlepší porod v co nejvyšším týdnu a hlavně hodně odpočívejte, síly se vám pak budou hodit:o)

Prodávám na aukru nějaké věcičky po mých dvojčátkách, tak se mrkněte, jetli se vám něco nebude hodit tady je odkaz http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=1556...

Fiallinka: jee, ty si zase těhotná a čekáš dvojčátka? To je super, moc gratuluji a přeji ať vše dopadne co nejlépe

pavcahola
6. kvě 2010

Ahoj já se k vám přidám jestli můžu?Čekám dvojčátka,ale ještě nevím co to bude jelikož na kontrolu jdu až v pondělí a jsem v 17týdnu tak to by už mohlo jíd poznat co myslíte?

salu
6. kvě 2010

Ahoj holky, odpo jsme byli na oslave dedeckovych 60tin, zase jsem se přepapala, ale to se fakt nedá 😝 no a teď trpím.

Eirin - tak ty už to máš taky za pár ! to se nám ty květňátka hezky rodí 🙂 přeju pohodový zbytek těhu.

Rejchl - ty jsi teda byla hubeňour při té výšce. A všechno jsi krásně zvládla.

Fialinko - supeeeer !!!!! My už tě odsud nepustíme, zační věřit svému snu !!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru