Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hanula83
13. bře 2010

Jinak ano ano, Lucy je hubeňour 😉

lucy82
13. bře 2010

Ahojte tak u nás noc zase nic moc, o půl třetí se vzbudily na jídlo, pak nemohly usnout takže šly spát až kolem půl páté a v sedm vstávaly. No já jsem je prdla manžovi a spala do půl desáté 🙂

Holky já a hubeňour?! Do toho mám ještě daleko, hlavně to moje břicho je děsné, toho bych se potřebovala fakt zbavit, protože to vypadá pořád že tam jedno zapomněly 😖

lita
13. bře 2010

Hanuli, Lucy - teda krasne holcicky mate! Musela jsem si ty fotky projet nekolikrat, jak jsou roztomily 😉

Hani - moc se mi libi, jak maji holky vyraz "janinsky pasa" v te vyrezavane drevene postylce/kolebce 🙂
A s tim mazlikem usina jen Anicka nebo i Elenka? A davaji si ho pres hlavicku nebo se k nemu jen prituli?
Holcicky jsou si tedy hodne podobne, ja vim, ze ty na nich vidis nejaky ten rozdil, ale jinak by za sebe mohly zaskakovat 🙂

Lucy - nadherne cepicky a holky v nich umi pozovat jak modelky uz ted 🙂
A z meho pozorovaciho uhlu mi tedy prijde, ze Nelinka je cela ty a Sofinka je cela tatinek. Mysim tim podobou, povahou z fotek soudit nemohu 😉
Muzu se zeptat - kde se kupuje to penove puzzle a na kolik takova plocha vyjde?

Sarri - ty mas doma snad supermana! 😉 To zni jak z nejake knizky a ne z reality. Je uzasne, ze manzel dokaze takhle pomoci a tim si o to vic vazi toho, co musis vsechno doma zvladnout.
Byste si meli otevrit skolu pro manzely a tvuj manza by tam delal vrchniho lektora 😀

lucy82
13. bře 2010

Lito děkujeme 🙂 Přesně Nelinka je celá já i povahově a Sofinka celá manžel i povahově, takovej nespavec, vybíravá v jídle atd a Nelinka je vztekloun a nervák po mě 😀

Pěnové puzzle jsme koupily v POmpu mají buď větší kostky za 600 nebo menší za 300, ale na MMB se dají sehnat o hodně levněji 😉

lita
13. bře 2010

Holky, nekdo z vas tady psala, ze by rada inspiraci pro veci na hackovani ci pleteni.

Mne se moc libi tyto capacky a soupravicky (asi nejake objednam): http://www.fler.cz/zbozi?ucat=9017
Pani ma i hezke sety pro dvojcatka http://www.fler.cz/zbozi?ucat=32550
Tyto vlnacky jsou naprosto epesni http://www.fler.cz/zbozi?ucat=29393
Nebo jine roztomilosti http://www.fler.cz/zbozi?ucat=19430

lita
13. bře 2010

Lucy - tak to mate doma sve malinkate kopie 🙂 Kdyz se pak clovek takhle vidi, to musi byt jak sebereflexe 😀
My jsme s manzelem oba sem tam vzteklouni, tak to se tedy mame na co tesit 😝 😅 Ale spime oba moc radi, jen ted mi to moc nejde, tak snad v tomhle budou kluci po nas.

Dekuju za tip, mrknu na MMB, pripadne to jisti Pompo 😉

hanula83
13. bře 2010

Lito, děkujeme 🙂... Mazlíka má jenom Anička, ale Elence ho taky pořídím, sice ho nutně nepotřebuje, ale taky se ráda tulí. Já když ho kupovala, tak měli jen jednoho. A já se hned tak do obchodu nedostanu, na vesnici, manža celej den v práci... Na netu jsem ho ale taky nikde nenašla, tak až zas zamířím do Tesca... Ona Anička jak kdy, ale teď už jí stačí, že se k němu jen tulí 😉... a o té podobě, většinou jsou si na fotkách hodně podobné. Ve skutečnosti by je v poho každý odlišil 🙂... V té kolíbce byly holky jak zařezané, nevěděly, co se děje a jde to na nich vidět 🙂))

Jinak na ty odkázky na háčkované věci se určitě ráda mrknu večer, musím si to v klidu projít 🙂. Teď jdem na prochajdu 🙂

lita
13. bře 2010

Hani - nahodnou, mne neprijde, ze by byly zarezne, spise jako ze to maji vsechno na haku 😉 😀 A ze teda jestli ty dospelaci chteji, tak ze jim teda jeste zapozuji 🙂

Ja si myslim, ze u nas to bude podobne, ze se do obchodu jen tak nedostanu. Sice bydlim v Pze, ale kolem nas tech sikovnych obchodu zas tolik neni, lepsi je to v centru nebo nejakych strediscich a tam se s kocarem tedy rozhodne nepohrnu, at uz sama nebo i s doprovodem.
Ale ty tuliky rozhodne poridim, kdyz jsou tu u mimanku takovy hit 🙂 V nejhorsim se k nim bude tulit nase slecna pejskova 😀

zuzka72
13. bře 2010

Hancas-jj měl ledviny refluxy-na operaci byl v 6ti týdnech a po vyšetřeních jsme lítali až donedávna, ale už je to snad vše Ok, jen je asi na jednu stranu sterilní, ale to říkali, že se ukáže až časem. No zažili jsme si taky hodně, ale hold to je život.....

irminka
13. bře 2010

Tak my jsme byli na vítání občánků moooc hodní, dostali jsme pamětní list, dřevěné hračky a kvítí, co kvítí, takový ohrabek, že jsem to musela celé ocvakat a z půlmetrové kytky je 10.ti cm kytička , potom jsme pozvali našich a našich na obídek do restauračky, tam kluci spinkali jak belinky a potom jsme šli všichni ještě k nám, tam jsme si dali po slivovičce a ted už mám klídek. Tcjýnka si vzala kluky na procházku, já trošku poklidila a už můžu chvilinku relaxovat, aááááách, to je paráda

jdu vás dočíst...........

zuzka72
13. bře 2010

tak další návšteva fuč-už si tady připadán, jako na václaváku.
Lucy ty čepičky jsou boží-mám na ně i návod, ale nevím, jesli by to mohli nosit i kluci, bych jim tam třeba uháčkovala toho opičáka-to by šlo né? na toho mám taky návod. 🙂

komver
13. bře 2010

Irmi a na tom vítání jste byli bez rodičů a pozvali jste je až potom?Nás to čeká za 14 dní a kdybych chtěla pozvat jenom rodiče a sourozence,tak je to 10 lidí,což by ze mě na úřadě asi měli radost 😲
Holky měly v pátek 6 týdnů,takže máme po šestinedělí a já stále krvácím?Můžu se vás zeptat,jak dlouho jste měli očistky?Jsem po císaři.Už mě to fakt nebaví,ale hlavně mám strach,aby nebylo něco špatně.I když už to trošku polevilo,ale o moc ne.A jak mám jít sakra na prohlídku po šestinedělí s krvácením 🙄
A na prohlídku kyčlí se musí jít přímo v těch 6 týdnech?Tak to už jsme asi prošvihli 😖

zuzka72
13. bře 2010

konver nestraš, to budu po císaři taky tak dlouho krvácet? já se objednala na kontrolu ve 3týdnech, tak doufám, že to už bude Ok, jdu prodebatovat nějakou tu antikoncepciSice Petr děti mít nemůže, ale pro klid duše-takových co nemohli a měli znám dost. 🙂

irminka
13. bře 2010

komver: já jsem po císaři také krvácela 6 týdnů a klidně k doktorovi zajdi, oni jsou na to zvyklí 😉

Ohleně vítání? byli jsme tam my plus naši a tchánovci, prostě Hujerovi hadra, na oběd jsme je pozvali, protože nám furt něco podstrkují, my jim to nemáme jak oplatit,tak alespon dobrým obídkem jsme je potěšili, když už nic.

A ny ty kyčle si zajděte klidně příští týden, myslím si, že se zase tak nic nestalo, týden sem, týden tam, potom ve třech měsících běžte zase o týdem později a budeto akorát 😉

Zuzko? u nás jsou také pořád návštěvy, už jsem i přemýšlela, že bych si udělala velkovýrobnu na chlebíčky a saláty 🙂 . Já bych také chtěla pro kluky háčkovanou čepičku, ale jsem nervák a myslím bych s tím za chvilku švihla.Máte někdo kontak na někoho, kdo háčkuje či plete čepule, ale i na kluky?

zuzka72
13. bře 2010

Holky nemáte nějakej typ na levné lehátko s tou hrazdičkou, nevím přesně název, ale chápete co myslím. 😀

lita
13. bře 2010

Zuzi, jestli myslis to lehatko / sedatko, tak nejvice se pry mimi ujizdeji na FP lehatku s vibraci, nejlevnejsi ho maji u Matyska
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=803701
anebo zkus MMB nebo inzerci na dvojcata.cz

lita
13. bře 2010

Irmy - tato holcina hackuje cepicky, ma jich plno, tak k ni mrkni, dela i klucici:
http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

Nebo uz jsem tu davala kontakt na pani z Fleru, dela nadherne vecicky, treba komplety pro dvojcatka:
http://www.fler.cz/zbozi?ucat=32550

zlatovlaaska
13. bře 2010

zdar a sílu 😉 králíci jsou stále v klobouku a já střídavě ležím a spím. takže jdu pokračovat ve válení.

Zuzko, obdivuju tě, jak jsi mohla do poslední chvíle fungovat. mě se to teda nedaří...

tak zatím, jestli nevytuhnu, tak ještě večer číhnu, ale sedět tady je nadlidský výkon. jsem fakt zvědavá, jak budou kluci velcí, když tak vyvádí, když sedím. no jo, už si maminku cvičí a to je ještě neviděla... 😨

hancas
13. bře 2010

http://olomoucky.denik.cz/multimedia/galerie/19...

od Zuzky miminka
ty matko jedna ani nevíš že je tam máš???????? 😀

zlatovlaaska
13. bře 2010

hancas, ty jsi ale špijónka 😉

zuzko, gratulka 😉

hanula83
13. bře 2010

Lito, asi jo, ale ke konci už Elenka protestovala 😉)

Komver, mně očistky skončily tak nějak s šestinedělím, ale než jsem šla k doktorovi (po osmi týdnech od porodu), tak se mi to sem tam ještě vrátilo. Nakonec se to upravilo až jsem začala brát antikon. prášky... A ohledně kyčlí, na ty jsme taky poprvé šly až v osmi týdnech, myslím, že v poho...

hancas
13. bře 2010

zlati...vždy sleduji kdo se nám narodil a hlavně kolik přibylo dvojek

hanula83
13. bře 2010

Lito, super odkazy na háčkované věcičky, fakt super, hned tu naši paní zaúkoluju 🙂.. díky za odkázky.

zuzka72
13. bře 2010

Hancas já to vím, však jsem jim tam tu fotku posílala a odkaz jsem sem dávala aĺe do jiných diskuzí
Tu stránku mám už asi 3roky ve sledování a čučím na to každej týden, ovšem ten chlapeček s 5609gr-tak to je síla.
Lita-to je to co chci, ale stačí mi použité, tak zatím hledám, i přesto díky, alespoň vím název.
Zlati-to se ti zdá, mě drželo nad vodou jen odpočítávání dnů a neustálé vaření, nesměla jsem nic nedělat-to bych chcípla. 😢 Neboj už to máš za pár....

zuzka72
13. bře 2010

Tak mimoušci už spí jako dřevíčka, velky děti jsou u Ex a Petr dorazil z hokeje-teď se koupe-takže bude nějakej seeeeeeexxxxxxxx 😀 😝

zuzka72
13. bře 2010

Teda né že by se koupal jen když má být sex 😀 , ale podle těch řečí co vedl, to vypadá dost nadějně. 🙂 Hurááááá.

hancas
13. bře 2010

zuzíku...tak si ten sex užijte a hlavně at vám nekřičí děti sotva začněte jak nám zezačátku 😀 jj o hokeji vím byla tam i adéla!!!!

zuzka72
13. bře 2010

Neboj Hani, oni jsou hodní a já pořád čekám kdy začnou zlobit a ono nic. 🙂

hancas
13. bře 2010

zuzíku...to přijde neboj dřív než budeš čekat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru