Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

kanegoo
28. říj 2010

My taky nemáme peněz nazbyt - ale četla jsem pár diskuzí a moc se neoplatí kupovat nový kočárek. A mimochodem jsem se byla podívat na pár kočárků v Ostravě a taky na Leviroo! - děs, hrůza, běs 😠 Na fotce je pěkný, ale ve skutečnosti úplně jiný!

Byla jste některá v Brně na té výstavě?

majka07
28. říj 2010

@kanegoo a vy budete mít nový nebo z druhé ruky?

No na výstavu jsem se chtěla zeptat, my jí totálně prošvihli, ale to je jedno, kočár je doma takže by nám to asi bylo prd platný, ale zajímaly mě zda tam byli třeba golfáče, či nějaké sportovní kočárky.

dana24
28. říj 2010

My jsme se tam chtěli ject podívat,ale nakonec jsme kočárek koupili dřív než se výstava konala..My máme Teutonii,protože byla nejblíž mým představám..My jsme jí kupovali za hodně dobře..Letošní model nás stál 13000,protože jsme měli zaplacenou zálohu na loňskej a oni to spletli,protože ho měli v nabídce i když už se přestal vyrábět..Tak nám prodali za stejnou cenu letošní..Co jsem koukala tak se za podobný peníze prodávají už jetý..

Dorjan se nám taky líbil,ale u toho menšího byl sporťák moc malej,že se tam nevešel ani náš 2 letej syn a max zase neprojede žádnejma dveřma..

atreides
28. říj 2010

@kanegoo my ho budeme mít z USA, ale nakonec nám ho doveze známý, páč to poslat až do Evropy nechtěli 😒

lenca78
28. říj 2010

@kanegoo Ahoj, my jsme koupili TFK. Zatim jsem ho teda nevyzkousela v praxi, ale z toho, co je v nabidce a s ohledem na cenu se mi moc libil. A koupili jsme jety kocar. Ja se totiz hrozne bojim koupit novy. Jsou to nase prvni deti a ja nevim, co mi bude a nebude vyhovovat. Takze dat za kocar treba 20 tis. a zjistit, ze je tezky nebo mi nevyhovuje, manzel by me asi zabil. Koupili jsme sportak po jednech dvojcatech, korbicky ted budeme kupovat po jinych dvojkach. Nevim, jestli se nam za zimu/jaro nerozpadne a jestli to vydrzi, ale zase za tu cenu jsme sli do toho rizika. Ta maminka, od ktere kupujeme korbicky, si ho hrozne chvali, pry to je super kocarek. Nam jen nejde ta aretace prednich kolecek - asi jsem to strhla, protoze jsem poradne nevedela, jak se daji zaaerovat a jak se sundavaji:(. Tak uvidim, jeslti tohle nam vadit nebude, ale kazdy mi rika, ze stejne v pliskanicich nekde po polich jezdit nebudu.

lenca78
28. říj 2010

@eshta Mas nadherne kluciky, jsou k zulibani. Ani se nedivim, ze se na ne nemuzes vynadivat.

eshta
28. říj 2010

@kanegoo
@pavlliina Já jsem trošku máklá 🙂 a mám oblečků fakt moc..kupovala jsem i v hodně malých vel., v 50ce jich mám dost.. ale spíš jsem kupovala podle délky v cm- 56ky overalky jsou různě dlouhý od nextu, cherokee, gmini...
ty, co maj kluci na fotkách jsou sametový od George tiny baby up to 2,7kg a mají na délku 37cm a k rozkroku 30cm. Kluci mají teď 2,5kg a jsou jim krásně a ještě chvilku vydržej..
mám dupajdy 50ky od Golemu a ty jsou taky takhle malušenký a bavlna overalky od George tiny baby a ty jsou super taky pro kluky na teď..větší by na nich fakt teď visely..
taky mám třeba body z CA vel.46, ale jsou velký jako normoš 56ky, klukům bych je teď ještě dát nemohla - stejný velikosti různých výrobců se někdy hrozně liší

kanegoo
28. říj 2010

@majka07 Tak raději bych Bumbleride z druhé ruky. Ale dívala jsem se, že nabízejí jen sporťák. A nemůžu nikde k němu sehnat tašky..

@atreides Tak to máš fajn 🙂 A oni je mají skladem i letos? My tam máme případně známé - ale absolutně nevím, kolik by mohlo stát poštovné. Jo, a za kolik ho pls máš? Díky!!

@lenca78 Leni, prosím tě, a jdou tam na něho nasadit autosedačky a jaké? Díky! TFK jsem ted viděla v obchodě a taky se mi líbil. Jen byl to jen sporták a prý má dost drahé adaptéry ☹

kanegoo
28. říj 2010

@eshta No, já asi s pidi oblečkama počkám, až se malí narodí a když, tak se snad dokoupí. Myslím, že v Kiku jsem viděla maličké velikosti.. V Tescu malé věci moc nejsou..

lenca78
28. říj 2010

@kanegoo adapter jde myslim jen na ten novy TFK. My koupili ten starsi a na ten autosedacky nejdou. Ja to ale neresim, protoze pediatra mam 10 min chuze od bytu a pokud budu muset do Prahy k jinemu doktoru, holt je z autosedacek budu muset prendat.
Kvuli tomu jsem napred chtela jit do toho Dorjana, ale koupila si ho kamaradka a hrozne na nej nadavala - kvuli tomu, ze je tezky a nema otocna predni kolecka. Ale jak rikam, ja nemam s kocarky zadnou zkusenost, tak uvidim az tak za par mesicu.

eshta
28. říj 2010

@pavlliina Nejdřív mi kluci přišli hrozně podobní, pořád jsem se musela dívat na náramek se jménem, abych je poznala, ale teď už si myslim, že je celkem rozeznám😅 i když jsem dneska přebalovala Samíka a pak čučím na náramek a vyklubal se z něj Youssínek 😕 😕 tak mě to trošku zaskočilo 😅
ty to budeš mít trošku těžší s jednovaječnýma 😀

eshta
28. říj 2010

@pavlliina Aha , ty budeš mít dvojvaječné holčičky, já sem ale popleta 😕 😕 😕

lenca78
28. říj 2010

@kanegoo tohle jsem nedavno videla na bazaru - je asi i s fusakama, jestli to ctu dobre.
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=2576840

atreides
28. říj 2010

@kanegoo tak cena je podle aktuálního kurzu, máme ho odtud
http://www.amazon.com/Bumbleride--108L-Indie-Do...
a uvidíme ještě jak s dopravou, zrovna včera volal, že přesahuje limit jako osobní zavazadlo do letadla, tak zrovna zjišťujeme, jeslti vyjde líp připlacení nad ten váhový limit nebo poslání PPLkem. Dám ti vědět 😉

pavlliina
28. říj 2010

@lenca78 Ale ten DorJan má otočná přední kolečka 😉 Ty jsem určitě na kočárku pro dvojčata požadovala, si neumím představit šmejkat kočárek s neotočnýma předníma kolečkama 😒

@eshta no a právě toho se bojím, že jednou se spletu a popletu je 😀 A jak se jinak cítíš? Jak to zvládáš? Kojíš?

lenca78
28. říj 2010

@pavlliina jo, ja jsem to pak taky zjistila - ta kamaradka mela nejaky starsi typ, ten novy se uz dela s otocnyma koleckama 🙂

kanegoo
28. říj 2010

@lenca78 Díky Leni. Jen si myslím, že ten kočárek je bez těch tašek na malé mimi..

@atreides Díky moc, jsi hodná!!!

lenca78
28. říj 2010

@kanegoo aha, myslela jsem, ze jsem to nekde videla, jak jsem hledala pro sebe korbicky na TFK
Preju ti stastnou ruku s vyberem kocarku 🙂

kanegoo
28. říj 2010

@atreides Ještě dotaz - ke kočárku máš i ty tašky/korbičky a vajíčka:

Leni, díky! Jen se divím, že ještě nevymysleli kočárek, který by měl všechno potřebné. Myslím, že je vymýšlí chlapi 😀

lenca78
28. říj 2010

@kanegoo ja jsem z kocarku mela fakt nocni muru, dokud jsem nesehnala TFK levne. Od te doby jsem v klidu a pak v lete koupime kocarek, chteli bychom takovy ten za kolo a na inliny.

atreides
28. říj 2010

@kanegoo ty jsem sehnala tady od jedné maminky z bazárku, ale objednat to jde všechno z toho amazonu

majka07
29. říj 2010

@kanegoo tady píše paní v plné výbavě, ale o korbičkách ani zmíňka
http://deti.bazos.cz/inzerat/7455722/Kocarek-pr...

majka07
29. říj 2010

aha tak píše od 6 měsíců 😒

sovicka_
29. říj 2010

Holky taky mě furt tíží kočár. Vím, že mám čas, ale ten Bumbleride 2010 je vyprodaný, na inzerát nesehnatelný, 2011 ještě není a až bude, tak bude prostě drahý. Na výstavě v Brně jsme nebyli ač jsme to plánovali, ale bylo mi ten den moc špatně 🙂 Stavíme se někdy přímo v Kolíně v té jejich prodejně.

sovicka_
29. říj 2010

A objednat ho z USA, copak oni tam tu letošní verzi ještě mají ? Podle mě se to stáhlo vše z prodeje a nový bude na jaře. Přímo ta firma to píše na svém facebooku ☹

sovicka_
29. říj 2010

teď jsem se znova dívala na facebook a kolekce 2011 bude až v dubnu - to si fakt nelajsnu, nechávat koupi kočáru až na duben.

majka07
29. říj 2010

a co podat inzeráty, třeba se někdo ozve 😉

chrobacek
29. říj 2010

ahoj holky

my koupili jeté TFK, protože nové mi přijdou totálně vyhozené peníze 🙂 a jsme maximálně spokojení 🙂 doufám, že nám to vydrží i až ho budeme používat 😀 😀

sovicka_
29. říj 2010

@chrobacek na ten TFK se taky ještě podívám.

Ale inzeráty podám určitě, už mě to ráno napadlo, že se třeba ozve někdo, kdo plánuje prodej v tom lednu, únoru.

majka07
29. říj 2010

koukám, že je to nedostatkové zboží.

jé sovi, první trimáč za Tebou koukám 🙂 tj. hezký 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru