Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

sariky
17. led 2012

@veronika.m dvojčátka budou moje první mimina, takže já právě ten nadhled a zkušenost nemám, takže vůbec nevím, kolik bude čeho potřeba a co je "nutné" pořídit a co je "zbytečný luxus"... ale jsem dost omezená finančně, takže to nebudu nijak hrotit a postupně případně dokoupím, co mi bude chybět. rozhodně nejsem ten typ, kt. by v obchodě (nebo e-shopu) viděl něco roztomilého a nabyl pocit, že bez toho se neobejde 😉 ...tak to snad bude v klidu. jen začít 😉 😀

maruja
17. led 2012

@veronika.m ahoj, teď jsem koukala naše holky jsou stejně starý, moje je 15 😉

veronika.m
17. led 2012

@maruja tak to je super náhoda co? Tak si alespoň budeme vyněňovat dojmy našich holek ze sourozenců. A tvoje chodí do školky? Moje jo, tak sem ráda že budu mít trochu klidu pro sebe.

Jinak sem byla dneska na UTZ a jsou to na 100% oba kluci. A pan doktor valil oči jak jsou veliký, že ještě větší než s jedním miminem. Takže já budu mít obříčky... 😀

maruja
18. led 2012

😉 moje chodí do školky 2x v týdnu, ale od září bude chodit normálně. Já jdu na UTZ v úterý a zatím to vypadá na páreček

karusta
21. led 2012

Ahojte, přispívám do uzamčené diskuze o dvojkách. Jen Vám sem jdu nabídnout nějaké oblečky. Jukněte do inzerce. Co mám po klukách, je prakticky nové a za pěkné ceny. K.

veronika.m
22. led 2012

@zvalentova ahoj Zuzi, tak co na 4D? Já úplně super kluci byli skvěle vidět tak sem spokojená a opravdu to jsou oba dva kluci..

Holky co bude s tou kávou? 😅

zvalentova
23. led 2012

@veronika.m sraz nevidím nadějně. Od soboty válčím s nějakou virozou.

Jinak 4D bylo fascinující. Mladá juniorovi šlape po ksichtě 😀

zvalentova
24. led 2012

juchů, tak už vím jaké jsou kontrakce 😒
Od soboty mě bylo zle do žaludku, začlo mě tlačit břicho a dneska to přešlo ve tvrdnutí každých 30-40 min. Mudra mě uklidnila, že jsou to kontrakce a musím fakt ležet. Naštěstí jen doma. 😎

mika2
24. led 2012

ahoj holky, vy co čekáte dvojvaječná mimi - máte některá zkušenost s rozdílem dětí ve stáří třeba o týden? mně jedno miminko vychází pořád o týden mladší než to druhé a mám tedy strach z nějakých komplikací 😒 jsem na konci 1. trimestru 🙂

zuzka72
24. led 2012

Fíííííííííha, holky já Vám závidím, budou to za chvíli 2roky co jsem čekala svoje klučíky a uteklo to , jako voda..Tak užívejte a těšte se, je to paráda.... 🙂

maruja
24. led 2012

@zvalentova tak hlavně lež a odpočívej 😉

jarkalada
24. led 2012

@mika2 já měla taky holčičku cca o týden jinak než kluka. Kdyby to bylo ňák hodně /twin to twin syndrom/, jistě by tě na to MuDr. upozornil

maruja
24. led 2012

@mika 2 týdny rozdílu snad není tak hrozný ještě se to může srovnat, myslím 😉

petkoub
25. led 2012

@mika2 Taky mi od zacatku vychazi jedno miminko cca o tyden mladsi, i srdicko se objevilo o tyden pozdeji nez u druheho... prvni odpovida skoro presne stari podle PM, druhe vychazi +- o 5 dni mladsi. Podle dr. je vsechno v poradku, jen me ted objednal mesic po velkem UZ na dalsi kontrolni ultrazvuk, aby se ujistil, ze oba dal pekne rostou.

dor
28. led 2012

chci se zeptat, zda nemáte někdo tento kočárek https://www.modrykonik.cz/fotoblog/dor/album/ea... - Easy Go Duo - pokud ano, zda byste mi k němu nemohli do fotoblogu napsat nějaké zkušenosti...anebo pokud víte o někom, kdo je má... Díky moc !!! Vím, že sem chodí spíše těhotné holky, ale třeba nakouknou i ty "starší" 🙂 Pořád se v tom plácám a nevím, zda je pořídit nebo ne.

zuzka72
31. led 2012

@dor Jááááááááááááááááááááááááááááááá , ale to víš 🙂

dor
31. led 2012

@zuzka72 no, vím 😀 Asi si ho koupím. FUrt to zvažuju horem dolem a asi jo. Psala mi jcien, že jsou problémy s tím madlem... ale objevila jsem teď kamarádku, která ho má a madlo má ok. Trochu na ten kočárek nadává, ve smyslu, že v porovnání s Bumbleridem se s ním blbě jezdí.
Ale to je mi jasné.

marca22
1. únor 2012

Ahojky mohu se k vám přidat? Čekám dvojčátka - chlapečky po IVF,jsem ve 22.týdnu a ráda bych se s někým poradila co se týče výbavičky a vůbec všeho okolo dvojčátek 🙂

brusle
1. únor 2012

Ahojky maminky budoucích dvojčátek, my už máme dětičky na světě a budeme prodávat hluboké korbičky na EW, barva tmavě modrá navy, kupovány nové v kolíně, záruka do 5/2013, cena za obě4500, dále i držáky na autosedačky cena 900 za pár, také v záruce. Také mrknětě na naše inzeráty a pokud máte jakýkoli dotaz ohledně výbavičky, rádi zodpovíme 🙂

zvalentova
1. únor 2012

@marca22 vítáme tě tady 🙂

marca22
2. únor 2012

@zvalentova Ahoj,děkuju.
Holky máte někdo Dorjan Danny sport twin?

zvalentova
2. únor 2012

@marca22 ahoj, chtěla jsem ho, byl to skoro favorit. Pak jsem ale v Malvíku vyzkoušela Dorjana "jen" pro jedno dítě a bylo rozhodnuto. Vážil neskutečně hodně, variabilita hraniční. Takže jsem zvažovala X-Lander nebo Easy Walker. Vzhledem ke kvalitě zpracování, kování a nikoli plastovým tyčím vyhrál EW.

veronika.m
2. únor 2012

@marca22 Ahojky vítáme tě... 🙂
@zvalentova Ahoj Zuzi jak je? Už je lépe?

Tak my už máme skoro hotovej pokojík pro kluky a doma už mám skoro všechno kromě kočárku, tak sem šťastná že mi to ani nedalo moc práce. 😀 Příští týden jdu na focení toho svýho panděra s Lili tak sem zvědavá... Nikdy sem takhle nebyla tak alespoň budu mít památku. Už mám břicho jak blázen co vy holky? Na kila dobrý to mám 7kg nahoře.

zvalentova
2. únor 2012

@veronika.m už je to výrazně lepší, děkuji.

Svých 7kg si schovej, já na váhu už nelezu. V lednu to bylo + 14kg a tak se děsím na jakou sumu se až vyšplhám 😀
Pokoj budu dělat asi až za 14 dní, až budu opravdu fit. Pohyb dětem fakt nesvědčí.

lenny2
2. únor 2012

Ahoj holky, jsem tady nová a asi už jen na chvíli - mám tak týden do porodu dvojčátek 😉 Nervy mám jak špagáty 😉 Tak snad mě vezmete na chvíli mezi vás 😉

zvalentova
2. únor 2012

@lenny2 a v jakém seš týdnu?

allynka
2. únor 2012

ahoj holky 🙂

vítám @marca22 a @lenny2

@veronika.m Teda to jsi šikula! My pořád ještě na hotelu... a u nás doma reko pokračuje... příští víkend bychom se měli vrátit, tak se modlím, aby se to zvládlo...
7 kg ve 28tt je fakt super! Já mám nahoře 8kg a to jsem o měsíc pozadu 😉

@zvalentova Zuzi to je fajn, že ti je líp. A pořád ležíš? Mám z tohodle taky obavy - jako abych všechno stihla než bych musela lehnout...

lenny2
2. únor 2012

@zvalentova Ahoj, končím 35tt 😉 Miminka jsou velký, oba okolo 2,5 kg, holčička hlavou dolu, kluk koncem panevnim, takže nás čeká císař....

allynka
2. únor 2012

@lenny2 Ahojky, kde budeš rodit? A bude to s celkovou nebo spinální anestezií?
Jůůů taky páreček 🙂 Jaká máte jména? (jestli to není tajný)

lenny2
2. únor 2012

@allynka Ahojky 😉 Rodit budu v HK, jestli v celk. nark., nebo spin. analg. to ještě nemám jasno, ale přikláním se k celkové nark. 😉 Jména tajný nejsou - Linda a Kryštof 😉 Ty jsi v kolikátém týdnu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru