Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

kanegoo
17. říj 2010

Jé, jen jsem přelítla - máme nové miminka!! 😵 😵

Mooooooc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko a štěstíčko!!!

Zítra zkouknu podrobnosti!

eshta
17. říj 2010

@kanegoo To ti věřím, že jsou to nervy ☹ ale zase to nejsou špatný zprávy a aspoň ti to teď v Ostravě pořádně skontrolujou a ohlídají..snad to bude dobrý 🙂 ale dokážu si představit, jak na to pořád myslíš..ach jo, už ať ty děti všechny donosíme a jsou venku a zdravý..

kanegoo
17. říj 2010

@eshta Díky!!! Musí být všechno v pořádku!!
Jj, pořád na to myslím a nic mě nebaví.. Jedu tam ve středu, tak pls, myslete na nás!!

eshta
17. říj 2010

@kanegoo To bude dobrý, uvidíš..budeme ti s mýma všema klukama držet všechny palečky 🙂 🙂 🙂

kanegoo
17. říj 2010

@eshta 🙂

A co je nového - Provázek a Brouk mají miminka, co? Jen to nemůžu najít, na které stránce to popisujou!!
Doufám, že všechno bez problémů a komplikací a všichni jsou v pořádku!!§

eshta
17. říj 2010

@kanegoo Brouk porodila přirozeně 🙂 🙂 je to frajerka 🙂 🙂 a Provazek myslím císařem a všechny děti i mamči jsou v pořádku..Brouk sem hodila i fotečky těch jejích zlatíček a jsou opravdu náááádhernííí 🙂 🙂 je to vše pár stránek zpátky..a beti už asi taky porodila, měla jít na císaře myslím ve čtvrtek, ale nikdo ještě nepsal, tak jsou snad taky všichni ok..

kanegoo
17. říj 2010

@cihi Jsi druhá rarita, o které čtu. Shodou náhod mi psala kamarádka, že její švagrová je stejný případ - a malí už jsou na světě.. 🙂

kanegoo
17. říj 2010

@eshta Super, to je nádhera!! Díky za info!!! 😵

bejatka333
17. říj 2010

@ kanegoo - a neposílá Tě náhodou na fakultku do Ostravy- Poruby, je tam suprový dokror Mudr. Chovančík 🙂 Takový dědeček, co vážně miluje svou práci, má opravdu skvělý přístup k budoucím maminkám a miminkům 😉

broukb
17. říj 2010

Ahoj kočinky, zatím nestíhám..dala jsem nějaké fotečky a zítra se pokusim zorientovat co je tady nového 😉 Doufám, že se máte všechny dobře a miminka nestrádaj. My jsme od včerejška doma...take jsme celý spokojený 😵

atreides
18. říj 2010

@broukb ahooooooooooooj, vítej doma 😵 😵 😵 Fotečky parádní, to jsou takoví andílci 😵 😵 😵 až se na jednu stranu nemůžu dočkat 🙂 🙂 🙂

majka07
18. říj 2010

ahojky holky

@broukb vítej doma, nádherný fotečky a hezky moc jsi napsala článek 😵 😵 😵 😵

lenca78
18. říj 2010

@broukb Nádherná miminka. A ten tvůj popis porodu - ukáplo mi hned několik slz 🙂

chrobacek
18. říj 2010

dobré ráno,

@broukb opravdu nádherná miminka jsem úplně na měkko máte moc krásné fotky ... tak jak jsi to zvládla ty to bych si fakt přála 🙂 donosit je a tak brzo šupajdit domu z porodnice 🙂

eshta
18. říj 2010

@broukb Máš opravdu nádherný kulíšky a ten popis porodu - no nešlo by to napsat líp..moc mě to dojalo a připomnělo můj porod a ten okamžik prvního zaplakání a první pohled na miminko je opravdu něco, co si každá maminka pamatuje do konce života..krása..přeju vše nej nej

mikii
18. říj 2010

@broukb vitejte doma 🙂 Krásně napsané, úplně mě to dojalo, bulím tady na tím. Dětičky jsou kouzelné ....

valmark
18. říj 2010

@broukb Ještě jednou velikánská gratulace. Mimískové jsou kouzelní. A jak vám to kyblíčkování krásně jde 😉
Tak ať hezky rostou a přináší jen samé radosti.

matteka
18. říj 2010

@broukb broučku krásný miminka a ten popis porodu!!! - bulím ....... zase ty hormony!!! Přenádherný miminka, jejda já už chci takyyyyyyyyy 🙂) Koukala jsem že budou asi slavit narozky každý jinej den, že? Ale jsou to malinkatý miláčkové. Moc moc závidím, že už je máš doma jééééé. Jo a taky máš u fotek super komentáře 🙂)

jinak holky - zdravím všechny - já dnes uvalila 2000,- Ale vypadá to, že už mám kromě kočárku vše. Zítra se vrhnu na praní

valmark
18. říj 2010

Krásné odpolko všem,
v pátek jsem byla na 2.screeningu vrozených vad - vše je naprosto v pořádku.
A máme potvrzené dva pindíky 😀 - prosím doplnit do seznamu (termín porodu 2.3.2011, dva klucí)
Váha přibližně 416g a druhý 362g.
Sestřička byla úžasná, ukázala mi úplně všechno co se dalo.
Mrkněte na fotečky 🙂

gilotek
18. říj 2010

@matteka já jsem dnes vyprala první pračku 😉

@valmark gratuluju ke KO, bobískové jsou krásný 😵

Holky mě se dnes udělal opar na rtu, ach jo 😖 Tak mažu tea tree oilem a doufám, že bude brzy fuč 🙄
Vitamíny baštim, ale ještě jsem nějaká slabá po tom nachlazení a nějak se necejtim 😖

petra7788
18. říj 2010

ahoj holky.Taky čekám dvojčata.Ve středu jedu do budějovic na ultrazvuk.

gilotek
18. říj 2010

@petra7788 ahoj, vítám tě 😉 Tak hodně štěstí na ultrazvuku 🙂

valmark
18. říj 2010

Holčiny, nemáte někdo doma tento nábytek (jedno jakou barvu, mají několik provedení).
http://www.detskyraj.cz/zbozi/10465-klups-sada-...
Jak je to kvalitní a tak?
Cenově je to přijatelné a i to vypadá pěkně. Jen se právě bojím, že to tak vypadá, ale kvalita nic moc.
Díky díky

petra7788
18. říj 2010

@gilotek
co se tam vše dělá?jen ultrazvuk?

eshta
18. říj 2010

@valmark Tak moc gratuluju, že na ultrazvuku bylo vše ok, máš pěknou fotečku 🙂 A k piníkům taky gratuluju, já čekám taky další 2 😀 😀

@gilotek To je mi líto s tím oparem ☹ ☹ ☹

beatrice7
18. říj 2010

@eshta Ahojky, chci se zeptat, ty budeš rodit u Apolináře ? Jak je to tam s hospitalizací před plánovaným císařem ? Občas vás holky čtu a mám pocit že jsi eshto psala, že tě hospitalizují o něco dřív, že to máš daleko ? Já bych to taky potřebovala, mám strach že to nestihneme...

majka07
18. říj 2010

@valmark gratuluji a super, že je vše ok.
@valmark nábytek nevím, ani nikdo z mých známých nic podobného nemá.
@gilotek opar je pěkně hnusný co, jako já dneska volala dr. se mi v tříslech udělala vyrážka, takže jsem vyfásla mastičku, svědí to, jakýsi ekzém, no samo abych já neměla v těhu nějaké problémy 😀

Jinak jsme byli u dr., brala M. krev z hřebtu ručky a musím moc moc chválit, páč ani nepípla. Seděa J. na klíně a já stála vedle, jak jí dr. píchal tak jen zavřela očka a najednou je povolila a nic ...........šikulka moje malá......jinak sedimka super, takže se to nerozjelo, poslech lepší, ale dobrat ATB, tento týden ven ještě ne, další dva pozvolna, jinak školka stop na 3 týdny, takže když se M. zeptala na školku kd půjde tak jsem jí řekla, že ještě dlouho ne, tak málem plkala, tak jsem jí slíbila, že půjdeme na procházku v době kdy chodí oni abychom je alespoň potkali, ale to tak až někdy na konci příštího týdne. Tak jsem ráda, že to dopadlo takhle, neboť jak jsem zjistila tak tady ty zápaly plic hrozně řádí aj jen ty náběhy jako jsme měli my.

darma
18. říj 2010

@petra7788 Ahoj, vítám tě tu, pokud to je utz na 1.screening, tak mně dělali jen ultrazvuk, někde prý berou i krev, mě jí ale vzal moje doktorka.

eshta
18. říj 2010

@beatrice7 Ahojky. Ano, budu rodit u Apolináře. Já tam chodím do poradny vlastně už od 20tt kvůli tomu, že jsem otěhotněla původně se čtyřvaječ. čtyřčatama a dělali mi redukci. Jeden z mrtvých plodů je pořád na utz vidět a to je důvod, proč mě víc od začátku kontrolovali. Když jsme se bavily s dr. o případné hospitalizaci, tak mi řekla, že vzhledem k tomu,že jsem podstupovala redukci, tak může uvažovat o hospitalizaci v ukončeném 36tt nebo zač.37tt..
Nevím, jestli jsem ti pomohla..dr říkala, že preventivně u dvojvaječ.dvojčat normálně nehospitalizují...
Ale chápu tě, já to mám také dost daleko a to mě děsí, i když jsem minulý porod také stihla a to úplně v pohodě, protože jsem rodila 18hodin..u prvorodiček většinou porod trvá trošku dýl..ale je pravda, že jsem se dost uklidnila, když už jsem v nemocnici byla (i když mi do finále pořád zbývala fůra hodin). Zkus dr. v poradně říct, že to máš daleko a uvidíš..

eshta
18. říj 2010

@petra7788 Taky tě tu vítám 🙂 Mně na 1.screeningu dělali jen utz. Krevní testy ne..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru