Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

petulka26
1. čer 2009

Máš pravdu lucy, ono se mu to všechno vrátí i s úroky. Taky bych mu nejraději ublížila, ale bojím se o miminka. Nevím co bych od něho mohla čekat, když se teď ukázalo jakej je. Nikdy mě sice neuhodil, ale teď si nemůžu být ničím jistá.

lucy82
1. čer 2009

Peti to je pravda, hlavně aby miminka byla v pořádku, však ono se mu to vrátí to se neboj 😉 Můžu se zeptat kolik mu je?
A máš rodinu a ty ti vždy pomůžou takže to s miminkama určitě všechno zvládnete 😉

petulka26
1. čer 2009

Je mu 26.

arwenka
1. čer 2009

Peto, ahoj. To si snad delas legraci. Ve mne se uplne vari krev. To je srac.....jak to dopadlo? Jak se tvarila ta dotycna? To si dela kozy, ze ji taha do VASEHO bytu.... na koho je ten byt napsany? Kdo je ten, co by mel odejit? Tyjo, to je charakter k bliti. Promin, ale tohle je teda sila.
Prosim Te, drz se. Neni Ti spatne?

ifilipkova
1. čer 2009

Peto, sice ve vaší diskusi jsem totální novic, ale zeptám se taky jestli je Ti dobře a jak se držíš, je to neskutečné, ALE - je to teď a ty to zvládneš než se miminka narodí A zatím miminka netrpí s tátou, který se chová jako hajzl, asi dobře, že to víš už teď... máš někoho u sebe, rodinku, která Ti pomůže až budou miminka na světě?

lucy82
1. čer 2009

Peti na 26 let by už mohl mít rozum, ale asi ještě ne ☹ Je mi z toho smutno ☹

No já jdu za chvíli domů, už mě bolí tak prdel že asi odjedu na židli, protože se absolutně nemůžu zvednout 😠

helenky
1. čer 2009

Petulko, drž se, mysli na miminka a na sebe..jemu se jeho hnusné chování dříve či později vrátí. Divím se, že ho ta holka chce...

myslela jsme holky, že sem mezi vás budu chodit, ale dvojčátka mít nakonec nebudeme ☹ - dnes jsem byla na utz a jedno miminko si to před 14dny rozmyslelo. To druhé je macek, tak snad s námi zůstane

lucy82
1. čer 2009

Helenko je mi to líto ☹ Ale aspoň je jeden bojovníček a ten s vámi už zůstane, přeji hodně štěstíčka 🙂

petulka26
1. čer 2009

Holky moc Vám děkuju za podporu. Zítra jdu k doktorovi, tak snad bude vše v pořádku, fyzicky se cítím docela dobře, jen jsem teď hrozně zhubla. Byt je náš, ale je na něm hypotéka, to budeme ještě muset vyřešit, zatím nevím jak, nemám sílu se tím teď plnohodnotně zabývat. Nejlepší asi bude ho prodat a peníze si rozdělit.

Ifilipková, vítám tě. Podporu u rodiny určitě mám. Až se miminka narodí půjdu bydlet k našim. Mají velký dům, mám tady svůj pokoj a mamka se ségrou mi alespoň v začátku pomůžou s péčí o miminka.

Helenko, moc mě to mrzí.

arwenka
2. čer 2009

Petulko, holcicky, ahoj. Vcera jsem byla na kontrole, krom toho, ze od jedne kontroly ke druhe pribiram pravidelne dve kila, je to OK. Jen mi doktor zakazal veskerou namahu, pry kvuli tvrdnuti bricha a moznosti predcasneho porodu...ach jo

Lucy, drz se, hlavne prijd rict, ano? Kdyz uz treba nic jineho, mas tady nas a muzse se ze svych bolesti vypovidat...

arwenka
2. čer 2009

Jeeeeee, ja jsem blba. Chtela jsem samo rict Petulko....

lucy82
2. čer 2009

Ahojky 🙂
Tak mě ráno vzbudila bodavá bolest na pravé straně v podbřišku, tak nevím, myslela jsem že to přejde, vypadá to asi na zaražený větry ale odpoledne skáknu k mudrovi asi bych nebyla v klidu, potřebuji vědět že je vše ok 😨 Už mě nějak vše vyčerpává i ta pitomá svatba, debilní prsteny, velikost 74 problém sehnat, fakt v celým městě na nás koukají jak kdybych ten prsten chtěla navlíkat medvědovi, na internetu mají ale paní mi zavolá neví jestli to stihnout udělat 😠 To by mě fakt pešek..... 😠

aannggiie
2. čer 2009

Tak holčiny všem vám strašně držim palce ať vám všechno dobře dopadne a já se odlifruju do jiné diskuze,protože mi dneska sdělili,že jeden skřítek Vítek sám odešel a Xena bojovnice se drží 😉

arwenka
2. čer 2009

Lucy, kliiiiiiidek 🙂 Sezenes, uvidis. Ale s tou bolesti pozor, radsi si dojdi.

Angie - to me mrzi ☹ Ale lepsi je opravdu jedno zdrave a silne miminko, nez se trapit, zlato. Hodne stesti a drzim palecky

lucy82
2. čer 2009

angie je mi to líto, ale jeden bojovník bojuje a to je hlavní 🙂

Arwenko tak jsem k tomu mudrovi nakonec pro sichr šla, dokonce koukl i na čípek tak je zavřenej a dlouhej tak jsem ráda, a to bčicho prý buď se roztahuje děloha tak to bolí víc, anebo se z toho může rozvinout slepák, což bych fakt nechtěla tak snad je to jen ta děloha. Mám papat hořčík to mi pomůže jak na nohy tak i na zklidnění dělohy 😅 Ufff jsem si oddychla, ale lepší plašit než si něco vyčítat, holky si tam hezky kopaly nožkama tak se mi ulevilo 🙂
Akorát z těch prstenů pořád nevolaly, asi půjdu někam do slepičárny stáhnu jim kroužek z nohy a bude po srandě 😀

baruska2
2. čer 2009

Ahoj holky 🙂 , taky čekáme dvojčátka. Jsou dvouvaječná a jsou to chlapečci 😀 . máme je po umělém oplodnění.
Jsem od začátku doma na rizikovém, protože jsm hned na začátku krvácela. Mám nakázáno ležet nic nedělat. Ze začátku jsm moc neležela, ale teď už jo. Už jsem byla i v nemocnici kvůli tvrdnutí bříška a zkracování čípku. Teď jsem byla na kontrole a čípek je zase kratší, tak mám zase slíbenou nemocnici od příštího týdne ☹ . A jak vás tady čtu, jak pořád něco děláte a chodíte do práce, tak si říkám, že to není ani možné. Já bych to už nezvládla. Naštěstí už mám všechno nachystané.
Holky, dávejte na sebe pozor, šetřete se trochu, to ležení v nemocnici je šílené 😢.
Arwenko 🙂, odpočívej trochu, ať máš miminka v sobě co nejdýl, teď už to jde strašně rychle, já mám čípek každou kontrolu kratší a kratší ☹. Jinak máte moc krásné fotečky a obdivuji tvoji energii, já jenom funím.
Lucy 🙂, děkuji za info ohledně dekorace, už ji máme doma a taky trochu odpočívej, co ty všechno stíháš 😀. Vy jste s Arwenkou hodně akční a já sotva lezu. Ale spíš je to ten strach z toho předčasného porodu. V té nemocnici mě hdně strašili 😢.
Petulko 🙂, je mi líto, co se ti stalo. Soustřeď se na miminka, ať je ve zdraví donosíš. Tvůj manžel je idiot, normálně bych mu ho utrhla.
přeju hodně štěstí a pevné nervy. Hlavně ať miminka vydrží co nejdýl v bříšku. odpočívej.
Jinak zdravím všechny dvoj i jednomamky a přeju krásné a klidné těhotenství 😀.

maui
3. čer 2009

Ahoj holčiny🙂
Jenom nakukuju. Tento týden končím v práci, všechno musím předat, tak vůbec nestíhám. Připadám si poslední dobou strašně netěhotně (až na to břicho), tak doufám, že bude vše v pořádku - na kontrolu jdu až 15.6. a na UZV až 22.6. 😒
Arwenko, máš nádherný fotky! 😵 Já jsem strašnej stydlín, před fotografem bych se asi nesvlíkla, ale je to fakt hezký 🙂
Lucy, kašlete na prstýnky, udělejte to jako Pomeje s Bartošovou - omotejte si prsty nějakou kytkou 😝 😉 Ale neboj, všechno se zvládne...co by to bylo za svatbu bez trošky nervů 🙂
Petulko, co dodat? 😔 Je to svině. Můžeš se utěšovat, že máš mnohem víc než on kdy bude mít, ale je mi jasný, že opravdu tomu uvěříš až časem, až ta zrada a vědomí totální bezcharakternosti někoho, na koho ses spolehla, přebolí. Musím přiznat, že s něčím takovým jsem se ještě nesetkala a vyráží mi to dech. Jsem ochotná pochopit všechno, že se zaláskuje, že je mu v tu chvíli všechno jedno, že ztrácí soudnost a pálí mosty, ale i rozchod by měl mít určitou úroveň a viník maximální snahu to tomu druhému co nejvíc ulehčit ☹

lucy82
3. čer 2009

Ahojky 🙂

Maui ty se máš 🙂 Já myslela že třeba doktor včera řekne jestli nechci zůstat doma a nic 😒 Ani když jsem mu řekla že mi natýkají nohy, sadista jeden 😀

Barusko ju vy už máte ozdůbky doma? To je super, tak pak nám ukaž fotečku jak to vypadá
🙂 No jinak já sedím jen v kanclu takže žádná velká námaha, ale Arwenka to je divoch 🙂

lucy82
3. čer 2009

Mě nejde uložit dvojvaječná děvčata 😒 POřád mi to hlásí chybu, sakariš 😒

arwenka
3. čer 2009

Ahojky :.) To jsem rada, ze zase nekdo prisel 🙂

Barusko, vitej mezi nami....davej na sebe hezky pozor a pokud se honit nemusis, tak to nedelej a odpocivej. Dava to zabrat....mne brisko tvrdne jak o zavod, radsi to doktorovi do detailu ani nepopisuju a reknu mu, ze obcas 🙂

Lucy, teda, to je osklivej sadista....ale zas to nemusis poslouchat jako ja na kazdy poradne - porad me posila na rizikove...vis, nekdy bych do toho kopla - viz vcerejsek. Toho bylo fakt moc a ja si rikala, proc nemuzu byt doma v klidu jako olstatni tehotny holky a normalne si to uzivat. Nekdy me to prepadne 😒

Maui - ja se stydela jak blazen, on je to muj kamarad a to bylo premlouvani...hruza 🙂 Ale pamatka je to na celej zivot 🙂

lucy82
3. čer 2009

Arwenko ono to nějak dopadne, stejně si myslím že tam nebudeš moc být do konce, myslím že tak za měsíc a půl už to stejně nepůjde 😒 Takže pár týdnů asi budeš muset stejně být na nemocenský 😒 A já se budu jen modlit aby nemocenská chodila včas a ne s 2měsíčním zpožděním jak v únoru 😠

arwenka
3. čer 2009

Lucy, kdyby to tak bylo, je to v pytli, protoze bychom se mohli vystehovat ☹

lucy82
3. čer 2009

no Arwenko já jsem marodila v únoru a březnu a peníze mi přišly za únor až v dubnu 😠 Tak snad už to ti magoři daly do pořádku.
A kolik bys měla nemocenskou?

arwenka
3. čer 2009

No, nemam tuseni, kolik je to z platu, ale pokud 60 nebo 70 procent, tak teda potes koste. Delam celkem zodpovednou a odbornou praci, ale v blbym kraji, v malem meste a proste za malo. Mela bych tak 9-10 000.....

lucy82
3. čer 2009

Arwenko no já mám tak kolem cca 19tis hrubého takže taky žádná sláva, a přišlo mi kolem 11tis za ten měsíc, takže o skoro 4 tis míň ☹ ale když jsi doma dýl tak by to mělo být tak max. o dva tisíce rozdíl 😒

arwenka
3. čer 2009

Jenze ja uz nestihnu byt doma dyl - je to pekne na pytel, takze budu dal chodit do prace. Chtela jsme pozadat sefa, aby me nechal delat z domu, ale je mi to strasne blby....kdyby aspon nektery den to slo....

maui
3. čer 2009

Arwenko, neblázni, proč by ti to mělo být blbý?! Jestli je to jenom trochu možný, tak si to určitě domluv. Přece šéf musí pochopit, jak je to pro tebe náročný v tomhle stavu.
Já jsem taky zvědavá na to, kolik mi bude dělat nemocenská...ale naštěstí se nemusím rozhodovat podle peněz, nějaké omezení uneseme. Jde spíš o to, jestli se nám pak podaří ještě něco ušetřit nebo už to bude nadoraz....nejsem zvyklá žít od výplaty k výplatě, to by mě asi stresovalo. Holt budeme muset utáhnout opasky na všech frontách. Hlavně, aby mimi byl v pořádku 🙂

maui
3. čer 2009

Jé Lucy, vy máte taky Sofinku! 🙂 To je nádherný jméno, já na něj mám spadeno už jak dlouho, ale jak nás znám, zase budeme shánět dvě klučičí 🙂 A to bude průser!

lucy82
3. čer 2009

Maui ju ju já jsem Sofinku jen tak navrhla, protože to jméno se mi hodně líbilo už předtím a už jí to zůstalo, David se vždy ptá co dělá Nela a Sofa tak už to snad tak zůstane 😉
A vám ještě neřekly co to bude?
Arwenko jestli ta možnost pracovat z domu tady je tak proč se nezeptáš? Za to nic nedáš, řekne ti buď jo nebo ne, ale budš vědět 😉 To já bych neváhala 😉

No jinak na ty prsteny pořád nic, to je fakt spoleh 😠

arwenka
3. čer 2009

Mauisku, rikam to porad, dej si do albicka jednu fotku pred a jednu po tehu....ja Ti povim 🙂
To, ze nezijete od vyplaty k vyplate, jen tise zavidim....ano, mame luxusni byt, ale kladu si otazku, zda jit do mensiho hnusnyho bytu v panelaku, ktery nas vyjde o 1500 levneji nebo zustat a uskrovnit se....
A k tem jmenum - kdybych mela mit dva kluky, jsme taky v pytli 🙂 Ale Ty mas vybrano, ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru