Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

miradka
2. črc 2009

Peti, aj ja beriem utroš, ale zavádzam ho, takže vedľajšie účinky moc nepociťujem. Raz som ho užila a to stálo za to, myslela som, že sebou kdesi seknem, točila sa mi hlava a chcelo sa mi spať aj po stojačky 😀 Asi to bude fakt indivíduálne, ale počítam že by to malo byť podobné aj u mňa..

petulka26
2. črc 2009

Taky jsem ho zaváděla 🙂 Neboj všechno bude, ze začátku to taky bylo v pohodě, ale pak jsem byla jak Šípková růženka 😀

miradka
2. črc 2009

no včera som bola v práci mrknúť, mám to asi 20 minut tam a 20 späť. Keď som prišla, bola som KO a fakt sa mi podarilo zaspať. Normálne pre mňa odpoledný spánok neexistuje. Tak je možné, že to príde aj na mňa 😀 aspoň mi tie dni rýchlejšie utečú 😉

lucy82
2. črc 2009

Ahojík 🙂

Tak mě bylo špatně cca od 6tt až do 18tt ☹ Zvracela jsem teda jen 2x ale bylo mi zle celý den, a ta únava byla taky strašná 😒

miradka
2. črc 2009

Lucy, tak to docela brzo začalo u teba...ja to zatiaľ zvládam zahnať krajcom chleba.

arwenka
2. črc 2009

Serenko, fakt se niceho neboj- deloha je elasticka a proste se roztahne, ale my, co ji mame malou, mame smulu v tom, ze to vic boli 😠 😠 Jsem ve 30,tt, vypadam jak velryba, sotva funim a jeste u toho pracuju 🙂

arwenka
2. črc 2009

Miradko, mne bylo zle tri mesice v kuse, ja jsme proste od zacatku vedela, ze jsou to dvojcata, bylo to uplne jine, nez s jednim a je to jine dodneska, jen musim nejak vydrzet a udrzet je co nejdyl....

miradka
2. črc 2009

Arwenko, tak to muselo byť hrozné...ešte k tomu sa starať o ďalšieho prcka..uff..no držím palce nech u teba vydržia detičky čo najdlhšie. Myslíš, že budeš mať klasický porod? Neuvažovala si o cisárovi? Ešte som na začiatku, ale tohto sa poriadne bojím 😖

arwenka
2. črc 2009

Mirad, mne doki rikal, ze zrejme budu rodit cisarem, protoze jsou spatne otoceny, ale muze se stat, ze se jeste otocej jinak, ja mam jiny problem, otviram se a je to na pytel, ale snad je nejak udrzim.....ted jsem cistila bazen, protoze na to nejsou lidi 🙂 Teda byli by, ale az v sobotu, pa by se ohrivala voda a tak dale a zas by se nikdo nemohl ani smocit 😠

miradka
2. črc 2009

No hlavne opatrne, tak si teraz pekne ľahni a odpočiň. Takže ešte sa uvidí ako budeš rodiť...hlavne nech to máš čím skor za sebou 🙂

petulka26
2. črc 2009

Teda Arwenko, ty neumíš ani chvilku odpočívat 😀 Miradka má pravdu, jdi se nachvilku natáhnout, pěkně nožky nahoru, ať jsou mimča v pohodě.

arwenka
2. črc 2009

No, kocinky, to by mi furt nesmel nikdo volat a procovne po mne neco chtit 😠 😠
Musim vydrzet do 13.7., pak nastupuju na MD....stejnak to nevydrzim, ale je pravda, ze se setrim vic, nez predtim

lucy82
2. črc 2009

Já ještě jeden den a od úterý jsem domaaaa 🙂 Vyberu si dovolenou a koncem července jdu na nemocenskou, tam budu asi tak 5 týdnů a pak už stejně nastupuji na mateřskou 🙂 Já se tak těším, jsem úplně vyšťavená, kort v tomhle vedru 😒

Arwenko vy tam máte bazen?

prava.barbie
2. črc 2009

Ahoj holky. Mám dotaz taky vás po ránu tak šíleně bolejí prsa???Já jsem dnes kolem 6 ráno šla na záchod a myslela jsem si že tam ani nedojdu jak mě strašně táhly 😢 a taky už se mi zvětšily o 2 čísla!!!a to jsem teprve 6T!!!jestli to tak bude pokračovat dál tak i budu muset šít podprdy z prostěradel 😀

lucy82
2. črc 2009

Barbie já jsem prsa taky cítila, ale jak jsem byla pod různýma hormonama tak to nebylo tak zlý, nebo jsem to moc nevnímala, ale hlavně prsa maž už teď. Já je nemazala a už je mám popraskaný, taky se mi během chvilky zvětšily o dvě čísla, teď už je to v normě ale mám je popraskaný 😔

prava.barbie
2. črc 2009

No☹ mně už se udělaly na stranách takový ty červený žilky ☹ HRUZA!!! jako na 6 týden je to moc!Ale zase nemám žádné jiné problémy, jen mě občas strašně bolí podbřišek- jak se asi roztahuje děloha a jinak teda ty prsa ale ty vydaj za všechno ☹

arwenka
2. črc 2009

Lucinko, mam na balkone bazen 3x2 metry.

Jo a nechte toho, jo? Grrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 a dejte mi kousek !!!!!!! Mne se nezvetsily ani o milimetr 😠 😠 😠 😠 😠 😠

prava.barbie
2. črc 2009

😀 aspoň tě ale zase nebolejí 😔 Já fakt umírám a tcýně na mě dneska koukla a jako že normálně je strašně slušná tak mi říká. Ježiši kriste vždyť ty už máš kozy jak vozy!!! 😀 hrůza!!!Holky můžete se chodit koupat??Myslím jao když jsme těhotný jestli mžem do bazénu, nebo do přír. koupališt apod??? 😕 Mně doktorka skoro nic neřekla ani co smím a nesmím jíst 😖

miradka
2. črc 2009

Lucy a čím sa majú mazať? Je to jedno? alebo je nejaký špeciálny krém? 😕

miradka
2. črc 2009

Barbie, tak mne jasne povedala, že nemám chodiť do bazénu, keby som chytila nejaký zápal, tak by som pekne riskovala 😖

lucy82
2. črc 2009

Arwenko já ti klidně jedno číslo dááám 🙂

Miradko já mažu bříško a prsa olejíčkem proti striím, ještě mám krém proti striím tak to kombinuji, hlavně ať je to promazaný, aby byla pokožka pružná 😉 Někdo říká že stačí i sádlo 🙂

arwenka
2. črc 2009

Holky, na strie je vynikajici krem Bonela, maji v lekarne, stoji kolem 60-ti Kc a pak taky olivovej olej...
A abyste vedely, s tema kozama me fakt zlobite, ja ted vylezla ven bez podprdy a normalne vypadam jak muj tata - taky mel bricho, ale nemel kozy.... 😠

prava.barbie
2. črc 2009

Aha 🙂 tak to si dneska koupím. Co třeba ten Q10 jak všude inzerujou od dermacolu??A nebo potom dětsý olejíček 🙂 Vidíš miradko tak to mi ani neřekla:Byla jsem tam tak 10 min ☹ a to jsem všude na netu četla že první návštěva je nejdelší...A co s tím jídlem.Mám strašnou chuť pořád na hermelíny a takový ty plesnivý sejry ale ty se určitě nesměj co?? Ale ani nevím kvůli čemu...

arwenka
2. črc 2009

Hihi, Barbie, to je to, ceho jsme v tehu sporadala bezkonkurencne nejvic !!!!!!!

lucy82
2. črc 2009

Barbie jak píše Arwenka ten Bonella je levný a stejný jako ty dražší krémy 🙂
No a s těmi plísňovými sýry opatrně, v těhu by se neměly kvůli listerii

lucy82
2. črc 2009

Ale myslím že nic se nemá přehánět a jíst na co máš chuť 😉

arwenka
2. črc 2009

Ja vim 😔 😔 😔 Ale ja na ne mela taaaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle chut.....a mam dal

miradka
2. črc 2009

Barbie, mne dr po IVF povedala, že mám jesť na čo mám chuť. Na internete som zase čítala všelijaké obmedzenia a zrovna na plesnivé syry a kvoli tomu, že niekedy nie je poznať, či okrem ušlachtilej plesni tam nie je aj zlá pleseň...radšej by som bola v tomto opatrná

miradka
2. črc 2009

Tak ten krém si poriadim ešte dnes. Stačí mi, že mám na pozadí blbé strie, keby som ich mala ešte na prsiach, to by som asi neprežila 😅 🤐

prava.barbie
2. črc 2009

Tak já si je dnes dám 🙂 mám hlavně chuť na olomoucký

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru