Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka.o
19. bře 2010

Salu, on to zvládne.... a bude ještě rád, že má tak velký babinec jenom pro sebe. Ale teda ať si na jejich pubertu pořídí flintu, aby mohl odhánět nápadníky 😀

monika.tdm
19. bře 2010

Nazdar!! Hura, uz to jede!!! Tak jsem byla na te genetice a je to na prd, mam strasne vysoke hcg jdu tam zase v pondeli, tak nevim jak dopadnu!!!! Docela mam depku!!! ☹ Ale co je prijemne, ze prislo jaro a vylezlo konecne slunicko!!! 🙂

salu
19. bře 2010

Moni, bude to dobrý, neboj. Já taky byla na genetice a pak teda na AMC ☹

lucy82
19. bře 2010

Ahojík super že už koník fachá 😀 😀

No my dneska noc na hoooo..... 😠 O půl dvanácté se vzbudila Nela a nechtěla usnout, furt se řehnila a odkopávala, usnula až někdy ve dvě a ve tři se zae vzbudila Sofie, Než usnula tak se zase vzbudila Nela na papu, tak jsem dala i Sofii, no trvalo zase 40 minut než obě usnuly, takže nějak tak kolem půl páté a v šest už zase byly vzhůru, tak mám v sobě tři kávy a dva red bully abych dnešek přežila. Mám pocit že Nele rostou zuby 😒 Pořád si tam strká hračky a brousí a brousí, takže asi to fakt budou zoubky ☹
No snad se dneska vyspím, přes den toho taky moc nenaspaly ani v kočáře tak nevím 😖

monika.tdm
19. bře 2010

no tak AMC u dvojcat je docela rizikova, na to bych asi nesla, ale gratuluji ze to mas o.k. A mas holky!!! To chce muj manzilek taky, ten vubec nechce kluka!!!

salu
19. bře 2010

Je to rizikové, já vím. Taky jsem se klepala a pak modlila. Ale já měla špatné hodnoty z triple testu a ve 12tt se u nás projasnění šíje nedělá, takže .........

Já si alespoň jednoho kluka "pro tátu" přála. Jinak jsem šťastná !!!!

monika.tdm
19. bře 2010

Aha, tak ja ve 12 tt jsem mela vse uplne o.k., ten mi delali u Apolinare, tak uvidime v to pondeli!!! 😉

monika.tdm
19. bře 2010

Nezda se vam, ze ten novy konik je pomalejsi???

salu
19. bře 2010

Tak to je dobře, to projasnění ukáže hodně. Buď v klidu. vše bude OK. držím palečky !

lucy82
19. bře 2010

MOni to bude dobré, držím palečky 😉

Salu gratuluji k holčičkám 🙂

salu
19. bře 2010

Taky se mi to načítá pomalu ☹ ale snad to doladěj.

monika.tdm
19. bře 2010

dekuji za podporu, kdybych mohla pit, tak si dam panaka 😉

salu
19. bře 2010

Díky Lucy. Tak se s Bumble nebudu opičit po Litě, ale po vás 🙂)) VITA

lita
19. bře 2010

Huraaa, konik uz nam cvala 🙂 Uz me brnely prsty 😀 A koukam, ze do prispevku lze rovnou vkladat fotky.

Salu - gratulace k holcickam! Tatinek at si nestezuje, kdyz umi jen holcicky 😉 On bude nakonec rad a pychou se bude dmout, ze ma doma kocicinec 🙂

Kocu - ja vim, take to na me z toho seznamu vykouklo 😀 Doufam, ze mimanky jeste nejakou dobu udrzim v budce 😀

Zuzi.o - gratulace k hezkym vaham mimisku 🙂 Ja te varovala, ze se jeste otocit mohou 😝 Ale neboj, treba uz si ty polohy ted zachovaji do porodu a to bys stejne mela cisare. Mne se tam Acko tak vrti, ze bych se nedivila, ze se jeste obrati hlavickou dolu. Uvidim, zda mi pristi tyden dr. udela utz.

Moni - to bude urcite v poradku, jestli ti vysel NT screening v poradku. Ty triply vychazeji u dvojcatek casto falesne pozitivni. Delali ti oba testy na jednom pracovisti nebo kazdy jinde?

Lucy - mas ty to ale nekonecne nocni sichty 😖 Snad se holcicky brzy umoudri a zacnou zase spinkat!

lucy82
19. bře 2010

Jé Salu taky jdeš do Vity 🙂 Já jsem se tý barvy prvně hodně bála ale teď jsem ráda, je fakt super 🙂 Ale nechápu mám růžovej kočár a naprosto každej se mě ptá jestli mám páreček 😕 😕

Lito taky doufám že se holky už umoudří, mě nevadí ani tak to vstávání jako spíš pak následné uspávání, protože jak se moc rozkoukají tak nejsou schopni znova zabrat, a chovat je nechci tak vyčkávám a vyčkávám a pak to tak dlouho trvá 😠

Tak teď i manžel donesl novej noťas, krásnej malinkej, já chci takýýýý 😒 Já mám velkej a těžkej a nevydrží mi tam vlbec baterka, tak musím být celý den napíchlá na síti 😝

lita
19. bře 2010

Lucy - me se ta Vita prave take moc libi, kombinaci ruzova a seda mam moc rada i sama pro sebe 🙂
Fakt to musi byt umorne, takhle vlastne skoro nespat a pak jeste fungovat pres noc. Nechapu, jak to uz tak dlouhou dobu zvladas bez sesypani! 😖
Vis, jak ziskat novy laptop? Vylej si do klavesnice toho stareho lepkavy dzus 😉 To se omylem stalo mne, tak mi pod stromecek pristal novy laptop 😀

lucy82
19. bře 2010

Chichi Lito já tam vylila víno a fachá dál, dva roky starý a baterka v čudu 😠
No a s tím spaním, v pondělí spaly ukázkově až do půl deváté, pak vstávaly kolem sedmé, no a včera děs, nechápu, teď mám v sobě energy drinky a nějak se mi spát nechce, ale dohraju farmu na facebooku a mažu do hajan, manža stejně bude trávit noc s laptopem takže jsem zvědavá jestli si holky ráno vezme a mě nechá aspoň do devíti vyspat, pak musí zase do práce a přijde až večer ☹
Předevčírem už jsem brečela jaký tady mám binec, ale fakt děsnej, jely jsme s mamkou k babičce a já za boha nemohla najít klíč do kočárkárny, tak jsem si musela půjčit od sousedky a večer jsem ten klíč našla v pytlíku od rohlíků, nechápu jak se tam dostal, ale ten jediný jsem neprohledala, lezla jsem i do mrazáku. Už mi někdy hraboší. No a v neděli dám holky manžovi ven a nastoupí mamka se ségrou a uděláme tady jarní uklid. Se těším až to tu všechno vyházím 😀

lucy82
19. bře 2010

Nu nic holky jdu chrnět, začal mě bolet ještě ke všemu zub a bolí mě celá huba. Tak snad bude noc lepší a zub se umoudří 😒

lita
19. bře 2010

Lucy - jestli ti ty holky potajmu neupijeji ty energy drinky 😀
Zrovna dneska jsem se bavila s kamaradkou o tech farmickach na FB, ona je nakonec udrzuje nejen sobe, ale i dceri, manzelovi a jejich pejsande! Te totiz udelali stranku, protoze jeji syn stene mel take stranku 😀 Tak daleko jsem teda neujela a doufam, ze neujedu, on mi to konik vlastne ani moc nedovoli 😀
Tu roztekanost mas proste od nevyspani a vycerpani, mozek ti uz mensi akce proste nebere, jede nejspis na zalozni agregator, tak se musi setrit a nezatezovat prkotinama jako jsou klice 😉 Fakt ti preju, at se to brzy spravi a holcicky ti zase dopreji poradny spanek, i tak to budes naspavat jeste mesice! 😝

j.cien
19. bře 2010

Ahojky vsichni 🙂 to je fakj,ze konik zase jede 😉
Salu,gratulka ke dvema princeznam 😵 !
Moni,taky bych se moc bala AC...takze drzim palce!!!JIste to bude OK,kdyz NT screen byl v poradku a ten je pry u dvojek presnejsi 😉 ..UF,jsou to nervy ,co?

Holky,ja bych tak rada mela obe mimi hlavickama dolu ☹ ...ta hlavinka me totiz strasne tlaci do zeber a vubec nemuzu spat...uz se zase desim noci....
Picha me a boli bricho nahore-uprostred mezi prsama a jde to do stran...je to tvrde a fakt to boli..mate to nekdo taky?? 😕
Nevim,jestli se jen napina ta deloha,jak se zvetsuje...nebo jestli to je to "tuhnuti",o kterem jste tu psaly... 🙄 ?

j.cien
19. bře 2010

Ahojky vsichni 🙂 to je fakj,ze konik zase jede 😉
Salu,gratulka ke dvema princeznam 😵 !
Moni,taky bych se moc bala AC...takze drzim palce!!!JIste to bude OK,kdyz NT screen byl v poradku a ten je pry u dvojek presnejsi 😉 ..UF,jsou to nervy ,co?

Holky,ja bych tak rada mela obe mimi hlavickama dolu ☹ ...ta hlavinka me totiz strasne tlaci do zeber a vubec nemuzu spat...uz se zase desim noci....
Picha me a boli bricho nahore-uprostred mezi prsama a jde to do stran...je to tvrde a fakt to boli..mate to nekdo taky?? 😕
Nevim,jestli se jen napina ta deloha,jak se zvetsuje...nebo jestli to je to "tuhnuti",o kterem jste tu psaly... 🙄 ?

j.cien
19. bře 2010

Lito,koukam,ze uz jsi 34tt!!! 😉

lita
19. bře 2010

J.cien - vsak ty za par hodin uz budes 33tt!! 😉
S tim pichanim mezi prsama fakt nevim. To tuhnuti delohy je spis pocit, jako kdyz se ti ta deloha smrsti a tak nejakou chvili zustane, nez zase povoli. Mne tuhne spis nahore, ale nepicha to. Az mezi prsa se podle me ta deloha neroztahne. Nemuze to pichani byt od plic nebo zaludku, jak ti holcicky na ty organy tlaci?
Ja mam zase pocit, ze se mi Acko uklada napric. Rano jsem se probudila a Becko jsem citila nalevo a Acko nasoukane nahore napric a ohnute dolu, kluci si hrali na podkovu 😀 A prostredek bricha pod pupikem jsem mela uplne mekky a prazdny.

petranela
19. bře 2010

Ahoj holky, máme nového koníka, jen je trochu pomalejší.

J.cien, to píchání nahoře v břiše nemám, tak bohužel nevím. Ale ty noci jsou taky už děsný, při přetáčení z jednoho boku na druhej hekám, jinak mi to asi ani nejde, to břicho se mi v noci zdá těžký, ve dne vůbec ne.

Salu, gratuluju k holčičkám! Konečně jsi se výsledků z AMC dočkala, tohle čekání muselo být dlouhé.

Já teda farmičky na FB neznám, vůbec nevím o co jde... 😕

Holky, týdny nám vážně utíkají šíleně, já jsem od dnešní půlnoci ve 32 tt, to jsem vždycky chtěla být, ale teď mám dojem, že je to všechno najednou nějaké rychlé a já nejsem na ty děti připravená 😅

j.cien
20. bře 2010

Holky tak dnesni noc spani asi uplne vzdavam...lezim jako pako uz od 22h a cumakuju do tmy..hekam a prevracim se-o n icem 😝
Asi si poridim jehlice a zacnu po nocich plest,at aspon neco delam...
Boli me a picha uz uplne vsechno a vsude 😖 ..a bojim se predstavy,ze "bude hur" 😕
No nic..jdu si namazat graham s maslem a udelam si k tomu teple kakao 😵 takze se brzo prehoupnu pres + 20...a pak budou uz jen sama pozitiva a socialni jistoty 😀 😀

yorinkay
20. bře 2010

Zlatovlaasko moc gratuluji k chlapečkům. Kluci jsou velicí tak budete za chvilku doma. Pamatuji si jak mi manžel musel do nemocnice nosit vytištěné stránky z koníka abych měla denní přísun své závislosti 🙂

yorinkay
20. bře 2010

Zlatovlaasko moc gratuluji k chlapečkům. Kluci jsou velicí tak budete za chvilku doma. Pamatuji si jak mi manžel musel do nemocnice nosit vytištěné stránky z koníka abych měla denní přísun své závislosti 🙂

lucie222
20. bře 2010

Ahoj holky, jsem ve 20. tt, čekáme dvojčátka, vypadá to na holčičky. Začaly mi hrozně natékat nohy, tlak mám spíše nižší, nemáte někdo nějakou dobrou radu?

rejchl
20. bře 2010

J.cien,ja ma uplne to same.Bolesti mezi prsama a na zadech mezi lopatkama.Podle me to je tim jak se roztahuji zebra.Ja mam kluky hlavickama dolu a ver ze kopani do zeber taky nic moc.Skoro nespim,furt me neco boli. 😠

zuzka.o
20. bře 2010

LITA.... měla jsi pravdu s tím otáčením prcků. Jsem zvědavá, jak se bude doktor tvářit na to, že se jedno mimi otočilo. On mi totiž neděla utz, na ten jsem šla do nemocnice, že už jeno stroj na mé prcky nestačí....hahaha

Holky, začíná to být náročné, ale my to vydržíme a dopečeme ty své prcky co nejdéle. 😉

J.Cien.... chudinko, ty se fakt vůbec nevyspíš.

Lucie 222....gratuluju k holčičkám 😵 Ať vydržíte co nejdéle.

j.cien
20. bře 2010

Holky vsem preji krasnou sobotenku 🙂
Jsem jak matoha-spala jsem jen od 4-5.30 😝 ...no coment...ale taky bych chtela pipinky poradne dopect...jen nevim,co zbyde ze mne... 😕 pod ocima mam kruhy uz primo olympijske 😀 😀

Lucie vitej do klubu a gratulka k holcicckam 😵
Lito matrace uz mam,nakonec vse OK v internetovych cenach 😉 a rovnou jsem koupila i koj.podprdu z Canpol za 290.- a je to
90 C ! OMG! 😀

lita
20. bře 2010

J.cien - teda ty skoro trenujes na chod Lucy 😖 Holky jedny, jak to zvladate? Ja nastesti nejak spim, sice chodim na zachod skoro kazdou hodinu, ale pak zase zaberu, uz jsem si zvykla.
Mne spis dela problem usnout, protoze mi prijde, ze jsou ditata v brisku takova nejaka rozhazena po celem dni vrteni a behem noci se tam zase nejak poskladaji a k ranu uz nemam s otacenim problem.

Jsem take zvedava, jake cislo podprdy na me nakonec vykoukne 😀
V utery jdu k dr. a obavam se, ze tam navazim take +20 kg!! 😅

lita
20. bře 2010

Yori - to je dobry napad ten MK denni zpravodaj donaseny az do porodnice 😀 Ja bych jen trpela tim, ze nemuzu prispivat do diskuze.

Peto - ja ty farmicky taky osobne neznam, ale moje kamaradky se na tom ujizdeji a pry je to hodne navykove. Je to takova hra, kde si pestujes zahradu a chovas nejaka zviratka a musis se o to cele starat, aby ti to nepochcipalo 😉

Zuzi.o - uvidis, jak prcky najdes natocene priste, treba uz zase budou oba KP 😉

Lucie222 - gratulace k holcickam 🙂 Ty otekle nohy proste k tomu tehotenskemu veseli patri. Pokud mas tlak nizsi a nemas bilkovinu v moci, tak se to moc neresi. Pomaha si dat nohy vyse nez je srdce, moc dlouho nestat nebo nesedet a pry se ma hodne pit, protoze jinak telo tekutiny zadrzuje jeste vice a z toho jsou ty otoky.

lita
20. bře 2010

J.cien - jeste k tem monitorum. Model 2010 jsem nasla nejlevnejsi zde:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Respisense-Prenos...
Mozna nakonec pujdu do tohoto noveho modelu, protoze u nej lze vymenit baterku bez zasilani k prodejci, coz vychazi na 650 Kc. Ale baterka sama prijde jen na 250 Kc. Trochu bych se bala koupit ty ojete modely 2009, protoze k tomu pak platit tech 2x 650 Kc za vymenu baterek je docela dost. Ojety model 2010 neni lehke sehnat.
Tudiz pak bude vetsi poptavka po ojetem modelu 2010 a proda se snadneji a za lepsi penize nez 2009. Uvidime, pisou tam dodaci lhuta 24 hod, takze to lze objednat i z porodnice (postovne u 2ks vychazi zadarmo).

j.cien
20. bře 2010

Lito presne tak jsem uvazovala taky! koupim uz radeji ten 2010 a radeji budu prnvi uzivatel 😉 a pak je prodam...ten 09 by se asi prodaval pak hur...a jeste s tou baterkou to bude jednodussi 😉 ...
Vratili mi preplatek dane z uroku z hyposky 😉 ,takze jdu bez vycitky do 2010 😉 diky za ten levnejsi odkaz!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru